Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Canim oruclular bugun iftardan once tartilicaklar,bildirimi de bu aksam ya da yarin sabah yaparlar,liste sende bu hafta,kolay gelsin canim

Listenin bende olduğunu bilmiyordum canım yarın ben oğlumu hastaneye götürücem ordan da anneme geçicem eğer listeyi almak isteyen varsa devredebilirim çünkü evde olamicam

Listenin bende olduğunu bilmiyordum canım yarın ben oğlumu hastaneye götürücem ordan da anneme geçicem eğer listeyi almak isteyen varsa devredebilirim çünkü evde olamicam

Gecmis olsun canim,senden once listede fzgun vardi galiba

Son düzenleme:
Öylemi o zaman sorun yok saat kaçta başlicaz bildirimlere?(bu akşam yapıcak olanlar için)

Sağol canım bende bu akşam bildirim yaparım o zaman umarım listeyi alıcak biri çıkar sorun olmaz sanırım değil mi?

Sorun olmaz canim,kucuk cocugun vardi senin degil mi,onemli bisey yoktur insallah,fzgunun da birseyi cikarsa ondan once listedeki isim benim galiba,duruma gore bakariz ,sen bildirimini bugunden yaparsin o zaman

Son düzenleme:
Olmaz canim,kucuk cocugun vardi senin degil mi,onemli bisey yoktur insallah,fzgunun da birseyi cikarsa ondan once listedeki isim benim galiba,duruma gore bakariz ,sen bildirimini bugunden yaparsin o zaman

Önemli birşeyi yok canım Allaha şükür 2 yaş kontrolü ve aşısı var randevumuzu yarına aldığımız için gitmem gerekiyor.Kaçta yapmam gerekiyor bildirimi?

kızlar sizleri çok sevdim biliyorsunuz ama ben karatayı bırakmak zorundayım bende kanda pırtılaşma oldugundan karataydaki yiyecekler bana yasakmış malesef :KK50::KK50:aranızdan ayrılıyorum beni merak eden olursa 7 takımdayım kendinize iyi bakın olurmu :KK43::KK43:gene ara ara girer sizleri okurum rabbim yar ve yardımcınız olsun beni özleyin canlarım ben sizleri özlücem :KK14::KK14: k.i.b:KK5::KK5::KK5:

güle güle canım sende kendine iyi bak allah şifalar versin ve istediğin ne varsa gönlünde olur inşallah....

arkadaşlar bende birzamanlar denemiştim hoşumada gitmişti ama bazı sebeblerden dolayı bıraktım şuan açık olan biri varsa lütfen merakımı gidersin saphıra ve gül devam ediyorlarmı ve son durumları ne acele cevap
canımkilo vermeye devam ediyolar ne yapsnlar sabrina 7 takımda eger dedigin gül diyorsan 6 takımda bir bak istersen daha emekli olamadılar bu arada kızlar kilo vermişm haberiniz olsun 2 kilo gitmiş bugün tartıldım yarında allah kerim eksilerdeyimde 2 kilo dedim 3 de olabilir:KK52::KK52::KK52:
güle güle canım sende kendine iyi bak allah şifalar versin ve istediğin ne varsa gönlünde olur inşallah....

allah razı olsun canım dilekler karşılıklı :KK48::KK48::KK48:

kızlar sizleri çok sevdim biliyorsunuz ama ben karatayı bırakmak zorundayım bende kanda pırtılaşma oldugundan karataydaki yiyecekler bana yasakmış malesef :KK50::KK50:aranızdan ayrılıyorum beni merak eden olursa 7 takımdayım kendinize iyi bakın olurmu :KK43::KK43:gene ara ara girer sizleri okurum rabbim yar ve yardımcınız olsun beni özleyin canlarım ben sizleri özlücem :KK14::KK14: k.i.b:KK5::KK5::KK5:

canım geçmiş olsun umarım en kısa zamanda sağlığına ve istediğin kilona kavuşup bebeğini kucağına alırsın :KK70:

Canim cok gecmis olsun,neler zarar veriyormus bu rahatsizliga,aslinda biz de zararli bisey yemiyoruz ama ,Allah sifa versin,sen de kendine iyi bak,

Son düzenleme:
canımkilo vermeye devam ediyolar ne yapsnlar sabrina 7 takımda eger dedigin gül diyorsan 6 takımda bir bak istersen daha emekli olamadılar bu arada kızlar kilo vermişm haberiniz olsun 2 kilo gitmiş bugün tartıldım yarında allah kerim eksilerdeyimde 2 kilo dedim 3 de olabilir:KK52::KK52::KK52:

allah razı olsun canım dilekler karşılıklı :KK48::KK48::KK48:

Canim 1 haftada gitti degilmi bu 2 ya da 3 kilo,insallah boyle devam eder,fazla kilolarini verirsin

Canim cok gecmis olsun,neler zarar veriyormus bu rahatsizliga,aslinda biz de zararli bisey yemiyoruz ama ,Allah sifa versin,sen de kendine iyi bak,

canum benmed himosisiteyin var yani kan pırtılaşması bebeklerim onda erken doguyolarmış :KK14::KK14: demin bir arkadaşım aradı telden dedim karataya başladım kafayımı yedin kıızm sen dedi bize yasak dedi ondada pırtılaşma var canım yumurta zeytin yasakmış bizlere:KK43::KK43:daha neler bir sürü sayddı aklımda kalmaıd mesela yeşilligin fazlasıda zararmış girin okuyun neleri yemedikelrimiz yazıyor:KK14::KK14:ama sizleri boş bırakmam tabi kabul ederseniz kendi diyetimle burda olup yazabilirim tabi siz isterseniz :KK53::KK53:ugramadan yapamam sadece listede olmam kabul edenler el kaldırsın:KK1::KK1:

Herkese merhaba;

İftar menüm maalesef kabus gibi ilk defa çünkü herkesin korkulu rüyası bende mecburen davete gitmek zorunda kaldım :KK50::KK50::KK50:

Yediklerim:

Yoğurtlu köfteli bi çorba adını bilmiyorum ama içinde erişte vardı maalesef yemek zorunda kaldım

fırnda patates-köfte-biber-domates

4 tane çiğ köfte (Bulgurlu olduğu için zararlı olmayabileceğini düşündüm çok severim 4 tane yedim durdum :KK1: )

Salata

Yemekten sonra fırın sütlaç getirdiler en küçüğünü aldım
Pirinci az sütü boldu ama şekeri çoktu zor yedim :KK50:

Birde çay içmediğim için nescafe içmek zorunda kaldım ama onunda hepsini
içmemeye çalıştım :26:

Yemeyip Kurtulduklarım: :KK9:

MANTI vardı yemiycem dedim Allahtan ısrar etmediler :KK45:

PİLAV da almadım onu da ısrar etmediler :KK52:

FANTA içtiler su içiyorum almıycam dedim ondan da yırttım :KK9:

Sahur Menüm:

2 tane eşimin çift sarılı diye aldığı devasa yumurtalar zor bitirdim yav 4 yumurta gibiydi :KK9::KK9::KK9:

yumurta fazla olduğu için peynir yiyemedim

1 tane s. zeytin

domates

1. ç.b. fındık

süt

omega 3 + folik asit
ne güzel yememişsin ,banamı çok ısrar ediyorlar anlamıyorum.ben de hemen saf saf yiyorum kırılmasınlar diye:KK37:

Arkadaşlar size de cildinize naptınız diye soruyorlar mı :KK16::KK16:
Bi arkadaş yazmıştı anımsayamadım adını şimdi fondöten kullanmama gerek kalmadı diye ben de aynen öyle oldum.. Sivilceli bir yüze sahip olan ben şimdi pürüzsüz cilde sahip oldum.Daha genç daha canlı bir cilt
Sırtımda sivilce falan çıkardı ve kötüydü ama şimdi sırtım inanılmaz yani:KK34::KK34:
Namaz kılarken hep dua ediyorum Karatay Hocam'a onun bilgisyle bana şifa geldi çünkü:KK16::KK16:
ne güzel benim yuzum hala sivilceli bir de sıcagın etkısıyle.meyveyı kesmem gerek:KK4::KK4::KK4:

canum benmed himosisiteyin var yani kan pırtılaşması bebeklerim onda erken doguyolarmış :KK14::KK14: demin bir arkadaşım aradı telden dedim karataya başladım kafayımı yedin kıızm sen dedi bize yasak dedi ondada pırtılaşma var canım yumurta zeytin yasakmış bizlere:KK43::KK43:daha neler bir sürü sayddı aklımda kalmaıd mesela yeşilligin fazlasıda zararmış girin okuyun neleri yemedikelrimiz yazıyor:KK14::KK14:ama sizleri boş bırakmam tabi kabul ederseniz kendi diyetimle burda olup yazabilirim tabi siz isterseniz :KK53::KK53:ugramadan yapamam sadece listede olmam kabul edenler el kaldırsın:KK1::KK1:
paşam sen de hep bebekten konusuyon yaramı delik deşik ediyon yaw.ben de 4 senedir ne fol var ne yumurta.ama artık düşünmek istemiyorum cok yoruldum.başka seylere veriyorum dikkatımı:KK6::KK6::nazar:
arkadasın seni kandırıyor ya yumurta zeytın yasak degil benim bildigim.karatay yapıyorsun diye arkadasın senı kıskanıyor mu ne:KK53:

Bir yıldan sonra tekrar aranızdayım,gittiğim kilodan 10 kilo fazla olarak:KK43:( Görüyorum ki eskilerden pek fazla kişi kalmamış.Ben geçen yıl ağustos ayında başlamıştım karataya.Bu diyeti uygularken tüp bebek tedavisi gördüm,hamile kaldım ve bunu da Karatay diyetine bağladım.Allahıma çok şükür bebeğime kavuştum.Bir buçuk aylık tatlı mı tatlı bir kızım var.Aynı zamanda da vermem gereken nerdeyse 50 kilo var.Gül gibi,Papadiya gibi bende verebilirim umarım.Şu an emziriyorum bebeğimi ve bu diyetle çok daha güzel bir emziklilik dönemi geçireceğimi düşünüyorum.Aylardır evdeyim,hareketsizim ve 2 gündür artık yürüyüşe gitmek istediğimi söyledğimde baya tapki aldım ama yine de sabah kızım uyurken anneme emanet edip yürüdüm iki sabahtır.Şimdi kilo verme zamanı ve sizin desteğinize gerçekten çok ihtiyacım var.Herkese hayırlı ramazanlar...

Bir yıldan sonra tekrar aranızdayım,gittiğim kilodan 10 kilo fazla olarak:KK43:( Görüyorum ki eskilerden pek fazla kişi kalmamış.Ben geçen yıl ağustos ayında başlamıştım karataya.Bu diyeti uygularken tüp bebek tedavisi gördüm,hamile kaldım ve bunu da Karatay diyetine bağladım.Allahıma çok şükür bebeğime kavuştum.Bir buçuk aylık tatlı mı tatlı bir kızım var.Aynı zamanda da vermem gereken nerdeyse 50 kilo var.Gül gibi,Papadiya gibi bende verebilirim umarım.Şu an emziriyorum bebeğimi ve bu diyetle çok daha güzel bir emziklilik dönemi geçireceğimi düşünüyorum.Aylardır evdeyim,hareketsizim ve 2 gündür artık yürüyüşe gitmek istediğimi söyledğimde baya tapki aldım ama yine de sabah kızım uyurken anneme emanet edip yürüdüm iki sabahtır.Şimdi kilo verme zamanı ve sizin desteğinize gerçekten çok ihtiyacım var.Herkese hayırlı ramazanlar...

hoşgeldin canım aramıza sanada hazırlı ramazanlar ...

X