Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Günaydın kızlar..

Teşekkür ederim hepinize..iyileştim sayılır artık tamamen..midem biraz kötü oluyor arada bulantı falan ama onu da ilaç yapıyormuş ben de bıraktım..hem oruca da başladım..bugün benim için ramazan 2..

Ben de gece yemek yiyemeyenlerden..Biliyorum sahurda iyi yemek gerekiyor ama inanın midem kabul etmiyor..kalkıp su içip yatıyorum geri..

Dün akşam iftarda yediklerim:
Tavuk suyuna çorba
mantar kavurması
yeşil salata
yoğurtlu havuç salatası
bolca su, soda..

1 saat sonra da yarım tel kadayıf üzeri dondurma..ablamdaydık iftarda tatlıya hayır diyemedim..

İftardan önce 1 saat yürüyüş yapmıştım..

yarın tartı günü inşallah tartılar hepimizin yüzünü güldürür..

Slm arkadaslar hepınıze ıyı ramazanlar!!

Uzun zaman oldu buradan uzaklasalı tatıle felan gıttım yenı geldım turkıyeden ama karataya tam gaz devam edıyorum allahıma bın sukurler olsunkı kılo vermeye devam edıyorum ıyıkı bu dıyetı tanımısım ıyıkı ogrenmısım canan hocadan allah razı olsun hayatım degıstı resmen kendım hakkında bıraz bılgı vereyım

07/11/2011 dıyete basladıgım gun

141.900 kg baslamıs oldugun kılo

106.500 kg suankı ulastıgım kılo

35.400 kg toplam verdıgım kılo

kacamagım hıc olmuyor cok rahat yapıyorum bu dıyetı gozumde tok karnımda tok oluyor

hepınıze kolay gelsın arkadaslar

iyiniyetlime
kısss tam da ben seni düşünüyodum geldin canımmm:KK19::KK19::KK19:
kalp kalbe karşıymış..tam enalta indim mesaj yaziiimm kankama ösledim diye..sen geldin kısss:KK34::KK34:

ösledim çok valla görüşemiyoz hiçç..dur bidaha öpem datluumm:KK54::KK19::KK19:
canımcım kaçmam lazım..dediğim gibi parkeciler gelcek..annemin salonu döşiyiverecekler..inşallah sonra yazışırız yine bidenem:KK19:

iyiniyetlim tatlım..dün sana yazdımdı ..görmedin tekrarlıyom canım..

Günaydın kızlar..

Teşekkür ederim hepinize..iyileştim sayılır artık tamamen..midem biraz kötü oluyor arada bulantı falan ama onu da ilaç yapıyormuş ben de bıraktım..hem oruca da başladım..bugün benim için ramazan 2..

Ben de gece yemek yiyemeyenlerden..Biliyorum sahurda iyi yemek gerekiyor ama inanın midem kabul etmiyor..kalkıp su içip yatıyorum geri..

Dün akşam iftarda yediklerim:
Tavuk suyuna çorba
mantar kavurması
yeşil salata
yoğurtlu havuç salatası
bolca su, soda..

1 saat sonra da yarım tel kadayıf üzeri dondurma..ablamdaydık iftarda tatlıya hayır diyemedim..

İftardan önce 1 saat yürüyüş yapmıştım..

yarın tartı günü inşallah tartılar hepimizin yüzünü güldürür..

geçmiş olsun tatlımm :KK16:
şimdi iyisin heralde sevindim :KK34:

Uzun zaman oldu buradan uzaklasalı tatıle felan gıttım yenı geldım turkıyeden ama karataya tam gaz devam edıyorum allahıma bın sukurler olsunkı kılo vermeye devam edıyorum ıyıkı bu dıyetı tanımısım ıyıkı ogrenmısım canan hocadan allah razı olsun hayatım degıstı resmen kendım hakkında bıraz bılgı vereyım

kacamagım hıc olmuyor cok rahat yapıyorum bu dıyetı gozumde tok karnımda tok oluyor

müthişsin canım..ne güzel vermişsin kiloları..tebrik ederim seni:KK9::KK9:

İyi sahurlar kızlar,

Sahurum:
1muz,
1nektarin,
2kuru kara kayısı,
1avuc findik
cay

İftardan sonra 45 dakika tempolu yürüdüm.

Ben kaçtım.. Uyumam gerekiyor..
iyi geceler kizlaaaarrr:KK16:
Kaneelcim ne güzel yürümüşsün :KK9::KK9: Canım yidiklerimi eriteyim diye :emir_bebek: uyutmaya çalıştım akşam.. Uykusu da vardı.. Allah'ım ne uğraştım.. Uyusun diye niler etmedim. Tek gözü kapana kapana 3 saat uykusu olduğu halde uyumadı biliyomusun:KK3::KK3: Giyindim bilem çıkıp yürüyeceğiz diye uyumadı :emir_bebek::KK50::KK50:
:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: Allah iyiliğinizi versin kızlar.

Geçmiş olsun canım, sanırım ideal kiloya gelince duruyormış. Güleryüz hoca ile karşılaştığında sormuştu. Bu arada epeydir GÜLERYÜZ den ses çıkmadı. Nasılsın canım _ İnşallah her şey yolundadır. :KK16::KK16::KK16::KK16:

Canım kullanıcı kontrol paneline gir/seçenekleri düzenle/Mesaj editörünü standart toolbar olarak değiştir.:KK34:

Canım,reglinin düzene girmesine çok sevindim. Doktorun dediklerini de dikkate al derim, en azından başka bir doktora da danışabilirsin. Sevgiler.:KK16::KK16::KK16:

Canım sağol, iyiyim. Sıcaklar çok mahvediyor. Bugün bir ara çok kötü oldum, sabah ve akşam biraz daha iyi oluyor, Allah oruç tutanlara sabır, güç, kuvvet versin. Kızın kurabiye yapmış, benimki de bugün ilk defa erişte pişirdi. Onların yemeklerini yemek çok keyifli oluyor.:KK16::KK16::KK16:
Dinlen canım bol bol.. Ben de ara ara kendimi suladım:KK1::KK1: soğuk soğuk iyi geliyor:KK9::KK9: Afiyet olsun Fzgunum benim kız da yemeklere seneye başlayacak yaşadık:KK60: pek de tatlı geliyor bana da yaptıkları ammmaaaaaa ben yiyemiyorum o başka o tatlıları seviyor bana da yasak :KK34: zaten sevmem de.. Seneye yemeklerinden yirim belki:KK34:
giysi alışverişi sevilmez mi canım benim,aah aah benim en güzel yıllarım şişmanlıktan giysi bulamamakla,aynı şeyleri üniforma gibi giyip durmakla geçti,zaten çok şey almıyordum yakışmadığı için,hep zayıflayınca,giydiğimde hah işte bu diyebileceğim giysiler alacağımı düşünüp erteledim,artık ben de fit olup iyi giyinmek,bol bol alışveriş yapmak istiyorum.....ben 4 sene önce tam 108 kiloydum.....9 ayda kendimce diyet ve sporla 35 kilo verip 73 e düştüm...amaaaa,zaman içinde çoğunu geri aldım..5 günde 5 gıda diyeti dahil çok uğraştım,karatayı keşfedince yıllarca beklediğim beslenme şeklinin bu olduğunu kesinlikle anlamış bulunuyorum..çünkü bünyem hızlıca kilo almaya çok müsait,boza boza da olsa bu sene marttan hazirana kadar 84 ten 77 ye düşmüştüm ve hergün sizleri okuyarak devam ediyordum,hatta eşime,motive olmam gerek topiğe bakmalıyım derdim....2 temmuzda çıktığımız tatilde 4 kilo kadar alınca(üstelik kilo vererek döneceğim hayallerine rağmen)artık buraya dahil olmam gerektiğine karar verdim ve geldim...lütfen yine sapıtırsam beni iyice bir dövün canlarım,etim sizin,Gül'ün dediği gibi 7 kilo kadarlık kemiğim bana yeter..
Özlemcim burası bana da çok iyi geliyorEn Büyük KKEn Büyük KK Bak uzun yıllardır olamadığım kilomdayım hem de sağlıklı bi şekilde vererek:nazar::nazar: Şimdi çabalarımın karşılığını alıyorum.. Darısı başınıza inş. Diğer diyetler (ki karatay diyet değil) ile kilo verirsin sonrasında da geri alırsın doğru yerdesin burda kal:112:
canlarim meraba..gecmisi okumaya hic waktm yok cok cok ozur..disarda yidik iftari bugn ewe daha simdi girdim ve uzunca bi tlfn konusmasi yapmam lazim..hemen hasilati bildiriym ve kaciym,baykus gece girer gene..
sahurum:
2 yumurtadan mantarli omlet
15 adet yesil kucuk zeytin
cok fazla keci peyniri-- ew yapimi-- cok yiyorum ben bunu ya,ama fazla guzel naapcam bilmiyom:KK43:(
1 cay bardagi ceviz

İftarim-- disardaydik ve cisslar wardi..
1 kucuk tabak sehriyeli bulgur pilavi
1 koca tabak Nevsehir testi kebabi
1 kase yogurt
3 hurma
Salata
1 dilim kasar

Gozumun onunde peynirini sundure sundure kunefe ve tas gibi kesme maras dondurmasi yedi arkadaslar ama ben araya laf karistirip be hatta bide telefon gorusmesi yapip onlari oyaladim ve yemedim..
Prooo efferin kıs sana yemediklerin için:KK9::KK9::KK9:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::
46:

tbrkler canımmm

ıyınıyetlım evet karsılasamıyoruz bebısım ama keyıfle okuyorum yazdıklarını alısverısınde kolay gelsın guzel guzel cıcıler al hem kendıne hem cocuklara :)) yakısır ıyınıyetlıme:KK12::KK12:

propcıl kız ben geldım sen kactın bendemı bı ugursuzluk var lıkap burda sımdılık ama her an o da gıdebılır:KK1::KK1:
Sağol papadiyam benim:KK16::KK16: Sen de 67 leri görmüşsün:nazar::nazar::nazar:
Canım :KK16::KK16: geçmişi okuyordum sizlere cevap yazarken ocaktaki sütüm taştı yaw:KK60: iyiyim tatlım sağol.. Siz de güle güle kirlenin canımcım:KK54:

Görür müsün bilmiyorum ama :KK42::KK9::KK9::KK9: harika kilo vermişsin:KK9::KK9::KK9:
iyiniyetlime

iyiniyetlim tatlım..dün sana yazdımdı ..görmedin tekrarlıyom canım..

Canımcımmm görmemişim halbuki kaçırmamaya çalışıyorum sizlerin yazdıklarını:KK52:
Seni çok öpüyorum sersumum bir an önce evine hayırlısıyla yerleşmeni diliyorum.. İyi hareket etmişsin ve de yüzmüşsün:nazar::nazar::nazar::KK9::KK9:
Bide :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

tebrikler canım azmin ve iraden için:KK9:

Akşam bi türlü yürüyemedim:KK23::KK23:

Neyse sabah bahçeme gittim (saat 8:00 de hava bulutluydu ama sanırım nem yüksekti) otlar basmış çapalayıp otları temizlerken vücudumda su kalmayacaktı kaçtım ben de.. eve geldiğimde saat 9: 25 filandı:KK52::KK52::KK52: kendimi kaybetmişim yine:KK52::KK52::KK52:

duşumu aldım sıcaktan börtüyorum yaw:KK9::KK9::KK9::KK9:

Sahurda yediklerim:KK56::KK56::KK56:

z.yağlı kaşarlı domatesli biberli 2 yumurta
fındık bolca (hala çok ama çok seviyorum:KK1::KK1:)
ş.siz çay
2 omega 3

Canım :KK16::KK16: geçmişi okuyordum sizlere cevap yazarken ocaktaki sütüm taştı yaw:KK60: iyiyim tatlım sağol.. Siz de güle güle kirlenin canımcım:KK54:

Görür müsün bilmiyorum ama :KK42::KK9::KK9::KK9: harika kilo vermişsin:KK9::KK9::KK9:

Canımcımmm görmemişim halbuki kaçırmamaya çalışıyorum sizlerin yazdıklarını:KK52:
Seni çok öpüyorum sersumum bir an önce evine hayırlısıyla yerleşmeni diliyorum.. İyi hareket etmişsin ve de yüzmüşsün:nazar::nazar::nazar::KK9::KK9:
Bide :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

olsun bidenem:KK19::KK19:..biliyom ben seni:KK16::KK16:..sonra özelden de yazdım onu da görmedin..:KK37: ben bana gelenleri bazen 1 gün sonra görüyom..gözünden kaçıyo insanın..sen bide:emir_bebek: bızdıkla uğtaşıyon..yine de yetişiyon heryere maşallah:nazar::nazar:
beni evime yerleşene kaa affedin artık..annemde de olsam insanın evinin düzeni..inşallah bu dönemi kilo almadan atlatırım diyorum....:26::26:
en azından yüzüyorum napiimm:KK9::KK9:
öpüyorum seni,kızını ve :emir_bebek: oğluşunu :KK54::KK54:

sahurda 1 yumurta,2 parça kaşar,1 bardak süt,yarım kase yoğurt,5 ceviz,6 zeytin,1 hurma,1 taze,3 kuru kayısı yedim
geçmişi okudum geldim,herkese güzel bir gün olsun,rabbim oruçlulara kolaylıklar versin inşallah

Kızlar ben yarın nete giremeyeceğim malum alışverişe gideceğim. Eğer kabul ederseniz bugün akşamüstü tartılıp kilo bildirimimi yazmak istiyorum..
Ficansçım bence de perşembe akşamüstü tartılabiliriz. Çünkü gerçek kilomuz anca akşam üstü görebiliyoruz.

LEYLAKIM afiyet olsun canımcım:KK53:

Kızlar ben yarın nete giremeyeceğim malum alışverişe gideceğim. Eğer kabul ederseniz bugün akşamüstü tartılıp kilo bildirimimi yazmak istiyorum..
Ficansçım bence de perşembe akşamüstü tartılabiliriz. Çünkü gerçek kilomuz anca akşam üstü görebiliyoruz.

oh ohh..al cicilerini tatlım..şöölee salın düğünde..kıskananlar çatlasın :KK53:..yakışır bebeeeme:KK16::KK16:

İyi sahurlar kızlar,

Sahurum:
1muz,
1nektarin,
2kuru kara kayısı,
1avuc findik
cay

İftardan sonra 45 dakika tempolu yürüdüm.

Ben kaçtım.. Uyumam gerekiyor..
iyi geceler kizlaaaarrr:KK16:

canım sahurda meyve ağırlıklı yeyince iftara kadar yoğun bir acıkma oluyor mu,bi farkı var mı yani diğer günlerden merak ediyorum,gerçi fındık da yemişsin dengelemek için ama..ben de arada meyve ağırlıklı bir menü düşünüyorum da sormak istedim

benim iftar dün yazdıgım gibiydi birtek komposto içemedim.iftardan sonra da 1 saat yurudum,ayrıca iftardan önce de 25 dk yurumustum.

sahurda yediklerim:

1 buçuk haşlanmıs yumurta
1 zeytin
5 fındık
yarım dilim peynir
2 kere kepek ekmegiyle tereyagına bandım
kıtlıktan çıkmıs gibi meyve yedim:18::18::18: 2armut,1 iri şeftali

iyiniyetlim yemekten 12 saat sonraki kilo gercek kilodur,biraz da su kaybı gun icinde oluyor.ama 12 saatten fazla gecen surede tartılıncaa su kaybından dolayı kilo daha düşük görunur.yine en dogrusu sahuru 3 te bitirdiysen saat 15 te tartılmak.
insallah tartıda yüzümüz güler:KK15::KK15::KK15::KK15::KK15::KK15:

oh ohh..al cicilerini tatlım..şöölee salın düğünde..kıskananlar çatlasın :KK53:..yakışır bebeeeme:KK16::KK16:
sağol canım benimmm:KK16::KK16::KK16: inş. bütçeme de uygun güzel bişiler bulurum da alırım bebeeemm:KK54:
:KK60: :KK60: amanın çabuk temizle ocağını kıss..:KK53::KK53: çok zor temizlenir kuruyunca:KK9::KK9:

Hemencik temizledim Allah'tan çok kötü olmamış:KK52::KK52::KK52:

iyiniyetlim yemekten 12 saat sonraki kilo gercek kilodur,biraz da su kaybı gun icinde oluyor.ama 12 saatten fazla gecen surede tartılıncaa su kaybından dolayı kilo daha düşük görunur.yine en dogrusu sahuru 3 te bitirdiysen saat 15 te tartılmak.
insallah tartıda yüzümüz güler:KK15::KK15::KK15::KK15::KK15::KK15:

Canım sağol.. Ben 2 öğün yapıyorum normalde (oruç değilken) 2. yani son öğünümü öğleden sonra 2-3 arası yapıyorum ve sonrasında sadece su içiyorum. Ve sabah 8:00 gibi tartılıyorum. Yani 18 saat sonra.. Onun için akşam üstü bildirim yapacağım:112: Çünkü gerçek kilomu yansıttığını düşünüyorumç Canım inş. tartılar yüzümüzü güldürür..:KK16:

X