Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

MErhaba arkadaslar Oncellikle kendimden bahsedeyim ben 167 boyunda 100 kilodayim bu diyeti cok arastirip yapmaya karar verdim daha once dukan deneyimim oldu ama maalesef basaramadim Benide araniza alip destek olursaniz cok sevinirim

merhabalar..hoşgeldin,tabiki katılabilirsin siyahtoka...hocamızın ikinci kitabını(yeşil mezuralı olan) mutlaka oku ve başla..menulerini yaz hergun..yorumlarız bizde..sewgiler.

kızlar yarından sonra oruc tutumıycam..nedenine gelince:dayanamıyorum ve tamamen asosyal ve nalet bi insan oldum yaw............
hiçkimsenin telefonun acmiyorum..hic bi daveti kabul etmiyorum ve hiç kimseyi davet etmiyorum..en erken saat 2 de (bugn) kalkıyorum ve sadece boş boş oturuyorum.....2 arkadasım benimle kustuler telefonlarını acmıyorum ve geri donmuyorum diye..
galiba oruc bana yaramadı....
neyyse gene cok konustum yaw..

Kendımı Karatay Diyetiyle Basarıya Kurguluyorum. Basarı ya da basarısızlık ınanmayla sıkı sıkıya a ve Kadınlar Kulubune ve Sızlere sonsuz tesekkurler yıne yenı yenıden
ne güzel yazmışsın gül ablam

propycilim özlettin kendini,böyle gir işte ara ara neşelendir bizi. kapışmaya varım.zaten bir kac kılom kaldı veririm sayenizde. valla gül ablaya da özentirik oldum ha hedefinde bki 17.6 olmak var.ben de 19.1 olmaya calısıyorum.beni gaza getirirsen bende hedefkilomu 50 ye çekerim.huhuuuuuuuuuuu

hahaha sen yolunu bulmuşsun .hadi yine iyisin uykuya tutturdun oruçları.seni aramızda daha çok göreceğiz demekki buna sevindim

MErhaba arkadaslar Oncellikle kendimden bahsedeyim ben 167 boyunda 100 kilodayim bu diyeti cok arastirip yapmaya karar verdim daha once dukan deneyimim oldu ama maalesef basaramadim Benide araniza alip destek olursaniz cok sevinirim

hoşgeldin sefalar getirdin.şimdiden uyarıyım yediğine içtigine dikkat et yoksa asyaates ile propycil seni pataklar haa

ok. ozaman anlastık..sporu ve menuyu hergun kontrol etcez...bide moralini bozmak gibi olmasın ama bizim kilomuz az oldugu için cok yawas weririz..yani kilolu bi insan haftada 1 kilo werir ama biz 100 gram bile wewemeyebiliriz bazen..oyuzden moral bozmak yok ok..
hahaha sen yolunu bulmuşsun .hadi yine iyisin uykuya tutturdun oruçları.seni aramızda daha çok göreceğiz demekki buna sevindim
sorma ya..uykuya tutturdugum halde dayanamıyorum...

merhabalar..
dün akşam iftardan sonra 1 top dondurma yedim:131:
sahur:karatay kahvaltısı
iftar:domates çorbası,etli yemek,salata,ayran
spor:iftardan önce oğlumla 1,5 saat yürüyeceğim
sevgiler,hayırlı iftarlar

çok sağol canım

kendi evine geçene kadar tartı öncesi kaçamak yapıp niye canımızı çektiriyorsun o zaman

canım hiç kendini zorlama o zaman, daha büyük günah zorlanarak oruç tutmak

bu önerini dikkate alacağım sağol canım

stajımı artık havuz veya çeşitli etkinlikler ile yapacağım ohh çok iyi oldu

ben de havuz ve denize girmekten çok şezlongda kitap okuyup uyuyakalmayı çok severim..kışlıklar başladı dimi yavaş yavaş..ben bezelye atabildim daha dondurucuya ama yapacağım çok şey var sırada

canım yaparsın yavaş yavaş hiç merak etme

propycilll gelmişşş hoş geldin canım umarım iyisindir
stajı artık havuz ve çeşitli etkinlikler ile yapacağım. Kuzenim sağolsun gelme dedi.
sana daha çok vakit ayıracağım geldiğinde demek oluyor bu da

oleyyy fotoğraf geliyor

asyacım cıtırım bak aynı anda denkgeldik..
napıosun taklım...ayagın nasıl....
ayy canım benim evet en sonunda karşılaştık
özledim senle muhabbeti ben iyiyim canım, sen nasılsın? orucu bırakıyormuşsun, hayırlısı olsun canım

COk tesekkur ederim eminim desteklerinile basarabiliriz bu arada doktor bana bir yigin tahlilden sonra yaklasik 6 ay once insulin direnci teshisi koydu ve ilaca baslatti ancak o donem emzirdigim ixin ilacimi kullanamadim 10 gun once cocugu kestim ancak ramazan dolayiiyla alamiyorum cunku gunxe uc kez almam gerekiyor ve asiri su icirttigi icin oruca dayanamayacagimi dusundugumden almiyorum insallah ramazan ertesi onuda alacagim

Bu diyeti 6 ay uygularsanız insulin direncinizi yenmiş olursunuz ve hatta ilaç kullanmanza bile gerek kalmazz...bence once bi deneyin bi hafta 10 gun ondan sonra ilaca başlayın...ama şuna emin olunki karatay sizin için biçilmiş kaftan..mutlaka uygulayın..

havuz ve ceşitli etkinliklermiş...ooy oy yesinler senin havanı..
bence de gitme yaaa ne işin war şu sıcakta..
ben de ozledim kız walla sohbeti...
oruç hayatla ilişiğimi kesti resmen yaw..tamam iftar wakti cok cok guzel bi duygu..hatta dunyanın en guzel duygularından biri ama işte o surece warana kadar bitkisel hayata baglanıyom resmen yaw..

7. haftamı dolduruyordum bu hafta demek ki bende sınır bu kadarmış
Canım orucu da tutarken normal hayata devam etmek lazım yoksa tutmamak daha sevap.
İftar konusunda haklısın en güzel duygu o anı yaşamak. Ben de bol bol niyetli arkadaşlara söylüyorum iftara gidelim diye, hiç olmazsa onlarla iftarı bekleme heyecanını yaşayım diye
Canım sen şimdi randevuyu ne zamana aldın, alabildin mi yada:26: Kusura bakma hatırlatmak istemezdim ama şu tiroid problemlerini çözmen için ameliyatı olman lazım diye meraklar içindeyim gün konusunda

yok bidenem niye kusura bakıym aşkolsun...
6 agustos pazartesine aldık canım..umarım bi aksilik olmaz sefer..:26::26::26:

Propycil yoldan çıktım ilk hedefim 55 di ve ben onun da altına düşmenin şerefine kaçamak yapmaya gidiyom beni dövme kıss

Canım ameliyatın iyi geçer inş. şifa olur sana canım

Canım evet güzel kilo verdim sağol bi de şımardım oyy oyy dünden beri yiyorum bir regl oldum yiyorum

Asyam ayağın nasıl canım sen nasılsın dövmeyin beni sakın bak öpüyorum ikinizi de
iyiniyetlim ayağım gayet iyi canım
yine kaçamaktan önce haber veriyorsun bizi mi hazırlıyorsun yoksa
canım sen artık iyi bir karataycı olarak pek patak yemezsin bizden kilon da mükemmel hem
ama yine de dikkat et bu kadar uğraştın boşa gitmesin olur mu canım benim, çıtır annem

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…