Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Kizlar merhaba...herkes nasil bakalim..ben cok iyiyim..istedigim gibi bir ev bulduk sanirim sonunda..
Yarin netlesicek insallahh..bakalim kismetse tabi..
Bu arada guzel bir haber daha..artik 68 leri ucundanda olsa gormeye basladim..bu sabah tartildim 68,8 ciktim..
Dun aksam iftarda
1 kase ezogelin corba
2 tane dolma biber
Salata
Yogurt
Azicik ta kavun yedim..

Ben de 58 leri gördüm fakat şimdi tartıldım sağlıklı sonuç mu acep sonuçta orucum:26::26: ne zaman tartılacağımı bilemedim ki:KK53::KK53:

Benim de reflü problemim var sersumum, ama karatay beslenme şekli bana çok iyi geldi, özellikle 8 den sonra yememek çok etkili oluyor.
evet canım zaten doktorlar da 8 den sonra bişey yemeyin diyor..ama oruç tutunca açlık süresi çok uzadı ve ben nerdeyse midemi ağzımda hissettim:KK37::KK37:
ilk tedavimi boşa çıkaran da 3 gün oruçtu zaten:26::26:
busefer 1 gün bişey olmaz diye düşündüm ama oluyomuş:KK53::KK53:
bidaha tööbee bugün ilaçlarımı almama rağmen kötüyüm..inşallah 1-2 günde düzelirim:KK50::KK50:
bugün de bir şok girişimlerim olacak,ön hazırlıklara başladım yavaş yavaş,alıstırıyorum.üzerime bişeyler bakmak istiyorum:KK23:
kıss alemsin :KK9::KK9: bari hafta da 1 şok yaşat adamcağıza..yazık:KK9::KK9:
Sersum, nasılsın canım? Ev işiniz halloldu mu sizin? Lojman mı bekliyordunuz?
iyiyim canım:KK16::KK16:..beklemedeyim işte:44::44:
yarın eşim loj.gezecek,seçim yapacak, çarşambaya dağıtım var..inşallah perşembeye de eşyalar yola çıkacak..
11 ağustosta da biz uçucaz inşallah :KK34::KK34:

selam kıslar..bugun erken kalktım(2 de)...ve şimdi gecmişi okuycam..cok birikmiş yaa:26::26::26::26::26:
:KK60: çok erken kalkmışsın datlum:KK53::KK53:

saolasın bidenem beniiiiimmm..:KK16::KK16::KK16::KK16:
kız bu arada reflülü misafir olayına cok guldum..:KK60::KK60:
hakkaten reflülüler mi yoksa orucsuzlarmı :KK60:
kıss reflülü beyaa..:KK9::KK9: ondan ötürü de oruçsuz beyaa :KK60::KK60:

kızlar yarından sonra oruc tutumıycam..nedenine gelince:dayanamıyorum ve tamamen asosyal ve nalet bi insan oldum yaw............:KK9::KK9::KK9:
hiçkimsenin telefonun acmiyorum..hic bi daveti kabul etmiyorum ve hiç kimseyi davet etmiyorum..en erken saat 2 de (bugn) kalkıyorum ve sadece boş boş oturuyorum.....2 arkadasım benimle kustuler telefonlarını acmıyorum ve geri donmuyorum diye..:KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:
galiba oruc bana yaramadı....:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
neyyse gene cok konustum yaw..
:KK60: bize karşı hiç öyle diilsin neyse ki..:KK60::KK60:
kendi evine geçene kadar tartı öncesi kaçamak yapıp niye canımızı çektiriyorsun o zaman :KK1:

canım hiç kendini zorlama o zaman, daha büyük günah zorlanarak oruç tutmak

stajımı artık havuz veya çeşitli etkinlikler ile yapacağım ohh çok iyi oldu :21::21:
:KK9:kıss yazmadım ki yediklerimi ..hayal mi ettin de canın çekti :KK60:
asıl sen bizim canımızı çektiriyon..:KK53: havuz veya çeşitli etkinliklermişşş..:KK53::KK53: hayal ettim canım çekti bak :KK9::KK9:

Kizlar merhaba...herkes nasil bakalim..ben cok iyiyim..istedigim gibi bir ev bulduk sanirim sonunda..
Bu arada guzel bir haber daha..artik 68 leri ucundanda olsa gormeye basladim..bu sabah tartildim 68,8 ciktim..
Dun aksam iftarda
1 kase ezogelin corba
2 tane dolma biber
Salata
Yogurt
Azicik ta kavun yedim..
hayırlısı olsun canım eviniz için:KK16::KK16:

verilen kilo için de :KK9::KK9:

selam kısslarr:KK16::KK16:

misafirlerimiz gitti..
ben de aranıza döndüm..

salı günü kardeşimin arabasıyla izmire yola çıkıcam..aslında uçakla gitmek istiyordum ama annemde çok eşyam var.onları izmire taşımam lazım ki kamyonla hakkariye gitsin...yalnız araba yolculuğunu da hiç sevmem ama mecburum:KK37::KK37:...arabada da eşyalar olunca başkasına yer yok..ev olmayınca orduevinde kalıcam mecburen...
sabah 5-5.30 gibi yola çıkmayı planlıyorum..flash belleği full müzik doldurup,kendi kendime şarkı söyleye söyleye hayırlısıyla 11-12 gibi izmire ulaşmayı umuyorum..:KK24::KK24::KK24: ..
perşembe kamyon gider,cuma da ben ilişik keserim..kısmetse cumartesi de geri dönerim:KK34::KK34:

işte bööyle..planlar planlar :KK76::KK76:

misafirlerimiz gitti..
ben de aranıza döndüm..

salı günü kardeşimin arabasıyla izmire yola çıkıcam..aslında uçakla gitmek istiyordum ama annemde çok eşyam var.onları izmire taşımam lazım ki kamyonla hakkariye gitsin...yalnız araba yolculuğunu da hiç sevmem ama mecburum:KK37::KK37:...arabada da eşyalar olunca başkasına yer yok..ev olmayınca orduevinde kalıcam mecburen...
sabah 5-5.30 gibi yola çıkmayı planlıyorum..flash belleği full müzik doldurup,kendi kendime şarkı söyleye söyleye hayırlısıyla 11-12 gibi izmire ulaşmayı umuyorum..:KK24::KK24::KK24: ..
perşembe kamyon gider,cuma da ben ilişik keserim..kısmetse cumartesi de geri dönerim:KK34::KK34:

iyiniyetlim tatlım :KK19::KK19::KK19:
hoşgeldin bebeeemm :KK34::KK34:
:KK70::KK70::KK70:70: iyiyim kankammm sen de hoşgeldin..
Gidene kaa yüz kıss bol bol:KK19::KK19::KK19:
Şimdiden iyi yolculuklar canımcım herşey gönlünce olsun inş. Hayırlısı olsun bebeeemmmm:KK19::KK19::KK19:

eee sen nereye gittin yaw:26:

Sersumum c.tesi geri annene mi gideceksin yine hakkariye ne zaman gitçen canımcım?

Bu sene tayinimiz çıkmadı :KK23::KK23: hayret:KK60:
Alışmıştım hemen her sene taşınmaya seni o kadar iyi anlıyorum ki.. Allah yardımcınız olsun.. Kolay gelsin :KK19:

eee sen nereye gittin yaw:26:

Sersumum c.tesi geri annene mi gideceksin yine hakkariye ne zaman gitçen canımcım?

Bu sene tayinimiz çıkmadı :KK23::KK23: hayret:KK60:
Alışmıştım hemen her sene taşınmaya seni o kadar iyi anlıyorum ki.. Allah yardımcınız olsun.. Kolay gelsin :KK19:
saol bebeeemm :KK54:

cumartesi anneme geri gelip arabayı kardeşime teslim etcem canım..11 ağustosta da istanbuldan van'a uçucaz inşallah:KK16::KK16:
iyi o zaman tatlım bu sene rahatsın en azından..bahçenin keyfini çıkar bol bol:KK16::KK16:

az kaldı kıss..:KK52::KK52:
dün kocişimle ilk defa kameralı görüştüm..göslerim doldu valla:KK43::KK43:
Allah kimseyi sevdiklerinden ayırmasın :KK5::KK5:

Kızlar ben menümü yazıp kaçıyorum:
Kahvaltı:12.30'da
2 yumurtadan pastırmalı yumurta
3 siyah, 1 yeşil zeytin
keçi,tulum ve lor peyniri (2 avuç içi olmuştur rahat)
domates
salatalık
nane
dereotu
marul

2. öğün:19.00'da
1 tutam lor peyniri (annem yeni yapmış tadına baktım)
ciğer sote
keten tohumlu ve keçi peynirli salata
2 y. kaşığı yoğurt
yufka ekmeği (ciğerle birlikte yedim hem GI'si düştü,hem de özlemişim:KK1:) lahmacun yemiyorum yufkayı ona saydım:KK1::KK1::KK1:hem hoca izin veriyor arada:KK52::KK52::KK52::KK52:

babam iftara geldi, elinde 1 çuval kayısı ile, tadına baktım bende sanki hiç bahçe kayısısı yememiş gibi:KK1: biliyorum çok oldu ama sabah 48.8 çıktım tartıda, ona sevincimden çok yedim sanırım:KK1::KK1:

Kızlar Allah oruçlarınızı kabul etsin:KK16:
Ben dışarı çıkıyorum arkadaşlarla umarım kaçamaksız olacak:KK52::KK52::KK52:

) Hayatımda karbonhıdrat,seker ve trans yaglar yok.Ekmek yerıne cevız fındık ya da fıstık tuketıyorum.Meyve olarak kuru kaysı (kahverengı),kuru ıncır,hurma var.ızgara salata,ya da etlı sebze yemegı(catalla yıyıyorum),yumurtayı cok severım mutluluk hormonunu tetıklıyor,kahve caylar sekersız,meyan otunun suyu var meyan balı dıye satılıyor cok severım fondup fondup ıcerım hararetı gıderıyor,eskıden orucluyken gergın olurdum yok gectı .Kan sekerımı oynatacak seylerı agzıma sokmuyorum. Meyveler masum degıl gunluk karbohıdrat ıhtıyacımız 2 greyfurtta var.Keske ınsanlar elıne seker olcum cıhazını alsa da meyve yedıkten sonra sekerlerını olcebılseler. Insulın dırencı olusturduktan sonra yuzde bıle lekeler olusuyor,mesela gozaltındakı torbalar gec 11 den sonra uyuyanlarda olusuyor,cunku safra kesesının salgı saatı 11 de baslıyormus,omega 6 yı aycıcegı cekırdegınden alıyorum. Zeytınyagı tereyagı var artık hayatımda.Bol su tuketıyorum,Dolmaya bıle pırınc vb koymuyorum.

Sevgili gül 63 geçmişi okurken bu mesaja rastladım,meyan otunun suyu içtiğinizi diyorsunuz.hala içiyormusunuz?ne işe yarar?cevap için şimdiden teşekkürler...:KK16:

) Hayatımda karbonhıdrat,seker ve trans yaglar yok.Ekmek yerıne cevız fındık ya da fıstık tuketıyorum.Meyve olarak kuru kaysı (kahverengı),kuru ıncır,hurma var.ızgara salata,ya da etlı sebze yemegı(catalla yıyıyorum),yumurtayı cok severım mutluluk hormonunu tetıklıyor,kahve caylar sekersız,meyan otunun suyu var meyan balı dıye satılıyor cok severım fondup fondup ıcerım hararetı gıderıyor,eskıden orucluyken gergın olurdum yok gectı .Kan sekerımı oynatacak seylerı agzıma sokmuyorum. Meyveler masum degıl gunluk karbohıdrat ıhtıyacımız 2 greyfurtta var.Keske ınsanlar elıne seker olcum cıhazını alsa da meyve yedıkten sonra sekerlerını olcebılseler. Insulın dırencı olusturduktan sonra yuzde bıle lekeler olusuyor,mesela gozaltındakı torbalar gec 11 den sonra uyuyanlarda olusuyor,cunku safra kesesının salgı saatı 11 de baslıyormus,omega 6 yı aycıcegı cekırdegınden alıyorum. Zeytınyagı tereyagı var artık hayatımda.Bol su tuketıyorum,Dolmaya bıle pırınc vb koymuyorum.

Sevgili gül 63 geçmişi okurken bu mesaja rastladım,meyan otunun suyu içtiğinizi diyorsunuz.hala içiyor musunuz?ne işe yarar?cevap için şimdiden teşekkürler...:KK16:

sersumum simdiden kolay gelsin bidenem..cok yogun gunler bekliyo seni..esine kavusmana da az kaldi..sayili gun cabuk gecer insallah..opuyorum seni kocaman..:KK54::KK54::KK54:

iyiniyetlim canim:

canimcim bilgine ihtiyacim war..sen daha once bamya tarifi werdiydin,kaydetmistim ama bulamiyorum simdi..
sana zahmet bidaha verebilirmisin bidenem..memlekette bamyalarim cicek actiydi da cikmaya baslamis simdi,kizkardesime anlaticam tarifini o da yapip sakliycak benim icin..
saklama tarifi ha,yemek tarifi degil..simdiden saolasin..
:KK53::KK53::KK53:

propycilcanım senin şu troit halk arasında zehirli guatr denen cinsten mi benim öyleydi ilçla düşürüp nodüllerim büyük olduğu için ameliyat olmuştum ..burda pek ilgili doktora rastlamamışım ki bana sonrası için ilacı yıllarca içmem gerektiğini söylememişti ben 5 yıl önce tekrarlayan bi nodülüm olduğunu ve hep ilaç içmem gerektiğini öğrendim ...önceden hiper olan şimdi hipotroitim var...
bu sitede gezinirken tibet 5 temel hareketlerini gördüm hipotroite iyi geldiğini metobolizmayı hızlandırdığını yazmışlar benim ilgimi çekti ..bilgin varmı canım

İyi geceler kızlar...............

Bu sabah kaktım.. Adet olmuştum.. Süprizler ve sancımız oldu .. Sahurdada iyi yemiştim .. Ama oldu bir kere .. Bu günü hiç yazmayayım.. Kaçamak yaptım... Ama 2 saat de tempolu yürüdüm.. Şimdi tarçınlı Rezene cayi yaptım iciyorum..
Optum hepinizi ..
İyi sahurlar.. Allah şimdiden niyetlerinizi kabul etsin..:KK34:

değiştirdiğin iyi olmus staj yerini canım yaw..zaten bi turlu ısınamadıydın calışmaya orda..:KK9::KK9: ben olsam kuzeninin ofisine de hiç gitmezdim..kız boswer ewde dur kitabını oku,kopuslerinle ilgilen,yuruyus yap...:KK52::KK52:

ben voit fitness kullanıyorum canım..yanında bi de mekik aleti werdilerdi ama onu hiç kullanmadım..motor gucu iyi olsun bide bandı geniş olsunki ellerini tutunmadan yuru..iyi bişe al bide,sonucta bu uzun yıllar ve surekli kullanacagın bişe..:KK16::KK16:

cok saolasın canımcım..:KK54::KK54::KK54:

canım yaa...cok mutlu oldum yazını okuyunca..cok incesin canım ya...cok tesekkur ederim gercekten..iyiki warsın..:KK54::KK54::KK54:

saolasın ficansım..

tebrikler hayatım..harikasın..:KK9::KK9:

saolasın bidenem desteğin için..:KK54::KK54::KK54:
propıcıl slm canım bant genıslıgı ne olakiiii ne kadraı makbul:44::44::44::44::44:

saolasın bidenem beniiiiimmm..:KK16::KK16::KK16::KK16:
kız bu arada reflülü misafir olayına cok guldum..:KK60::KK60:
hakkaten reflülüler mi yoksa orucsuzlarmı :KK60:

dogrudur fundacım 3 aydır antep yemeklerine dokunmayan iradeli arkadasım benim...:KK54::KK54::KK54:

reyhancım sana bişe dicem...ramazandan sonra sen ben asya kapışakmı...:KK52::KK52:
iğneoyası-sewgi-gamzelim kapiştılar ve aylardır 84 ün altına dusmeyen sewgi düştü,gamzelim mezun oldu,iğneoyası da mezun olacak az kaldı..:KK52::KK52:
yani çok işe yarıyo ne dersin..:KK52::KK52:

aynen oyle canım ya..nerdeyse 1 aydır bekliyorum ve habire ilerliyo numara..sıkıntı bastı hakkaten..bide gozu halleder halletmez radyoiyot alıcam..onun için tiroidimi normal sewiyeye getirdiler bi ay once..ve ben hala ilaç kullanmaya dewam ettiğim için tiroidim cok dustu..bi ana once levotrona baslayıp tiroidi biraz yukseltip atom almam lazım..bunlar için de beklemek lazım ve herdakka aleyhime işliyo maalesef..ayy seni de sıktım kııızzz...
ha bu arada sana takılıyorum arada kusura bakmıyosun demi..senin uslubunu cok sewdiğim bi kuzenim war ona benzetiyorum,o da senin gibi namazlı abdestli ve mizah anlayısı gelişmiş..:KK52::KK52:

kolay gelsin ozlemcim..:KK52::KK52:
çokk gecmıs olsun canm ya senın tıroıtler ne oldu bne kacırdım yoklugumda galıba hanı ılacı brakmıstınn canımm

misafirlerimiz gitti..
ben de aranıza döndüm..

herseyı AALH gönlüne göre versın kolay gelsın canım sana :KK16:

Kızlar ben geldimm:KK52::KK52::KK52:
Hemde akşam ki buluşmayı sade kahve ve su ile atlattım:KK52: :KK52:

Dun aksam iftarda
1 kase ezogelin corba
2 tane dolma biber
Salata
Yogurt
Azicik ta kavun yedim..
Yeni evin hayırlı olsun güle güle oturun canım:KK16: :KK16:
tartı için de :KK9: :KK9:

evet canım zaten doktorlar da 8 den sonra bişey yemeyin diyor..ama oruç tutunca açlık süresi çok uzadı ve ben nerdeyse midemi ağzımda hissettim:KK37::KK37:
ilk tedavimi boşa çıkaran da 3 gün oruçtu zaten:26::26:
busefer 1 gün bişey olmaz diye düşündüm ama oluyomuş:KK53::KK53:
bidaha tööbee bugün ilaçlarımı almama rağmen kötüyüm..inşallah 1-2 günde düzelirim:KK50::KK50:

kıss alemsin :KK9::KK9: bari hafta da 1 şok yaşat adamcağıza..yazık:KK9::KK9:

iyiyim canım:KK16::KK16:..beklemedeyim işte:44::44:
yarın eşim loj.gezecek,seçim yapacak, çarşambaya dağıtım var..inşallah perşembeye de eşyalar yola çıkacak..
11 ağustosta da biz uçucaz inşallah :KK34::KK34:

:KK60: çok erken kalkmışsın datlum:KK53::KK53:

kıss reflülü beyaa..:KK9::KK9: ondan ötürü de oruçsuz beyaa :KK60::KK60:

:KK60: bize karşı hiç öyle diilsin neyse ki..:KK60::KK60:

:KK9:kıss yazmadım ki yediklerimi ..hayal mi ettin de canın çekti :KK60:
asıl sen bizim canımızı çektiriyon..:KK53: havuz veya çeşitli etkinliklermişşş..:KK53::KK53: hayal ettim canım çekti bak :KK9::KK9:

hayırlısı olsun canım eviniz için:KK16::KK16:

verilen kilo için de :KK9::KK9:
Bir bilsen neler neler hayal ettim:KK53: ama eminim ki sen hayal ettiklerimin dörtte birini anca yemişsindir:KK1:

misafirlerimiz gitti..
ben de aranıza döndüm..

Şimdiden iyi yolculuklar canım benim:KK16: Ben severim araba yolculuklarını, hele ki direksiyon bendeyse değme keyfime:KK52: :KK52:
Herşey gönlüne göre olsun. Yeni şehir, yeni ev, yeni arkadaşlıklar hayırlısı neyse öyle olsun:KK16::KK16:

X