Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ciddimi 1 kilo gitti ben denemeye korkuyorum acaba kilo verirmiyim .bilsemki veririm hemen başlarım

kötü bir diyetisyen deneyimimden sonra ben de umutlu değildim ama gerçekten işe yarıyor. tabi başta vermek kolay çünkü vücuttaki su gidiyor önce. hıı bu arada ben günlük 1 litre su bile içmiyorum ve spor da yapmıyorum. yakın zamanda ona da başlicam. öğünler tam doyuruyor hatta ben eksik bile yiyorum acıkmıyorum.kahvaltımı 10da yaptım ara öğünde sadece bitki çayı içtim öğleyi de birazdan yicem. bence denemelisin

Tylholl cok haklısın. Pek çoğumuz fazla sorumluluk sahibi ve mükemmeliyetçi insanlarız. Böyle olunca da hem kendimizden hem de çevremizdekilerden aşırı talepkar olabiliyoruz zaman zaman. Ama insan tecrübe ettikçe anlıyor ki aslında çevremizde olan bitenleri üzerindeki kontrolümüz yok denecek kadar az. Eskilerin deyişiyle aslında her şey olacağına varıyor. Biz ne kadar kendimizi parçalasak da ancak olacak kadarı oluyor. Zaten senin de örneklediğin gibi çevremizde olan biten şeyler bizim arzu etmediğimiz şekilde geliştiğinde yaşadığımız duygu boşluğunu yiyecekle yani en kolay tatmin yoluyla doldurmak da bu yüzden. Benzer şeyleri çok yaşamış birisi olarak ben böyle düşünüyorum. Halbuki kendimizden ya da çevremizdekilerden olan beklentilerimizi azalttıkça (hatta becerebilsek sıfırladıkça) aslında işler zaten kendiliğinden olması gerektiği yolda ilerliyor (ya da ilerlemiyor eğer olmaması gerekiyorsa). Tabii ki bu seviyede düşünce aşamasına insanın kendisini getirmesi oldukça zor ve zaman alıcı. Ama imkansız değil, tamamen kendine telkin etmekle ve de mümkün olduğu kadar olayları Allaha havale etmekle mümkün. Ben kendi adıma mümkün olduğu kadar böyle yapmaya çalışıyorum ama dediğim gibi bunun için hala çalışıyorum ve de yüzde yüz başarılı olamasam da bayağı yol kat ettim çok şükür.

Umarım kafa ütülemedim Ama o kadar iyi bi noktaya temas ettin ki yazmadan duramadım. Sevgiler.

ciddimi 1 kilo gitti ben denemeye korkuyorum acaba kilo verirmiyim .bilsemki veririm hemen başlarım

Fadimecim burada Karatay türü beslenerek 15, 30 ve hatta 61 kilo veren arkadaşlarımız var. Hem de gerçekten sağlıklı beslenerek, aç kalmadan, sinirler bozulmadan. İlk zamanlar daha hızlı veriliyor genelde ama eğer senin amacın çok hızlı kilo vermekse Karatay en doğru çözüm diil. Eğer amaçık kalıcı ve sağlıklı kilo vermekse Karatay TEK VE ENNNNN DOĞRU ÇÖZÜM. Hiç beklemeden kitabı oku ve başla derim ben
.

evet canım ya arada değişiklik şart yoksa sıkıyor insanı iki haftadır hep aynı yiyorum
eşim bile dün sen daha yumurta yemekten bıkmadın mı diye soruyor

en azından sizde o gün ne yemek pişeceğine siz karar veriyorsunuz. bizim evde annem karar veriyor malum evin hanımı söyleyince de kalk sen yap diyor o yemek yapmışken başka bişe yapmam mümkün değil...napacam bilemedim:44:

leylakcım merhaba programda yürüyüş var mı bugün,akşam topiği okudum biraz,bana şevk geldi,4 saat çarşıda gezmiştim,yorgundum ama kalkıp bantta yürüdüm,spor konusunda kendimi sıkmadan bişeyler yapacağım inşallah...

tatlım süpersın hedefın eulaşmışsın foto falan koydunmu nezamnadır gırmıyorum

tatlım cok ayrı kaldın buralardan ama kg vermişsin sanırım
cok sevindim ..

kızlar bugün liptonun erikli tarcınlı cayını aldım
tadı cok güzel ama yesil cay yazmıyor üstünde karısık bitki cayı diyor
kullanayım mı sizce :44::44::44:

anlıyorum canım zor bir durum ama o zaman iş sana düşüyor yememen gereken bir şey varsa ya annene rica ediceksin ya da kendin
hazırlayacaksın. Bizde de ben mesela kızartma yasak olduğu için eşime kızartıyorum kendime fırında yapıyorum
bize pirinç pilavı yasak ona yapıyorum kendime onun yerine çorba yapıyorum ya da değişik bir salata mecburen orta yolu bulmaya
çalışıyorum canım

biz birlikteyiz asyayla...ficansi bekliyoz..birazsdan ayrintilari anlatirisss..

ewwweeeet,,,simdi ficans da geldi,simit ayran ve keci peyniri yiyoruz..gecmisi okuyamiyoruz konusmaktan..hepinizi opuyoruzss..

çok kıskandım sizi çoooookkk

merhaba canım...evet canım ben sabah yaptım yürüyüşümü.ben de bantta yürüyorum.
valla o kadar gezip üstüne bantta yürümüşsün helal olsun sana
kendini fazla da sıkma tabi sonra sıkılırsın.ama en azından 45 dk 1 saat yürürsen kiloların hızlıca gittiğini göreceksin canım benim

içindeki bitkiler neymiş?:44:

çabalıyorum işte. allahtan pek et yemeyen biriyim de sürekli sebze yemeği yapıyor

inşallah canım...ama ben spordan sonraki gün bazan tartıda artı çıkıyorum ya da sabit kalıyorum,sanırım kaslarımda şişme oluyor,bunu bilmeme rağmen moralim bozuluyor,o kadar spor yap gene de vereme diye umutsuzluğa kapılabiliyorumson zamanlarda satte 6 km ile yürüyorum,sence doğru mu yapıyorum,senin ortalama hızın neydi bantta

papişim boşver tartılmayı yaw ne güsel yap tatilini gez eğlen ohhh harika..
Perşembe giderim işimi halledip çabucak dönerim (2 gün yeter bana) çok sıcakmış İzmir nasılsa annemler geldip kaldılar gördüm onları. Sıcakta mahvolur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…