Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ben de mesaj simgelerinin üstünde bişey yok valla gerçekten ilginç dimi leylak84 ün önerisini de yaptım ama zaten grafikleri göster kısmı işaretliymiş ...napalım ben de gaaayet sade mesajlar yazarım..ya da ses efekti ile,mesela şimdi..ühüüü ühüü

allah allah neden olmadı acaba:44::44::44:

ben de mesaj simgelerinin üstünde bişey yok valla gerçekten ilginç dimi leylak84 ün önerisini de yaptım ama zaten grafikleri göster kısmı işaretliymiş ...napalım ben de gaaayet sade mesajlar yazarım..ya da ses efekti ile,mesela şimdi..ühüüü ühüü

Gercekten ilginç canim telefondan da girmiyorsun dımı bazıları smileleri desteklemeyebilirde aklıma o geldi birde canim :44:

bilmem ki canım sağol ama yine de yardımın için

rica ederim canım ne demek,keşke olsaydı ama:KK31::KK31:
kızlar hayırdır???? kaçamak yapılıyor bir de utanmadan öncesinde haber veriliyor:KK1::KK1::KK1:
önceden patakları hazırlayalım diye mi yapıyorsunuz yoksa:KK52::KK52::KK52::KK52:

ne zamandır yemiyorum asyacım,kızlar konuşunca iyice canım çekti.ama her türlü cezaya razıyım:KK1::KK1::KK1:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: sıcakta iyi gelir asyam napak:KK33::KK33:

rica ederim canım ne demek,keşke olsaydı ama:KK31::KK31:

ne zamandır yemiyorum asyacım,kızlar konuşunca iyice canım çekti.ama her türlü cezaya razıyım:KK1::KK1::KK1:
kızlar niyetli değil misiniz siz??? iftarda zaten serinlik çöker, sıcak bahane değil:KK52::KK52::KK52:
can bu çeker ama iftara kadar unutulur canım:KK52::KK52::KK52:
hemen çürütürüm bahaneleri ben de:KK1::KK1::KK1:
afiyet olsun canlarım, hak ettiniz siz dondurmaları:KK52::KK52::KK52: bu azimle erir gider onlar hemencik:nazar::nazar::nazar:

kızlar niyetli değil misiniz siz??? iftarda zaten serinlik çöker, sıcak bahane değil:KK52::KK52::KK52:
afiyet olsun canlarım, hak ettiniz siz dondurmaları:KK52::KK52::KK52: bu azimle erir gider onlar hemencik:nazar::nazar::nazar:
Sağol Asyam annemler gelecek zaten kızacaklar bana biliyon mu azıcık kilo alayım:KK60: didim bahanem nasıl ama:KK60:
Leylakım afiyet bal olsun bidenem ben arada gene yidimdi:KK53::KK53: sen ne zamandır yememişsin:KK19:
canımcım bak eşim akşama makarna yapacak ben yemeyeceğim genelde bunun gibi pek kaçamak yapmıyorum.. bu sefer güzzelce yiyciimm:KK76::KK76::KK76::KK76:
ye canım ye,sen zaten hakediyorsun her halinle,..ama ben yolun başındayım ve tatlıları yedim mi kilo alıyorum hemen,bir günde 1 kilo almışlığım var,mesela tatilden önce yanı 3 hafta önce 77 kiloydum düşün yani ipin ucu kaçınca nerelere geliyorum

Sağol özlemcim.. Zamanla kaçamakların iyicee azalacaktır. Şu reklamlar olmasa artık dondurma aklıma bile gelmiyor inan. Eşim çocuklar yemese bi de:KK19::KK19: Çoğu zaman yanımda yiyorlar eskisi gibi canım istemiyor.. Geçen yıllarda çok ama çok fazla yiyordum:KK34:

sağol asyacım,serinlik falan kandırmaz beni artık.aklıma düştü o dondurma bi kere:KK9::KK9::KK9:

Sağol Asyam annemler gelecek zaten kızacaklar bana biliyon mu azıcık kilo alayım:KK60: didim bahanem nasıl ama:KK60:
Leylakım afiyet bal olsun bidenem ben arada gene yidimdi:KK53::KK53: sen ne zamandır yememişsin:KK19:
canımcım bak eşim akşama makarna yapacak ben yemeyeceğim genelde bunun gibi pek kaçamak yapmıyorum.. bu sefer güzzelce yiyciimm:KK76::KK76::KK76::KK76:

Sağol özlemcim.. Zamanla kaçamakların iyicee azalacaktır. Şu reklamlar olmasa artık dondurma aklıma bile gelmiyor inan. Eşim çocuklar yemese bi de:KK19::KK19: Çoğu zaman yanımda yiyorlar eskisi gibi canım istemiyor.. Geçen yıllarda çok ama çok fazla yiyordum:KK34:

sağol canımm,evet ben yemeyeli baya oldu.hakettim yani:KK53::KK53:(benim de bahanem bu:KK9::KK9:)

İftarım
:KK56::KK56::KK56::KK56:

Yarım lahmacun + 2 dilim kıymalı pide + domates salatası(maydanozlu z.yağlı) + biber + salatalık + 3 yaprak sarma + sade kahvem
3 omega 3
Bir de bol su içtim kızlar:KK34:
Sahurum

2 haşlanmış yumurta
1 küçük elmalı kurabiyecik:KK17: (tereyağlı kızımın yaptığı kurabiyenin tadına baktım)
domates + salatalık + biber
ş.siz çay
fındık
3 omega 3

canımcım annenleri de bahaneye kattın maşallah:KK1::KK1:
annenler İzmir'den geliyordu di mi orası çok sıcaktır şimdi senin yanında iyice serinlerler ohhh:KK52::KK52::KK52:
sen de rahat edersin gerçi işe gidecektin diye hatırlıyorum ama olsun anne gibisi olmaz,her an desteğin yanında:KK52::KK52::KK52:

İftarım

Yarım lahmacun + 2 dilim kıymalı pide + domates salatası(maydanozlu z.yağlı) + biber + salatalık + 3 yaprak sarma + sade kahvem
3 omega 3
Bir de bol su içtim kızlar:KK34:
Sahurum

2 haşlanmış yumurta
1 küçük elmalı kurabiyecik:KK17: (tereyağlı kızımın yaptığı kurabiyenin tadına baktım)
domates + salatalık + biber
ş.siz çay
fındık
3 omega 3
o kurabiyeyi kızın yaptığı için kaçamak sayılmaz,tabii ki yiyeceksin ki kızını mutlu et.:KK34: maşallah hamarat kızına:nazar::nazar::nazar:

canımcım annenleri de bahaneye kattın maşallah:KK1::KK1:
annenler İzmir'den geliyordu di mi orası çok sıcaktır şimdi senin yanında iyice serinlerler ohhh:KK52::KK52::KK52:
sen de rahat edersin gerçi işe gidecektin diye hatırlıyorum ama olsun anne gibisi olmaz,her an desteğin yanında:KK52::KK52::KK52:

o kurabiyeyi kızın yaptığı için kaçamak sayılmaz,tabii ki yiyeceksin ki kızını mutlu et.:KK34: maşallah hamarat kızına:nazar::nazar::nazar:

Canım İzmir çok sıcakmış evet 45 dereceymiş dün annem dedi:KK52::KK52::KK52: Aslında doğru diyosun şimdi bile gelseler diye bekliyorum ama babam kalmıyor burda sıkılıyor:KK53: Gelince en azından 1 hafta rahat ederler:KK34:

Eşime de yedirdim özellikle söyledim ona..
Kızımın yaptığı ilk kurabiyelerdi canımcım sağoll:KK54:

papadiyam bana yardım et lütfen sen oruç tutuyormusun bilmiyorum ama ben tutuyorum allah herkesin orucunu kabul etsin inşallah ya ramazan girdiğinden beri hala artılardayım neden kilo veremiyorum nasıl besleniyorsunuz lütfen ben bir yerde hatamı yapıyorum internet haberlerinde okumuştum ramazanda metobolizma yavaşladığı için normal zamanda yenildiğinden daha az yemek yenilmeliymiş bana çok mantıklı geldi siz ne düşünüyorsunuz neler yapıyorsunuz kaçamak yapıyormusunuz çok merak ediyorum ben o kadar uğraşıp verdiğim kilolarımın 1 kilosunu bile geri almak istemiyorum ya ramazandan 1 hafta önce 70,700 gramı gördüm ama dün dahil kilom 72,400 inmiyor tabi wc dede sıkıntı var biraz ama kilo almış da olabilirim:KK14::KK14:
bende aynı kilodayım şimdilik ama korkuyorum kilo alırım diye:18::18:haftada 2 kiloya yakın veren arkadaşlar sizlere zahmet yazarmsınız kimler kilo verdi sizne yediyseniz bizde yapalımda kurtulalım bu kilolardan:KK9::KK9::KK9:bu arada arkadaş dediki çok yanlış yapıyosun kalp şeker tansiyon ve böbrek sorunu olurmuş bu diyeti yapanların dedi kafam karıştı içimdeki şüpheyi bir götürün lütfen:KK43::KK43:yoksa 10 kilomu veremicem bebeklerime kavuşamıcam ben :KK43::KK43:
çok az yemek yemişsin nasıl doyuyorsun,aç aç dolasma tansıyonun düşer bak:KK20::KK20::KK20::KK20:

kaneel senin sahur biraz aceleye geldi galiba. ezana yakın mı kalktın ne:KK9::KK9::KK9:

hoşgeldin neşeekuş.burda bulunan herkes faydasını göruyor.beslenme şekli sana uyarsa denemende yarar var,kolay gelsin:nazar:
canım malesef dünkü hatam yüüznden sahura kalmadım sadece su içtim niyetlendim bu arada elhamdurillah orucumu tutmaya başladım bugün bu saat oldu ne susandım nede acıktım malum diyetteyizya öylede böylede açım:KK9::KK9::KK9:rabbim oruçlarımızı kabul etsin işşallah amin :KK16::KK16:iftara ne yerim bilemiyorum ama diyeyim yiyecagimi
bir bardak suyun içine 6 damla limon bir çay kaşıgı bal bir çay kaşıgı tarçın atıcam onu içicem sonra namazımı kılıcam sonra iftarımı yapıcam işşallah bir hafta denicem metebolizmayı çalıştırıyormuş deneyim bakalım bu yolda herşey sevaptır:KK9::KK9:
iftara yiyeceklerim şunlar
1-6 çatal zeytinyaglı taze fasülye
2-1 kepçe arpa şehriyeli soguk yogurtlu çorba
3- bol yeşil salata
4- diledigim kadar su
5-bebegim için gerekli ilaçlar:KK49::KK49:
6-iftardan sonra kayısı elma armut erik dörtlüsünden meyva tabagı yemeyi düşünüyorum
7-yogurtbir kase
sahurada yiyeceklerim şunlar
1-peynirli yumurtalı omlet
2-badem domates
3-bol çay
4-ceviz 6 adet
5-bol maydonoz
6- yeşil 5 adet siyah 5 adet
kızlar listen nasıl fikri olan :2:
:2::2:

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar , güzel bir gün geçirmenizi diliyorum gerçi günü yarıladık,dünkü menüm şöyleydi
İFTAR :
1 kepçe tavuklu şehriye çorbası, 3 adet yoğurtlu mücver, 4 kaşık b. pilavı, 4 kaşık z. yağlı yeşil fasulye, 3 kaşık kestaneli puding, bol su ve 1 bardak ayran
SAHUR :1.5 H. yumurta, 2 dilim peynir, 4-5 adet y. zeytin, 1 adet kendi yaptığım poğaça, bol domates,salatalık,yeşil çay,bol su
SPOR: :KK43:

bende aynı kilodayım şimdilik ama korkuyorum kilo alırım diye:18::18:haftada 2 kiloya yakın veren arkadaşlar sizlere zahmet yazarmsınız kimler kilo verdi sizne yediyseniz bizde yapalımda kurtulalım bu kilolardan:KK9::KK9::KK9:bu arada arkadaş dediki çok yanlış yapıyosun kalp şeker tansiyon ve böbrek sorunu olurmuş bu diyeti yapanların dedi kafam karıştı içimdeki şüpheyi bir götürün lütfen:KK43::KK43:yoksa 10 kilomu veremicem bebeklerime kavuşamıcam ben :KK43::KK43:

canım malesef dünkü hatam yüüznden sahura kalmadım sadece su içtim niyetlendim bu arada elhamdurillah orucumu tutmaya başladım bugün bu saat oldu ne susandım nede acıktım malum diyetteyizya öylede böylede açım:KK9::KK9::KK9:rabbim oruçlarımızı kabul etsin işşallah amin :KK16::KK16:iftara ne yerim bilemiyorum ama diyeyim yiyecagimi
bir bardak suyun içine 6 damla limon bir çay kaşıgı bal bir çay kaşıgı tarçın atıcam onu içicem sonra namazımı kılıcam sonra iftarımı yapıcam işşallah bir hafta denicem metebolizmayı çalıştırıyormuş deneyim bakalım bu yolda herşey sevaptır:KK9::KK9:
3- bol yeşil salata
4- diledigim kadar su
6-iftardan sonra kayısı elma armut erik dörtlüsünden meyva tabagı yemeyi düşünüyorum

2-badem domates
3-bol çay
4-ceviz 6 adet
5-bol maydonoz
öncelikle bal cıss:KK20::KK20: sadece su içmek bile metabolizmayı çalıştırır, hızlandırmak içinse bitki çaylarını öneririm yeşilçay,biberiye gibi:KK34:
biz sana meyveyi azalt diyoruz sen meyve tabağı yapıyorsun:KK22:
şehriye başlarda pek önermem ama yoğurtla olunca bu seferlik izin verdim:KK1:

3- bol yeşil salata
4- diledigim kadar su

2-badem domates
3-bol çay
4-ceviz 6 adet
5-bol maydonoz

pasam 3405 slmlar nerdesin neler yapıyosun

X