Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

geçmişi okuyuverdim kilo veren tümmmm arkadaşları kutluyorum

hemen menü bildiriminde bulunup öğlene kadar yatmayı düşünüyorum

iftar:
1 tabak taze fasulye
biraz domates
üzgünüm ama dayanamadım işte ilk ve son kez 1-2 dilim su böreği
bolca çay

spor: iftardan sonra tempolu 45 dak yürüyüş ardından 23.30 ve 01.00 arası dışardaydım konser vardı konser alanına evden yürüyerek gittim geldim final bölümüne yetişebildim tek amacım yürükmekti onu gerçekleştirdim(erimiştir dimi börekler)

sahur:
1 kk haşlanmış yumurta
biraz keçi ve beyez peynir
1-2 parça domates
ceviz ve badem
bol çay ve su

herkesi öpüyorum

dünün menüsü;
sabah
domates,k.k yumurta,15 tuzsuz zeytin,bi iki çatal peynir,3 adet ceviz,3 bardak açık çay
öğle
2 adet etli dolma bol yoğurt ile
akşam
z.yağlı fasülye,bol kepçe yoğurt çorbası:)
bol su ve 2 tane tek lokmalık çikolata

günaydınlarr, dün gece açıklanan sonuçlara göre artık kızım üniversiteli. 1. tercihine yerleşti
birazdan yola çıkacağız.bütün arkadaşlara sevdikleri ile birlikte güzel ve sağlıklı bir bayram geçirmesini diliyorum. sevgiler

Gunaydın Karatay Dıyetı yapan kızlar,dunku menum ...... 1.ogun(sahur): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao .......2. Öğün(ıftar)bamya yemegı,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:2.5 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

herkesin bayramını kutluyorum:)
sahurda bir armut
iki lokma yaşpasta
yarım avuç içi pide
1dilim pastırma su

kızlar keten tohumunu kavuruyor muyuz yoksa öyle aldığımız gibi mi tüketiyoruz?
aldığın gibi tüketiyorsun ama dikkat et bende şidddetli karın ağrısı yaptı miktarını iyi ayarla 1 tatlı kaşığını geçme

tebrikler çok sevindim allah işinizi hep böyle rast getirsin

Günaydın hatunlar şimdiden herkese hayırlı bayramlar,tatlılara sakın el sürmeyin haa cıssss
Bugün geç kahvaltı ile başladım o yüzden 2 öğün besleniyorum bugün.

Sabah 1 muz,bir ince belli çay bardağı ceviz,bir bardak günlük süt,5 zeytin,bir avuç peynir,domates salatalık.

Öğlen 3.5 gibi bir ayran içerim

Akşam da 7.30 da biraz taze fasülye birazda közlenmiş topan patlıcan sarımsaklı yoğurtlu yiyip günü kapatırız.

Bol su,7 karışımlı çay bol hareket.

ne güzel tepkiler bunlar bayıldım. bayram sonrası hiç kaçamaksız başlıyorummm yeniden
Lacey bence de hemen başlamalısın her geçen gün daha çok güzelleşip canlanıyor yüzüm

Tebrikler hanhgi bölümü okuyacak Lacey ;

Dünkü iftarım :
1 kase çorba
salata
1 servis kaşığı et sote
1 avuç badem

sahurum:
2 kk yumurta
1 bardak ceviz+fındık
15 tane karaüzüm çekirdeği
bol peynir
10 zeytin
1 domates
yarım salatalık
yarım kırmızı biber
4 gün kurusu

su:3 lt
spor : 10 dk yürüyüş

Eline saglık canim

İftarda dışarda yedim

Mercimek çorbası
6 ızgara köfte
Domates-biber
Ayran-su

İftardan sonra bol bol limonlu su

Sahurda

İci cokelekli kozlenmis 2 kırmızı biber
1 muz
9-10 y.zeytin
1 c.b. Fındık
Süt
2 hurma
Omega 3
Biraz peynir

Şimdide Tabikide ev işine geldi sira
Camları siliyorum mola vermiskende
Bildirim yapayım dedim herkese iyi
Günler iyi bayramlar şimdiden hoscakalin

Son düzenleme:
bu arada liste olayı nasıl oluyor ben de girmek isitiyorum? en az kilo veren veya kilo almış olanlar mı liste yapıyor her hafta?

en sonunda bu gün regli oldum ağrılarım bir yana inanılmaz terliyorum çok halsiz kaldım su yetişmiyor bu arada tatlı krizim tavan yaptı 3 dilim helva yedim saat 5 itibariyle birsürü şey yedim ve dükkanı kapatıyorum bu gün başka birşey yememem lazım birazda hareket edebilirsem belki yağa dönüşmeden kurtulabilirim ödedmim iyice artacak şimdi. eveet çantalık bildirimimi yapıyorum
sabah: domates salatalık 1 peynir 10 zeytin 1.5 su bardagı ceviz z çayı
öğlen: 1 peynirli pişi az kuru fasülye cacık
akşam: 1 şeftali 1 mürdüm 3 dilim helva 6 kaşık bulgur pilavı yogurt süt tarçın kakao üçlüsü kahve çay
çantaları saygıyla kabul ediyorum bu arada burası çok ısısız annemlerede gidemiyorum canım çok sıkılıyor

iyi akşamlar kızlaarr

akşam valizleri hazırlayıp evi toparlamakla geçti,sabah da yola çıktık,memlekete geldik,şimdi son iftarımızı yaptık çok şükür,Allah sonrakine sağlıkla ulaştırsın inşallah...

menülerimi arzedeyim efenimm

dün iftarda

1 kase mercimek çorbası(havuç-patates yok)
2 yumurtadan tereyağlı az salçalı omlet(dolma yememek için)
1 kase salata
1kase yoğurt
2 omega 3
gece 24.00 gibi 1 bardak ayran

sahurda..

2 haşlanmış yumurta
5 zeytin
1 kk peynir
6 ceviz

bugün iftarda ise

1 tabak dolusu taze fasulye
1 minik kase salata
1 parça fırın tavuk
bol su..

birazdan çay içip geçmişi okuyacağım,öpüyorum hepinizi

regli bahane eden bi kaçamakçı daha,iyi ki kapamışsın dükkanı,verdiğin kiloyu geri almadan danset bari hopla zıplabol çay filan iç akşam yoksa arkası gelebiliyor,bayram da geldi,dikkat etmek çok zor herkes tatlı yerken:18:tam bi irade sınavı yani,mesela bugün sofrada diğerleri 2 çeşit baklava yediler,bana da teklif ettiler ama ben kararlıyım çok şükür...çantayı asya halleder nasılsa dicektim ama o yurt dışına tura gittiği için bu görevi üstlenmek zorundayım maalesef
iyi bayramlar canım

ellerine sağlık canım,emek harcamışsın

valla bravo yok dükkan kapalı bu saat oldu yemedim yatmadan öncede mekik çekicem sana iyi bayramlar iradeni alkışlıyorummmm

Yeni yerinize ulastiginizi okudum. Yeni gorevinde de basarilar olsun. Cok buyuk stres yasadiniz, kolay degil hepiniz buyuk degisiklik yasiyorsunuz, uyum sureniz olacak. Tekrar hersey gonlunuzce olsun. Sevgiler.
sağol canım..sevgiler benden de.
hoşgeldin canım..
sağol kavuştuk evet...Allah kimseyi ayrı düşürmesin sevdiklerinden

iyi bayramlar iyi yolculuklar..
tebrik edrim canım..ne mutlu size.darısı bizim çocukların da başına inşallah
birisi çanta mı istedi..al bakalım..
sen istedin oldu tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…