Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

canımcım nasılsın ...kışlıkları hazırlamışsınız :nazar::nazar::nazar:oğlumun tercihlerini yaptık biz de hayırsıyla sonuçları bekliycez artık :KK16::KK16::KK16:

Hayırlısı olsun tatlım inş. oğlunun puanı güzel şanslısınız:nazar::nazar: Çoğu öğrencimin puanları düşük üzülüyhorlar:KK50::KK50:

Sağol canım asıl kışlık hazırlıkları eylül ayında:112: salça kışlık domatesler derin dondurucuya konulacaklar:112:

Allah ailelerine sabır versin canım :KK43::KK43:
iyi dileklerin için de sağol canım ..amin :KK16::KK16:

olayların içinde yaşamak maalesef çok daha acı canım..Allah hepsini korusun ve ailelere de sabır versin ..çok acı :KK43::KK43:
amin diyorum...

amin canım .:KK43::KK43: sen de maalesef birebir yaşayanlardansın..:KK50::KK50:
hayırlısıyla git gel canım izmire..:KK54::KK54:

ohhh :nazar::nazar::nazar: ne güzel annişleyapın bakalım kışlıkları :KK76::KK76:
Allah ağız tadıyla yemek nasip etsin bebeeemm :KK19::KK19:

:KK52::KK52::KK52::KK52: foto lazım fotooo..:KK52::KK52:

biz de sizi öpüyoz :KK19::KK19::KK19::KK19:

canım ne çok sevindim üçünüzün de adına..ne güzel muhabbet etmişinizdir..:KK52::KK52:
Allah propycilime acil şifa versin inşallah..:KK16::KK16::KK16::KK16:
kız sanki sen çok kilolusun.:KK53::KK53:
sen de bizim yanımız da çıtırsın tatlım..:KK9::KK9::KK9:
öptüm seni :KK54::KK54:

Demi ama foto diyos sesleri hiç çıkmıyor yaw:KK52:
Sağol canım benim inş. ağız tadıyla yeriz:KK16::KK16::KK16::KK16:

:KK43:( kızlar ben motivasyonumu kaybettim... millet haftada 1 kilo verirken bende tartı hiç oynamıyo alay ediyo benimle hatta artı çıkarak. şimdiye kadar yıllardır 60-65 arası gidip geldim. şimdi 60'a indim. görebildiğim en düşük rakam 59.7 oldu gerisi yok! hiç değilse 55 olmak istiyorum ama ömrüm boyunca olmıcak galiba :KK43: tüm yasaklara uydum, ekmeği çıkarttım çok zorlansam da hayatımdan. omega 3 hapları alıyodum günde 2 tane, şimdi idare etmesi için 1'e düşürdüm. kuruyemişi eksik etmedim, yumurtayı... oruç tuttuğum için metabolizmam mı yavaşladı acaba diyorum, hareketim nerdeyse sıfır uyuyorum günün çoğunda. bir hafta boyunca iftardan önce pilates yaptm ebru şallıyla. sahurdan önce de çeşitli egzersizler yaptım şu anda jillian michaels killer buns and thighs a başladım. karatayın dediği gibi yürüyüş yapamıyorum çünkü benim bölgesel sorunlarım var ve de pilates sırtıma duruşuma her yerime iyi geliyor. ayrıca yürüyüş arkadaşım yok ve gece yürümek için müsait değil burası. evde koşu bandı var ama orası da çok sıcak, sivilcelerim artıyo o kadar terleyince..

özellikle 2 haftadır çok disiplinliydim. bu kadar şeyden sonra o kadar dikkat edip de sonuç alamayınca sinirim bozuldu, dün bir sürü şey yedim sanki bu diyete de alıştı vücudum. boşuna esirgiyorum kendimi sanki :KK43:(

Son düzenleme:
nazfiliz im nabersin tatlım..görüşemiyoruz bayaaadır..öptüm seni :KK54:
arkadaşlar ben kaçar..malum yemek saati hazırlık..herkese afiyet olsun :KK56::KK16::KK16:
:KK55::KK55::KK55:

canım bende seni öptüm:KK16: evet canım bayram yaklaşıyo daha az oturmalıyım bilgisayarda ( zati çocuklardan zor alıyorum ) sen bayrama eşinin yanında olursun dimi bide ev yerleştircen ayyy senin iş benim gözümde büyüdü ...yaparsın yaparsın sen hamarat kızsın

eee ficans asyaateş propycil nerde propycil ne zaman olcak ameliyat doktor nedemiş ...karatay kahvaltısı yaptık deyip yokoldular

hadibakalım annen nasıl canım sen çalışıyodun galiba değil mi annenle devamlı yanında kalan biri var mı ....Allah kolaylık versin canım iletişim kurmak çok zor oluyo yalnız kalmaları da sakıncalı

iyi geceler kızlar...keyifler nasıl...
iftarda;
2 yumurtadan,tereyağlı,peynir ve domatesli omlet
1 kk peynir ve 10 ceviz:KK17:
3 ince sivri biber
2 salatalık
1 hurma yedimm...
kahve içeceğim birazdan:nazar:

2 kepçe tarhana çorbası
1 kepçe etli patates yemeği
1 kaşık rus salatası
salata
1 kase kayısı kompostosu
bolca erik
bol su

2 kepçe tarhana çorbası
1 kaşık rus salatası
salata
1 kase kayısı kompostosu
bolca erik
bol su

birazdan soda ve biraz badem yiyeceğim...
menülerim nasıl kızlar?
daha öncede sormuştum ama yanıt gelmedi:KK43:
deneyimli karataycılar yediklerim nasıl?az mı çok mu?yasaklı mı değil mi?

2 kepçe tarhana çorbası
1 kaşık rus salatası
salata
1 kase kayısı kompostosu
bolca erik
bol su

patates mi yedin rus salatasında mayonez bezelye var mıydı kayısı kompostosu şekerlimiydi erik hııııım akşam akşam meyve heeeee galiba sana çanta gerekli

birazdan soda ve biraz badem yiyeceğim...
menülerim nasıl kızlar?
daha öncede sormuştum ama yanıt gelmedi:KK43:
deneyimli karataycılar yediklerim nasıl?az mı çok mu?yasaklı mı değil mi?

ara öğün yapmıyoruz canım bademi de sofrada ye ....öğünlerin arasında en az 4 saat olmasına dikkat et tabiii şimdi ramazan da normalde öyle yapıyoruz

Tylholl cok haklısın. Pek çoğumuz fazla sorumluluk sahibi ve mükemmeliyetçi insanlarız. Böyle olunca da hem kendimizden hem de çevremizdekilerden aşırı talepkar olabiliyoruz zaman zaman. Ama insan tecrübe ettikçe anlıyor ki aslında çevremizde olan bitenleri üzerindeki kontrolümüz yok denecek kadar az. Eskilerin deyişiyle aslında her şey olacağına varıyor. Biz ne kadar kendimizi parçalasak da ancak olacak kadarı oluyor. Zaten senin de örneklediğin gibi çevremizde olan biten şeyler bizim arzu etmediğimiz şekilde geliştiğinde yaşadığımız duygu boşluğunu yiyecekle yani en kolay tatmin yoluyla doldurmak da bu yüzden. Benzer şeyleri çok yaşamış birisi olarak ben böyle düşünüyorum. Halbuki kendimizden ya da çevremizdekilerden olan beklentilerimizi azalttıkça (hatta becerebilsek sıfırladıkça) aslında işler zaten kendiliğinden olması gerektiği yolda ilerliyor (ya da ilerlemiyor eğer olmaması gerekiyorsa). Tabii ki bu seviyede düşünce aşamasına insanın kendisini getirmesi oldukça zor ve zaman alıcı. Ama imkansız değil, tamamen kendine telkin etmekle ve de mümkün olduğu kadar olayları Allaha havale etmekle mümkün. Ben kendi adıma mümkün olduğu kadar böyle yapmaya çalışıyorum ama dediğim gibi bunun için hala çalışıyorum ve de yüzde yüz başarılı olamasam da bayağı yol kat ettim çok şükür.

Umarım kafa ütülemedim:KK17::KK17::KK17: Ama o kadar iyi bi noktaya temas ettin ki yazmadan duramadım. Sevgiler.

Fadimecim burada Karatay türü beslenerek 15, 30 ve hatta 61 kilo veren arkadaşlarımız var. Hem de gerçekten sağlıklı beslenerek, aç kalmadan, sinirler bozulmadan. İlk zamanlar daha hızlı veriliyor genelde ama eğer senin amacın çok hızlı kilo vermekse Karatay en doğru çözüm diil. Eğer amaçık kalıcı ve sağlıklı kilo vermekse Karatay TEK VE ENNNNN DOĞRU ÇÖZÜM. Hiç beklemeden kitabı oku ve başla derim ben
.En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

kitabını arkadaşım almıştı okudum dr tv çıkınca dinliyorum bana mantıklı geliyor dedikleri .biraz kilo vermişim bu hafta malzememi alıp başlıcam inşallah bayrama kadar 3 kilo gider

patates mi yedin rus salatasında mayonez bezelye var mıydı kayısı kompostosu şekerlimiydi erik hııııım akşam akşam meyve heeeee galiba sana çanta gerekli

ayyy çok teşekkür ederim arkadaşım...yoruma ihtiyacım vardı iyi oldu çanta:))
patates yemeğini 1 kepçe aldım 4 kuşbaşı et 4 adette patates vardı ama kuşbaşıların yarısı büyüklüğündeydi..
iftarda davetliydik pilav üstü tavuk rus salatası ve börek koydular tabağıma sadece rus salatasından yedim diğerlerine dokunmadım:)
baklava vardı hiç yemedim...
komposto şekersizdi:)
eriği de kabızlığımiçin yedim ama yasaksa yemeyeyim bundan sonra..

spordan sonra + çıkman normal canım,dediğin gibi kaslar şişiyo çünkü..moralini bozma sen..çok hızlı yürüyünce kilo verilir diye bi kural yok canımcım.hocamız kendinizi iyi hissettiğiniz tempoda yürüyün diyo.ben 5.4 hızında yürüyorum.bazen daha düşük hızda bile yürüdüğüm oluyo yorgun olduğum günlerde
:KK34:

:KK34::KK34:

hem daha büyük hem de daha şekerli:KK34:

ayyy ne kadar güzel ya.çok sevindim sizin adınıza:KK9::KK9:

canım sağol cevabın için:KK16::KK16:
tecrübeler iyi fikir veriyor insana,ben de yorgunum biraz,daha düşük hızda yürüyeceğim birazdan:KK55:

herkese mutlu akşamlar
sahurda yediklerim
menemen
peynir,
zeytin
salatalık
ceviz
pide

iftarda
mercimek çorbası
tavuk sote
bulgurlı biber dolması