Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ben yine bozdum karatayı dün evlilik yıldönümümüzdü pasta yedim sonrada saat 1 gibi eşimle kahvaltılık atıştırdık abarttım ekmekte yedim of tam direnç noktasını kıracakken tekrar ibre yukarı benim yüzümden:KK14:

Okyanus ömür boyu mutluluklar dilerim nice uzun senelere mutlulukla olsun dolsun:KK16:
Hiç suçluluk hissetme bi kaç gün düzene koyarsan halledersin bu mutlu gününüzde illaki olacak kaçamak
Sevgiler

ben de öğlen arası tempolu olmasa da yürümeye gidiyorum

süpersin canım:KK9::KK9::KK9:

Ay maşşaşşaaalllaaahhhh :nazar: Nasıl güzel bi şey hem dondurmaları götürüp hem de tarıda eksik çıkmak. Harikasın:KK54:

:KK19::KK19::KK19:

Herkeslere merhabalar kıslaaarrrr,

ben işe gelip de internete girmeye vakit buluncaya kadar çoğunuz topiğimize sabah ziyaretlerinizi gerçekleştirip gitmiş oluyosunuz ve sabah muhabetlerini kaçıriyorum hep:KK1:

Ben dün standard bi Karatay günü yaşadım. Sabah klasik Karatay kahvaltısı yaptım. Öğleni kuruyemişle geçiştirdim çünkü acıkmamıştım. Akşam da bol yeşil salata, 1 kaşık taze fasulye, 1 kaşık domatesli ıspanak ve fırında yaptığım karışık sebze üzerine yoğurt yedim. Bu aralar yaz sebzelerini çok sevdiğim için biraz sebzenin miktarını arttırdım ama nasıl olsa doğru besinleri doyuncaya kadar yiyebiliyoruz, di mi? Akşam yemekten sonra bi arkadaşlara oturmaya gittik ammaaaa ben sade Tüek kahvesi ve su dışında hiççç bi şeycik yemedim ve içmedim. Bari bu sefer kendimi tebrik ediyim:KK9::KK9::KK9:

Aranızda cevizini suya koyup yiyen var mı? Ben bi gece önceden suya koyuyorum ve buzdolabında bırakıp sabahları yiyorum soğuk soğuk. Bi sorun olmaz herhalde, di mi? Peki bi şey sorucam: ceviz suyu bi şeylere iyi geliyodu sanırım, neydi acaba o, bilen var mı? :KK28:Yoksa ben uyduruyo muyum?:KK53:

Bu sabahta klasik Karatay kahvaltımın ardından işe geldim. Gene öğlen bi şey yemeyi düşünmüyorum çünkü gerçekten acıkmıyorum.

Herkese güzel bi gün dilerim.:KK54:

ceviz suyunun kolesterolü düşürdüğünü duymuştum ben canım:KK34::KK34::KK34:

ben yine bozdum karatayı dün evlilik yıldönümümüzdü pasta yedim sonrada saat 1 gibi eşimle kahvaltılık atıştırdık abarttım ekmekte yedim of tam direnç noktasını kıracakken tekrar ibre yukarı benim yüzümden:KK14:

evlilik yıldönümünüz kutlu olsun canım.bir ömür boyu mutluluğunuz bozulmasın:KK16::KK16:
bu özel günde illa ki kaçamak olur,takma kafana.bugünden itibaren yeniden dikkat edersin olur biter tatlım
:KK54:

1.5 saat dolaştım çarşıda,açlık hissetmiştim,akşama ipin ucu kaçmasın diye 1 şeftali aldım 250 gram yoğurdun içine doğrayıp yedim şimdi,:KK53:kızlar şeftali yasak mıydı ki,:18:yoğurtla yiyince Gİ si düşmüştür di mi

annemlere gittiğimden değil canım orda dışarda daha çok yürüyorum çünkü.sıkılmamak için ve haftanın 4-5 günü yürümenin yeterli olacağını düşünüyorum.sıkılmıyorum hem böylece:KK53::KK53:
ne yalan söyleyeyim dün dondurmayı götürdüm:KK17::KK17:neyse artık yemek yok ama:KK1::KK1:
bu arada polat alemdar ağabeyimin vecizesine de bayıldım
:KK60::KK60::KK60:

canım ben tavuk eti koyuyorum.terbiyesini de 1 yumurta sarısı,yarım limon suyu ve 1 kaşık unla yapıyorum:KK34::KK34::KK34:
Bi igrenclik yapiym dediydim sabah sabah..ama hakkaten sonunu dusunmedigin icin kahraman oldun bak 500 gr eksi cikmissin..:KK60::KK60:
Saka bi tarafa tebrik ederim canimcim...bu arada tavuk corbasina ben nane ve tereyagi da eritiyorum..pistikten sonra 1-2 kucuk dis sarimsakta dogruyorum minik minik..guzel oluyo tavsiye ederim..:KK16::KK16::KK16:

kuruyemişlerin kilo yaptıgını düşünmüyorum canım..belki tuzlu yada kavrulmus yada yeni kırılmamıs yediğin için olabilir..yoksa yeni kırılmıs bi cevizin gi si sıfır cunku..

haklısın canım hoca da aynısını söylüyor ama benim yediğim daha çok kavrulmuş kabuklu fıstık(kavrulmuş yazısını paketin üstünde dün farkettim,çoğu zaman açık alırdım kavrulmamış sanıyordum)sanırım bu yüzden artı çıkıyorum,bundan sonra cevizi tercih edeceğim
Ben tahmin etmistim zaten kavrulmus oldugunu,yoksa kuruyemis kilo aldirmaz..cevizin gi si 0-15 arasi..benim tahminim yeni kirilmis olan sifir,bekletilmis olablara bozulmasin ve acimasin diye ilac sıktıklari icin gi si 15 kadar yukseliyo diye tahmin ediyorum..bu sadece ceviz degil butun kuruyemisler icin gecerli..

sağol canım iyiyim.sen nasılsın.sıcaklarla boğuşuyom :KK1: patron burda olunca açamıyorum sayfayı,işlerde yoğun biraz ama geçmişi okumaya çalışıyorum kaçamakta olsa :KK1: :KK1:

iyi canım ya sen neler yapıyosun evet işler yoğun ve patron daha çok duruyor büroda .ben dün iftardan önce 67,7'i gördüm Allahhhh havalara uçtum biliyon mu bakalım yarın nasıl olacak.1 haftadır kuru kayısı erik yemiyorum sanırım onunda etkisi var ve dikkat ediyorum yediklerimede.abartmıyorum iftarda ve sahurda.o yüzden çok mutlu ve rahatım...ramazanda kilo veriyorum daha tarih yazmamıştı böyle bişeyi :KK1::KK1::KK1:
Anladim canim..senin patron sert galiba biraz..guzel kilo wermissin bu arada,tebrik koydum bidenem..kolay gelsin işinde de..:KK16::KK16:

menu bildirimi
1.ogun

2 haslanmis yumurta
1 yumurtadan cokelekli omlet--cokelek kendi mahsulum
1 salatalik
yarim domates
1 kucuk cay bardagi ceviz
Keci peyniri
1 kuru incir---kendi mahsulum
bi demlik cay

İkinci ogun

1tabak kiymali sogan kavurmasi teryagda
1 kase ketentohumlu yogurt
1 kase salata
ve yine cayy..

1.5 saat dolaştım çarşıda,açlık hissetmiştim,akşama ipin ucu kaçmasın diye 1 şeftali aldım 250 gram yoğurdun içine doğrayıp yedim şimdi,:KK53:kızlar şeftali yasak mıydı ki,:18:yoğurtla yiyince Gİ si düşmüştür di mi
Seftalinin gi si 28..yogurtla yiyince 14 e dusmustur..:KK1::KK1::KK1:

Proycilcim kuruyemiş ne kadar tüketiyosun sen? Her öğünden sonra yiyo musun? Ben de hocanın doğru besinlerde kantite önemli değildir lafına çok inanıyorum ama kuruyemiş için de bu geçerli mi? Ben sadece sabahları ceviz ve bazen de öğlen yemeğinin yerine yiyorum kuruyemişi. Her öğünde mi yemek lazım acaba biraz biraz?:KK37::KK37::KK37:

Eminim iyi sonuçlar alıcaz hep beraber. Sende gayet azimli gidiyosun maaşallah:nazar:

Tabiisiiiiiii, 80'leri de, 70'leri de ve hatta 60'ları da görücez hep birlikte burda, ooohhhh, 60, 70, 80 diye göbek atıcaz hep beraber:KK52::KK52::KK52:

Ay maşşaşşaaalllaaahhhh :nazar: Nasıl güzel bi şey hem dondurmaları götürüp hem de tarıda eksik çıkmak. Harikasın:KK54:
canim isterse yiyorum bidenem..kismiyorum yani..dedigin gibi sonucta kantite onemli..mesela zeytin gunde 40 tane bile yenebiliyo..ama iste sele ve tuzu alinmis olmasi onemli..hoca bi programda bi et yemegiyle cevizin de yenebileceginden bahsetmisti..ali sanla ayse ozyilmazelin programinda..yemek de nuar di yanlis hatirlamiyosam..bu arada ceviz suyunun iyi geldigi kolestroldu canimcim..sadece suyu degil kendisi de dusuruyo cevizin..

kızlar sordum ama kimse görmedi bu gün tartı yarın bildirim günü dimi?

Yine iftardan önce mi tartılıcaz bugün aynı? :44:

Üzülme sakın, arada olur böyle şeyler. Evlilik yıldönümü 1 gün ama Karatay ömür boyu inşallahEn Büyük KK

canim isterse yiyorum bidenem..kismiyorum yani..dedigin gibi sonucta kantite onemli..mesela zeytin gunde 40 tane bile yenebiliyo..ama iste sele ve tuzu alinmis olmasi onemli..hoca bi programda bi et yemegiyle cevizin de yenebileceginden bahsetmisti..ali sanla ayse ozyilmazelin programinda..yemek de nuar di yanlis hatirlamiyosam..bu arada ceviz suyunun iyi geldigi kolestroldu canimcim..sadece suyu degil kendisi de dusuruyo cevizin..

Sağol varol Propycilcim, topiğimizin muhtarı gibisin walla:nazar::nazar::nazar::KK54:

Şebnemcim k.tohumunu fazla tüketme en fazla 1 tatlı kaşığı olsun karında şişlik yapıyor haberin olsun:KK34:
Diğer öğünde yine onunla eş değer olan susam katabilirsin yoğurduna ben arada öyle yapıyorum
Hocamız ifade etmişti k.tohumu=susam
sevgiler

tamam canım çok sağol bilgi için. akşam yemeğimde kullanmam bundan sonra :KK34:

Kızlar tercih döneminde okulda görevliyim.. Öğrencilerim için en iyisini yapmaya çalışıyoruz.. Yoğunum geçmişi de okuyamadım:26: Evde annemler yeni geldiği için pek giremiyorum.. Hepiniz iyisinizdir umarım.. Öpüyorum sizleri:KK54::KK54:

Filizcim mesaj kutumu boşalttım mesajını bekliyorum:KK34:

Iyiniyetlim gozunaydin canim,seni zayif bulmustur sizinkiler

Sersumcum kolay gelsin ccanim

Filizcim kac gundur yoksun canim,nerelerdesin

Leylakcim cok guzel yurumussun canim,hergun yuruyus haberini bekliyoruz,ben de ramazandan sonra insallah hergun yazacagim

Eşimi de beni de zayıflamış gördüler:KK1::KK1: canım daha zayıflamayacakmışım:KK34:

Bi igrenclik yapiym dediydim sabah sabah..ama hakkaten sonunu dusunmedigin icin kahraman oldun bak 500 gr eksi cikmissin..:KK60::KK60:
Saka bi tarafa tebrik ederim canimcim...bu arada tavuk corbasina ben nane ve tereyagi da eritiyorum..pistikten sonra 1-2 kucuk dis sarimsakta dogruyorum minik minik..guzel oluyo tavsiye ederim..:KK16::KK16::KK16:

:KK9::KK9::KK9:sarımsağı hiç duymamıştım.bi dahakine deniyeyim ben de canımcım:KK16::KK16:
Asyam propycilim kızlar evett annemler geldi teşekkürler:KK19:

canım gözünaydın,nasıl mutlusundur şimdi:KK16::KK16::KK16:

kızlar hepinize güzel günlerrrrrrrrrrrr
çok küçük kaçamaklarlada olsa karatay diyetime iyi uyuyorum ancak çabam kadar kilo veremediğimi düşünüyorum acelecimiyim neyim:KK43:
bu arada berbat bir röfleli saça neler yapılır bilen varmı
sabah: zeytin yağında yumurta 1 peynir 4 zeytin ceviz
öğlen: yoğurt börülce keten tohumu acı biber 3 köfte
akşam....

bugün yediklerim:KK56::KK56:

1.öğün:
-1 yumurtadan peynirli omlet
-salatalık
-birkaç tane bulgurlu sarma
-1 tane şeftali
-bitki çayı
-omega 3

2.öğün:
-2 kepçe tavuk suyuna çorba
-avuç içi kadar tavuk
-1 kaşık barbunya
-cacık

FZGUN FZGUN özel mesaj göndermeyi beceremedim ama çok merakediyorum karatay diyeti ile kilolarını ne kadar zamanda verdin

X