Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

1.öğün :
2 kk yumurta
1 badak ceviz+fındık
domates,biber
2-3 dilim kaşar p.
2-3 dilim beyaz peynir
11 zeytin
z.yağlı semiz otu

Arkadaşlar size de cildinize naptınız diye soruyorlar mı :KK16::KK16:
Bi arkadaş yazmıştı anımsayamadım adını şimdi fondöten kullanmama gerek kalmadı diye ben de aynen öyle oldum.. Sivilceli bir yüze sahip olan ben şimdi pürüzsüz cilde sahip oldum.Daha genç daha canlı bir cilt
Sırtımda sivilce falan çıkardı ve kötüydü ama şimdi sırtım inanılmaz yani:KK34::KK34:
Namaz kılarken hep dua ediyorum Karatay Hocam'a onun bilgisyle bana şifa geldi çünkü:KK16::KK16:

Fzgunum merhaba canım nasıl gidiyor ramazan:KK16:

İFTARIM:KK56::KK56::KK56::KK56:
Çok az lahmacun + 2 ltreye yakın su + dondurma bolca:KK53::KK53::KK53:
Nasıl eriteceğim şimdi :KK20::KK20::KK20:

bende yedim dün akşam dondurma ama hep siizn yüzünüzden aklıma soktunuz dün dondurmayı :KK1::KK1:

herkese selamlar bir kaç gündür giremedim. ayağımdan bir operasyon geçirdim. yürüyemiyorum çok fazla
dr yürüme atağı dinlendir dedi

diyetide arada cıslarla geçirdim oruçlu değildim düne kadar dengem şaştı. bir de regli sonrası canım tatlı ister benim.

kaçamaklarım biraz küçüçük izmir lokması ve dün akşam. ramazan pidesi kavun peynir

dün akşamkileri kahvaltı olarak değerlendirdim. bugün orucum diye ama yarın tartıta artıları görmekten korkuyorum artık hayırlrsı

geçmiş olsun canım bir an önce iyileşirsin umarım...

arkadaşlar size de cildinize naptınız diye soruyorlar mı :KK16::KK16:
Bi arkadaş yazmıştı anımsayamadım adını şimdi fondöten kullanmama gerek kalmadı diye ben de aynen öyle oldum.. Sivilceli bir yüze sahip olan ben şimdi pürüzsüz cilde sahip oldum.daha genç daha canlı bir cilt
sırtımda sivilce falan çıkardı ve kötüydü ama şimdi sırtım inanılmaz yani:KK34::KK34:
Namaz kılarken hep dua ediyorum karatay hocam'a onun bilgisyle bana şifa geldi çünkü:KK16::KK16:
evet canım aynen banada yüzümün ne kadar düzgün diyorlar aynen bende duydum o zözleri :KK1:

evet canım aynen banada yüzümün ne kadar düzgün diyorlar aynen bende duydum o zözleri :KK1:

Karatayca besleniyorum diyorum yediklerimi söyleyince ceviz ve fındık sivilce yapar diyorlar ben de aksine ceviz,badem fındık cildimi güzelleştirdi ve su kesinlikle :KK16::KK16:

Son düzenleme:
Itiraffffff ediyorummmm

ben, iftarda tatlı veya dondurma yiyorum yemeklerimde kaçamağım çok fazla yok çoook nadir patates oda bir parça ama dondurma ve tatlı yiyorummmmmmm:KK43:

Kilo bildirimini ne zaman yapıcaz bugun mü eğer bugun ise ben şimdi yapayım çünkü evimde baskül digital değil

amanın kızlar yanıyo yanıyo dışarısı..arkadaşlarla biraz dolaştık,seramik tava ve tencerelerde orjinal bi markada indirim vardı gittik ,baktık,sürünerek döndüm resmen..:KK50::KK50:şimdi açtım bilgisayarı sizi okuyorum klimalı ortamda..oooh Allahım kendime geldim ama iftardan sonra çay,su,ayran,ne bulursam içesim var

Tatlım bayadır girmemiştim kilo durumunu cok merak ediyordum
en son senı gördügümde 120 lerdeydin
harika sonuc tebrikler...

bu iftardan önce tartılıp yarın sabah mı bildirecez,yoksa bu akşam iftardan sonra mı kilo bildirim yapcaz....

kızlar sizleri çok sevdim biliyorsunuz ama ben karatayı bırakmak zorundayım bende kanda pırtılaşma oldugundan karataydaki yiyecekler bana yasakmış malesef :KK50::KK50:aranızdan ayrılıyorum beni merak eden olursa 7 takımdayım kendinize iyi bakın olurmu :KK43::KK43:gene ara ara girer sizleri okurum rabbim yar ve yardımcınız olsun beni özleyin canlarım ben sizleri özlücem :KK14::KK14: k.i.b:KK5::KK5::KK5:

günaydın kısslar...
ficanscığım günaydın tatlım:KK16::KK16:
thehtc,emel kısslar size de günaydın..:KK16::KK16:
günümüz güzel geçsin inşallah:KK76::KK76:

Gunaydin canim,gule gule oturun anneciginde

Kızlar ben yarın nete giremeyeceğim malum alışverişe gideceğim. Eğer kabul ederseniz bugün akşamüstü tartılıp kilo bildirimimi yazmak istiyorum..
Ficansçım bence de perşembe akşamüstü tartılabiliriz. Çünkü gerçek kilomuz anca akşam üstü görebiliyoruz.

LEYLAKIM afiyet olsun canımcım:KK53:

Tamam canim,ben de oyle yapicam

aşk olsun götürmüşsün mamaları bana neden haber vermedin kısss:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

rabbim devamını getirsin işşallah darıs başımıza diyelim :KK16::KK16::KK16:tiyo ver bakıyım neler yaptında verdin :KK1::KK1:

:KK1::KK1:bugün tatlı günü bakıyorum hımm:44::44::44:benim dolapta sütlaç var ben yüzüne bakmıyourm yapmayın kızlar tatlı yemiyeli çok oldu nasıldı tatları anlatın dicem siz şimdidiceksinizki anlatırmaz yaşanır acaba bende yaşsammı iftarda:KK9::KK9::KK9::KK9:ben bu konuyu bir düşünüyüm:KK9::KK9:

sanada günaydın bebem

:KK20::KK20::KK20:birde karbuz götürmüş oldumu şimdi :KK1::KK1:afiyet bal şeker olsun yaramasında o karbuz kilo alma hemi ah olsada bol bol yesekte neden kilo aldırıyorsa karpuz diyeti var:KK14::KK14:

benim fındıgım bitti sana zahmet banada yolla:KK53::KK53:

amin işşallahhhhhhhhhhhhhhhh:KK16::KK16:

armutmu didin:KK53::KK53:sen onda kaç kalori var biliyinmi:KK1::KK1:
günaydın kızlar ne var ne yok okadar güzel uyuyordumki saat 11 annem aradaı kıızmne yapıyorsun diye kırk yılın başı yatakla sevişiyim dedim ama yok başka zaman uyumasam arayan olmaz :KK1::KK1:

Canimm ben baslarda cok dikkat ettim,simdi mezun sayilirim,yedigimin karsiliginda sporumu yapiyorum,ama simdi ramazan diye yapamiyorumorucum diye yedim,normalde cok canim da cekmiyor zaten,sen de kendine kucuk oduller koyabilirsin kilon azaldikca

ben ıftardan once tartılcam

Ben de canim,insallah tartida eksiler goruruz
Kilo bildirimini ne zaman yapıcaz bugun mü eğer bugun ise ben şimdi yapayım çünkü evimde baskül digital değil

Kilo bildirimi yarin ama oruc olanlar bugun iftardan once tartilacaklar

kızlar sizleri çok sevdim biliyorsunuz ama ben karatayı bırakmak zorundayım bende kanda pırtılaşma oldugundan karataydaki yiyecekler bana yasakmış malesef :KK50::KK50:aranızdan ayrılıyorum beni merak eden olursa 7 takımdayım kendinize iyi bakın olurmu :KK43::KK43:gene ara ara girer sizleri okurum rabbim yar ve yardımcınız olsun beni özleyin canlarım ben sizleri özlücem :KK14::KK14: k.i.b:KK5::KK5::KK5:

arkadaşlar bende birzamanlar denemiştim hoşumada gitmişti ama bazı sebeblerden dolayı bıraktım şuan açık olan biri varsa lütfen merakımı gidersin saphıra ve gül devam ediyorlarmı ve son durumları ne acele cevap

Merhaba arkadaşlar nasılsınız ben çok halsizim dün gecede sahura kalkamadım her gece böyle oluyor alarmı kapatıp uyuyorum:KK43:((

Bu akşam iftara kayınvalideme gidicem o yüzden neler yiyeceğimi bende bilmiyorum:) Kilo bildirimleri nasıl olacak yarın 5 ten itibaren yapılsa bildirimler nasıl olur oruçlu olmayanlarda sabah tartılır 5 te bildirim yaparlar olurmu ki acaba

Merhaba arkadaşlar nasılsınız ben çok halsizim dün gecede sahura kalkamadım her gece böyle oluyor alarmı kapatıp uyuyorum:KK43:((

Bu akşam iftara kayınvalideme gidicem o yüzden neler yiyeceğimi bende bilmiyorum:) Kilo bildirimleri nasıl olacak yarın 5 ten itibaren yapılsa bildirimler nasıl olur oruçlu olmayanlarda sabah tartılır 5 te bildirim yaparlar olurmu ki acaba

Canim oruclular bugun iftardan once tartilicaklar,bildirimi de bu aksam ya da yarin sabah yaparlar,liste sende bu hafta,kolay gelsin canim

X