Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

canım evet paşa çantayı hak etti dedim dayanamadım:KK52::KK52::KK52::KK52:
paşam umarım kızmıyorsundur bana:26:

yok canım istedigin kadar şaplatabilirisin ban aneden kızıyım :KK48::KK48:kızlar bugün ben ne unuttum diyorum namazı kılmayı unuttum iyimi :KK53:kaç zamandır adettim diye kilamamıştım ben birrabbime şükrediyim geliyorum hemencik :KK55::KK55:biryerlere gitmeyin he :KK20::KK20:neyse birazdan gelirim ben gelene kadar sayfayı fazla doldurmayında okumam kolay olsun :KK9::KK9::KK9:

sagol canım yaşaşsın meyva yiyecegim habira net gidiyor okadar yazdım gitti ya:KK14::KK14::KK14:şimdi aklam gelmezki yazıyım neyse gelince yazarım dur geldi aklıma sıralıyorum bak :KK28::KK28:eşim dün çilekli dondurma almış dediki hayatım bak sanane aldım gel bak bende ne seviniyorumkesin güzle birşeydir diye aklma nerde gelsin dondurma len dedim buna dondurtma dedi len deidm görüyorum :KK57::KK57:ban yasakları nede seviyorsunkarataya yasak lenbu deidm demezmi git gide sevmeye başladım ben bu karatayı dedi yasasın artık dondurma bana kalıcak dedi:KK9::KK9:kendisi çokkötüdür bu konuda uyuz ne olucek sonracıma dedim birşey istermisin kavun istedi gözümün önünde yedimi san dedi gel bir çatal al bak bir yerlerin şişcek dedi dedim şişmez vallahi okadar iştahla yediki bende yedim dün :KK43::KK43:3 dilim yedim :KK17::KK17:neyse mısırı dedim haşla hanım yerim dedi şimdi karşıma geçip yicek onu bir sefer olsa yenmiyormu kızlar mısır kilo aldırmaz diye duyduydum ben nefsimden:KK9::KK9::KK9:bu arada arkadaş demişya patlamışmısır haşlama mısır yieyilim diye vallahi yeme bak yersen burda yirsin çantayı kafana haberin olsun :KK9::KK9::KK9:ben yedim demin kafam acıdı öpenim bile olmadı :KK1::KK1::KK1:
Ay çok güldüm cevabını okurken Paşa, sen beni güldürdün, Allahım da seni güldürsün inşallah. Çok doğal ve çok içten yazmışsın, nerdeyse kocişinle yaptığın konuşma film şeridi gibi gözümün önüne geldi:KK1::KK1::KK1: Ama bak öğrendik ki mısırın her türlüsü yasakmıi, yani yemiycez bu durumda:KK20::KK20::KK20:

canım ben 118 kilo geliyordum ilk oglumu dogurdum 7 sen tedaviye gebe kalamadım sonra 7 sende sonra umuduma vefat eden ogluma hamile kalıdm onda 98 geliyodum sonra gebeliktenmi ney 90 kadar düştüm insan gebeyken kilo alır ben veriyorum :KK1::KK1:neyse sonra arda beyi buldum kızımömürüm vefat edince dediki 75 düşmen lazım canım dedi neyse şimdi tam 103 geliyodum 18 kilo verdim ocaktan beri ama kaçamaklarımda oldu kendime söz verdim 70 düşüyüm frambuazlı pasta alıcem kendie yiyecegim :KK56::KK56::KK56:bu arada geçmiş olsun canım işşallah sonuçlarım temi zçıkar insan azim edince isteyince veriyor yeminle kendine inanmam yeterli bebem :KK48::KK48:

İnşallah sonuçların tertemiz çıkar:nazar:

yok canım işyerindeki bilgisayardan giriyorum,internet ara ara kesiliyo zaten,belki teknik bir hatadır sonra düzelir inşallah,ilgin için teşekkür ederim,bu arada sabahki olayına ben de çok güldüm,olsun neşeli bi macera olmuş

İnşallah düzelir canim :KK70: evet sabah tam bı action komedi filmi gibi oldu bana :KK9:

sagol canım yaşaşsın meyva yiyecegim habira net gidiyor okadar yazdım gitti ya:KK14::KK14::KK14:şimdi aklam gelmezki yazıyım neyse gelince yazarım dur geldi aklıma sıralıyorum bak :KK28::KK28:eşim dün çilekli dondurma almış dediki hayatım bak sanane aldım gel bak bende ne seviniyorumkesin güzle birşeydir diye aklma nerde gelsin dondurma len dedim buna dondurtma dedi len deidm görüyorum :KK57::KK57:ban yasakları nede seviyorsunkarataya yasak lenbu deidm demezmi git gide sevmeye başladım ben bu karatayı dedi yasasın artık dondurma bana kalıcak dedi:KK9::KK9:kendisi çokkötüdür bu konuda uyuz ne olucek sonracıma dedim birşey istermisin kavun istedi gözümün önünde yedimi san dedi gel bir çatal al bak bir yerlerin şişcek dedi dedim şişmez vallahi okadar iştahla yediki bende yedim dün :KK43::KK43:3 dilim yedim :KK17::KK17:neyse mısırı dedim haşla hanım yerim dedi şimdi karşıma geçip yicek onu bir sefer olsa yenmiyormu kızlar mısır kilo aldırmaz diye duyduydum ben nefsimden:KK9::KK9::KK9:bu arada arkadaş demişya patlamışmısır haşlama mısır yieyilim diye vallahi yeme bak yersen burda yirsin çantayı kafana haberin olsun :KK9::KK9::KK9:ben yedim demin kafam acıdı öpenim bile olmadı :KK1::KK1::KK1:

İnşallah sonuçların tertemiz çıkar:nazar:

inşallah canım cok sagol

güzel olan şeyler hep neden yasak olur ki :KK50:

dimi ama,belki de güzelliğin kıymetini anlamamız içindir..ama ben şöyle düşünüyorum,güzel olanların içinden de zararı az olan bişeyler bulunup bize can simidi olabilir,mesela ben kuruyemişi abartarak tatlıları unutuyorum

dimi ama,belki de güzelliğin kıymetini anlamamız içindir..ama ben şöyle düşünüyorum,güzel olanların içinden de zararı az olan bişeyler bulunup bize can simidi olabilir,mesela ben kuruyemişi abartarak tatlıları unutuyorum

haklısın canım güzel olanların içinde de az zararlı olanlar vardır bulmak bizim elimizde :KK34:

Kızlar ben akşama yine yokum.Bu sefer de bir arkadaş grubumla iftara gideceğim.En yakın arkadaşım seneye evlenecek, damat beyle tanışmaya gidiyorum.:KK52::KK52:
Yemeği kebapçıda yiyoruz Allah'tan:KK1:

papadiyam bana yardım et lütfen sen oruç tutuyormusun bilmiyorum ama ben tutuyorum allah herkesin orucunu kabul etsin inşallah ya ramazan girdiğinden beri hala artılardayım neden kilo veremiyorum nasıl besleniyorsunuz lütfen ben bir yerde hatamı yapıyorum internet haberlerinde okumuştum ramazanda metobolizma yavaşladığı için normal zamanda yenildiğinden daha az yemek yenilmeliymiş bana çok mantıklı geldi siz ne düşünüyorsunuz neler yapıyorsunuz kaçamak yapıyormusunuz çok merak ediyorum ben o kadar uğraşıp verdiğim kilolarımın 1 kilosunu bile geri almak istemiyorum ya ramazandan 1 hafta önce 70,700 gramı gördüm ama dün dahil kilom 72,400 inmiyor tabi wc dede sıkıntı var biraz ama kilo almış da olabilirim:KK14::KK14:
oruc tutuyorum canım allah herkesın ıbadetını kabul etsın ınş.
ıftarı cok hafıf sahuru cok zengın yapmak gerekıyor.ıftardan sonra yesılcay ve bol bol su ıcmekte cok onemlı.kacamak yapıyorum ama dozunu ıyı ayarlamak lazım sutlu hafıf tatlılardan bır ıkı lokma yemek yeterlı bence.ınsallah kg almadan hatta vererek bu guzel ayı eda ederız.

Selam canim,afiyet olsun,sen nasilsin,67 yi gormussun,tebrikler

selam canım ıyıyım evet gordum ama dun aksamkı sehrıye corbası ve revanı benı tekrar 68e tasıdı:)))

ben de kaçıyım yavaş yavaş.mutfaga girmedim sahurdan bu yana .aksam dunden kalan etli türlüyü yeriz artık.

iftar menüm şöyle olacak:

1 tabak etli türlü
semizotlu yoğurtlu salata
çoban salata
kayısı kompostosu

ardından 45 dk yuruyuş.değmeyin benim keyfime:)))
artık daha giremem,eşim aksamları hoşlanmıyo bilgisayarın basına geçmemden. yarın okurum artık çok açılmayın haa,zor oluyo okumak.

iyi iftarlar

Selam canlar,

Tam oruca alışmıştım ki bugün regl oldum. Karatay'a başladığımdan beri 4. defadır düzenli regl oluyorum. Yaşasın Karatay:KK9::KK9::KK76::KK76:
Oruç olmayınca bugün 4km lik yürüyüşümü de yapabildim. Oruçken yapmıyordum.

Bugün atom tedavisini yapan doktorumda kontrolüm vardı. Oruç tutmanı tavsiye etmem dedi. Tükürük bezlerin kuruyabilir dedi. Kafam karıştı:KK43:

Selamlar..
Dün akşam kahvaltı yaparım diyordum ama 2 tabak çorba içtim, ufak bir parça tavuk yedim.
Akşam iftarda yemeğe gidicez eşimle. Karışık ızgara yiyecem inş.
Bakalım kimler neler yapıyor??? Bi okuyayım :KK34:

Selam canlar,

Tam oruca alışmıştım ki bugün regl oldum. Karatay'a başladığımdan beri 4. defadır düzenli regl oluyorum. Yaşasın Karatay:KK9::KK9::KK76::KK76:

Bugün atom tedavisini yapan doktorumda kontrolüm vardı. Oruç tutmanı tavsiye etmem dedi. Tükürük bezlerin kuruyabilir dedi. Kafam karıştı:KK43:

Yürüyüş için :KK9:
Geçmiş olsun arkadaşım. Atom tedavisini ilk kez duyuyorum da merak ettim. Nasıl bişey??

Selam canlar,

Canım çok geçmiş olsun,ne tedavisi olmuştun

X