Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Canım salı günü yola çıkacağım,yoksa ben de gelmek isterdim,ama galiba propycilin yarın ameliyat günü değil mi yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum
17.00 daymış randevusu canım, öğleden sonra falan uygunsan bekleriz seni de:KK52::KK52:
3 karataycı kaçamağın dibine vururuz:KK1::KK1:

:KK17::KK17:22 gayet ideal canımcım.ben de hedefimi önce 70 yapmıştım.çünkü 90 lı kilolardan sonra 70 leri görmek hayal geliyodu bana:KK1::KK1:70 lere inince bu sefer 60 larda hedef küçültmeye başladım.sen de en iyisini yapmışsın canım..senin boyun benden uzun sanırım.bu da demek oluyo kii sen benden daha ince ve zarif olacaksın özlemcim:KK54::KK54:

yaaa olurum di mi:KK52::KK52:inşallah....uzun zaman oldu.... bir umudum var ama sizlerle:KK16: ben iki çocuk annesi 42 yaşında bi hatunum,popo ve bacak problemim yok da göbek o biçim,ama yeterince incelebilirsem o da küçülür elbet,hadibakalım hayırlısı...

bugün canım çok fazla güllaç istedi ama yemedim tebrik ediyorum kendimi:KK76: iftarda yediklerim: 1 kase mercimek çorbası
2 dolu kaşık bamya yemeği (3 gündür bamya yiyorum neyse ki sonunda bitti:KK52: )
1 kase yoğurt
kocaman bi salata
1 tane de hurma
saat 22:10 da bi küçük boy armut ve şekersiz sütlü türk kahvemi içtim :KK76:
şimdi sahura kadar bol bol su:KK1:

17.00 daymış randevusu canım, öğleden sonra falan uygunsan bekleriz seni de:KK52::KK52:
3 karataycı kaçamağın dibine vururuz:KK1::KK1:

Canım çok isterim ,şimdi annemdeyim,yarın eve geçeceğim,bana uygun yakın bir yerde olursa gelebilirim,izmir caddesinden de büyük ihtimalle öğleden önce ya da öğlen gibi geçerim,eve oradan gidiyorum ,kısmet olursa inşallah

teşekkürler canım hoşbulduk sende azimle devam et bak nasıl çıtır hatun olacaksın
ben tiroidi hastasıyım ve hormon tedavisi gördüm bunlara rağmen verdim burdan ayrılma derim
bende öyle yapacağım:KK34:

kulağa ne hoş geliyor canım çıtır olmak:KK52:buradaki destekle başaracağız hepimiz,çok teşekkür edrim canım:KK16:

Canım çok isterim ,şimdi annemdeyim,yarın eve geçeceğim,bana uygun yakın bir yerde olursa gelebilirim,izmir caddesinden de büyük ihtimalle öğleden önce ya da öğlen gibi geçerim,eve oradan gidiyorum ,kısmet olursa inşallah
p
ropycil zaten izmir caddesinde simit yiyecekti canım:KK52::KK52:
özel mesaj attım sana haberleşelim o zaman :KK52::KK52: heyecanım 2 kat oldu şimdi

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

bence oyle degıl ıcındekı ıyı kadın benım adıma sevınıyo ıyı bır karataycı kıskanmaz azımlıdır sabırlıdır hedefıne kılıtlenır ve fınalde aslanlar gıbı mezun olur:21:etrafındakı kıskanc ınsanları catlatır:KK12::KK12::KK9::KK9::KK9::KK9:

ağzın bal yesin dicem ama balın GI sı yüksek:KK52:karataya uymaz..ne çok kıskanç insan var dimi etrafımızda..çatlatalım gitsin:KK76:

iyi geceler kızlar, ben kaçar yarın sabah erken kalkıp spor yapmayı düşünüyorum:KK52::KK52:
leptininiz bol olsun

:KK17::KK17::KK17:
tabiki de adına çoooook seviniyorum en içten kutluyorum başarını ama kıskanıyorum ben de istiyooooooom senin kadar yürümeyi niye ben böle tembelim
iyi ki burdasın niye veremediğimi gözüme sokuyosun :KK19::KK19::KK19:

canım seninle şu anki ve hedef BMİ lerimiz aynı gibi...koşu bandın var mı ...hadi yürüyelim ...kalk çıtırcım :KK9:

asyaateş,propycil,ficans...kızlar harikasınız:KK16::KK16::KK16: haberlerinizi bekliyoruz,çıtır karataycılar buluşması... ne güzel..
hadi ben biraz yürüyeyim:KK55:

canım şimdi doktorumla konuştum.
yarınki işim sadece demirtepede muayenesine gidip kan vermek olacakmış. çok kısa bir işlem yani.
propycil de 17.00'a kadar musait(öyle demişti) yani sana uygun bir saatte orada olabiliriz.:KK52::KK52::KK52:
sabah 8-9 gibiforuma girerim ben eğer buradan yazarsan, yoksa telefon numaramı özelden yazdım sana o şekilde de haberleşebiliriz

Kızlar propycil Ankara'ya geldi:KK52::KK52:
Yarın sabah 11 de benim doktorda randevum var(tahliller devam ediyor), propycilin de 17.00daymış randevusu.Bu arada haberleşip görüşeceğiz.:KK52::KK52::KK52:
İçim içime sığmıyor heyecandan:KK52::KK52::KK52: sizinle de paylaşmak istedim heyecanımı:KK1::KK1:

ben de olsam ölürdüm heyecandan.haberlerinizi bekliyoruz artık asyacım:KK52::KK52::KK52:
:KK17::KK17:22 gayet ideal canımcım.ben de hedefimi önce 70 yapmıştım.çünkü 90 lı kilolardan sonra 70 leri görmek hayal geliyodu bana:KK1::KK1:70 lere inince bu sefer 60 larda hedef küçültmeye başladım.sen de en iyisini yapmışsın canım..senin boyun benden uzun sanırım.bu da demek oluyo kii sen benden daha ince ve zarif olacaksın özlemcim:KK54::KK54:

yaaa olurum di mi:KK52::KK52:inşallah....uzun zaman oldu.... bir umudum var ama sizlerle:KK16: ben iki çocuk annesi 42 yaşında bi hatunum,popo ve bacak problemim yok da göbek o biçim,ama yeterince incelebilirsem o da küçülür elbet,hadibakalım hayırlısı...

tabi ki incecik olacaksın canım benim,kendine inan ve güven:KK16::KK16::KK16:

İftar saatinde
Bir kase tarhana çorbası
Bol salata
İki adet karnı yarik(patlıcan közde)
2 bardak meydan şerbeti
2 bardak su
1adet şeftali
Bir küçük kase Antep fıstığı
Bir kase tuzsuz ayçiçeği

iftarda dışarda yedik.
bir kase mercimek çorbası
6 adet ızgara akçaabat köfte
piyaz
çoban salata
çeyrek yani tam iki lokmacık kadar künefe yedim(ilk kaçamağım bu)
az mı yiyorum çokmu yiyorum bilemedim
tecrübeli karataycı narkadaşlar menülerimi yorumlarsa sevinirim:)

ooo akşam üstü depar atmışsınız bir çoğunuz gelmişsiniz. arkadaşlar sizlere bir uyarım var bu gun ve iki gün önce öğlen 1 kase yoğurt içine keten tohumu koyup yedim ve uyandığımda hep mide ağrım vardı ve bu gün çok kötü oldum. keten tohumu bağırsaklarda tıkanma ve mide ağrısı yapabiliyormuş aman dikkat edin ben pek midesi hassas birisi değilim ama beni fena yaptı

Ben keten tohumu kullanmadığım için çok araştırmamıştım ama tozu çabuk bozuluyordu, belki tohumu da bozuluyordur. Aldığın yere saklama koşullarını sorsana. Hava çok sıcak, bozulmuş olabilir mi acaba?

Kızlar propycil Ankara'ya geldi:KK52::KK52:
Yarın sabah 11 de benim doktorda randevum var(tahliller devam ediyor), propycilin de 17.00daymış randevusu.Bu arada haberleşip görüşeceğiz.:KK52::KK52::KK52:
İçim içime sığmıyor heyecandan:KK52::KK52::KK52: sizinle de paylaşmak istedim heyecanımı:KK1::KK1:

Kıskandım...

p
ropycil zaten izmir caddesinde simit yiyecekti canım:KK52::KK52:
özel mesaj attım sana haberleşelim o zaman :KK52::KK52: heyecanım 2 kat oldu şimdi

Daha çok kıskandım...

canım şimdi doktorumla konuştum.
yarınki işim sadece demirtepede muayenesine gidip kan vermek olacakmış. çok kısa bir işlem yani.
propycil de 17.00'a kadar musait(öyle demişti) yani sana uygun bir saatte orada olabiliriz.:KK52::KK52::KK52:
sabah 8-9 gibiforuma girerim ben eğer buradan yazarsan, yoksa telefon numaramı özelden yazdım sana o şekilde de haberleşebiliriz

Kıskançlıktan çatlamak üzereyim...

Bu akşam yine iftara misafirim vardı. Onları gönderdim. Sahuru bekliyorum. Bu arada Ramazanın da yarısını geçtik çok şükür.

hoşgeldin adaşım:KK16::KK16:o +ları takma sen,benim leylakım kısa sürede yolcu eder onları:KK34::KK34:

sağol tatlum benim sizin sayenizde yine vereceğim kiloları:KK76::KK76:

iftarda yediklerim
tarhana çorbası
kuru fasulye
patates salatası
biraz pide(oğlum pidenin içine nutella sürünce dayanamadım dende yidim):KK17::KK17:

bolca su bolca çayyyyy
1saatte yürüyüş yaptık koçişle:KK8::KK8:

X