Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Tabii katilabilirsin,faydasini gormeyen yok bu diyetle,hem kilo veriyoruz,hem de kan dagerlerimiz de duzene giriyor,ilk sayfamizi okursan yardimi olur,menulerini paylasarak baslayabilirsin

aranıza katıldım teşekkürler:)
ramazanda oruçluyuz nasıl yapıcaz kı bır faydası olur mu ki?

ön sayfalarada bakacagım tekrar

yönlendırmen ıcın çok tşk ederim

ne vürüyosun kız canım acıdı he okadar meyvayı eşimemi kaptırayım ben tamambe meyvada yemiyeyim kavunuda dogradım dolapta öle baktım yemicem mısırıda haşlıyımda eşim yesin ben ne yiyeyim pekibal yokmu saprina kullanıyoru ama ana gittiokadar aldıgım bal hemide 1 kiloydugene sermayeyi kediye yükeldim iyimi kocişim yaşadı vallahı meyva masrafından yırttık

merhabalar..
dün iftardan sonra oğlumla birlikte 1 saat dan fazla yürüdük..
sahur:karatay kahvaltısı,omega 3
iftar:mercimek çorbası,zeytinyağlı fasulye,salata,ayran
herkese hayırlı iftarlar,sevgiler

Selam kislar,

Biliyosunuz Pazartesi sabahi işe başladım. Bugün Çarşamba, ve hala sanki vücudum burda ama aklim çooookkkk uzak yerlerde durumundayım. Nasıl geri dönücem eski konsantrasyon seviyeme beeeennnn diye merak etmekteyim. Tatil sonrası sendromunun diibine düşmüş durumdayım

Ama Karatay'a devam Tek kaçamağım 2 kaşık dondurma oldu benim de evvelki gün. Haa, bi de dün akşam 1 lokmacık patlamış mısır. Az mı patak yiycem, çok mu?

Patlamış mısır demişken aklıma geldi. Haşlanmış mısırın yasak olduğunu biliyorum glisemik indeksi çok yüksek olduğu için. Peki evde kendimiz zeytinyağında mısır patlatsak, o da mı yasak acaba? Asyacım ne diyosun bu işe? Evde çok güzel organik mısırım var da, ondan yapsam yiyebilir miyim ki?

Öptüm herkesleri

pasam3405 yedin mi çantayı kafana meyve yerine fasülyeyi biraz fazla ye ya 6 çatalla doyulur mu? 7-8 kasık ye ki karnın doysun.protein de az menunde.
Asya sana meyveyi azalt diyor kaç gündür.valla asya paşa seni takmıyo hahaha

pasam 3405 slmlar nerdesin neler yapıyosun

canım dün iyi berbat bir gün geçriidm bugünde 9 yoktu eşimi yolladım işeütü yaptım evleri temizledim her işim bitti tam oturucaktım pc başına elektirikler gitti sonra dedim ben ne yapayım attım ocaga sütlacı eşim kaç zamandır istiyordusonra dedim telden birilerini taciz ediyim kaç kişi aradım konuştum en son ablamı aramıştım konuşuyodum mutfakta baktım bulaşık makinesi yıkamaya başladı hade dedim işim var kapa maksat silere yazıcemiftarımı bekliyorum buzdolabını çöyle gözden geçriidm marketi kagıda yazdım sponsorum eve gelsin markete gidicez tavuk vs almam lazımilk orucum bugün rabbime şükürler olsun hiç acıkmadımda susuanmadımda keyfe oruç tutmayanları anlamıyorum dün ablama gittim yürüken kafeteryalar doluydu üzüldüm yılda 1 ay geliyor allah var aklım erdi ereli tutyorum orucum bitsin peşine hem borcumu hemde 6 günlerimi tutuyorum sakın beni yanlış anlamayın kimseyi yargılamak degil amacım kardeşim tutmuyorsanız gizli yeyin yahu kimse çakmasın oruç olmadıgınızısizler neler yapıyosunuz bebeler ben ilaçları nasıl ayarlasam diye düşünüyorum iftara 3 ilaç sahura 2 ilaç olmak üzere toplam 4 ilaç içiyorum bir ilcı kırıyorum ortadan 1000 mg oldugundan agır gelemsin diye kızlar oruçlarınız nasıl geçiyor aslında arpa şehriyede makarnaya giriyor ama birdaha yarmadan bugdaydan yapayım ben en iyisi yogurt çorbasını 2 litrede su içsem temem bu iş
mukabeleye gidicekti saat 2 de gidemedim ayaklarım gitmedi geçen sene 2 yere gittim bu sene istemedim çünkü hep bebeklerimden konuşuyolar millet çocuklarını getiriyor yanında benim boynum bükük oluyor eşim git sevabını al dedi ama allah içimi biliyor öyle daha üzülüyorum ben onlar çocuklardan konuşurken benim çocugum yokki ne konuşuyum kilo verdim diye herkez nasıl verdin diyor bende karatay yapıyorumd dedim daha bir hafta oldu cuma başladım bakalım kaç kilo gidicekkorkumada tartıya çıkamadım nasip cumaya bakalım

valla asyaya sorarsan asya:" cısss , at çöpe der."

asya hiç bişeye izin vermiyor cok disiplinli,sen çaktırmadan ye 2 lokma.

şu lokma lafından da bişey anladıysam arkadaslar cok kullanıyor 2 lokma tatlı,pide,kek yedim diyorlar vs.bu lokmaların buyuklugu nedir acaba.varya hep kaçamak yapıyolar ha:44::44::44::44:

okurken patlattım kahkahayı benim bahçedeki meyvelerde köpişlerle kuşlara kaldı bak sızlanıyor muyum
sahurda meyve yemene izin verdim hadi ama fazla değil nefsin körelsin tatlı isteğini bastırsın,canın istemesin diye

Son düzenleme:
çok güzel gidiyorsun patak yok benden sana sefan olsun arada kendini ödüllendirmek lazım hem işe başlamanın verdiği stres vardır senden, bu yüzden kıyamadım sana
canım hoca mısır yasak demiş ama ayrım yapmamış.
bildiğim kadarı ile patlamış mısır ekmek yerine geçiyor diyet listelerinde. yasak olma ihtimali yüksek:26:
daha deneyimli arkadaşlara sormak lazım tabi:26: Arkadaşlar ne dersiniz patlatalım mı mısırları

canım evet paşa çantayı hak etti dedim dayanamadım
paşam umarım kızmıyorsundur bana:26:

ohhh ohhh maşallah ne de güzel akıl veriyorsun

Son düzenleme:

Sagol canim benim. Bu sefer pataksiz atlattim yani durumu

Ama dediğin çok doğru. İşe dönmenin stresi felaket gerçekten de

Mısır konusunda doğru diyosun, yemeyiveririm, nolcak, di mi ama? Nasil olsa yasaksız şeylerden istediğimiz kadar yiyebiliyoruz

çok doğru diyorsun, sınırsız yiyeceğimiz şeyler varken zehirlemeyelim kendimizi
ben de bayılırım mısıra 2 türlüsüne de aslında

Gercekten ilginç canim telefondan da girmiyorsun dımı bazıları smileleri desteklemeyebilirde aklıma o geldi birde canim :44:

yok canım işyerindeki bilgisayardan giriyorum,internet ara ara kesiliyo zaten,belki teknik bir hatadır sonra düzelir inşallah,ilgin için teşekkür ederim,bu arada sabahki olayına ben de çok güldüm,olsun neşeli bi macera olmuş

maalesef mısırın her türlüsü yasak canlarım.. Kızım hemen her akşam misler gibi z.yağında patlatıp patlatıp karşımda afiyetle yiyo bi tane bilem yemiyorum

sagol canım yaşaşsın meyva yiyecegim habira net gidiyor okadar yazdım gitti yaşimdi aklam gelmezki yazıyım neyse gelince yazarım dur geldi aklıma sıralıyorum bak eşim dün çilekli dondurma almış dediki hayatım bak sanane aldım gel bak bende ne seviniyorumkesin güzle birşeydir diye aklma nerde gelsin dondurma len dedim buna dondurtma dedi len deidm görüyorum ban yasakları nede seviyorsunkarataya yasak lenbu deidm demezmi git gide sevmeye başladım ben bu karatayı dedi yasasın artık dondurma bana kalıcak dedikendisi çokkötüdür bu konuda uyuz ne olucek sonracıma dedim birşey istermisin kavun istedi gözümün önünde yedimi san dedi gel bir çatal al bak bir yerlerin şişcek dedi dedim şişmez vallahi okadar iştahla yediki bende yedim dün 3 dilim yedim neyse mısırı dedim haşla hanım yerim dedi şimdi karşıma geçip yicek onu bir sefer olsa yenmiyormu kızlar mısır kilo aldırmaz diye duyduydum ben nefsimdenbu arada arkadaş demişya patlamışmısır haşlama mısır yieyilim diye vallahi yeme bak yersen burda yirsin çantayı kafana haberin olsun ben yedim demin kafam acıdı öpenim bile olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…