Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Iyi geceler kizlar,

Iftarimizi yaptık,
Allah olmayanlara da versin.

İftatimda;

Kusbasili mantar sote,
domates salatası,
5-6 tane bulgurlu beyaz kelem sarma,
1 bardak ayran,
Bol bol su ..

İftardan önce de 1 saat tempolu yürümüştüm:21:

bamyayı bugün özellikle yaptım bağırsak çalıştırır diye..yarın benimbücürlerim yemezlerse bende yiyeceğim demektir:)

aaa bamyanın bağırsak çalıştırma gibi bir özelliği mi varmış?:KK53: yok canım yok bana ne yapsan çare yok her gün yesem de fark etmez:KK52:

Acık yorulmuşum, oturunca anladım. Ama seviyorum iftarda kalabalık sofrayı... 11 kişydik. Güzel oldu.

benimde misafirlerim vardı bende severim kalabalık sofraları ve hazırlık yaparken abartırım. önceden artanları oturup yerdim şimdi gelen misafirlere veriyorum.
sana sormak istediklerim var kilolarını kaç ayda verdin birde hepsini karataylamı verdin

kızlar başladığımdan beriyarın 3 ay yani tam 90 gün oldu bi kez pasta kaçamağı bi kez de keşkeğin miktarını çok kaçırmanın dışında bi de bulgur miktarı var kaçamak olarak ....ilk ay 5.9 ikinci ay 1.5 üçüncü ay 1.7 verdim ilk ayın fazlasıyla ödemli olduğum için verilen kilo gerçekçi değildir ...şu halde diğer aylarda verilen kilo bana hiç tatmin edici gelmiyor ..geriye kalan kilomu bu hızla ancak 7 ayda falan veririm daha çok hareket etmem gerekli yediklerim çok değil çünkü

eve misafir çağırmak bana yaramıyor yine kantarın topuzu kaçtı bu bende alışkanlık oldu artık mehter takımı gibi 2 ileri 1 geri
sabah. 1 yumurta 5 zeytin 1 peynir zayıflama çayı yeşil çay omega 3
öğlen. 1 çorba
ara. 2 erik kahve 1 salatalık
akşam. (çok utanıyorum) az çorba 6 köfte 1 kase patates salatası az kızartma 0.5 kıymalı pide 1 söbiyet 0.5 dondurmalı kadayıf 1 cacık zayıflama çayı normal çay midem çöplüğe döndü
SPOR YAPTIM
yarın hiçbirşey yemicem sporuda 1 saat yapacam

gecmiş olsun filizim ya..dikkat et kendine bidenem..
hem niye yiyemeyecekmissinki o pideleri fila..elbette azar azar yiycek..aşkolsun ya karatay açlık ve yasaklılar diyeti değilki..canının her istediğinden ye ama 5 km yuru o gun..adetli oldugun halde -- cıkıyosun ama hala dert yanıyosun..al sana canta ozaman..:KK22::KK22::KK22:

yok bidenem önemli değil okadar ya..bulursak yeriz bulamazsak yemeyiz,cok sorun değil..dun gece nası surpriz yaptım ama...sen topikte yazdıgımı okurken telefonuna mesaj attım..:KK52::KK52::KK52::KK52: ha bide dondurmamız 72 saate şoklu olacak ama gene de noolur noolmaz..ben gelir gelmez sana veriym onu...haberleşiriz zaten yarın gerçi...:KK52::KK52::KK52:

likapcım pes etme..canının istediği seyleri arada ye azar azar..ama sporunu yap mutlaka..mesela aksam 8 den sonra bişeyler yemek zorunda kaldıysan 20 dakka yuru o gunku yuruyuse ilaveten..

pes atme tabi ya...

listede olmak cok iyi bi kontrol aracı iyiniyetlim..listeden cıkma bence...

:KK60::KK60::KK60:

:KK16::KK16::KK16::KK54::KK54::KK54:yupiii ilk çantamı yedim beni de önemsiyorsun teşekkür ederim :KK54:

kızlar başladığımdan beriyarın 3 ay yani tam 90 gün oldu bi kez pasta kaçamağı bi kez de keşkeğin miktarını çok kaçırmanın dışında bi de bulgur miktarı var kaçamak olarak ....ilk ay 5.9 ikinci ay 1.5 üçüncü ay 1.7 verdim ilk ayın fazlasıyla ödemli olduğum için verilen kilo gerçekçi değildir ...şu halde diğer aylarda verilen kilo bana hiç tatmin edici gelmiyor ..geriye kalan kilomu bu hızla ancak 7 ayda falan veririm daha çok hareket etmem gerekli yediklerim çok değil çünkü

spor yapmaya çalış hem sıkılaşınca daha çok kilo vermiş gibi görünüyorsun

İyi geceler kızlar,

Bugün epey bir tozuttum desem yeridir. Hiç böyle olmamıştı. Nazfiliz senin dünkü durumun, bugün ben de oldu. Yediklerimi yazmasam daha iyi olacak gibi. Tek iyi şey akşam yaptığım 45 lık yürüyüş. Neyse yarın sil baştan, yeni bir gün kaldığım yerden devam, vazgeçmek yok.

Hadibakalım, sana :KK9::KK9::KK9:. Ne güzel, bugün çok sağlıklı beslenmişsin.

Prop ve Asya, bol eğlenceler kızlar, bize de yazın, biz de gelmiş gibi oluruz.

İyiniyetlim, listeden çıkma canım, sen bize çok iyi moral veriyorsun, seni seviyoruz canım.

Papadiya, bizim için de yüz bacım, bol eğlenceler.

askım benım tabıkı yuzerım ama oruc oldugum ıcın kontrollu yuzuyorum agzıma burnuma su kacmasın dıye :))burası bır tatıl koyu ve yaklasık 3km sahılı var denıze sıfır dumduz bır sahıl 3 aksamdır gıdıs gelıs yuruyorum sahılı tabı yedıklerım o kadar cokkı benı bu yıuruyusler bıle kurtaramaz:KK9::KK9:

balkonda lebı derya denıze karsı turk kahvem eslıgınde gecmısı okuyup geldım kızlar hepınıze mutlu huzurlu bol leptınlı bır gece dılıyorum:KK16:

bu aksamkı ıftar menum

1 kase ezogelın corba(z.yag ve ktohumu ılavelı)
1 tabak coban salata(bol zyag ve sırkelı)
fırında karısık kızartma uzerı domates soslu
bırkac zeytın,bpeynır,kuru sogan,bırkac gunkurusu

1 demlık cay,yesılcay,form cay,turk kahvesı
bol bol su sahurdada omega3 ve su ıcmeyı dusunuyorum

kızlar iftarımı kaçamaksız yaptım saat 23:30 da 1 fincan şekersiz sütlü türk kahvesi içtim yanına da 5 tane fındık yedim..hata mı ettim acaba? normalde ben 22:30 da elma ve yanına kahvemi içerdim ama bu gece 1 saat geç oldu malesef:KK20:

Kızlarrr geldim sonunda:KK52::KK52::KK52:
Bir arkadaşımla saatlerdir konuşmaktan başka bir yere gidemedik:KK1:
Başka arkadaşlarımı da görecektim hepsini iptal ettim:KK1:
Menümü yazıyorum hemen:
Kahvaltı:11.00'da
2 yumurtadan keçi ve lor peynirli omlet
2 zeytin
keçi ve lor peyniri (1 avuç içi)
domates
salatalık
nane
biber
süt kaymağı

saat 13.00 gibi 1.5 kupa taze sıcak inek sütü

saat 16.00'dan beri 1 sade kahve, 1 fincan kahve, 1 çay veee bol su
konuşmaktan acıktığımı unuttum:KK1: şimdi 1.5 kupa süt daha
geçmişe dönüyorum şimdi neler olmuş meraktayım:KK52::KK52::KK52:

merhabalar,

kızlar sayfalar o kadar çok ki okuyamadım. benimde bir sorum var açıkçası.
ben 2haftadır karatay diyeti yapıyorum 3gün öncesine kadar çok güzel gidiyordu herşey.

ama perşembe günü 1güncük bozdum diyeti ve ertesi gün devam ettim aynen.
sorun şu ki verdiğim kilolarıda geri aldım.

en başından beri uyguladığım yöntem şuydu ki bu diyetle günde 200-300 gram veriyordum.

oruç tutar gibi yemek yiyorum kitapta yazılana göre.
ama oruç tutmayıp gün içinde sadece sert nescafe içiyorum 1bardak yada 1yeşilçay ve bol bol su. ayrıca 2gündür koşuyorum kalkınca.

verdiğim tüm kiloları geri almışım neden ki yaaa 3kilo :KK14:

papadiyacım sanki içimdeki kıskanç kadın eğlenmeni değilde yürüyüşlerini verdiğin kiloları daha çok kıskanıyo :KK47::KK53:

X