Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

yani 8 saattir bşe yemedin bravo vallahi :KK9::KK9:

bende oruçlu degilim ama 11 sast oldu bişe yemedim market alış verişi yaptım boya aldım saçımı boyadım şimdi boyalı boyalı bekliyorum sonra duş alıp mutfaga geçicem bizimkiler sahurda hep yemek yedikleri için benden kahvaltı istediler iftara benimde işime gelir:KK34:

iftarda tereyagında 2 yumurtalı omlet ,5 zeytin biraz beyaz peynir ,domates salatalık,2 dilim çavdar ekmegiyle çay içmeyi düşünüyorum sizce nasıl ekmek yesemmi yemesemmi :26:

spor yapmam gerek ama ev işim çooook bide bayram temizliği lazım heryer açık dolayısıyla heryer toz istifa etmek istiyom evhanımlığından ütüden çamaşırdan bıktım artık

spor yapmam gerek ama ev işim çooook bide bayram temizliği lazım heryer açık dolayısıyla heryer toz istifa etmek istiyom evhanımlığından ütüden çamaşırdan bıktım artık

bizim sokakta kaldırımları yapıyorlar ev toz içinde yarın bitsede hazır oruç tutmazken temizligimi yapsam oruçlu çok zorlanıyorum günlük 4 lt su içen biriyim çok terlerim

bazen okuyorum lahmacun yiyenler var nasıl oldugunu anlamadım ben kitabı okuyunca ekmek yok diye hatırlıyorum ama kafam karıştı

çok sık olmamak kaydıyla pide yiyebiliyoruz hamuru çok ince olduğu için benim vermem gereken çok kilo olduğu için ben üç aydır 2 kez yedim ..ekmek çok içinde çok tuz maya ve beyazlatılmış kalitesiz un var

güzeller süpersiniz vallahi ya sayenizde utanıp spor yapmaya başladım bugün ve bu hayatımın ilk sporu :KK61:

önce göbek eritme hareketleri yaptım 15 dk
sonra ebru şallı pilates yaptım 1 saat
son olarak da callanetics yaptım 1 saat
çok yoruldum sıcakta da fena terledim:KK35: ama çok iyi oldu buu:KK76:
hepinize çoook teşekkür ederim :KK16::KK16::KK16:

çok sık olmamak kaydıyla pide yiyebiliyoruz hamuru çok ince olduğu için benim vermem gereken çok kilo olduğu için ben üç aydır 2 kez yedim ..ekmek çok içinde çok tuz maya ve beyazlatılmış kalitesiz un var

benim kilomun yanında seninki hiç sayılır ahhhhhhhhhhh ahhhhhhhhhhh keşke senin kilonda olsam herkesin kendisine göre kilosu fazla yaşım 36 boyum 158

Günaydın sersumum:KK16: :KK16:
Sabah deniz pek güzel olur, meltemde harika eser o saate. ohhh! kıskandım seni :KK52: :KK52: Bol bol yüz bizim içinde :KK52: :KK52:
Sabahın köründe bir sen bir ben yazıyoruz genellikle zorumuz neyse :KK1:
olmaz mı canım..harika oluyor..:KK16::KK16:
bugün de yüzdüm tatlım..hepimiz için olsun..:KK76::KK76:
sabahçılar biziz kıss..napalım :KK9::KK9::KK9::KK9:
Sana da gunaydin canim,uyku tutmamis gene

Erkenden deniz sefasi yapmissin ohh ne guzel,ben de bugun gidiyorum canim,oradan belki giremem,simdiden sana iyi yolculuklar canim,gule gule gidin,oradaki islerinizde de Allah kolaylik versin canim:KK19:

evet tatlım..biliyosun beni uyku bana haram :KK53::KK53::KK50::KK50:
az kaldı :KK34::KK34:
erken deniz harika sana da tavsiye ederim canım..iyi güzel bir tatil geçirirsin umarım:KK16::KK16:
iyi dileklerin için de ayrıca sağol tatlım :KK19::KK19::KK16:

SERSUMum ne güzel yüzüyorsun:nazar::nazar: gidene kadar doyasıya tadını çıkar canım.. Canım herşey gönlünce olur inş.. Stresten gene uyuyamamışsın.. Allah'ım yardım etsin..
sağol bebeeemmm..:KK19::KK19::KK19: amin..geçicek inşallah :KK16::KK16::KK16:
Nasssıllll özendim sana anlatamam. Ne güzel yüzmüşsün misler gibi bu sabah. :KK51::KK51::KK51:Dün gece Istanbul bi felaketti. Bugün de felaket nemli. Sabah duş aldım, giyinip çıkıncaya kadar gene yapış yapış olmuştum ben:KK19:

Ya kıslar sizde de oluyo mu bilmiyorum ama bu kadar nemlenince hava benim vücudum su yopluyo resmen. Bende mi bi anormallik var? Sadece vücudum diil sanki beynimin içi de su toplamış gibi hissediyorum ve resmen beynim yarım kapasite çalışıyo benim:KK50:

ah canım sağol..ama gerçekten özenilecek kadr var:KK76::KK76:
sıcaklarda çok zor herkesin Allah yardımcısı olsun.:KK16::KK16:
ben de öyle şiş hissediyorum kendimi canım yaa..:KK35::KK35:
sıcak ve nemden heralde.:KK34:

hepinizi cok özledim valla her sey yolunda yine karataya devam 4.5 aylık oldum ayrıca kızımın:emir_bebek: olacagını ögrendim cok mutlu oldum tabi ki öncelikle saglıklı hayırlı evlat olması önemli yarın yine kontorolum var 3 lü tarama yapılacak ve cinsiyeti daha cok netlesecek bakalım her seyin hayırlısı suana kadar aldıgım kiloları merak ediyorsanız 54.8 ile hamile kalmıstım simdi ise 57.2En Büyük KK oldum sadece hayatıma biraz pide ve dondurma girdi o kadar....arada yazmaya calıscam öpt. sizleri seviyorum iyi ki varsınız
canım hoşgeldin.:KK16::KK16:..maşallah sana ..:nazar::nazar:
Sizinle paylaşayım çıtırlar duyduklarım beni çok mutlu etti: Beni ilk defa gören bi bayan sadece oğlum var zannediyormuş koccammann kızım olduğuna inanamadı:KK60::KK76::KK76::KK76::nazar: zayıflayınca daha genç de gösteriyor insan yüzümde minyon:KK9::KK9::KK9:
ohhh ne güzel:nazar::nazar: ..eh çıtır anne olunca böyle olur tabiisii :KK76::KK76::KK76:

iyi akşamlar herkese
iftarda:
mercimek çorbası
zeytinyağlı semizotu
1 kabak dolması
biraz menemen
salata
çok az pide yedim
bol bol çay içip bol bolda su içtim
midemden lıkır lıkır sesler geliyor:KK1:

biber patlıcan kurusu yaptım balkona astım kış için dolaba domates,taze fasulye,barbunya koydum
kışın çıkarıp pişiririm mis gibi:21:
Allah sağlıkla yemek nasip etsin leylakım..ellerine sağlık..:KK16::KK16::KK16:

hahaahh cok komiksin,ev hanımlıgından istifade edemezsin malesef.çalışsan bile evde kocanın evinin hanımısın.hersey mecbur sana bakıyor:)

güzeller süpersiniz vallahi ya sayenizde utanıp spor yapmaya başladım bugün ve bu hayatımın ilk sporu :KK61:

valla sen dahada süpersin.coşmuşsun.oruclu degilsin galiba.:KK9::KK9::KK9::KK9:

bugün çok hüzünlüydü..:KK43::KK43:
annemden ayrılmadan komşular toplanıp geldiler..sağolsunlar ..:KK16:
Allah kavuştursun dualarımız sizinle diye..annem bi yandan ağlar ben sıktım kendimi ama tutamadım en sonunda ..:KK43::KK43:
asker uğurlaması gibi oldu..:KK5::KK5:
tabii insanlar olaylar sebebiyle etkileniyorlar.biz de hakkari deyince olayların merkezine gidiyormuşuz gibi endişeleniyorlar..
biraz önce de halama geldim..babamı da az önce uğurladım..onda da bi posta gözyaşı..:KK43::KK43:
offff gurbet çok zor..:KK5::KK5:
Allah gurbetteki herkesi hayırlısıyla sağlıkla sevdiklerine kavuştursun inşallah..:KK16::KK16:
neyse çok hüzünlendirdim ortamı üzgünüm..ama sizlerle paylaşınca herşey daha katlanılası oluyor..iyi ki varsınız..:KK54::KK54::KK16:
bu ara da sabah sonkez yine yüzdüm..bu sefer kızımla arkadaşını da aldım yanıma ..:KK76::KK76:
valla 8.30 dan 10.30 a kadar buruş buruş olana kaaaa yüzdük..:KK53::KK53::KK53:
yaza kadar deniz meniz yok artık..:KK37::KK37:
eve geldim bi baktım regl olmuşum ..:KK53::KK53:
benden bu kaaa...:KK34::KK34::KK9::KK9:
daha noolsun dediğinizi duyar gibiyim..biraz fazla yazdım sanırsam :KK9::KK9::KK9::KK9:

bence sevdiğin bir romanı okuyarak tatlı bir uyku haliyle bir iki saat uyu canım,hoca ne diyor ya da bu konuda fikir verir mi kendisi bilmiyorum ama ikindi akşam arası dışında günün diğer saatlerinde şekerleme yapılabilir diye düşünüyorum,bazı sıcak ülkelerde siesta modası vardır ya öğlen uyurlar,aaah ah bende çok uykusuzum bugün,uyumam da mümkün değil,bak kıskandım şimdi :KK1:canım kahve de çekti akşama mutlaka içeyim,madem canımı çektirdin iftardan sonra birlikte içelim o zaman içerken haber ver olur mu:KK52::KK52::KK52:

evet uyudum bir saat kadar şimdi kahve zamanı hazırladım koş gel :)

bende oruçlu degilim ama 11 sast oldu bişe yemedim market alış verişi yaptım boya aldım saçımı boyadım şimdi boyalı boyalı bekliyorum sonra duş alıp mutfaga geçicem bizimkiler sahurda hep yemek yedikleri için benden kahvaltı istediler iftara benimde işime gelir:KK34:
uzun süre ac kalmamalısın sonra cok acıkıyorsun cıslara hayır deme düzeyin azalıyor

iftarda tereyagında 2 yumurtalı omlet ,5 zeytin biraz beyaz peynir ,domates salatalık,2 dilim çavdar ekmegiyle çay içmeyi düşünüyorum sizce nasıl ekmek yesemmi yemesemmi :26:
ekmek cıssss ceviz ye ekmek yerine geçiyor

evet bende kk sayesinde spora başladım yapıncaya kadar zorlanıyorum yaptıktan sonrada bir mutluluk hissi basıyor yaşasın endorfin

bugün çok hüzünlüydü..:KK43::KK43:
annemden ayrılmadan komşular toplanıp geldiler..sağolsunlar ..:KK16:
Allah kavuştursun dualarımız sizinle diye..annem bi yandan ağlar ben sıktım kendimi ama tutamadım en sonunda ..:KK43::KK43:
asker uğurlaması gibi oldu..:KK5::KK5:
tabii insanlar olaylar sebebiyle etkileniyorlar.biz de hakkari deyince olayların merkezine gidiyormuşuz gibi endişeleniyorlar..
biraz önce de halama geldim..babamı da az önce uğurladım..onda da bi posta gözyaşı..:KK43::KK43:
offff gurbet çok zor..:KK5::KK5:
Allah gurbetteki herkesi hayırlısıyla sağlıkla sevdiklerine kavuştursun inşallah..:KK16::KK16:
neyse çok hüzünlendirdim ortamı üzgünüm..ama sizlerle paylaşınca herşey daha katlanılası oluyor..iyi ki varsınız..:KK54::KK54::KK16:
bu ara da sabah sonkez yine yüzdüm..bu sefer kızımla arkadaşını da aldım yanıma ..:KK76::KK76:
valla 8.30 dan 10.30 a kadar buruş buruş olana kaaaa yüzdük..:KK53::KK53::KK53:
yaza kadar deniz meniz yok artık..:KK37::KK37:
eve geldim bi baktım regl olmuşum ..:KK53::KK53:
benden bu kaaa...:KK34::KK34::KK9::KK9:
daha noolsun dediğinizi duyar gibiyim..biraz fazla yazdım sanırsam :KK9::KK9::KK9::KK9:

hayırlı yolculuklar umarım hemen düzenini kurarsın gurbet çok zor bilirim ama zor yerlerin arkadaşlıkları daha sıkı oluyor umarım mutlu olursunnn

bildirimimi yapayım
sabah. 1 elma 1 armut (pazara gittimde) 1 peynir 7 zeytin 2 gğn kurusu kayısı 5 ceviz
öğlen. kısır
kahve çay yarım armut
akşam. 1 bulgurlu dolma salata 1 tavuk 1 kaşık mantı 1 kaşık kısır
çay
bu gece sahura kalkıcam allah kısmet ederse bakalım yarın dayanabilcemmi

X