Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Selam kizlar

Nasilsiniz

Evet,sonunda bulustuk,propycilin ameliyatini bugun saniyordum,randevusu aksamustu 5 teymis,bir de ben yola cikacagim herhalde gorusemeyiz diyorken Allah kismet etti ve gorustuk,bulustuk,cok guzel gecti,kizlar ikiside cok tatli,ayrica ikisi de incecik ,propycilin 1 saat sonra doktor randevusu var,insallah iyi gecer,benim yanimda kizim da vardi,bana tekrar bulusun diyor,insallah

teşekkürler canım evet haklısın ithal muza dikkat etmek lazım

bu güzelmiş işte :81:

üstelik sayemde yemeklerini az salçalı ve az yağlı yapıyor yani bildiğimiz kıpkırmızı tarhana çorbası bile salçasız doğal olarak beyaz bir görüntüye sahip olsa da annem sağolsun tadında hiçbir fark yok

kızlar salatalarda nar ekşisi serbest mi?eğer serbest ise belli bir ölçüsü var mı? yardımcı olursanız çok sevinirim

spordan sonra + çıkman normal canım,dediğin gibi kaslar şişiyo çünkü..moralini bozma sen..çok hızlı yürüyünce kilo verilir diye bi kural yok canımcım.hocamız kendinizi iyi hissettiğiniz tempoda yürüyün diyo.ben 5.4 hızında yürüyorum.bazen daha düşük hızda bile yürüdüğüm oluyo yorgun olduğum günlerde

Canım merak ettim ithal muz ile yerli arasında fark nedir.

hem daha büyük hem de daha şekerli

ayyy ne kadar güzel ya.çok sevindim sizin adınıza

Aşkolsun canım tabii ki kafa ütülemedin:))Aslına bakarsan bende zaman zaman aydığımda kendime telkinde bulunmaya çalışıyorum ama çok başarılı olduğumu söyleyemeyeceğim.Burada olmanın böyle güzel bir tarafı da var,değişik fikirler değişik bakış açıları ve önerilerle karşılaşıyorsun.Bu konuyu konuşuncaya kadar bu kadar kötü olduğumu farketmemiştim ama çok haklısın sonsuz kontrol duygusundan kurtulmak gerek.Teşekkürler..

malesef markette satılan neyse yemem, yapıcak bişey yok..bir şey daha soracağım iftarda haşlanmış bir tane tavuk but yesem fazla olur mu?

doyuncaya kadar yiyebilirsin canım ama çok aşırı değil tabi,yani patlayana kadar değil,hoca ölçüleri böyle açıklamış,afiyet olsun canım

Merhaba kızlarrrr

Bugünkü iftarımda yiyeceklerim
Çok az hünkar çorbası (annem yaptı miss gibi)
bulgurlu yaprak sarma
z.yağlı taze fasulye
salata

suuuuuu suuuuuuu suuuuuu suuuuuuuuuuuuu
üzerine de sade kahvem

Propycil ficans asyam sizi gidi sizi buluşulmuş bileee ohhhh ne güsellll
ficansım zaten ben onların çok zayıf olduklarını biliyorum darısı bizlerin de başına olsun inş.

bugün yediklerim
sabah=
-1 rafadan yumurta
-pastırma
-peynir
-zeytin
-1 armut

akşam=
yarım tabak z.yağlı bamya
yarım tabak sebzeli bulgur pilavı
börülce salatası
avuç içim kadar pide

bugünkü yürüyüş de tamam

Son düzenleme:

canımcım nasılsın ...kışlıkları hazırlamışsınız oğlumun tercihlerini yaptık biz de hayırsıyla sonuçları bekliycez artık

Allah ailelerine sabır versin canım
iyi dileklerin için de sağol canım ..amin

olayların içinde yaşamak maalesef çok daha acı canım..Allah hepsini korusun ve ailelere de sabır versin ..çok acı
amin diyorum...

amin canım . sen de maalesef birebir yaşayanlardansın..
hayırlısıyla git gel canım izmire..
ohhh ne güzel annişleyapın bakalım kışlıkları
Allah ağız tadıyla yemek nasip etsin bebeeemm
biz birlikteyiz asyayla...ficansi bekliyoz..birazsdan ayrintilari anlatirisss..

foto lazım fotooo..
ewwweeeet,,,simdi ficans da geldi,simit ayran ve keci peyniri yiyoruz..gecmisi okuyamiyoruz konusmaktan..hepinizi opuyoruzss..
biz de sizi öpüyoz

canım ne çok sevindim üçünüzün de adına..ne güzel muhabbet etmişinizdir..
Allah propycilime acil şifa versin inşallah..
kız sanki sen çok kilolusun.
sen de bizim yanımız da çıtırsın tatlım..
öptüm seni

iyi akşamlarrr , hastane işlerinden dolayı uğrayamadım tüm gün
menü yazma zamanı
SAHUR : klasik karatay kahvaltısı
İFTAR : 1 kepçe çorba ( yeşil m. çorbası ), 1 tabak bulgurlu karalahana dolması ( yoğurtlu ), salata,
SPOR : 50 dk yürüyüş
bol su ve yeşil çay , 2-3 çatal dondurma

nazfiliz im nabersin tatlım..görüşemiyoruz bayaaadır..öptüm seni
arkadaşlar ben kaçar..malum yemek saati hazırlık..herkese afiyet olsun

dostlukların kalıcı olması harika , karatay topiğindeki sohbetler çok güzel. hem kilo verip hemde güzel dostluklar kuruluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…