Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

slmaleykum kızlar?
nihayet bugün orucuma basladım..
migrenden cok korkuyorum insallah olusmaz..
sahurda canım kısır istedi.bol sebzelı yaptık ama cok yemısım sanırım mıdem agrıdı..
iftar menüm;tavuklu dövme pilavı ve mercimek çorba azdasalata yapmayı dusunuyorum..
eşim yok iftarda tek yapıcam iftarımı..
biraz gecmıse bakayım..
iftardan sonra tekrar gorusuruz..

bu gün çok yorgunum halı yıkadım ev temizledim çocuğu doktora götürdüm bu kadar yorulunca kan şekerimde düştü heralde canım tatlı istiyor annemin yaptığı vişne suyundan içtim kahve içtim 2 avuç ceviz yedim halen gözüm dolapta bana iş yapmak yaramıyor galiba

Bir tavsiye naçizane; Unutmayın;Sen diyetteyken "bir seferden bir şey olmaz " niyetteki arkadaş en tehlikeli arkadaştir aman diyim! :)))

Kızlar bir seferden çok şey olur. Kaçamak yok.

(Bu mesaj motive içeriklidir)

kızlar sordum ama kimse görmedi bu gün tartı yarın bildirim günü dimi?

Yine iftardan önce mi tartılıcaz bugün aynı? :44:

canım ben oruçlu olmadığım için yarın sabah tartılacağım ama oruçlu arkadaşlar sanırım bugün iftardan önce tartılırlar,en iyi sonuç bu çünkü...geçen haftadan beri bi durum değişikliği kararı olmadı bildiğim kadarıyla

Proycilcim kuruyemiş ne kadar tüketiyosun sen? Her öğünden sonra yiyo musun? Ben de hocanın doğru besinlerde kantite önemli değildir lafına çok inanıyorum ama kuruyemiş için de bu geçerli mi? Ben sadece sabahları ceviz ve bazen de öğlen yemeğinin yerine yiyorum kuruyemişi. Her öğünde mi yemek lazım acaba biraz biraz?:KK37::KK37::KK37:

Eminim iyi sonuçlar alıcaz hep beraber. Sende gayet azimli gidiyosun maaşallah:nazar:

Tabiisiiiiiii, 80'leri de, 70'leri de ve hatta 60'ları da görücez hep birlikte burda, ooohhhh, 60, 70, 80 diye göbek atıcaz hep beraber:KK52::KK52::KK52:

Ay maşşaşşaaalllaaahhhh :nazar: Nasıl güzel bi şey hem dondurmaları götürüp hem de tarıda eksik çıkmak. Harikasın:KK54:

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Esasım teşekkür ediyorum :KK16:
İnşallah seni de mezun edecez
öpüyorum sevgiler:KK16:

bişey değil canım ayyy görcezmi kız o günleri :44::44: görcez görcez şunun şurasında ne kaldı ki sanki 12 kilocuk :KK1::KK1:

Bi igrenclik yapiym dediydim sabah sabah..ama hakkaten sonunu dusunmedigin icin kahraman oldun bak 500 gr eksi cikmissin..:KK60::KK60:
Saka bi tarafa tebrik ederim canimcim...bu arada tavuk corbasina ben nane ve tereyagi da eritiyorum..pistikten sonra 1-2 kucuk dis sarimsakta dogruyorum minik minik..guzel oluyo tavsiye ederim..:KK16::KK16::KK16:

Ben tahmin etmistim zaten kavrulmus oldugunu,yoksa kuruyemis kilo aldirmaz..cevizin gi si 0-15 arasi..benim tahminim yeni kirilmis olan sifir,bekletilmis olablara bozulmasin ve acimasin diye ilac sıktıklari icin gi si 15 kadar yukseliyo diye tahmin ediyorum..bu sadece ceviz degil butun kuruyemisler icin gecerli..

Anladim canim..senin patron sert galiba biraz..guzel kilo wermissin bu arada,tebrik koydum bidenem..kolay gelsin işinde de..:KK16::KK16:

sağol canım naparsın patron işte :KK1::KK1:

kızlar sordum ama kimse görmedi bu gün tartı yarın bildirim günü dimi?

Yine iftardan önce mi tartılıcaz bugün aynı? :44:

evet canım iftardan önce tartılalım ve sonra bildiririz.sahurdan sonra tartılırsan daha yeni yemiş olduğun için fazla çıkarsın...

Asyam propycilim kızlar evett annemler geldi teşekkürler:KK19:

canım gözün aydın annenler gelmiş ne kadar güzel,hasret gideriyosunuzdur...

slmaleykum kızlar?
sahurda canım kısır istedi.bol sebzelı yaptık ama cok yemısım sanırım mıdem agrıdı..
iftar menüm;tavuklu dövme pilavı ve mercimek çorba azdasalata yapmayı dusunuyorum..
biraz gecmıse bakayım..

sahurda kısır mı:44::44:valla yiyebildiysen ne güzel yanmadın mı kız gün boyu :KK1:

ficans canım iyiyim regl oldum hazır oruç değilim evi toparlayım dedim işim çoktu giremedim ...

karataya güzelce uyuyorum regl olduğum halde 3 gündür 73.3 çıkıyorum tartıda bakalım cumaya nolucak ..

propilycim ben euthyrox 50 kullanıyorum bu ilaç içinde geçerlimidir acaba 4 saat süt ürünleri kullanmamak..senindurumunda zormuş canım umarım bir an evvel sağlığına kavuşursun canım..

kızlar geçmişin çoğunu okuyamadım kusura bakmayın hepinize sağlık sıhhat diliyorum hepinizi çoook seviyorum iyi ki burdasınız

selam kızlar ,il içi atmalarda 2 . tercih ettiğim okula atamam yapıldı:21: istediğim bir okuldu. çevre olarakda çok iyi. 5 yıllık arkadaşlarımdan ayrılmak zor olacak. 1 ay içinde yeni okulumun çevresine taşınacağım. işim çok yani:KK3:

canım ben oruçlu olmadığım için yarın sabah tartılacağım ama oruçlu arkadaşlar sanırım bugün iftardan önce tartılırlar,en iyi sonuç bu çünkü...geçen haftadan beri bi durum değişikliği kararı olmadı bildiğim kadarıyla

evet canım iftardan önce tartılalım ve sonra bildiririz.sahurdan sonra tartılırsan daha yeni yemiş olduğun için fazla çıkarsın...

Teşekkür ederim :KK16:

selam kızlar ,il içi atmalarda 2 . tercih ettiğim okula atamam yapıldı:21: istediğim bir okuldu. çevre olarakda çok iyi. 5 yıllık arkadaşlarımdan ayrılmak zor olacak. 1 ay içinde yeni okulumun çevresine taşınacağım. işim çok yani:KK3:

gözün aydın canım,hayırlı olsun ataman :KK9::KK9::KK9:

Hayirlisi olsun canım. Gözün Aydın ...

gözün aydın canım hayırlı olsun ve kolay gelsin :KK3:

herkese iyi akşamlar hayırlı iftarlar :KK3:

Son düzenleme:
Canım afiyet olsun ama çok az yemişsin iftarda
sen dün yediklerimi görmedin galiba.onun telafisini yaptım malesef.amma bu aksamda iftardayım.öbür gün de az yemek zorunda kalcam galiba...:18::18:

Reyhan : Ama dün kaçamak yaptım dondurma yedim:KK50::nazar:
süpersin arada bir lazım.ömur boyu dondurma yemeyecek degılsın ya.sanra saldırmaktansa nadiren az yemek daha mantıklı

öğlen taze fasülye ve bir kase keten tohumlu yoğurt (taze fasülyeyi çok seviyorum ve çok yiyorum yani 2günde 1 neredeyse :)) )

akşamda bulgurlu biber dolması yiyeceğim yapımına birazdan başlayacağım karatay tarifiyle. yanına da keten tohumlu cacık :))

Günü tamamlayacağım. Yarına Allah kerim.
bende taze fasulyeye bayılırım.

ben yine bozdum karatayı dün evlilik yıldönümümüzdü pasta yedim sonrada saat 1 gibi eşimle kahvaltılık atıştırdık abarttım ekmekte yedim of tam direnç noktasını kıracakken tekrar ibre yukarı benim yüzümden:KK14:
no stres.sıkma canını yoksa hepten salarsın ,dogru yoldan devam et

Kızlar tercih döneminde okulda görevliyim.. Öğrencilerim için en iyisini yapmaya çalışıyoruz.. Yoğunum geçmişi de okuyamadım:26: Evde annemler yeni geldiği için pek giremiyorum.. Hepiniz iyisinizdir umarım.. Öpüyorum sizleri:KK54::KK54:

Filizcim mesaj kutumu boşalttım mesajını bekliyorum:KK34:
kolay gelsin iyi niyetlim,yürüyüşte rekor kırıyorsun.masallah:nazar:

slmaleykum kızlar?
biraz gecmıse bakayım..
tavuklu dövme pilav kafama yattı ben de yapacagım

bu gün çok yorgunum halı yıkadım ev temizledim çocuğu doktora götürdüm bu kadar yorulunca kan şekerimde düştü heralde canım tatlı istiyor annemin yaptığı vişne suyundan içtim kahve içtim 2 avuç ceviz yedim halen gözüm dolapta bana iş yapmak yaramıyor galiba
canın tatlı ısteyince 1 yumurta yada ceviz ye rahatlarsın canım benim.vişne suyu dahada acıktırır

Bir tavsiye naçizane; Unutmayın;Sen diyetteyken "bir seferden bir şey olmaz " niyetteki arkadaş en tehlikeli arkadaştir aman diyim! :)))

Kızlar bir seferden çok şey olur. Kaçamak yok.

(Bu mesaj motive içeriklidir)
yemeden önce derse haklısın,ama yedikten sonra iş işten geçmiş moral bozmaya gerek yok canım.

hayırlı olsun lacey:KK3:.branş ne bu arada.

sağol canım iyiyim.sen nasılsın.sıcaklarla boğuşuyom :KK1: patron burda olunca açamıyorum sayfayı,işlerde yoğun biraz ama geçmişi okumaya çalışıyorum kaçamakta olsa :KK1: :KK1:

iyi canım ya sen neler yapıyosun evet işler yoğun ve patron daha çok duruyor büroda .ben dün iftardan önce 67,7'i gördüm Allahhhh havalara uçtum biliyon mu bakalım yarın nasıl olacak.1 haftadır kuru kayısı erik yemiyorum sanırım onunda etkisi var ve dikkat ediyorum yediklerimede.abartmıyorum iftarda ve sahurda.o yüzden çok mutlu ve rahatım...ramazanda kilo veriyorum daha tarih yazmamıştı böyle bişeyi :KK1::KK1::KK1:

Canım tebrikler, çok sevindim, hedefine biraz daha yaklaştın. Kuru ve yaş meyvelere dikkat etmek lazım, gerçekten kilo vermeyi yavaşlatıyorlar. İşlerinde de kolay gelsin canım. :KK16:

Tabiisiiiiiii, 80'leri de, 70'leri de ve hatta 60'ları da görücez hep birlikte burda, ooohhhh, 60, 70, 80 diye göbek atıcaz hep beraber:KK52::KK52::KK52:

İnşallah canım, hep birlikte hedeflerimize ulaşırız. Birbirimize destek ile başaracağımıza ben de inanıyorum. :KK8::KK16:

Kızlar tercih döneminde okulda görevliyim.. Öğrencilerim için en iyisini yapmaya çalışıyoruz.. Yoğunum geçmişi de okuyamadım:26: Evde annemler yeni geldiği için pek giremiyorum.. Hepiniz iyisinizdir umarım.. Öpüyorum sizleri:KK54::KK54:

Filizcim mesaj kutumu boşalttım mesajını bekliyorum:KK34:

Asyam propycilim kızlar evett annemler geldi teşekkürler:KK19:

Canım iş yerinde kolay gelsin. Ben de sana mesaj yazmıştım, ama bu yoğunlukta görmemişsindir, gözün aydın tatlım, oh annenlerle hasret giderirsin.:KK16:

FZGUN FZGUN özel mesaj göndermeyi beceremedim ama çok merakediyorum karatay diyeti ile kilolarını ne kadar zamanda verdin

Canım benim ayın 6 sında tam 5 ay olacak, şu ana kadar yaklaşık 17 kg verdim. Seninle şu anda aynı kilolardayız. İnşallah hep birlikte bu kilolardan kurtulacağız. Burayı bırakmazsan, sen de göreceksin gidecek bu kilolar. Bu arada bugün vişne suyu içmişsin, meyve suyunun GI çok yüksek dikkat et derim, kolay gelsin.

Lacey yeni görev yerin hayırlı olsun canım.

sen dün yediklerimi görmedin galiba.onun telafisini yaptım malesef.amma bu aksamda iftardayım.öbür gün de az yemek zorunda kalcam galiba...:18::18:

süpersin arada bir lazım.ömur boyu dondurma yemeyecek degılsın ya.sanra saldırmaktansa nadiren az yemek daha mantıklı

bende taze fasulyeye bayılırım.

no stres.sıkma canını yoksa hepten salarsın ,dogru yoldan devam et

kolay gelsin iyi niyetlim,yürüyüşte rekor kırıyorsun.masallah:nazar:

tavuklu dövme pilav kafama yattı ben de yapacagım

canın tatlı ısteyince 1 yumurta yada ceviz ye rahatlarsın canım benim.vişne suyu dahada acıktırır

yemeden önce derse haklısın,ama yedikten sonra iş işten geçmiş moral bozmaya gerek yok canım.

hayırlı olsun lacey:KK3:.branş ne bu arada.

reyhancım ve esasım sağolun kızlar:KK16::KK16:

Canım tebrikler, çok sevindim, hedefine biraz daha yaklaştın. Kuru ve yaş meyvelere dikkat etmek lazım, gerçekten kilo vermeyi yavaşlatıyorlar. İşlerinde de kolay gelsin canım. :KK16:

İnşallah canım, hep birlikte hedeflerimize ulaşırız. Birbirimize destek ile başaracağımıza ben de inanıyorum. :KK8::KK16:

Canım iş yerinde kolay gelsin. Ben de sana mesaj yazmıştım, ama bu yoğunlukta görmemişsindir, gözün aydın tatlım, oh annenlerle hasret giderirsin.:KK16:

Canım benim ayın 6 sında tam 5 ay olacak, şu ana kadar yaklaşık 17 kg verdim. Seninle şu anda aynı kilolardayız. İnşallah hep birlikte bu kilolardan kurtulacağız. Burayı bırakmazsan, sen de göreceksin gidecek bu kilolar. Bu arada bugün vişne suyu içmişsin, meyve suyunun GI çok yüksek dikkat et derim, kolay gelsin.

Lacey yeni görev yerin hayırlı olsun canım.
Fzgunummm sağol canım.. Evet hasret gideriyorum bol bol:KK9::KK9::KK9:

Hayırlı olsun Lacey:KK16::KK16:
Ben de seneye isteyecem il içi senin gibi istediğim okul olursa süper olacak:KK52::KK52:

X