Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Kızlar ben geldim:KK52::KK52::KK52:
hemen yarın ki menümü bildiriyorum:KK56::KK56:
sabah:12.00'da
1 koca tabak et sote
keçi ve tulum peyniri (1 avuç içi kadar)
1 salatalık

17.00'de 1 kupa latte(üzerine toz çikolata dökmüşlerdi)

2. öğün: toplantıdaydık iftarı bekledik yemek için
4 kk beyaz peynir
2 dilim kaşar peyniri
domates
salatalık
maydonoz
1 kase mercimek çorba
1 parça (elim kadar) tavuk göğüs ızgara
haşlanmış börülce (garnitür olarak tabakta gelmişti)
1 parça cevizli güllaç (çok şekerli idi ama güllaça dayanamam bu yüzden yedim:KK1::KK1::KK1:)

Toplantı sonrası arkadaşımla görüştük. Ben toktum ama o açtı. Adana dürüm aldık. Çok lezzetli diye anlata anlata bitiremedi ve bende onu kırmayıp 2 koca ısırık aldım dürümden. Saat 23.30 gibiydi.

Kızlar yani dün iyi yedim:KK1::KK1::KK1::KK1: Leptin olmuştur inş :KK52::KK52::KK52:
Ben yarın sabah yurt dışı turuna çıkıyorum 8 gün yokum. Artık neler yerim bilmiyorum. Topiğe giremem turdayken. Hepinizin bayramı kutlu olsun:KK16:
Geçmişe bakıyorum şimdi

Dün iftardan önce tartılmayı unuttum yav...

Başlangıç tarihi :23 mart 2012
Başlangıç kilo:93,1 kg
Geçen hafta:77,0 kg
Bu hafta:77,5 kg
Fark:+ 0,5 kg
Fark %:+%0,71

Bu hafta +lardayım :KK43:

Haftaya liste bana kalırsa listeyi yapabilirim ama rica etsem biriniz özelden bana yazıp haber verebilir misiniz listeyi benim yapacağımı... Düzenli giremediğim için haberim olmayabilir.

Karataylı 1 haftayı daha bitiren tüm arkadaşlarımı kutluyorum. Kilo verenleri 2 kere kutluyorum.

Asya iyi tatiller canım. Yediğin içtiğin sana kalsın, gezip gördüğünü anlat derler ama sen yiyip içtiklerini de anlat bize:)

Öpüyorum hepinizi.

Kızlar, tüm geçmişi okuyamadım... Atladıklarım affetsin lütfen

Efendim, çarşamba günü dgünümdü. Pasta yedim. Gece de gözleme yedim. Yufka yiyebiliyor muyuz kızlar?

Derin dondurucuya koymak için kışlık 1-2 parça, bişeyler hazırladım bugün. Yeşil fasulye, barbunya ve dolmalık biber... Bezelye de koymuştum önceden... E, yeter bu bana...

Bu arada bilgisayarım tamire gitti. Eşimin tlf undan yazıyorum ama zorlanıyorum. Sanırım parmaklarım kalın geliyor:))Yarın bildirim için girmeye çalışıcam. Ondan sonra da zaten bayram geliyor. Bayram, tatil vs derken okullar açılana kadar pek giremem artık. Okullar açılınca görüşürüz canlarım.

Döndüğümde beni unutmuş olmayın sakın ha... Valla üzülürüm...

ıÖpüyorum hepinizi.
doğum günün kutlu olsun canım :KK52: :KK52:
Yufkaya izin var ama ara ara ye :KK34:
Tez zamanda geri dönmeni diliyorum:KK16:

merhaba arkadaşlar geçmişi okuyamadım dünden bu yana yorgunluktan resmen geberiyorum.
sabah erkenden anneme gittim daha doğrusu çağrıldım başta annem gelme dedi ama misafir gelecekmiş yardım istedi.
2 tepsi baklava hamuru açıldı ardından 2 tepsi su böreği hamuru açıldı keşke bunlarla bitseydi annem salçalık domates almış bi de onu yikayıp doğradık. ama bitmedi bugün su börekleri pişecek ardından pazardan salçalık biber alınacak annemle ilgili kısım bu kadar.
şimdi de sahurumu yaptım bi yandan çamaşır katlıyorum bi yandan yazmaya çalışıyorum yazmak yeme kontrolü sağlıyor eeee artık kendimi size karşıda sorumlu hissediyorum. biraz sonra evden çıkacağım doğruu kayınvalideme o da yalnız su böreği yapamayacak öğlene kadar o na yardım ederim ardından anneme gidip kalan işler için yardım edeceğim yiyemeyeceğim baklava ve böreklerle uğraşıyorum işte:KK19:

hemen menü bildiriminde bulunayım daha fazla kayınvalidemi bekletmeyeyim
iftar:
annemdeydik ne varsa yedik artık işten güçten
1 kase çorba
1 tabak bamya
biraz salata
üzgünüm ama birazcıcık börek

spor:sabahtan akşama kadar koşuşturmak ve iftardan sonra eşimle 45 dak tempolu yürüyüş

ardından kayınvalideye geçtik bolca çayımı iştim işleri planladım onlar çekirdek meyve yediler ohhh ben yemedim leptinime sağlık

sahur:
umuş kalmışım hızla
1 peynirli omlet
az domates
1 çatal beyaz peynir
valla enerji olsun diye 3 hurma
suyu da çok içemedim ya hayırlısı inşallah susama

ben çıkıyorum kızlar hepinizi öpüyorum :KK54:
ben okurken yoruldum resmen:KK1: :KK1: kolay gelsin :KK16:

ayy mahçup oldum şimdi..demek yazdıklarımı inceleyen arkadaşlar var bu beni motive etti mutlu oldum bak.dogru söylüyosun arkadaşım dibine vurmusum yaa:KK53:
menüleri zaten arkadaşların incelemesi için yazıyoruz. Kaçamakları da kaçırmadan cezalandırıyoruz.
arkadaşlar uyarmış diye çanta yoktu sana ama dayanamadım :KK22: bu kadar kaçamak yapılmaz ki :KK22:

günaydın kıslar nasılsınız
ben hiç iyi deilim bu sabah boynum tutulmuş halde ağrıyla uyandım boynumda 3 fıtık var dün ne yaptıysam bilmiyorum bugün boynumu tutamıyorum bildirim için kalktım yapıp hemen çıkıyorum

başlangıç tarihi 09/07/2012
başlangıç kilosu 65.2
geçen hafta 62.5
bu hafta 62.3
aradaki fark 200 gr
çok geçmiş olsun canım :KK16:
günaydın herkese :KK3:

iftarda maalesef evde yiyemedim ve zaten iftarada
iş yüzünden nerdeyse yarım saat geç başladım :KK50:

İftarda yediklerim:

hazır mercimek çorbası :KK50:

kızarmış karnıyarık :KK50:

pirinç pilavını almadım

salata cacık ben gelene kadar bitmişti

akşam 11 civarı bir kase çekirdek yedim başlayınca
duramıyorum almamak lazım heralde ya :KK50:

sahur menüm:

menemen
1 ç.b. badem
süt
az peynir
10 y. zeytin
omega 3
1 şeftali
hadi iftarda yediklerine kızmıyorum dışarıdaydın diye ama o çekirdekte nereden çıktı :KK22: :KK22: zaten biraz kaçamak yapmışsın iftarda bir de geç saatte çekirdek olmamış:KK20:

Dün iftardan önce tartılmayı unuttum yav...

Başlangıç tarihi :23 mart 2012
Başlangıç kilo:93,1 kg
Geçen hafta:77,0 kg
Bu hafta:77,5 kg
Fark:+ 0,5 kg
Fark %:+%0,71

Bu hafta +lardayım :KK43:

Haftaya liste bana kalırsa listeyi yapabilirim ama rica etsem biriniz özelden bana yazıp haber verebilir misiniz listeyi benim yapacağımı... Düzenli giremediğim için haberim olmayabilir.

Karataylı 1 haftayı daha bitiren tüm arkadaşlarımı kutluyorum. Kilo verenleri 2 kere kutluyorum.

Asya iyi tatiller canım. Yediğin içtiğin sana kalsın, gezip gördüğünü anlat derler ama sen yiyip içtiklerini de anlat bize:)

Öpüyorum hepinizi.
teşekkür ederim canım:KK16: yeyip içtiğimi pek anlatamam herhalde genelde kaçamak yapacağım çünkü :KK1:
ama bol bol gezeceğim.bol bol yürüyünce de pek fark etmez tartı ne de olsa :KK1: :KK1:
hem bir daha böyle tur mu yapcam sanki di mi ama:KK1:

İyiyim canımmm sağol:KK16: evdeyim abbas yolcu ama Cuma günü sabah kısmetse gideceğiz.. yolumuz çok uzun kazasız belasız gider geliriz inş. Sersumum beni izmirde dolanırken bi görseydin ölürdün gülmekten perişan oldum 2 gün üst üste oruç oruç 12 saat toplamda dolaşmışım:KK60: etek filan aldım bluzlar da aldım pantolon bulamadım onu da alıcim inş. bursa üzerinden giderken alışveriş merkezi var bildiğim oradan:KK53::KK53::KK53::KK53: dün dolabımdaki tüm kıyafetlerimi denedim..:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: 5 yıldır zayıflayamadığım için giyemediğim paltoma bilem girdim datlum:KK19::KK19:

İyi geceler canım iyice dinlen:KK16:
iyi yolculuklar bebeeemm.. hayırlısıyla gidin ve dönün inşallah..:KK16::KK54::KK54:
izmiri talan etmişsin kıss :KK60: :KK60:
insanın yıllardır giyemediği kıyafetleri giyebilmesi ne güzeldir..:nazar::nazar: çok sevindim canım..:KK16::KK16:

sersum da dönmüş hoş geldin canım daha tam yerleşememişsin kolay gelsin canım evin tertemizdir şimdi ne güzel güle güle otur ve kirlet inşallah
hoşbulduk tatlım..sağol :KK16::KK16::KK16:
Kıyamadım da bak şimdi:KK19::KK19:

Canım sadece kalori değil vücudumuza vitamin mineraller gerek sen de biliyosun:112: Zorla evet kendini ben yokken kendinize çok iyi bakın hepiciğiniz:KK16:

Ben sabahtan beri uğraşıyorum makinaya çamaşır attım (eşime ütületip valize koyacağım:KK1:)
Minik acı biber getirmişler dün tam da gidecekken onları turşu yaptım:KK52:
Bahçeden topladığım asma yapraklarını bastım:112:
Bolca fındık kırdım valize koyiciğim:KK24: HADİBAKALIM'ın kayınvalidesi gibi benimki de sürekli hamurişi ben de fındık yerim daha çok kilo almadan dönerim inş.:KK19:
hamarat bacı seni :nazar::nazar::nazar: :KK16::KK16:
Allah hayırlısıyla yemeyi nasip etsin tatlım yaptıklarını :KK16::KK16:
kolay gelsin iyiniyetli canım bayaa yorulmuşsun eşin cidden ütü yapıyormu yapıyorsa maşallah nazarımız değmesin tebrik ediyorum
kayınvalide kızmasın sonra yaptıklarını yemedin diye
iyi tatiller iyi bayramlar diliyorum
tatlım benim eşim de ütü de çok yardım eder bana sağolsun :nazar::nazar: :KK9:
ya kızlar regli olamadım tepemden dumanlar tütüyor artı tartı sabit durmuyor bir iniyor bir çıkıyor canım tatlı istiyor yememek için direniyorum ama bu gün kızımın doüum günü 1 dilim pastayı götürdüm. asyates ten bir çantayı hakettim. yaşadığım yer çok sıcak gündüz dışarı çıkılmıyor akşam çocuklardan yürünmüyor sporuda önceden daha istekli yapıyordum 2 gündür kendimi zorluyorum bence bunların tüm nedeni hormonlarım. ayyyyy olsamda kurtulsam. özlemkartal nerelerdesin gel çay içelimmm
kızının yeni yaşı kutlu olsun canım:KK16::KK16: sıkma canını regl olunca rahatlarsın..:KK16::KK16:
Sersum, evine yerleşmişsin. Hayırlı olsun canım.

Kızlar, tüm geçmişi okuyamadım... Atladıklarım affetsin lütfen

Efendim, çarşamba günü dgünümdü. Pasta yedim. Gece de gözleme yedim. Yufka yiyebiliyor muyuz kızlar?

Derin dondurucuya koymak için kışlık 1-2 parça, bişeyler hazırladım bugün. Yeşil fasulye, barbunya ve dolmalık biber... Bezelye de koymuştum önceden... E, yeter bu bana...

Bu arada bilgisayarım tamire gitti. Eşimin tlf undan yazıyorum ama zorlanıyorum. Sanırım parmaklarım kalın geliyor:))Yarın bildirim için girmeye çalışıcam. Ondan sonra da zaten bayram geliyor. Bayram, tatil vs derken okullar açılana kadar pek giremem artık. Okullar açılınca görüşürüz canlarım.

Döndüğümde beni unutmuş olmayın sakın ha... Valla üzülürüm...

ıÖpüyorum hepinizi.
sağol canım..:KK54::KK54::KK16:
senin de yeni yaşın kutlu olsun..:nazar::KK16::KK16:
kışlıklarını da ağız tadıyla yersiniz inşallah..:KK16::KK16:
aşkolsun unutur muyuz hiiiççç...:KK16::KK16::KK16:
ama okulların açılmasına daha çok var arada gelirsin tatlım:KK34::KK34:

ya 30 nisandan beri istikrarlı bir şekilde,ekmekten hiç ödün vermeden devam ediyordum diyetime.ama şu 2 gündür sahurda engel olamıyorum kendime.pideler havada uçuşuyor resmen.kıtlıktan çıkmış gibi hissediyorum kendimi.bayram temizliği yapıyorum ve resmen totom yer görmüyo,hareketin biri bin para.ama yinede tartıya ++ yansıyo,çok hareket etmeme rağmen
şimdi bi kaç sorum olucak belki bunları çözersem 62 den düşerim,çünkü 10 günü aşkın ki 62 den aşağı inemedim:KK50:
:KK50::KK50::KK50:1-1 hafta kadar oldu omega-3 almayalı
2-diyetimle beraber,hemoroidim var diye biberiyeli bitki çayı içiyordum.onuda 8-9 gündür içemiyorum
3-ramazan başladığından beri sahurdan sonra uyuyorum ve 2-5 arası uykuda salgılanan leptinimi kaçırıyorum.
öğrenmek istediğim şu ki;tüm bunlar mı engel benim kilo vermeme.yoksa aslında bunlar olmadan da birazcıkta olsa kilo verebilir miydim??
yerimde saysam yine razıyım ama ++lardayım artık.:KK43::KK43::KK43:
arkadaşlar bilgilerinize çok ihtiyacım var....:18:
moralini hiç bozma hocamız da ara ara duraklamalar olacağını söylüyor:KK34::KK34:..azmini koru:KK34::KK34:..hepberaber başaracağız En Büyük KKEn Büyük KK..bol su ve bitki çayları ödem atmana yardımcı olur tatlım..:KK16::KK16::KK16:
günaydın kıslar nasılsınız
ben hiç iyi deilim bu sabah boynum tutulmuş halde ağrıyla uyandım boynumda 3 fıtık var dün ne yaptıysam bilmiyorum bugün boynumu tutamıyorum bildirim için kalktım yapıp hemen çıkıyorum

başlangıç tarihi 09/07/2012
başlangıç kilosu 65.2
geçen hafta 62.5
bu hafta 62.3
aradaki fark 200 gr
geçmiş olsun canım:KK16::KK16:..benim de bel fıtığım var ..çeken bilir..dikkat et kendine..:26::26:

Kızlar ben geldim:KK52:
1 koca tabak et sote
1 salatalık

4 kk beyaz peynir
2 dilim kaşar peyniri
domates
salatalık
maydonoz
1 kase mercimek çorba
1 parça cevizli güllaç (çok şekerli idi ama güllaça dayanamam bu yüzden yedim:KK1:

Toplantı sonrası arkadaşımla görüştük. Ben toktum ama o açtı. Adana dürüm aldık. Çok lezzetli diye anlata anlata bitiremedi ve bende onu kırmayıp 2 koca ısırık aldım dürümden. Saat 23.30 gibiydi.

Kızlar yani dün iyi yedim:KK1::KK1::KK1::KK1: Leptin olmuştur inş :KK52::KK52::KK52:
Ben yarın sabah yurt dışı turuna çıkıyorum 8 gün yokum. Artık neler yerim bilmiyorum. Topiğe giremem turdayken. Hepinizin bayramı kutlu olsun:KK16:
Geçmişe bakıyorum şimdi
ohhh çıtırım iyi tatiller sana ..öpüyorum:KK16::KK16::KK19::KK19:

geçmişe baktım geldim..
çoğumuz tatile çıkıyor..herkese iyi tatiller dilerim..:KK16::KK16:
bugün iş yerime katılış yaptım..bayram sonu işbaşı..:18::18:
tatile o kaaa alıştım ki işe başlamak çok zor geliyor :18::18::18:
hiiiçççç çalışasım yok..bu arada tartıldım ++ 1700 gramdan ++ 1200 grama düşmüşüm..:KK76::KK76::KK76::KK24::KK24:
bayram sonu da bildirimlerime başlarım..:KK34::KK34:

moralini hiç bozma hocamız da ara ara duraklamalar olacağını söylüyor:KK34::KK34:..azmini koru:KK34::KK34:..hepberaber başaracağız En Büyük KKEn Büyük KK..bol su ve bitki çayları ödem atmana yardımcı olur tatlım..:KK16::KK16::KK16:
sağol canım çok tşk ederim bilgilerin için:KK16::KK16:ama şu duraklamalar resmen kaçamaklara atıyo insanı bacım yaa:KK1::KK1:

başlangıç:15 ağustos-65kilo
bildirim:17ağustos-64kilo
hemen bir kiloyu werdm ekmeği kesince su içince hadi bakalım dewammmm karatayaa

merhaba kızlar..uzun bir ara vermişim 1 haftadır hiç girememiştim..herkes verdi mi kilolarını..

ben maalesef dün akşam iftardan önce tartılmayı unuttum..bu sabah 68 çıktım..dün akşam tartılsam yine 67 küsürlerde olurdum..yani bu hafta kilo veremedim..ama regl olucam sanırım o yüzden..şimdi bide bayram girerse araya yandık..

bayram sonu genelde kilo almış olurum ben..neyse bildirimimi yapayım..

Rumuz: aydin_didem
Baslangic tarih: 21.03.2012
Baslangic kilo: 72
Gecen hafta : 67,6
Bu hafta:68,0
Fark:+0,3 kg

Herkesin bayramını şimdiden kutlarım..Akşam yola çıkıyoruz biz de..küçük bir tatile çıkıyoruz aile boyu..öptüm hepinizi..

" dün karatay diyetine başlamaya karar verdim. kitabınıda okuyorum.yiyerek nasıl zayıflanır görücem inşallah :) uzun zamandır sabah kahvaltısını es geçiyordum şimdiye kahvaltı için kalkıyorum. umarım bu gün uyumam. sabah 6 da yattım ve her 2 saatte bir emzirmek için uyandım. şuan çok uykusuzum ama idare edicem. bu gece erkende uyurum inşallah..

sabah (07:00) : 2 mürdüm eriği

Sabah (12:00) : 1 dilim peynir + 7 zeytin + 1 yumurta + yarım domates + 1 bardak bitki çayı

karatay diyetinde ekmek yok, ekmek yerine 1 çay bardağı ceviz var. evde çeviz kalmadı bu gün çıkıp alıcam. kırılmamış ceviz olması gerekiyormuş yarın menüye cevizide eklicem..

Öglen (16:00) : 3 kaşık yoğurt + 1 yemek kaşığı keten tohumu + avuç içi kadar çekirdekli siyah üzüm

ana yemekler arasında 4-5 saat olması gerekiyormuş. 2-3 saatte bir yemek yerine 4-5 saatte bir yenecek.

Akşam (20:00) : tavuk + sarımsaklı naneli cacık

Ara (00:00) : 2 mürdüm eriği veya incir

akşam 19:00-20:00 dan sonra yemek yenmemelidir diyor ama ben geç yatıyorum. o yüzden geceye bir meyve koydum bakalım ne olacak.

arada limonlu su içmeye çalışıcam, çünkü en çok bunu tavsiye ediyor. kendi hazırladığım çayı ve 1-2 bardak huma içicem gün içersinde. suni tatlandırıcılı içecekler, meyve suları, gazlı içecekler yasak. kısacası suni yiyecek ve içecek komple yasak, herşey doal olacak. en zor kısmı gece çünkü ben gece 3 ten sonra tatlı kriziyle boguşuyorum ve gece 12 den sonra agzıma en ufak bir lokma dahi almamam gerekiyor. İŞTE BU EN ZOR KISIM.. "

bu günkü diyet günlüğümü buraya aktarıyorum. dün başlamaya karar verdim inşallah ay sıonuna kadar 75 olabilirim :) bu diyete çok inanıyorum..

Bildirim:17.08.2012
Rumuz:ne_yazcam_ya
Başlangıç tarihi:10.08.2012
Başlangıç kg:62
geçen hafta:62
Bu hafta:61.4
Fark:600 gr
Beden:40
Spor:az yürüyüş ara ara
Boy:1,66
Hedef: 52

Aslında benim kafamda haftada 1 kg vardı ama olsun bunada şükür bu arada şöyle bir baktım kilosu takılıp kalan stres yapan arkadaşlar var genellikle vücut bi noktaya gelince kilo verme eylemini otomatik olarak geçici bir süre durdurur onun için pes etmeyin arkadaşlar bende şu kilo ticker olayına takıldım uğraşayım bakayım yapabilcem mi çiçekli bişiler :)

merhaba arkadaşlar geçmişi okuyamadım dünden bu yana yorgunluktan resmen geberiyorum.
sabah erkenden anneme gittim daha doğrusu çağrıldım başta annem gelme dedi ama misafir gelecekmiş yardım istedi.
2 tepsi baklava hamuru açıldı ardından 2 tepsi su böreği hamuru açıldı keşke bunlarla bitseydi annem salçalık domates almış bi de onu yikayıp doğradık. ama bitmedi bugün su börekleri pişecek ardından pazardan salçalık biber alınacak annemle ilgili kısım bu kadar.
şimdi de sahurumu yaptım bi yandan çamaşır katlıyorum bi yandan yazmaya çalışıyorum yazmak yeme kontrolü sağlıyor eeee artık kendimi size karşıda sorumlu hissediyorum. biraz sonra evden çıkacağım doğruu kayınvalideme o da yalnız su böreği yapamayacak öğlene kadar o na yardım ederim ardından anneme gidip kalan işler için yardım edeceğim yiyemeyeceğim baklava ve böreklerle uğraşıyorum işte:KK19:

hemen menü bildiriminde bulunayım daha fazla kayınvalidemi bekletmeyeyim
iftar:
annemdeydik ne varsa yedik artık işten güçten
1 kase çorba
1 tabak bamya
biraz salata
üzgünüm ama birazcıcık börek

spor:sabahtan akşama kadar koşuşturmak ve iftardan sonra eşimle 45 dak tempolu yürüyüş

ardından kayınvalideye geçtik bolca çayımı iştim işleri planladım onlar çekirdek meyve yediler ohhh ben yemedim leptinime sağlık

sahur:
umuş kalmışım hızla
1 peynirli omlet
az domates
1 çatal beyaz peynir
valla enerji olsun diye 3 hurma
suyu da çok içemedim ya hayırlısı inşallah susama

ben çıkıyorum kızlar hepinizi öpüyorum :KK54:

kolay gelsin bacım.işin gerçekten zor valla.sen baklava böreği yap,yemeden yüzüne bak:KK43:( olsun boşver...

senin kilo verememen 10 gündürmüş o yüzden 3. maddeyi eleyelim içtiğin çaylar sana artı su ve metabolizma hızlandırıcıymış o yüzden bir sebep o olabilir omega 3 de etkilidir ama en büyük sorun bence yediğin pide ve tatlılar su tututurup zayıflamana engel oluyor

kiraz sapı ve yeşil çayı deneyebilirsin bende işe yarıyor ve sporla ter atmaya bak
sağol canım,bu aralar pek spor yapamıyorum,zira bayram kapıda ancak temizlikle falan uğraşıyorum.önerilerini tabiki uygulayacam,tşk ederim tekrardan bacım:KK54:
:KK54:
canım tuzu ve ekmeği azaltıp bol su iç biliyorsun ekmeğede çok tuz koyuyorlar o da ödem yapar hele sen uzun zamandır yemeyip birden yiyince vücudun o şekilde tepki vermiş olabilir.:KK34:
evet canım uzun zaman oldu yemeyeli,tuz miktarında tereddütüm yok çünkü annemin yaptığı ekmekti,iyiydi yani.ilgin için tşkler tatlım:KK16:
:KK16:

hadi iftarda yediklerine kızmıyorum dışarıdaydın diye ama o çekirdekte nereden çıktı :KK22: :KK22: zaten biraz kaçamak yapmışsın iftarda bir de geç saatte çekirdek olmamış:KK20:

evet canım haklısın iftar yemeklerinin üstüne çekirdek hiç gitmedi :KK50:

bu arada listeyi kim yapıyor bugün hiç ses seda yok kimseden :44:

Son düzenleme:
tartı çok bozdu moralimi,çoookk.insan bir haftada 1,2 kilo fazla çıkar mı yaaa:KK43:
ah şu pideler ahh:18::18:
rumuz:almira42
başlangıç tarihi:30 nisan 2012
başlangıç kilo:70
geçen hafta:62.0
bu hafta:63.2
fark: +1,200 gr
toplam fark:6,8 kg
bu ++ larla haftaya liste bende sanırım:26:

Kızlar ben geldim:KK52::KK52::KK52:
1 koca tabak et sote
1 salatalık

4 kk beyaz peynir
2 dilim kaşar peyniri
domates
salatalık
maydonoz
1 kase mercimek çorba
1 parça cevizli güllaç (çok şekerli idi ama güllaça dayanamam bu yüzden yedim:KK1::KK1::KK1:)

Geçmişe bakıyorum şimdi

aferin şimdi oldu işte yediklerin:))) Güle güle git gel,iyi tatiller....

" dün karatay diyetine başlamaya karar verdim. kitabınıda okuyorum.yiyerek nasıl zayıflanır görücem inşallah :) uzun zamandır sabah kahvaltısını es geçiyordum şimdiye kahvaltı için kalkıyorum. umarım bu gün uyumam. sabah 6 da yattım ve her 2 saatte bir emzirmek için uyandım. şuan çok uykusuzum ama idare edicem. bu gece erkende uyurum inşallah..

sabah (07:00) : 2 mürdüm eriği

Sabah (12:00) : 1 dilim peynir + 7 zeytin + 1 yumurta + yarım domates + 1 bardak bitki çayı

karatay diyetinde ekmek yok, ekmek yerine 1 çay bardağı ceviz var. evde çeviz kalmadı bu gün çıkıp alıcam. kırılmamış ceviz olması gerekiyormuş yarın menüye cevizide eklicem..

Öglen (16:00) : 3 kaşık yoğurt + 1 yemek kaşığı keten tohumu + avuç içi kadar çekirdekli siyah üzüm

ana yemekler arasında 4-5 saat olması gerekiyormuş. 2-3 saatte bir yemek yerine 4-5 saatte bir yenecek.

Akşam (20:00) : tavuk + sarımsaklı naneli cacık

Ara (00:00) : 2 mürdüm eriği veya incir

akşam 19:00-20:00 dan sonra yemek yenmemelidir diyor ama ben geç yatıyorum. o yüzden geceye bir meyve koydum bakalım ne olacak.

arada limonlu su içmeye çalışıcam, çünkü en çok bunu tavsiye ediyor. kendi hazırladığım çayı ve 1-2 bardak huma içicem gün içersinde. suni tatlandırıcılı içecekler, meyve suları, gazlı içecekler yasak. kısacası suni yiyecek ve içecek komple yasak, herşey doal olacak. en zor kısmı gece çünkü ben gece 3 ten sonra tatlı kriziyle boguşuyorum ve gece 12 den sonra agzıma en ufak bir lokma dahi almamam gerekiyor. İŞTE BU EN ZOR KISIM.. "

bu günkü diyet günlüğümü buraya aktarıyorum. dün başlamaya karar verdim inşallah ay sıonuna kadar 75 olabilirim :) bu diyete çok inanıyorum..
teb

canım iyi etmişsin başlayarak tebrikler ama nacizane bir iki fikrimi söylemek istiyorum. bu diyette ara öğün yok. sadece 3 öğün yiyeceksin. geç kahvaltı ediyorsan da günde 2 öğün sadece.acıktığında ise sadece tuzsuz ayran veya süt içebilirsin.kuru meyveyi de sadece bir öğünde yemelisin.

İŞTE LİSTEMİZ

1.asyaateş % 2.03 :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:( MEZUN OLMUŞTUR :KK9:)

2. hadibakalım % 1,85 :KK9::KK9::KK9::KK9:

3. aydin_didem % 1, 74 :KK9::KK9::KK9:

4. kaneel % 1,46 :KK9::KK9:

5. almira42 1.43 :KK9::KK9:

6. nazfiliz % 1.35 :KK9::KK9:

7. iğneoayası % 1.28 :KK9::KK9:

8. topraksuu % 0.79 :KK9::KK9:

9. amiboid % 0,75

10. fzgun % 0,65

11. sivasıngülü % 0,63

12. menevşehülya % 0,60

13. okyanussuda % 0.44

14. reyhan_55 % 0.37

özlemkartal % 0:44::44::44:
gül63% 0:44::44::44:
goncagülce % 0 :44::44::44:
lacey %0 :44::44::44:
esas2006 %0 :44::44::44:

selam kızlar int sorun yüzünden giremedim malesef, bu geçen haftaki listemiz ,geçen hafta listeyi ben yapmıştım . bugün müsait değilim. yola çıkacağımız için hazırlık yapmam lazım. burada geçen haftadan kilo veremeyen arkadaşlardan müsait olan biri yapabilir yada listede müsait olan biri [/B]

bende bildirimimi yapayım. bu haftada kilom aynı. ramazan boyunca 0 kilo verdim. bayramdan sonra bomba gibi başlayacağım yeniden
geçen hafta : 72.2 kg
bu hafta : 72.2 kg

X