Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

iyi akşamlar..
sahur:karatay kahvaltısı+3 hurma
iftar:domates çorbası,zeytinyağlı fasulye,tavuk,salata
herkese hayırlı iftarlar..:KK56:

İyi akşamlar hanımlar,

Bugün normala döndüm. Kaçamak yok, akşam yürümeyi düşünüyorum. Yalnız suyum çok az, bari tamamlamaya çalışayım.

Asya'cım yarın bizim için de eğlenin canım. Sevgiler.

Canım saol,süpersin kuzucuk çok güzel ilerlemişsın idolümsünüz sen ,adaşın leylak, iyiniyetlim,papadiyam kıdemli karataycılar olarak sizleri örnek alıp kilolarımdan kurtulacağım.

hep burada kal canımcım,ayrılma bi daha hiçbi yere:KK20:göreceksin bak nasıl da gidecek kilolar:KK16::KK16:

:KK53:
İyi akşamlar hanımlar,

Bugün normala döndüm. Kaçamak yok, akşam yürümeyi düşünüyorum. Yalnız suyum çok az, bari tamamlamaya çalışayım.
:KK52:
Asya'cım yarın bizim için de eğlenin canım. Sevgiler.

:KK34:Süpersin fzgun hep böyle devam et.Bol bol da su içersen artık kimse seni durduramaz:KK52::KK52::KK55:

Kahvaltı:11.00 gibi brunch ta yediklerim
4 y. kaşığı menemen
beyaz ve kaşar peyniri (3 avuç içi olmuştur)
domates
salatalık
4 siyah,1 yeşil zeytin

Saat 15.30 gibi 1 büyük bardak(büyük coca-cola bardakları boyutunda) magnum latte.denemek için içtim içinde 1 yerine 3 doz eskpresso ve süt vardı.magnum denmesi yoğun eskpressodan dolayıymış.tam benlik bir kahve:KK52::KK52:

Akşam:babam niyetli olunca iftarı bekledik
1 kase ezogelin çorba
1 tabak köfteli türlü
3 y. kaşığı haşlanmış et (canım çok et çekiyor bu ara)
keten tohumlu salata

Son düzenleme:
ooo akşam üstü depar atmışsınız bir çoğunuz gelmişsiniz. arkadaşlar sizlere bir uyarım var bu gun ve iki gün önce öğlen 1 kase yoğurt içine keten tohumu koyup yedim ve uyandığımda hep mide ağrım vardı ve bu gün çok kötü oldum. keten tohumu bağırsaklarda tıkanma ve mide ağrısı yapabiliyormuş aman dikkat edin ben pek midesi hassas birisi değilim ama beni fena yaptı
bu gün yediklerim
sabah. 1 peynir 0.5 kase patates salatası z. çayı
SPORR
Öğlen. 4 köfte keten tohumlu yoğurt
ara. 1 hurma 1 avuç ceviz 1 tarhana çorbası 3 erik ev yapımı kayısı suyu
akşam. 1 porsiyon hamsi 1 sigara böreği 1 dilim muhallebi 4 zeytin çay soda
bu arada mideki ağrı bağırsaklara ilerledi:KK43:

Karatay'ın ilk kitabını okudum bana yazdıkları mantıklı geldi ve yarından itibaren uygulamaya başlamayı düşünüyorum. Bu diyeti uygulayıp yararını görenler yazabilirler mi işe yarıyor mu? kaç kilo verdiler? şimdiki kilom 82 ve 3 ay sonra düğünüm olacak acil zayıflamam lazım:KK43:

Kızlar propycil Ankara'ya geldi:KK52::KK52:
Yarın sabah 11 de benim doktorda randevum var(tahliller devam ediyor), propycilin de 17.00daymış randevusu.Bu arada haberleşip görüşeceğiz.:KK52::KK52::KK52:
İçim içime sığmıyor heyecandan:KK52::KK52::KK52: sizinle de paylaşmak istedim heyecanımı:KK1::KK1:

Kızlar propycil Ankara'ya geldi:KK52::KK52:
Yarın sabah 11 de benim doktorda randevum var(tahliller devam ediyor), propycilin de 17.00daymış randevusu.Bu arada haberleşip görüşeceğiz.:KK52::KK52::KK52:
İçim içime sığmıyor heyecandan:KK52::KK52::KK52: sizinle de paylaşmak istedim heyecanımı:KK1::KK1:

Ayyy ne kadar da guzel ..
birlikte resimlerde cekinirsiniz .. paylasirsiniz insallah ..
Bu arada Allah sifalar versin:nazar::nazar:

Karatay'ın ilk kitabını okudum bana yazdıkları mantıklı geldi ve yarından itibaren uygulamaya başlamayı düşünüyorum. Bu diyeti uygulayıp yararını görenler yazabilirler mi işe yarıyor mu? kaç kilo verdiler? şimdiki kilom 82 ve 3 ay sonra düğünüm olacak acil zayıflamam lazım:KK43:

Aramiza hos geldin canim .:KK16::KK16:
Bu bir yasam bicimi .. kuralina gore yaparsan gerekenleri .. harika bir gelin olabilirsin ..
ortalama her hafta 1 kilo gidiyor bu diyetle .. tabiki 2 kilo verende oluyor 3 kilo verende bu senin metabolizmana bagli ..
ac kalmiyorsun,, doyuyorsun .. doyana kadar yiyorsun.
3 ay icinde ideal kilona ulasabilirsin. Bu geceden tezi yok ! hemen basla ..
Biz herzaman buradayiz .. her soruna yanit bulabilirsin ..
gecmisi okumani tavsiye ederim. Mutlaka aradigin yanitlari bulacaksin..

Basarilar ..

Leptinin bol olsun :nazar:

kızlaar karatay diyeti sayesinde ortamınızı buldum. dedim ki bari bende yediklerimi yazayım falan. kilom 77.5 aslında 80idim. ama karatay sağolsun. ve 60a düşmem lazım.

bu akşam

-közlenmiş patlıcanlı karnıyarık
-yoğurtlu sarımsaklı semizotu
-ceviz 3tane falan.

bir de bir şey okudum burada cevizle sarımsağı 1bardak suda bekletip içince kilo verdiyormuş. deneyen duyan. haaa evet öyleymiş diyeniniz var mı?

X