Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Sizinle paylaşayım çıtırlar duyduklarım beni çok mutlu etti: Beni ilk defa gören bi bayan sadece oğlum var zannediyormuş koccammann kızım olduğuna inanamadı:KK60::KK76::KK76::KK76::nazar: zayıflayınca daha genç de gösteriyor insan yüzümde minyon:KK9::KK9::KK9:

ewwweeeet,,,simdi ficans da geldi,simit ayran ve keci peyniri yiyoruz..gecmisi okuyamiyoruz konusmaktan..hepinizi opuyoruzss..:KK52::KK52::KK52:
çok mutlu oldum ,ne kadar hayecan verici bir buluşma.propum keçi peynirini yanında taşıyor heralde.hayırlısıyla saglıgına kavusursun inşallah propum

slm kızlar nasılsınız?
teravıh nam.dan geldım cocuklarımla beraber..
iftarda yedıklerım kabak yemegı,cacık ve az mercimek corbası..
hemen ardından sade turk kahvem.
cok fena kabızım bu arada halbukı suyumuda iciyorum ama..
sahurda patateslı omlet yıyecegım..

propycil allah sıfalar versın arkadasım..
ya bende 5 gündür kabızdım.dun bir komposto yaptım.icine kuru uzum,murdum erigi,k.kayısı,cubuk tarcın,3 tane hurma attım ,kaynarsu ilave edip soguyana kadar beklettım,dolaba koydum.hem iftar hemde sahurda 1 kase içtim yemişleri yedim.bu sabah çok şükür muradıma erdim.bugun yine yaptım içmeye devam edecegim.hem kabızlık metabolızmayı da yavaslatıyor.kalorili gibi görünsede kabızlıgı çözmesi daha iyi.tavsiye ederım bir dene.

Kızlar ben geldim:KK52::KK52:
haberleri ficans ve propycilden aldınız diye düşünerek değinmiyorum:KK1::KK1:
sabah dediğim gibi leslie yapamadım kısa bir spor oldu. kahvaltıyı da yapmadım kaçamak yapcam diye:KK1::KK1::KK1:
kahvaltım: propycil ve ficans ile simit ve keçi peyniri oldu. üzerine de ficansın revanisinden 1 çatal aldım.normalde revani sevmem ama çok güzel olmuştu:KK1: ellerine sağlık ficansım:KK16: 11.30 gibiydi saat.
ficans işleri nedeniyle 1 saat civarı kaldı aramızda.
ficansı yolculudıktan sonra propycil ile latte içmeye gittik. 450 ml latte(süt ve eskpresso) içtik:KK52::KK52::KK52:
bu arada propycilin eşi ile de tanıştım sonrada bir arkadaşım ile sinemaya gittim akşama.
sinemada(saat 19.00) bir orta boy patlamış mısır yedim :KK52::KK52::KK52::KK52:
saat 22.00 gibi bir kupa latte daha içtim sinema çıkışı:KK52::KK52::KK52::KK52:
yani bugün karataysız beslendim ama karataycı arkadaşlarımın eşliği ile:KK52::KK52::KK52::KK52:
ficansım sen ne yaptın? bitti mi işlerin???
bu arada propycil saat 10.30 da doktora gidecekmiş yarın. eşine dedim sen haber ver o zaman durumuna madem propycil'e yasak diye:KK1::KK1::KK1:
kızlar umarım sizde bir gün karataycı buluşması yaparsınız:KK16:
iyiniyetli gelmiş:KK52::KK52:
geçmişe geçiyorum şimdi kızlar, ne olmuş bakalım....
anlaşmanıza sevindim asyam.ne güzelbir dostluk kuruldu.sanal ortamdan gercege aktarıldı.

Öğle yemeğim 2-3 kaşık taze fasulye ve bir kase yoğurt
Kızlar bişey soracağım.Buğday salatası yiyebiliyormuyduk???
bugdayım her türlüsünü yiyebiliyoruz canım

Son düzenleme:
Sizinle paylaşayım çıtırlar duyduklarım beni çok mutlu etti: Beni ilk defa gören bi bayan sadece oğlum var zannediyormuş koccammann kızım olduğuna inanamadı:KK60::KK76::KK76::KK76::nazar: zayıflayınca daha genç de gösteriyor insan yüzümde minyon:KK9::KK9::KK9:
ohhh ohh bir anneye yapılabilecek en güzel iltifat

bilgisayara format attırdım ,etiketimi sık kullanılanlara eklemiştim şimdi yok tabi.ben nasıl degıstırcem etiketimi bir bilen var mı

hanımlar siz böyle her gün yediklerinizi yaptıklarınızı bildirim yapıyorsunuz yaa:KK15: ben de yapmalı mıyım????:44::44:

dün yemekteydim sofrada yok yoktu,eşimin iş arkadaslarıyla beraber gttik.neler yedim neler.ama yazmıycam ilk defa bu kadar abarttım.sahura kalktıgımda midemdeki tavuklar resmen gıdaklıyor,kuzu etleri de meliyordu.tıka basa oldu resmen.2 çesit tatlı yedim.bu kadar diyeyım.:KK17::KK17:aksama toparlayacagım ve yürüyecegım:KK8:

hepinizi cok özledim valla her sey yolunda yine karataya devam 4.5 aylık oldum ayrıca kızımın:emir_bebek: olacagını ögrendim cok mutlu oldum tabi ki öncelikle saglıklı hayırlı evlat olması önemli yarın yine kontorolum var 3 lü tarama yapılacak ve cinsiyeti daha cok netlesecek bakalım her seyin hayırlısı suana kadar aldıgım kiloları merak ediyorsanız 54.8 ile hamile kalmıstım simdi ise 57.2En Büyük KK oldum sadece hayatıma biraz pide ve dondurma girdi o kadar....arada yazmaya calıscam öpt. sizleri seviyorum iyi ki varsınız

Güleryüzüm canım senden haber almak ne güzel, Allah bebeğini sağlık içinde almayı nasip etsin canım. Daha fazla gel özletme kendini. :KK54:

Öğle yemeğim 2-3 kaşık taze fasulye ve bir kase yoğurt
Kızlar bişey soracağım.Buğday salatası yiyebiliyormuyduk???

Buğday salatası yiyebiliyoruz tyholl, ama kişisel deneyimlerimden fazla abartmamak lazım derim.:)

X