Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

canım evet paşa çantayı hak etti dedim dayanamadım
paşam umarım kızmıyorsundur bana:26:

yok canım istedigin kadar şaplatabilirisin ban aneden kızıyım kızlar bugün ben ne unuttum diyorum namazı kılmayı unuttum iyimi kaç zamandır adettim diye kilamamıştım ben birrabbime şükrediyim geliyorum hemencik biryerlere gitmeyin he neyse birazdan gelirim ben gelene kadar sayfayı fazla doldurmayında okumam kolay olsun

İnşallah düzelir canim evet sabah tam bı action komedi filmi gibi oldu bana

güzel olan şeyler hep neden yasak olur ki

dimi ama,belki de güzelliğin kıymetini anlamamız içindir..ama ben şöyle düşünüyorum,güzel olanların içinden de zararı az olan bişeyler bulunup bize can simidi olabilir,mesela ben kuruyemişi abartarak tatlıları unutuyorum

haklısın canım güzel olanların içinde de az zararlı olanlar vardır bulmak bizim elimizde

Kızlar ben akşama yine yokum.Bu sefer de bir arkadaş grubumla iftara gideceğim.En yakın arkadaşım seneye evlenecek, damat beyle tanışmaya gidiyorum.
Yemeği kebapçıda yiyoruz Allah'tan

oruc tutuyorum canım allah herkesın ıbadetını kabul etsın ınş.
ıftarı cok hafıf sahuru cok zengın yapmak gerekıyor.ıftardan sonra yesılcay ve bol bol su ıcmekte cok onemlı.kacamak yapıyorum ama dozunu ıyı ayarlamak lazım sutlu hafıf tatlılardan bır ıkı lokma yemek yeterlı bence.ınsallah kg almadan hatta vererek bu guzel ayı eda ederız.

Selam canim,afiyet olsun,sen nasilsin,67 yi gormussun,tebrikler

selam canım ıyıyım evet gordum ama dun aksamkı sehrıye corbası ve revanı benı tekrar 68e tasıdı:)))

ben de kaçıyım yavaş yavaş.mutfaga girmedim sahurdan bu yana .aksam dunden kalan etli türlüyü yeriz artık.

iftar menüm şöyle olacak:

1 tabak etli türlü
semizotlu yoğurtlu salata
çoban salata
kayısı kompostosu

ardından 45 dk yuruyuş.değmeyin benim keyfime:)))
artık daha giremem,eşim aksamları hoşlanmıyo bilgisayarın basına geçmemden. yarın okurum artık çok açılmayın haa,zor oluyo okumak.

iyi iftarlar

Selam canlar,

Tam oruca alışmıştım ki bugün regl oldum. Karatay'a başladığımdan beri 4. defadır düzenli regl oluyorum. Yaşasın Karatay
Oruç olmayınca bugün 4km lik yürüyüşümü de yapabildim. Oruçken yapmıyordum.

Bugün atom tedavisini yapan doktorumda kontrolüm vardı. Oruç tutmanı tavsiye etmem dedi. Tükürük bezlerin kuruyabilir dedi. Kafam karıştı

Selamlar..
Dün akşam kahvaltı yaparım diyordum ama 2 tabak çorba içtim, ufak bir parça tavuk yedim.
Akşam iftarda yemeğe gidicez eşimle. Karışık ızgara yiyecem inş.
Bakalım kimler neler yapıyor??? Bi okuyayım

Yürüyüş için
Geçmiş olsun arkadaşım. Atom tedavisini ilk kez duyuyorum da merak ettim. Nasıl bişey??

Canım çok geçmiş olsun,ne tedavisi olmuştun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…