Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

malesef ben tutamıyorum:KK43: migrenim var ya:KK25: bu arada şu menü bildirim işini yapmalı mıyım sence?

migrenin varmış canım üzülme o da tuttumu çok kötü oluyor :KK50:

ben ilk geldiğim günden bu yana arkadaşlara soru soruyorum
menülerine bakıyorum bilmediklerimi öğreniyorum yanlış bildiklerimi
düzeltiyorum menü bildirimleri sayesinde sürekli bende yazıyorum
her gün bence sende paylaşmalısın daha kontrollü gidiyorsun canım :112:

dün akşamki iftar menüm: 1 kase mercimek çorbası
1 parça haşlanmış tavuk
1 kase yoğurt
bol salata
2 tane hurma

sahur: 1 tane haşlanmış yumurta
1 kibrit kutusu beyaz peynir
1 kase yoğurt
5-6 tane zeytin
bol kıvırcık
1 domates
1 salatalık
4 tane hurma
2 tane fındık

migrenin varmış canım üzülme o da tuttumu çok kötü oluyor :KK50:

ben ilk geldiğim günden bu yana arkadaşlara soru soruyorum
menülerine bakıyorum bilmediklerimi öğreniyorum yanlış bildiklerimi
düzeltiyorum menü bildirimleri sayesinde sürekli bende yazıyorum
her gün bence sende paylaşmalısın daha kontrollü gidiyorsun canım :112:

çok saol cnm. peki madem ben de öle yapayım:nazar:

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar,dunku menum .:KK24:..... 1.ogun(sahur): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ...:KK24:....2. Öğün(ıftar)nohutlu kabak yemegı,aya koftesı ,salata,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:3.5 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

bu aksam iftara davetliyiz zararlıdan az yemege calıscam kızlar bu arada yürüyüslerime de basladım sık olmasa da 20 dk yürüyorum yavas tempoda

merhaba kızlar,sanıyorum ben zıvanadan çıktım.tatlı yiye yiye yeniden tatlı bağımlısı mı oluyorum acaba.

iftarım

1 tabak taze fasulye
4 kücük biber dolması
2 kasık yogurt
1 kase komposto

buraya kadar güzel,sonra dolapta duran,yemeye karsı koyamadıgım 1kase cevizli tavuk göğsü.iyi mii:26::26:

merhaba kızlar,sanıyorum ben zıvanadan çıktım.tatlı yiye yiye yeniden tatlı bağımlısı mı oluyorum acaba.

iftarım

1 tabak taze fasulye
4 kücük biber dolması
2 kasık yogurt
1 kase komposto

buraya kadar güzel,sonra dolapta duran,yemeye karsı koyamadıgım 1kase cevizli tavuk göğsü.iyi mii:26::26:
bence de iyi gitmişsin de malesef sonu olmamış canım:KK20:

bugün yediklerimi ben de yazayım bu da bi ilk olsun:nazar:
sabah: 1 rafadan yumurta, 1 domates, 1 yeşil biber, 6 zeytin, biraz peynir, 1 bardak bitki çayı
öğlen: 2-3 kaşık zeytinyağlı yeşil fasulye, 1 kase semizotlu cacık, 1 kase mercimek çorbası bol su
akşam: 6 tane zeytinyağlı yaprak sarma, 1 biber dolma, 1 küçük acı biber, 1 bardak ayran
umarım olmuştur:KK17::18::18:

Sahurum :
Klasik karatay kahvaltısı

Bugünkü iftarım:
1 kase çorba
1 tabak güveç
semiz otu salatam
1 bardak komposto

su: 3 lt tamamlarım ben yine
spor : 5- 10 dk yürüyüş
ha bu arada arkadaşlar tartıda + 200 gr fazla çıkıyorum:KK51::44::KK53::26:geçen günkü dondurma kaçamaklarının sonucu heralde:26:

Son düzenleme:
Sahurum :
Klasik karatay kahvaltısı

Bugünkü iftarım:
1 kase çorba
1 tabak güveç
semiz otu salatam
1 bardak komposto

su: 3 lt tamamlarım ben yine
spor : 5- 10 dk yürüyüş
ha bu arada arkadaşlar tartıda + 200 gr fazla çıkıyorum:KK51::44::KK53::26:geçen günkü dondurma kaçamaklarının sonucu heralde:26:

olabilir canım belki ödemdir yarınki kilonla yeniden değerlendir durumu

bu gün alıverişe gittim 3 yıl sonra 46 beden olmanın tadını çıkarıp kantarın topuzunu kaçırdım bayrama kadar zayıflamamam lazım:) şaka tabiiiki terzşler sağolsun hatta lcw nın 42 beden pantolonuna girdimki görmeyin bendeki mutluluğu. ama 2 gündür spor yaptığım yok bu gğnde sular kesik(öğrencime döndüm) neyse yediklerimi yazayım
sabah. 1 peynir 10 zeytin 1 salatalık 10 ceviz
öğlen. 4 köfte 1 yumurtalı piyaz salata ayran
akşam. soğanlı kıyma süzme yoğurttan cacık az mantı
bu arada tartı 91.800 gösteriyor cumaya 91.500 gçsterse ne var oyyyyy

bu gün alıverişe gittim 3 yıl sonra 46 beden olmanın tadını çıkarıp kantarın topuzunu kaçırdım bayrama kadar zayıflamamam lazım:) şaka tabiiiki terzşler sağolsun hatta lcw nın 42 beden pantolonuna girdimki görmeyin bendeki mutluluğu. ama 2 gündür spor yaptığım yok bu gğnde sular kesik(öğrencime döndüm) neyse yediklerimi yazayım
sabah. 1 peynir 10 zeytin 1 salatalık 10 ceviz
öğlen. 4 köfte 1 yumurtalı piyaz salata ayran
akşam. soğanlı kıyma süzme yoğurttan cacık az mantı
bu arada tartı 91.800 gösteriyor cumaya 91.500 gçsterse ne var oyyyyy

X