Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızlar nasılsınız?
bugün iftara davetlıydım.
ama ac kaldım.etlı ekmek ve corba vardı..
sanırım ben evimde olmayı daha cok sevıyorum ramazanda..
sahurda eşim pişi yapalım dedi.
biliyorum cııssslardan..
ama az yıcem zaten iftarda ac kaldım..hem sabaha cocuklarımada kalır kahvaltıya..
çok sıkılıyorum ramazanda bütün gün evdeyım..
memleketıme gıtmek istıyorum tekrar..

ıyım canım senden naber dıycem ama gıtmıssın wıfıden baglanıyorum sabah berı en az 20 kez koptu net sımdı okudum ha bu arada azıcık artılardaymıssın hıc uzulme bebısım onumuzde uzun ve guzel bır kış var burdayız tam kadro

sahurda yiyeceklerim: 1 tane haşlanmış yumurta
1 kibrit kutusu beyaz peynir
5 tane siyah zeytin
1 domates
1 salatalık
bir tabaktan fazla kıvırcık
1 kase yoğurt
1 tane hurma
ve bol suuu
ekmek yemediğim için yumurtayı peyniri bölüyorum kıvırcığın içine koyuyorum üstüne de pul biber döküyorum kaç gecedir bu böyle müthiş oluyor

öyle düşünme nazfilizim ilk ay cok ıyı vermişsin,sonrada verebilirsin.olumlu düşün

saolun kızlar ben anlamadım kızlar biraz daha hareket etmem gerek tek suçum bu herhalde....bu sitede başarı hikayelerine baktım biraz, kilo almalarının sebebi tatlı abur cubur cips kola olanlar sadece onları kesip çok çabuk kilo vermişler benim öle şeylerle zaten aram yoktu meyve hiç aramam zaten daha neyi kısmalıyım ki kilo verişim hızlansın bilemedim ...bayramdan sonra sporumu düzenli olarak yapmayı istiyorum bakalım ...

hoşgeldin canım hızlı bi başlangıç bekliyoruz senden canım bu hafta liste biricinliği hadi bakalım 12sine erteleme daha çok yüz karataya da uydun mu tamamdır

Dünkü iftar menüm. 1 tas bamya corbasi, 2 dilim su böregi.
Su, cay,

Sahur menüm. biraz peynir, dilim ekmek, su cay.

Bugün kü sahur menüm. 1 kepce Ezogelin cormasi, 3 tane sarma, 4 kasik güvec,

Davetim vardi 2 gündür cok yoruldum.

Menü. Ezo gdelin corba, sarma, Güvec, princ pilavi
su böregi, simit tatlis. ´Hosaf.

sahur menüm:
1 haşlanmış yumurta
8 zeytin
avuç içi kadar peynir
2 ceviz
6 fındık
domates
salatalık
1 kepçe kuru erik hoşafı şekersiz
su

Sahur menum.
1 tas Ezogelin corba, biraz peynir, 1 yumurta, 8 tane zeytin,
3 kuru lkaysi, 2 hurma, 4 tane ceviz. 3 bardak su 1 omega 3.

Gunaydın Karatay Dıyetı yapan kızlar,dunku menum ...... 1.ogun(sahur): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao .......2. Öğün(ıftar)patlıcanlı kebap,salata,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:3.5 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

Son düzenleme:
hoş geldinnnnn karataya devammmm

evet canım Hakkari..eşimin dediğine göre şehir merkezinde pek değişiklik yokmuş..biz 13 yıl önce de Tatvan daydık ..ozamandan bilirim Van'ı ..ama Hakkari ilk olacak..iyi dileklerin için teşekkürler
hoşgeldin sersum,annenin yanına gidince insanın herseyi yiyesi gelıyor
sorma canım herkes diyetini buraya mı sakladın diyor ve iftar davetleri de bitmiyor.:26::26:
hoşgeldin canım..kilo almadığına sevindim
iyiniyetli İzmir'e annesine gidecekti.gitti mi emin değilim ama belki annesinin yanında net yoktur:26:
izmir de netinin olmadığını yazmıştı canım daha önce ...ama gitti mi ben de tam bilmiyorum..:44::44:

ayyy..ben de çok heyecanlıyım sizin adınıza..
hoşgeldin canım hızlı bi başlangıç bekliyoruz senden canım bu hafta liste biricinliği hadi bakalım 12sine erteleme daha çok yüz karataya da uydun mu tamamdır
sağol tatlım..nerdeee hafta birinciliği..:18::18:
inşallah kilo almadan evime kavuşurum.. reyhana da dediğim gibi iftar davetleri bitmek bilmiyor :26::26::26:..az kaldı neyse ki 4 gün

sabah sabah kimsecikler yok ..ben yine karga kahvaltısını yapmadan uyandım
geçmişi çok şükür okuyup bitirdim
2 gündür yine sabahın köründe kalkıyorum..:26::26:
sanırım şu son terör olaylarının etkisi var ..
eşim 3 gündür hiç uyuyamıyoruz sürekli yaralı geliyor diyor..Allah tüm askerlerimizi ve polislerimizi korusun..Allaha emanetler..
neyse sizin de canınızı sıkmayayım..
bizim kıssların ankara buluşması bugündü de miii..
ayrıntıları sabırsızlıkla bekliyorum..
hepinizi öptüm

sabah sabah kimsecikler yok ..ben yine karga kahvaltısını yapmadan uyandım
geçmişi çok şükür okuyup bitirdim
2 gündür yine sabahın köründe kalkıyorum..:26::26:
sanırım şu son terör olaylarının etkisi var ..
eşim 3 gündür hiç uyuyamıyoruz sürekli yaralı geliyor diyor..Allah tüm askerlerimizi ve polislerimizi korusun..Allaha emanetler..
neyse sizin de canınızı sıkmayayım..
bizim kıssların ankara buluşması bugündü de miii..
ayrıntıları sabırsızlıkla bekliyorum..
hepinizi öptüm

Günaydın kızlarrr
sabah sabah leslie yapacaktım bilgisayarım bana oyun yaptı açmadı, her işte vardır bir hayır ben de günde 10 dk diye bir pilates programı var onu yaptım, günde 10 dk yaparsan 1 ayda fit bir vücudun oluyormuş
ben de olsam ölürdüm heyecandan.haberlerinizi bekliyoruz artık asyacım
sizi habersiz bırakmayız canım hiç merak etme

Kıskandım...

Daha çok kıskandım...

Kıskançlıktan çatlamak üzereyim...
iğneoyam bir gün sen de bir karataycı ile buluşursun inş, hatta hep diyorum ya keşke tüm topik buluşsak

Sersumcum şehitlere hepimiz çok üzülüyoruz ama tabiiki orada olmak ve bunları yaşamak Ankara'dan konuşmak gibi değildir(
Allah size sabır versin, göreviniz boyunca şansınız açık olsun
Buluşmamız bugün canım haberdar ederiz anlatırız topikte zaten, hala heyecan doluyum bilgisayarım da sapıttı, oda etkilendi herhalde sporumu yapamadım bu sabah( bir de üzerine kaçamak yapcaz umarım çok çanta yemeyiz

Kızlar dün propycil ile konuştuk, ficansta gelebilsin diye 11.00-11.30 arası İzmir caddesinde buluşuyoruz. Propycil'in daha önce topikte bahsettiği arada bulunan simitçi de buluşacağız eeeee tabii ki simit yiycez
hepimiz için güzel bir gün olsun

sizler bizden daha çok etkilenmişsinizdir tabiki ama inan acı hepimizin acısı 1 oğlumda benim var şimdiden 20 yıl sonrasını düşünüyorum sonra ailemizde askerlerimiz var askere gitme yaşına gelenlerimiz var mesleği akerlik olanlar var bu işlerin sonu hiç iyi görünmüyor allah bu vatanı milleti insanlığını yitirmemiş herkezi korusun

Canım şehitlerimiz beni o kadar çok üzüyor ki kelimelerim yetmiyor Tuncelinin en kötü ilçesinde görev yaptık biz de tam 2 yıl onun için biliyorum ne demek orada olmak ve bunları yaşamanın ne demek olduğunu Allah oradaki tüm görevli memur ve askerlerimizin yardımcısı olsun inş. Rabbim korusun onları..
Çanta manta yok size kıss çıtırlar patlayana kaa yiyin benden size izin

Burdayım kızlarrrr daha gitmedim perşembe geçeceğim İzmire inş. Daha çalışıyorum benim öğrenciler gelir birazdan bekliyorum okuldayım.. Evde de kışlık hazırlıkları(yaprak bile bastık) yemek temizlik accayip yoruluyorum nete hiç giremiyorum

iyiniyetlimin daha 3 gün okulda olması gerekiyo sonra izmire gidicek şimdi annelerine vakit ayırıyor biz biraz bekliycez hoşsohpeti için

Saol asyaates. İyiniyetlim tatilde demek ki..ne güzel

Saol leylakım sen hiç son halinin fotoğraflarını koydun mu:26:? Bu arada iyiniyetlim hiç görünmüyor :26:

iyiniyetli İzmir'e annesine gidecekti.gitti mi emin değilim ama belki annesinin yanında net yoktur:26:

yok canım ben fotoğraf koymadım uzun zamandır...
iyiniyetlimin annesi gelmişti en son,izmir e gidecekti bir de...ondan giremiyodur fazla

Aranmak ne güzelmiş özlemişim sizi çıtırlarım..
Annemler olunca nete fazla giremiyorum kızlar elime alamıyorum

Annemle kış için domates yaptık(annem için burada domatesler filan çok çok güzel oluyor) turşu yaptık sarma sardık yaprak bastık yemekler yaptık bahçeyle epey ilgilendik diğer zamanlarda da annemler filan derken zaman çabucak geçti
Akşam öğretmen arkadaşa gittik iftardan sonra cısllardann yidim Normalde iftardan sonra meyve bile yemiyorum Nadiren olur di mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…