Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızlar nasılsınız?
bugün iftara davetlıydım.
ama ac kaldım.etlı ekmek ve corba vardı..
sanırım ben evimde olmayı daha cok sevıyorum ramazanda..
sahurda eşim pişi yapalım dedi.
biliyorum cııssslardan..
ama az yıcem zaten iftarda ac kaldım..hem sabaha cocuklarımada kalır kahvaltıya..
çok sıkılıyorum ramazanda bütün gün evdeyım..
memleketıme gıtmek istıyorum tekrar..

sahurda yiyeceklerim: 1 tane haşlanmış yumurta
1 kibrit kutusu beyaz peynir
5 tane siyah zeytin
1 domates
1 salatalık
bir tabaktan fazla kıvırcık
1 kase yoğurt
1 tane hurma
ve bol suuu
ekmek yemediğim için yumurtayı peyniri bölüyorum kıvırcığın içine koyuyorum üstüne de pul biber döküyorum kaç gecedir bu böyle müthiş oluyor :KK52:

Dün gece tam sana yazdım, internet bağlantım kesildi. Kusura bakma.
Karatay'ın en güzel tarafı, kaçamakları arkanda bırakıp devam etmek. Bu bir yaşam biçimi ve arada böyle kaçamaklar yapmamız normal. Yoksa uzun vadeli devam edemem ben kendi adıma.

Belki de biraz arttırmalısın yediklerini. Ben kaçamak vs yapsam da (ramazan hariç) kesinlikle 20:00 den sonra 1 lokma bişey yemiyorum. Bu çok önemli bence. Bir de ben Karatay'a başlamasam şimdiye kadar 100kg a yaklaşmıştım. 1-2 kilo veriyorum, 1-2 kg da almıyorum. Her ay toplam 4 kg kardayım diye düşünüyorum:)))

.

öyle düşünme nazfilizim ilk ay cok ıyı vermişsin,sonrada verebilirsin.olumlu düşün

saolun kızlar :KK19:ben anlamadım kızlar biraz daha hareket etmem gerek tek suçum bu herhalde....bu sitede başarı hikayelerine baktım biraz, kilo almalarının sebebi tatlı abur cubur cips kola olanlar sadece onları kesip çok çabuk kilo vermişler benim öle şeylerle zaten aram yoktu meyve hiç aramam zaten daha neyi kısmalıyım ki kilo verişim hızlansın bilemedim ...bayramdan sonra sporumu düzenli olarak yapmayı istiyorum bakalım ...

amanın amanın ne çok yazmışını yavvvv..:KK35::KK35::KK53:
ben bunları nasıl okuycam..hele bi bakıp geliimm.
canlarım çok ösledim sizi..anneme geldim..izmirle ilişiğimi kestim:KK5::KK5:
karatayla da kestim valla :KK17::KK17:
geri sayım başladı..12 ağustos benim miladım olacak söz veriyorum size En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK
30 küsür sayfa beni bekliyor..bakem neler yapmışsınız..öpüyorum sizi :KK54::KK54:

hoşgeldin canım hızlı bi başlangıç bekliyoruz senden canım bu hafta liste biricinliği hadi bakalım 12sine erteleme daha çok yüz karataya da uydun mu tamamdır :KK16:

Dünkü iftar menüm. 1 tas bamya corbasi, 2 dilim su böregi.
Su, cay,

Sahur menüm. biraz peynir, dilim ekmek, su cay.

Bugün kü sahur menüm. 1 kepce Ezogelin cormasi, 3 tane sarma, 4 kasik güvec,

Davetim vardi 2 gündür cok yoruldum.

Menü. Ezo gdelin corba, sarma, Güvec, princ pilavi
su böregi, simit tatlis. ´Hosaf.

sahur menüm:
1 haşlanmış yumurta
8 zeytin
avuç içi kadar peynir
2 ceviz
6 fındık
domates
salatalık
1 kepçe kuru erik hoşafı şekersiz
su

Sahur menum.
1 tas Ezogelin corba, biraz peynir, 1 yumurta, 8 tane zeytin,
3 kuru lkaysi, 2 hurma, 4 tane ceviz. 3 bardak su 1 omega 3.

Gunaydın Karatay Dıyetı yapan kızlar,dunku menum .:KK24:..... 1.ogun(sahur): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ...:KK24:....2. Öğün(ıftar)patlıcanlı kebap,salata,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:3.5 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

Gunaydın Karatay Dıyetı yapan kızlar,dunku menum .:KK24:..... 1.ogun(sahur): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ...:KK24:....2. Öğün(ıftar)patlıcanlı kebap,salata,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:3.5 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

Sevgili Gül63 ben korkuyorum sizin kadar azimli olamiyacagimdan.
1 haftadir evimiz tamirde, dünde iftar yemegim vardi.
Yürüyüs yapmiyorum ama ev isi cok yaptim.

Son düzenleme:
hoş geldinnnnn karataya devammmm
:KK16::KK16:
sen Hakkariye mi gidiyordun canım...Allah kolaylıklar versin,biz de çalıştık o bölgede....inşallah işin rastgitsin...arada Van'a git gez çok güzeldir dicem ama depremden sonraki halini bilmiyorum,çok güzel günlerimiz geçti orda...sizin de günleriniz birbirinden güzel olsun inşallah:KK16:
evet canım Hakkari..eşimin dediğine göre şehir merkezinde pek değişiklik yokmuş..biz 13 yıl önce de Tatvan daydık ..ozamandan bilirim Van'ı ..ama Hakkari ilk olacak..iyi dileklerin için teşekkürler :KK16::KK16:
hoşgeldin sersum,annenin yanına gidince insanın herseyi yiyesi gelıyor
:KK16::KK16: sorma canım herkes diyetini buraya mı sakladın diyor ve iftar davetleri de bitmiyor.:26::26:
Uzun süredir göremiyordum sizleri çok ama çok özledim.:))
Araştıra kacamaklarim oldu ama kilo almadan döndüm .aslinda daha çok kilo
Vermiştim 101 buldum ama tatilde ayvalik tostu felan 104.5 iyi yırtık.
Ramazan'da tam bir düzene oturtamadim.
hoşgeldin canım..kilo almadığına sevindim :KK16::KK16:
iyiniyetli İzmir'e annesine gidecekti.gitti mi emin değilim ama belki annesinin yanında net yoktur:26:
izmir de netinin olmadığını yazmıştı canım daha önce :KK50::KK50:...ama gitti mi ben de tam bilmiyorum..:44::44:

Kızlar propycil Ankara'ya geldi:KK52::KK52:
Yarın sabah 11 de benim doktorda randevum var(tahliller devam ediyor), propycilin de 17.00daymış randevusu.Bu arada haberleşip görüşeceğiz.:KK52::KK52::KK52:
İçim içime sığmıyor heyecandan:KK52::KK52::KK52: sizinle de paylaşmak istedim heyecanımı:KK1::KK1:
ayyy..ben de çok heyecanlıyım sizin adınıza..:KK52::KK52::KK52::KK52:
hoşgeldin canım hızlı bi başlangıç bekliyoruz senden canım bu hafta liste biricinliği hadi bakalım 12sine erteleme daha çok yüz karataya da uydun mu tamamdır :KK16:
sağol tatlım..nerdeee hafta birinciliği..:18::18:
inşallah kilo almadan evime kavuşurum.. reyhana da dediğim gibi iftar davetleri bitmek bilmiyor :26::26::26:..az kaldı neyse ki 4 gün :KK52::KK52:

sabah sabah kimsecikler yok ..ben yine karga kahvaltısını yapmadan uyandım :KK53::KK53:
geçmişi çok şükür okuyup bitirdim :KK76::KK76:
2 gündür yine sabahın köründe kalkıyorum..:26::26:
sanırım şu son terör olaylarının etkisi var ..:KK14::KK14:
eşim 3 gündür hiç uyuyamıyoruz sürekli yaralı geliyor diyor..Allah tüm askerlerimizi ve polislerimizi korusun..Allaha emanetler..:KK50::KK50:
neyse sizin de canınızı sıkmayayım..:KK5:
bizim kıssların ankara buluşması bugündü de miii..:KK52::KK52:
ayrıntıları sabırsızlıkla bekliyorum..:KK52::KK52:
hepinizi öptüm :KK54::KK54:

sabah sabah kimsecikler yok ..ben yine karga kahvaltısını yapmadan uyandım :KK53::KK53:
eşim 3 gündür hiç uyuyamıyoruz sürekli yaralı geliyor diyor..Allah tüm askerlerimizi ve polislerimizi korusun..Allaha emanetler..:KK50::KK50:

Günaydın kızlarrr:KK52: :KK52:
sabah sabah leslie yapacaktım bilgisayarım bana oyun yaptı açmadı, her işte vardır bir hayır :KK1: ben de günde 10 dk diye bir pilates programı var onu yaptım, günde 10 dk yaparsan 1 ayda fit bir vücudun oluyormuş:KK1: :KK1:
ben de olsam ölürdüm heyecandan.haberlerinizi bekliyoruz artık asyacım:KK52::KK52::KK52:
sizi habersiz bırakmayız canım hiç merak etme:KK1: :KK1:

Kıskandım...

Daha çok kıskandım...

Kıskançlıktan çatlamak üzereyim...
iğneoyam bir gün sen de bir karataycı ile buluşursun inş, hatta hep diyorum ya keşke tüm topik buluşsak:KK16::KK16:

Sersumcum şehitlere hepimiz çok üzülüyoruz ama tabiiki orada olmak ve bunları yaşamak Ankara'dan konuşmak gibi değildir:KK43:(
Allah size sabır versin, göreviniz boyunca şansınız açık olsun:KK16:
Buluşmamız bugün canım haberdar ederiz anlatırız topikte zaten, hala heyecan doluyum:KK52: bilgisayarım da sapıttı, oda etkilendi herhalde:KK52::KK52: sporumu yapamadım bu sabah:KK43:( bir de üzerine kaçamak yapcaz umarım çok çanta yemeyiz:KK1::KK1::KK1:

Kızlar dün propycil ile konuştuk, ficansta gelebilsin diye 11.00-11.30 arası İzmir caddesinde buluşuyoruz. Propycil'in daha önce topikte bahsettiği arada bulunan simitçi de buluşacağız:KK52::KK52: eeeee tabii ki simit yiycez:KK1::KK1::KK1:
hepimiz için güzel bir gün olsun:KK16:

sizler bizden daha çok etkilenmişsinizdir tabiki ama inan acı hepimizin acısı 1 oğlumda benim var şimdiden 20 yıl sonrasını düşünüyorum sonra ailemizde askerlerimiz var askere gitme yaşına gelenlerimiz var mesleği akerlik olanlar var bu işlerin sonu hiç iyi görünmüyor allah bu vatanı milleti insanlığını yitirmemiş herkezi korusun

Canım şehitlerimiz beni o kadar çok üzüyor ki:KK43::KK43::KK43: kelimelerim yetmiyor:KK43::KK43::KK43: Tuncelinin en kötü ilçesinde görev yaptık biz de tam 2 yıl onun için biliyorum ne demek orada olmak ve bunları yaşamanın ne demek olduğunu:KK43::KK43::KK43: Allah oradaki tüm görevli memur ve askerlerimizin yardımcısı olsun inş. Rabbim korusun onları..
Günaydın kızlarrr:KK52: :KK52:
sabah sabah leslie yapacaktım bilgisayarım bana oyun yaptı açmadı, her işte vardır bir hayır :KK1: ben de günde 10 dk diye bir pilates programı var onu yaptım, günde 10 dk yaparsan 1 ayda fit bir vücudun oluyormuş:KK1: :KK1:

sizi habersiz bırakmayız canım hiç merak etme:KK1: :KK1:

iğneoyam bir gün sen de bir karataycı ile buluşursun inş, hatta hep diyorum ya keşke tüm topik buluşsak:KK16::KK16:

Sersumcum şehitlere hepimiz çok üzülüyoruz ama tabiiki orada olmak ve bunları yaşamak Ankara'dan konuşmak gibi değildir:KK43:(
Allah size sabır versin, göreviniz boyunca şansınız açık olsun:KK16:
Buluşmamız bugün canım haberdar ederiz anlatırız topikte zaten, hala heyecan doluyum:KK52: bilgisayarım da sapıttı, oda etkilendi herhalde:KK52::KK52: sporumu yapamadım bu sabah:KK43:( bir de üzerine kaçamak yapcaz umarım çok çanta yemeyiz:KK1::KK1::KK1:

Kızlar dün propycil ile konuştuk, ficansta gelebilsin diye 11.00-11.30 arası İzmir caddesinde buluşuyoruz. Propycil'in daha önce topikte bahsettiği arada bulunan simitçi de buluşacağız:KK52::KK52: eeeee tabii ki simit yiycez:KK1::KK1::KK1:
hepimiz için güzel bir gün olsun:KK16:
Çanta manta yok size kıss çıtırlar patlayana kaa yiyin benden size izin:KK1::KK1::KK1:

evet canım Hakkari..eşimin dediğine göre şehir merkezinde pek değişiklik yokmuş..biz 13 yıl önce de Tatvan daydık ..ozamandan bilirim Van'ı ..ama Hakkari ilk olacak..iyi dileklerin için teşekkürler :KK16::KK16:

:KK16::KK16: sorma canım herkes diyetini buraya mı sakladın diyor ve iftar davetleri de bitmiyor.:26::26:

hoşgeldin canım..kilo almadığına sevindim :KK16::KK16:

izmir de netinin olmadığını yazmıştı canım daha önce :KK50::KK50:...ama gitti mi ben de tam bilmiyorum..:44::44:

ayyy..ben de çok heyecanlıyım sizin adınıza..:KK52::KK52::KK52::KK52:

sağol tatlım..nerdeee hafta birinciliği..:18::18:
inşallah kilo almadan evime kavuşurum.. reyhana da dediğim gibi iftar davetleri bitmek bilmiyor :26::26::26:..az kaldı neyse ki 4 gün :KK52::KK52:

Burdayım kızlarrrr daha gitmedim perşembe geçeceğim İzmire inş. Daha çalışıyorum benim öğrenciler gelir birazdan bekliyorum okuldayım.. Evde de kışlık hazırlıkları(yaprak bile bastık) yemek temizlik accayip yoruluyorum nete hiç giremiyorum:KK1::KK1::KK1:

iyiniyetlimin daha 3 gün okulda olması gerekiyo sonra izmire gidicek şimdi annelerine vakit ayırıyor biz biraz bekliycez hoşsohpeti için

Saol asyaates. İyiniyetlim tatilde demek ki..ne güzel:KK16:

Saol leylakım sen hiç son halinin fotoğraflarını koydun mu:26:? Bu arada iyiniyetlim hiç görünmüyor :26:

iyiniyetli İzmir'e annesine gidecekti.gitti mi emin değilim ama belki annesinin yanında net yoktur:26:

yok canım ben fotoğraf koymadım uzun zamandır...
iyiniyetlimin annesi gelmişti en son,izmir e gidecekti bir de...ondan giremiyodur fazla

Aranmak ne güzelmiş özlemişim sizi çıtırlarım..:KK16::KK16::KK16::KK16:
Annemler olunca nete fazla giremiyorum kızlar:KK9::KK9: elime alamıyorum:KK9::KK9:

Annemle kış için domates yaptık(annem için burada domatesler filan çok çok güzel oluyor) turşu yaptık sarma sardık yaprak bastık yemekler yaptık bahçeyle epey ilgilendik diğer zamanlarda da :emir_bebek: annemler filan derken zaman çabucak geçti:KK9::KK9:
Akşam öğretmen arkadaşa gittik iftardan sonra cısllardann yidim:KK53::KK53: Normalde iftardan sonra meyve bile yemiyorum:KK76::KK76: Nadiren olur di mi:KK16::KK16:

X