Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

selam kızlar bılıyosunuz tatıldeyım bugun bol bol yuzdum bıraz yuruyus yaptım cocuklarla ılgılendım ıftar hazırladım veee fınal:)))balkonda denıze karsı guzel bır masa kurdum ıftarı beklıyorum allah ne verdıyse gırısecem valla:KK1::KK1::KK1::KK1:

ıftar menusu (aynen yazıyorum)

1 kase mantar corba
1 tabak melemen
yarım tabak pılav ustu k.fasulye
salata,10 adet zeytın,7 tane ıncır kurusu
2 catal patates kızartması
veee nutella surulmus tutku bıskuvı:)

havasından mı denızınden mı bılmem ıstahım tavan yapmıs durumda kızlar ınsallah kg almadan evıme donerım alsamda sorun olmaz kıs boyu ısımız ne hep bırlıkte burdayız topıgı sahıpsızmı bırakalım yanı:)))))

selam kızlar ,il içi atmalarda 2 . tercih ettiğim okula atamam yapıldı:21: istediğim bir okuldu. çevre olarakda çok iyi. 5 yıllık arkadaşlarımdan ayrılmak zor olacak. 1 ay içinde yeni okulumun çevresine taşınacağım. işim çok yani:KK3:

Ne guzel istedigin yerin olmasi. Cok cok tebrik ederim canim. Tasinma icin de kolayliklar diliyorum sana:KK51:

1 kase mantar corba
1 tabak melemen

havasından mı denızınden mı bılmem ıstahım tavan yapmıs durumda kızlar ınsallah kg almadan evıme donerım alsamda sorun olmaz kıs boyu ısımız ne hep bırlıkte burdayız topıgı sahıpsızmı bırakalım yanı:)))))

Maasallah Papadiyacim. Keyfine bak, sen bunu hak ettin. Hem saglam bir Karatayci olarak hemen duzene girersin sen :KK1:

Herkese bol leptinli bi gece diliyorum. Insalah tartilar yarin bizi mutlu edicekler:KK52:

Bildirim
Rumuz: Kaneel

Başlangıç tarihi: 2-4-2012
Başlangıç kg: 81.00
Geçen hafta: 68.9
Bu hafta:68.8

Fark:-100
Toplam fark:12
Beden:40
Spor:hergün en az bir saat yürüyüş
Boy:1.72

Adetli olduğum için 1oo gram gitmiş ... Olsun bu da güzel .. İftara cok az kaldı .. Ben kaçar kızlar :KK55:

Allah işini rast getirsin Inşallah
Güzel haberlerini bekliyoruz
sağol canım amin..:KK16::KK16:
Sersum kolay gelsin oruçlu oruçlu ev taşımak yerleştirmek çok zor olsa gerek :KK34:
[/B]
sağol canım :KK16::KK16:
canım ben oruç tutamıyorum..şimdi bile zor ki oruçlu olsam naaparım bilmem:KK53::KK53:
Allah bu sıcakta oruç tutan herkese yardım etsin :KK16::KK16:
Allah kolaylıklar versin canım. :KK16:
annemin de sana selamı var:KK34: sağol canım benim kolay gelsin sana

tamam orkestra o zaman ohhh çalsın piyano gitar bir de oynar stres atarız..
O ne güzel bir zorunluluk caanımm.. Sen daha iyi söylersin ben amatörce söylüyorum be ya
sağolsun canım :KK16::KK16::KK54::KK54:
evet canım orkestra ve solistler tamam ...bitek buluşma mekanı kaldı:KK34::KK34:
güzel bişey tabii canım..hepimiz eğleneceğiz iyisi kötüsümü olur canımcım ohh ne güzel ..:KK76::KK76:
kolay gelsin sersumcum
:KK16::KK16:
I
Sersumcum kolay gelsin ccanim

canım inşallah kolaycacık halleolur yerlesmeniz
cok zor vallahi ..:KK50:
sağolasın tatlımm :KK16::KK16:

Kolay gelsin, hersey yolunda ve gonlunce olsun.
sağol canımm :KK16::KK16:

kız beni de yol arkadaşı et..ben de şebeklik yaparım uyumanıza engel olurum..enerji de lazım demi ama yolculukta..:KK52:
kolay gelsin canım bu arada..:KK54:

alırız be datlum..basstırır gideriz valla :KK60: :KK60:

Ah, ne güzel, yolculuğun keyifli geçtiğine sevindim:KK1:

Yerleşirken Allah kolaylık versin. Taşınmak bi dert ama yerleşmek daha büyük bi dert. Şimdiden kolay gelsin Sersumcum:KK76:
sağol canım..amin :KK16::KK16:
sersum canım bugün aklımdaydın, gitti mi İzmir'e rahatça diye düşündüm ki güzel haberi aldım.
inş bir gün şu buluşmayı yaparız da sonra birlikte yolculukta yaparız:KK52::KK52:
bak propycil de bizimle gelmek istiyor, hiç yalnız bırakmıyoruz seni:KK1:
gideceğin yerde her şey gönlünce olsun canım umarım çok mutlu olursun:KK16: :KK16:
sağol canımmm..:KK16::KK16:
inşallah buluşuruz ..:KK16::KK16:
propycili de alcez ohh yol mu dayanır bize..:KK76::KK76::KK76:
iyi ki varsınız..:KK19::KK19::KK16::KK16:

Şimdi tartıldım arkadaşlar 58.8 çıktım:119::119:
tebrikler canım :KK9::KK9:
Kalça, Popo ve İç Bacakları Sıkılaştırma Egzersizi

çok güzel paylaşım canım sağol :KK34::KK34::KK16:

merhabalar cannnnlaaaaaaaaaaaaaaaar
çok yoğun ve kaçamaklarla dolu günlerden sonra utanmadan yine geldim tabi artılarla:18:
kızkardeşim ve oğluşu bolbol misafirler çok çeşitli iftarlar ve sahurlar
birkaç gün sonra misafirlerim gidiyor ve ben aranıza dönmek istiyorum:KK16:
canlarım szleri çooooooookk özledim:KK54::KK54::KK54:

hoşgeldin tatlımmm :KK16::KK16::KK16:
sana da günaydın bidenem..aynı anda yazmısız..kalp kalbe karsıymıs..:KK16::KK16:
ewet canım cok düşük..ferrum fort kullandım gecen ay,ama tık yok maalsef..bende bıraktım...caydan oluyo ya biliyorum ama azaltamıyorum maalesef..bi demlik cayı bi oturusta içersem boyle olur tabi..:KK9::KK9::KK9:
amaan napıym,daha fazla duserse takviye iğne yaptırırım..:KK52::KK52:

canım geçmiş olsun..ben kan yapan birşey daha biliyorum..belki yiyebilirsin..dalak çok kan yapar..:KK53::KK53:
una bulayıp arnavut ciğeri yapar gibi pişirebilirsin belki..:KK16::KK16:
Herkeslere merhabalar kıslaaarrrr,

ben işe gelip de internete girmeye vakit buluncaya kadar çoğunuz topiğimize sabah ziyaretlerinizi gerçekleştirip gitmiş oluyosunuz ve sabah muhabetlerini kaçıriyorum hep:KK1:

Ben dün standard bi Karatay günü yaşadım. Sabah klasik Karatay kahvaltısı yaptım. Öğleni kuruyemişle geçiştirdim çünkü acıkmamıştım. Akşam da bol yeşil salata, 1 kaşık taze fasulye, 1 kaşık domatesli ıspanak ve fırında yaptığım karışık sebze üzerine yoğurt yedim. Bu aralar yaz sebzelerini çok sevdiğim için biraz sebzenin miktarını arttırdım ama nasıl olsa doğru besinleri doyuncaya kadar yiyebiliyoruz, di mi? Akşam yemekten sonra bi arkadaşlara oturmaya gittik ammaaaa ben sade Tüek kahvesi ve su dışında hiççç bi şeycik yemedim ve içmedim. Bari bu sefer kendimi tebrik ediyim:KK9::KK9::KK9:

Aranızda cevizini suya koyup yiyen var mı? Ben bi gece önceden suya koyuyorum ve buzdolabında bırakıp sabahları yiyorum soğuk soğuk. Bi sorun olmaz herhalde, di mi? Peki bi şey sorucam: ceviz suyu bi şeylere iyi geliyodu sanırım, neydi acaba o, bilen var mı? :KK28:Yoksa ben uyduruyo muyum?:KK53:

Bu sabahta klasik Karatay kahvaltımın ardından işe geldim. Gene öğlen bi şey yemeyi düşünmüyorum çünkü gerçekten acıkmıyorum.

Herkese güzel bi gün dilerim.:KK54:
canım kolestrolü düşürüyor ceviz suyu :KK16:
selam kızlar ,il içi atmalarda 2 . tercih ettiğim okula atamam yapıldı:21: istediğim bir okuldu. çevre olarakda çok iyi. 5 yıllık arkadaşlarımdan ayrılmak zor olacak. 1 ay içinde yeni okulumun çevresine taşınacağım. işim çok yani:KK3:
sevindim canım hayırlı olsun :KK16::KK16:

Sersum, papadiya (tatil nasıl gidiyor canımcım), iğneoyası, kızlar nerelerdesiniz?
gelebildim şükür canım :KK9::KK9:

1 kase mantar corba
1 tabak melemen

kışın hepimiz topikteyiz tabii ki canım..ben yaza kadar hedefime ulaşmaya andiçtim..En Büyük KKEn Büyük KK
siz mezun olsanızda bize destek için ve sizi çok sevdiğimiz için burdan ayrılmak yok :KK20::KK20:
Gecen hafta. 64.3Bu hafta. 64.1
:KK9::KK16:

selamm..
dün kamyon yüklendi bugün yola çıktı..kısmetse cumartesi orada olacak..
eşim de lojmanı aldı boyatıyor..
miisss gibi oturacaz inşallah..
ben de otel odamda yalnız klimanın karşısında sizi okudum..neçok yazmışınız yavv:KK53::KK53:
izmir çok sıcak kısslar..:KK53::KK53:
80 leri izliyorum.:KK76::KK76:
bugün evi emlakçıya verdim..inşallah hayırlı bir kiracımız olur..
yarın da ilişik kesicem..
maceralarım bunlar..
bu arada menülerimi hiç yazmıyorum..arkadaş davetleri devam ediyor..:KK53::KK53::KK53:
ben heralde bol +++ larla geri gelicem aranıza..offff
neyse fıstıklar..bugünlük bukaaa yeter..yarın umarım gelebilirim aranıza..
hepinizi öpüyorum :KK54::KK54::KK54:

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar,dunku menum .:KK24:..... 1.ogun(sahur): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ...:KK24:....2. Öğün(ıftar) nohutlu bulgur pılavı,salata,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:1.5 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

FZGUN

Canım benim ayın 6 sında tam 5 ay olacak, şu ana kadar yaklaşık 17 kg verdim. Seninle şu anda aynı kilolardayız. İnşallah hep birlikte bu kilolardan kurtulacağız. Burayı bırakmazsan, sen de göreceksin gidecek bu kilolar. Bu arada bugün vişne suyu içmişsin, meyve suyunun GI çok yüksek dikkat et derim, kolay gelsin.

teşekkür ederim kilomuz benzeyince çok dikkatimi çekti bende başta 101 kg idim ama o zamanlar burayı keşvetmemiştim eminim başaracağız belki çabuk olmayacak ama olacak. içtiğim meyve suyu ev yapımı geleneksel yöntemle hazırlanmış ama genede kana hızlı karışıyor çok içmemem lazım. uyarın için sağol sanada kolay gelsin

bilgisayarı acmaya usendiğimden deminden beri telefondan yazmaya calısıyorum ama uyuz telefon kapanıp duruyo..bugun kafa üstü yere tosladı da naz yapıyo şimdi..:KK9::KK9:

kıslar yarın liste sırası asyaateş de ama adet duzensizliği için doktorla randevusu oldugu için onun yerine ben yapıyorum listeyi..
lutfen kimse gec kalmasın...gec kalan olursa listeye almam ona gore..:KK9::KK9::KK9:en gec 11 de herkes bildirimini yapmıs olsun..o kadar..:KK20::KK20::KK20:
öpüyorum herkesleri...:KK53::KK53::KK53::KK53:

izmirde kolili evimde kamyonun gelmesini bekliyom..:KK9::KK9:
evde elektrik yok ..bilg.ın şarjı bitene kaaa aranızdayım..:KK16::KK16:

dün yolculuğum çok güzel geçti..bol bol şarkı çığırdım :KK24::KK24:
ve sizi düşündüm..:KK34::KK34:
asya yanımda oturuyordu zaten :KK60: :KK60: (hayali yol arkadaşım..:KK9::KK9: )

evi 2 aile gönderiyoruz..şimdi diğer ev yükleniyor..1 saate kadar da bize gelcekler..
eşim bugün lojmanı alıyor. kamyon 2-3 günde gidecek..o sürede de evin badanası boyası hallolur inşallah

işte böyle fıstıklar..gece fırsat bulursam girerim..şimdilik benden bu kadar..
öpüyorum hepinizi :KK54::KK54::KK54::KK16:

Bak herşey yoluna giriyor yavaş yavaş... Allah hayırlısıyla kavuştursun sizi de. Annenin yanında olsan da, saltanat sürsen de insan kendi düzenini, evini istiyor.

Oyacım ben de sürekli kilo verip tekrar aldığım için dolap çeşitli bedenlerde kıyafetle dolu, inşallah bu sefer son kez verip bir daha almazsam, hem bütçe hem dolap rahat edecek.:) Ama şunu da belirtmeden geçmeyeyim, klasik diyetler uzun vadede asla işe yaramıyor. :KK50:

Bilmem miiiii... İstanbul'da paramdan nasiplenmeyen diyetisyen yok! O tv de gördüğümüz meşhur doktorlar da dahil. Başta kilo veriyosun, bir müddet sonra almaya başlayınca bir de suçlu sen oluyorsun! Psikolojik baskı yapıyolar. Neyse ki Canan Hoca'yı tanıdım. Allah ondan razı olsun. Ben, eşim, annem, erkek kardeşim, kayınım hep beraber yapıyoruz Karatay'ı. Hepimiz de 10 kilodan fazla verdik 4 ayda. Bu sefer doğru yolu bulduk.

aaaa geidilermi annenler...:KK52: cok sewindim canım senin adına..hadi gözün aydın olsun bidenem..:KK16::KK16:

doktor kilo werme diyo weriyosun..oruc tutma diyo tutuyosun...endişelenmemek mümkün değil canım..kiloyu bari yawas wer..vucudundaki radyasyonu hızlı atabilmek için sauna esofmanla yuru,daha cok terlersin..biliyosun terlemek en iyi yol radyasyonu atmak için..:KK16::KK16:

Sağol canım, ilgilendiğin için. Sauna eşofman iyi fikirmiş. Deneyeceğim.

İnşallah sen de hayırlısıyla ameliyatını ve radyasyon tedavini alır, bu işleri bitirirsin. Yalnız bana radyasyon tedavisinden sonra 1 yıl bebek yok dedi doktor. Yoksa 4.yü patlatacaktım:KK52::KK52: Gerçi benim aldığım doz yüksekti. Guatr tedavisi için olan belki daha düşüktür.

Kızlar dün akşam görmemişim mesajlarınızı şimdi pc başına oturunca fark ettim

Geziyorum canım hem de ne gezme:KK52: Ohhh stajın acısını çıkarıyorum:21::21:
Ben mimarlık okuyorum canım odtü'de.4'e geçtim bu sene, nasıl geçti zaman anlamadım,ilerde üniversite yıllarımı çok özleyeceğimi söylüyorlar, bu yüzden hiç bitmesin istiyorum:KK52::KK52:
Kıyafetlerini ayıklamışsın sen de canım, ben de topikteki arkadaşlarla aynı fikirdeyim: ver birilerine hiç tutma elinde :KK52: Hiç ihtiyacın kalmayacak onlara bundan sonra:KK34:

Kıyafetleri verdim gittiii... Maşallah, okulun da, bölümün de çok güzelmiş:nazar:. Annen için de çok gurur verici.

Şimdi tartıldım arkadaşlar 58.8 çıktım:KK52::KK52::KK16::KK16::119::119:

Bravooo:KK9::KK9::KK9::KK9: Darısı 57 lere...

merhabalar cannnnlaaaaaaaaaaaaaaaar
çok yoğun ve kaçamaklarla dolu günlerden sonra utanmadan yine geldim tabi artılarla:18:
kızkardeşim ve oğluşu bolbol misafirler çok çeşitli iftarlar ve sahurlar
birkaç gün sonra misafirlerim gidiyor ve ben aranıza dönmek istiyorum:KK16:
canlarım szleri çooooooookk özledim:KK54::KK54::KK54:

Hoşgeldin canım. Başımızın üstünde yerin var. Hem sen çabucak toparlarsın. Bilmez miyiz biz seni:KK54:

İyi geceler kızlar... İftarımızı yaptık.... Bügünde doyduk .. Allah olmayanlarda versin ...

İftarımda:
firinda kiymali,yumurtali karnibahar (1 dilim)
5kasik zeytin yagli pirasa,
Azcik karışık salata,
Meyve cayi ve su

simdi de kahvemi iciyorum..

Birazdan yürümek icin dışarı çıkacağım...

iyi geceler, hayirli sahurlar :nazar:

kızlar hepinize güzel günlerrrrrrrrrrrr
çok küçük kaçamaklarlada olsa karatay diyetime iyi uyuyorum ancak çabam kadar kilo veremediğimi düşünüyorum acelecimiyim neyim:KK43:
bu arada berbat bir röfleli saça neler yapılır bilen varmı
sabah: zeytin yağında yumurta 1 peynir 4 zeytin ceviz
öğlen: yoğurt börülce keten tohumu acı biber 3 köfte
akşam....

Acele etmeee... Bak ben de kronik obezdim. Umudum kalmamıştı ama ben bile ne kadar kilo verdim. Vazgeçme, kesinlikle vereceksin.

Tebrikler. Yeni okulun hayırlı olsun.

Sersum, papadiya (tatil nasıl gidiyor canımcım), iğneoyası, kızlar nerelerdesiniz?

2 gündür, iftara davetliydik. Pek gelemedim buralara... Sen nasılsıl FZGUN üm?

Başlangıç tarihi: 23 mart 2012
Başlangıç kilo: 93,1 kg
Geçen haftaki kilo :79,3kg
Bu haftaki kilo:78,0 kg
Fark:1,3 kg
Fark % :%1,6
Toplam fark: 15,1 kg

Spor: Ramazan dolayısıyla kapalıyız:)

selamm..
dün kamyon yüklendi bugün yola çıktı..kısmetse cumartesi orada olacak..
eşim de lojmanı aldı boyatıyor..
miisss gibi oturacaz inşallah..
ben de otel odamda yalnız klimanın karşısında sizi okudum..neçok yazmışınız yavv:KK53::KK53:
izmir çok sıcak kısslar..:KK53::KK53:
80 leri izliyorum.:KK76::KK76:
bugün evi emlakçıya verdim..inşallah hayırlı bir kiracımız olur..
yarın da ilişik kesicem..
maceralarım bunlar..
bu arada menülerimi hiç yazmıyorum..arkadaş davetleri devam ediyor..:KK53::KK53::KK53:
ben heralde bol +++ larla geri gelicem aranıza..offff
neyse fıstıklar..bugünlük bukaaa yeter..yarın umarım gelebilirim aranıza..
hepinizi öpüyorum :KK54::KK54::KK54:

Canim yazdiklarini okurken ben yoruluyorum,Allah sana guc kuvvet versin,hersey gonlunce olsun insallah,kiloyuda hic takma kafana,bak papis ne diyor,kis boyu buradayiz,kilo falan kalmaz evine yerlesince bak nasil gidecek ,sakin stres yapma

Son düzenleme:
X