Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

1 saat yürüdüm,duşumu aldım,omega 3 ümü unutmuştum şimdi aldım,huzurlu bi şekilde uyumaya gidiyorum,iyi geceler:KK16:

canımcım kızını çok çok öpüyorum:KK19::KK19::KK19:
bize demişssin ama senin de maşallahın var:nazar::nazar::nazar: çıtır mı çıtırsın:nazar::nazar::nazar:
inş yeniden buluşuruz, arkadaşlığımız daim olur:KK16:
iyi yolculuklar ve iyi eğlenceler canım. bol bol yüz olur mu:KK52::KK52: orucu da dediğim gibi gerekirse tutma sonra borcunu kapatırsın:KK34:

propycil yarın 10.30'da ameliyat olacak.bugün 17.00'da doktor muayenesine gitti.
kahvaltımız karatay değildi:KK1: simit,keçi peyniri,ayran(ben içmedim kızlar içti) ve revani idi:KK1::KK1::KK1:

inş propycil çabucak iyileşir:KK16: ben anlaştım onunla:iyileşene kadar o bize bildircek, biz size yazcaz topikte:KK1::KK1:

kızlar fotoyu unutmuşuz gerçekten, öyle bir daldık ki sohbete:KK1::KK1:
daha nice güzel buluşmalar olur topiğimizde inş:KK16:
ben kaçıyorum artık, bol bol leptinler:KK16:
yarın girebilir miyim bilmiyorum: sabahtan işe gitcem, sonra da arkadaşıma yemek sözüm var.umarım kaçamak yapmam ama belki biraz rakı içerim:KK1::KK1: resmen saldım karatayı :KK53:

Tamam canim operim,insallah bulusuruz tabi,orucu da oyle yaparim belki,hayirlisiyla.bir gideyim de ,oradaki duruma gore,karatayi saldim diye dusunup kendini strese sokma canim,

sahurda yediklerim:
1 hurma
menemen(epeydir yapmamıştım nihayet yiyebildim)
domates
salatalık
ceviz
badem
avuç içi kadar peynir
su

iyi geceler kızlar ikigündür bildirim yapamadım nette sorun vardı ben kilo veremedim ben hiç 71dim başladığımda şuan tartıldığımda 74,5 çıktım bugün iftara gittik karataya uygun şeyler yoktu ama ben çok az aldım 1 y.k. güveç 1. yk. pilav 1 bardak kola bende mi bir sorun var napıcam ben bu keten tohumususam omega3 bunlar metabolizmayı hızlandırma işi mi görüyo bunları hiç kullanmadım daha nolur yardım edin doğumdan sonra karnım epey kalmıştı zaten şimdi hamile gibiyim:KK43:

pes etme sakın...bende ramazanın ilk günü başladım ama istediğim hızda veremiyorum...başladığımdan beri ekmek börek tatlı yemedim üstüne birde kabız oldum ki kabız olunca kilo vermek çok zor:KK43: genede pes etmedim devam...

:KK16::KK16:
Demi ama foto diyos sesleri hiç çıkmıyor yaw:KK52:
Sağol canım benim inş. ağız tadıyla yeriz:KK16::KK16::KK16::KK16:
:KK16::KK16::KK19:
canım bende seni öptüm:KK16: evet canım bayram yaklaşıyo daha az oturmalıyım bilgisayarda ( zati çocuklardan zor alıyorum ) sen bayrama eşinin yanında olursun dimi bide ev yerleştircen ayyy senin iş benim gözümde büyüdü ...yaparsın yaparsın sen hamarat kızsın
sorma benimde gözümde büyüyor işler :KK37::KK37:ama neyse ki eşim 1 hafta izin aldı beraber hallederiz biz kocişle :KK34::KK34:
görüşürüz tatlım:KK16::KK16:
Sersumcum bu olaylar cok aci,haberlere yurek dayanmaz,Allah ailelerine buyuk sabirlar versin,ates dustugu yeri yakiyor
Iyi dieklerin icin sagol canim,foto aklimiza bile gelmedi.hic konusu da gecmediheyecandan herhalde,zaman da kisitlydi,ancak muhabbet ettik iste
amin canım..
foto olsaydı güzel olurdu, ama olsun tatlım..biz de inşallah ileri ki buluşmalarda foto çekeriz hepberaber :KK16::KK16::KK34::KK34:

sabahın körü ben yine uyandım :44::44:
dün sizeyazdıktan sonra sabah 7.30 da denize gittim..yüzdüm yüzdüm..:KK15::KK15:
harikaydı kimsecikler yok,deniz pırıl pırıl,çarşaf gibi..
sanırım bugün de girerim..yine uyuyamıyacağım gibi :KK37::KK37:
yarın karamürsel den değirmendereye halama iftara,ordan da kardeşime kandıraya geçicem..
arabalarını götüreyim artık..1 haftadır arabasızlar yazık :KK9::KK9:
cumartesi 10.50 de uçağımız kalkıyor..:KK24::KK24::KK24:
neyse kızzlar..ben birazcık uyumaya çalışayım bakalım noolcek :KK53::KK53::KK53:
öpüldünüzz..:KK54::KK55::KK55::KK55:

Günaydın kızlar:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
Bugün enerjim düşük biraz sanırım dengesiz ve düzensiz beslenmekten:KK50: ir de dünkü mısırdan sanırım ağzımın içi kuruyor doyamıyorum suya:KK50:
Sabah sporumu bile zorla yaptım. 3 mil leslie yapacaktım, 2 mil anca yaptım söylene söylene:KK1:
Propycil bugün ameliyat olacak, dualarımızla eşlik edelim ne dersiniz:KK16:
Hepimiz için güzel bir gün olsun:KK16:
Niyetli arkadaşların oruçlarını Allah kabul etsin, kolaylıklar versin:KK16:
Ben şimdi duşa kaçıyorum, kahvaltımı da yapıp evden çıkacağım.öptüm hepinizi:KK54::KK54::KK54:

Afiyet olsun canim,sutler icilmis,ben de gelince foruma hizli bir giris yapip bulustugumuzu haber verdim,sonrasinda da bu saate kadar ayaktaydim,isler bitti sayilir,yarina da disarida islerim var halletmem gereken,ancak otobuse binince oturp dinlenicem herhalde
Canım benim çok yorma kendini, biliyorum söylemesi kolay diyeceksin :KK1: Dikkat et heba etme kendini, daha senin oğlan gelince de işlerin vardı.Offf kadın olmak ve anne olmak ne zor gerçekten. Allah kolaylık versin :KK16:

Tamam canim operim,insallah bulusuruz tabi,orucu da oyle yaparim belki,hayirlisiyla.bir gideyim de ,oradaki duruma gore,karatayi saldim diye dusunup kendini strese sokma canim,
Ben stres yapar mıyım canım benim :KK1: :KK1: Saldım mı tam salarım ama toplarm sayenizde farkındayım bunun:KK52: :KK52:

dün sizeyazdıktan sonra sabah 7.30 da denize gittim..yüzdüm yüzdüm..:KK15::KK15:
yarın karamürsel den değirmendereye halama iftara,ordan da kardeşime kandıraya geçicem..
neyse kızzlar..ben birazcık uyumaya çalışayım bakalım noolcek :KK53::KK53::KK53:
Günaydın sersumum:KK16: :KK16:
Sabah deniz pek güzel olur, meltemde harika eser o saate. ohhh! kıskandım seni :KK52: :KK52: Bol bol yüz bizim içinde :KK52: :KK52:
Sabahın köründe bir sen bir ben yazıyoruz genellikle zorumuz neyse :KK1:

Günaydın kızlar:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
Bugün enerjim düşük biraz sanırım dengesiz ve düzensiz beslenmekten:KK50: ir de dünkü mısırdan sanırım ağzımın içi kuruyor doyamıyorum suya:KK50:
Sabah sporumu bile zorla yaptım. 3 mil leslie yapacaktım, 2 mil anca yaptım söylene söylene:KK1:
Propycil bugün ameliyat olacak, dualarımızla eşlik edelim ne dersiniz:KK16:
Hepimiz için güzel bir gün olsun:KK16:
Niyetli arkadaşların oruçlarını Allah kabul etsin, kolaylıklar versin:KK16:
Ben şimdi duşa kaçıyorum, kahvaltımı da yapıp evden çıkacağım.öptüm hepinizi:KK54::KK54::KK54:

Sana da gunaydin canim,insallah propycilin ameliyati cok iyi gecer

Canım benim çok yorma kendini, biliyorum söylemesi kolay diyeceksin :KK1: Dikkat et heba etme kendini, daha senin oğlan gelince de işlerin vardı.Offf kadın olmak ve anne olmak ne zor gerçekten. Allah kolaylık versin :KK16:

Ben stres yapar mıyım canım benim :KK1: :KK1: Saldım mı tam salarım ama toplarm sayenizde farkındayım bunun:KK52: :KK52:

Günaydın sersumum:KK16: :KK16:
Sabah deniz pek güzel olur, meltemde harika eser o saate. ohhh! kıskandım seni :KK52: :KK52: Bol bol yüz bizim içinde :KK52: :KK52:
Sabahın köründe bir sen bir ben yazıyoruz genellikle zorumuz neyse :KK1:

Sagol canim,ben de oyle diyorum isimiz zor gercekten,saglik olsun,oglum da 4 gibi burda olucak insallah

Sana da gunaydin canim,uyku tutmamis gene

Erkenden deniz sefasi yapmissin ohh ne guzel,ben de bugun gidiyorum canim,oradan belki giremem,simdiden sana iyi yolculuklar canim,gule gule gidin,oradaki islerinizde de Allah kolaylik versin canim:KK19:

Canim sagol,ama zaten darisi senin basina da olmus,sen citir ve fit bir annesin,ben de daha fazla vermeyeceim,propum da hedefi daha asagi cekme dedi,ama buradayim,bir yere gitmiyorum
Ficansım o zaman sen de çıtır anne olmuşsun..:nazar::nazar: Ama aramızda kal bi yere gitme:KK34:
Sana da gunaydin canim,uyku tutmamis gene

Erkenden deniz sefasi yapmissin ohh ne guzel,ben de bugun gidiyorum canim,oradan belki giremem,simdiden sana iyi yolculuklar canim,gule gule gidin,oradaki islerinizde de Allah kolaylik versin canim:KK19:

SERSUMum ne güzel yüzüyorsun:nazar::nazar: gidene kadar doyasıya tadını çıkar canım.. Canım herşey gönlünce olur inş.. Stresten gene uyuyamamışsın.. Allah'ım yardım etsin..

Son düzenleme:
Gunaydin iyiniyetlim

Nazfilizcim oglunu da tebrik ederim,puani cok guzelmis,istediginiz yer olur insallah

Ficansım o zaman sen de çıtır anne olmuşsun..:nazar::nazar: Ama aramızda kal bi yere gitme:KK34:

SERSUMum ne güzel yüzüyorsun:nazar::nazar: gidene kadar doyasıya tadını çıkar canım

Sagol canim,gider miyim,hic bir yere gitmem,verdigim kilolari almaya hic niyetim yok canim ,sen de bir yere gitme,10 gun kadar yokum,ama telefondan girebilirsem buralarda olurum canim

herkese günaydın :KK3:

iftar menüm:

yayla çorbası (bulgurlu)
tavuk sote
salata
ayran

iftardan sonra eşimle dışarıya gittik
1 külahta dondurma yedim eşimin zoruyla ama hoşuma gitmedi nedense belkide
alıştık şekersizliğe :KK50:

sahur menüm:

pastırmalı yumurta
1 ç.b. badem
çok az peynir (bugünlerde peynir fazla yiyemiyorum )
10 s. ve y.zeytin
süt
domates-salatalık
omega3

Oh ne güzel topicten buluşulmuş,görüşülmüş,kıskandım gerçektende:))
Dün kaldığım yerden devam edeyim menü bildirimime
Akşam altı gibi şekersiz bir türk kahvesi yaptım yanında da 4 hurma yedim:KK17:Ara öğün gibi oldu ve hurma çok şekerli ama yapacak bişey yok
Saat sekiz gibi 1 tabak taze fasulye ve 1 kase yoğurt yedim.
Bol limonlu su içtim (limonlu su rahatlatıyor bu arada gerçekten de)
Sabah
1 saatlik yürüyüşümü yaptım
1 haşlanmış yumurta
1 domates
1 parça peynir
közlenmiş biber
1 muz
1 avuç ceviz
omega 3

Sahurum:KK56::KK56::KK56::KK56:

Menemen
Ş.siz çay fındık
Tulum ve kaşar peyniri
Yarım şeftali (yazın ilk şeftalisini yidim)
2 omega 3

İçebildiğim kaa su içtim bir de..

Oh ne güzel topicten buluşulmuş,görüşülmüş,kıskandım gerçektende:))
Dün kaldığım yerden devam edeyim menü bildirimime
Akşam altı gibi şekersiz bir türk kahvesi yaptım yanında da 4 hurma yedim:KK17:Ara öğün gibi oldu ve hurma çok şekerli ama yapacak bişey yok
Saat sekiz gibi 1 tabak taze fasulye ve 1 kase yoğurt yedim.
Bol limonlu su içtim (limonlu su rahatlatıyor bu arada gerçekten de)
Sabah
1 saatlik yürüyüşümü yaptım
1 haşlanmış yumurta
1 domates
1 parça peynir
közlenmiş biber
1 muz
1 avuç ceviz
omega 3

Canım ara öğün pek yapmamaya çalış.. Onun yerine süt ya da ayran içebilirsin.. Canın tatlı çektiyse sütüne tarçın koyabilirsin tatlı ihtiyacını karşılarsın..
Hurmayı ben sabah bile en fazla 2 tane yiyorum:KK34:
Patak geliyor kaçınılmaz :KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK1:

X