Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

selam kızlar iftar için

yaprak sarma bulgurlu
taze fasulye
salata

var inş bunların dışında bişey yemem

ayy bu arada dunki iftar ve sahuru yazmayı unuttum..iyiniyetliden gorunce aklıma geldi..
dunku iftarım
3 hurma
2 ceviz
az peynir

3 litre su...
canım baska bişe istemedi..bissuru yemek kaldı gene...sinir bozucu

sahurum:
hastaneden geldim ezana 15 dakika wardi
1 peynirli yumurta
az ceviz
az peynir
3 zeytin
biraz kofte
ve bol su..

propycil kacar ve uyur....
:KK55::KK55::KK55:
aksam girerim inşallah..
asyaateş canımcım bu mesajı okudugunda bilki seni optm..mmmmuuaahhhhh:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

uykum geldi gene yaw...:18::18::18::18::18::18::18:
gididp accık daha yatıym....bugun davet yok cok sukur..sewmiyorum davetleri...botunu cıkarıyolar..sanki ramazanın sozluk anlamı yemek miş gibi davranıyolar...:KK20::KK20::KK20:

aynen katılıyorum sana
o nedenle ramazan en çok tüketim ayı oluyor çarşı-pazar almış yürümüş :KK15:
iyi uykular kayınbabanada acil şifalar diliyorum geçmiş olsun

cok saolasın canımcım..bu aarada ırmak gelince sen de daha sık gelmeye basladın...sewiniyorum bu duruma...cok fazla ayrı kalma bizden..:KK16::KK16::KK16:
Canım işlerimin yoğunluğundan uğrayamıyordum. Hepiniz de çok tatlısınız. Çok fazla yazamıyorum ama hep okuyorum sizi.:)

pasam eşofmanı giyebilirsin ama bildiğim kadarıyla oruclu iken duş alınmıyor.Bence iftara son 1 saat kala giy yürüyüş yap iftardan hemen sonrada yıkanabilirsin
ben iftardan 1,5 saat sonra falan yaptım sporumu hem yediklerimi sindirmiş oldum hemde rahat rahat 25 dakikaya yakın aerobik yaptım

canım ben hocaya sordugumda keyfe banyo yaparsan günahı var dedi eger kendine kokuyorsan rahatsız oluyorsanız dedi ozaman yıanabilirsin dedi yanlız agzına su kaçmayacak dedi:26::26:

canlarım ben 5 gibi pazara gidicem şöyle kendime yeşillikler alayım hem çok seviyorum pazarı gezmeyi:KK1::KK1::KK1:

[sersum]canım kanola yağı da cıss:KK20: tereyağı ve zeytinyağını tercih et bence:KK34:

Tsk ederim sersum. Ben 1 cay kasigi kadar koydum konola yagini...
Bundan sonra daha dikkatli olurum.

canım ben hocaya sordugumda keyfe banyo yaparsan günahı var dedi eger kendine kokuyorsan rahatsız oluyorsanız dedi ozaman yıanabilirsin dedi yanlız agzına su kaçmayacak dedi:26::26:

o zaman benim gibi iftardan sonra yap sauna esofmanı gercekten ise yarıyor

[sersum]canım kanola yağı da cıss:KK20: tereyağı ve zeytinyağını tercih et bence:KK34:

Tsk ederim sersum. Ben 1 cay kasigi kadar koydum konola yagini...
Bundan sonra daha dikkatli olurum.
kız biz ne yicez aç kaldı yeminle
o zaman benim gibi iftardan sonra yap sauna esofmanı gercekten ise yarıyor

canım ben bugün bir ütü yaptım :KK53:sorma ev işi birazdanda pazara gidicem sonra eve gelyemek hazırla iftara aman iyi spor olur bana :KK8::KK8::KK8:

selam kıslar..3 gundur giremedim maalesef...hemen durumları rapor ediym..
caRSAMBA konyaya gittik--kacmagın dibine vurdum..
persembe ağır ama cok ağır bi temizlik yaptık..gene kacamagın dibine vurdum..
cuma oruc tuttum kacamak yapmadım..
cumartesi yani bugun de orucum..
dun aksam kayınbabam kalp krizi gecirdi maalesef...acildeydik..ama şimdi iiyi Allahtan..yogun bakımda...neyyse kafanızı şişirmek istemem...

ya kıslaar ben yuruyus filan yapamıyorum yaa..saHURDAN sonra cok uykum geliyo..iftardan sonra ew işleriyle ugrasıyom zaten..gunduz hic bi iş yapmıyom da..:KK9::KK9:
şimdi biraz gecmişe bakalım...:KK53::KK53::KK53:

Prpoycilim daha önce yazdım ama görmemişsindir. Hoş geldin canım, seni çok özlemiştik. :KK16::KK16::KK16: Ayrıca geçmiş olsun canım, Allah acil şifalar versin. Sevgiler.:KK54:

[pasam3405]kız biz ne yicez aç kaldı yeminle

Su an ben ne yiyecegim onu bilmiyorum.
Ispanakli yogut yiyebilirmiyiz kizlar.

Son düzenleme:
selam kıslar..3 gundur giremedim maalesef...hemen durumları rapor ediym..
caRSAMBA konyaya gittik--kacmagın dibine vurdum..
persembe ağır ama cok ağır bi temizlik yaptık..gene kacamagın dibine vurdum..
cuma oruc tuttum kacamak yapmadım..
cumartesi yani bugun de orucum..
dun aksam kayınbabam kalp krizi gecirdi maalesef...acildeydik..ama şimdi iiyi Allahtan..yogun bakımda...neyyse kafanızı şişirmek istemem...

ya kıslaar ben yuruyus filan yapamıyorum yaa..saHURDAN sonra cok uykum geliyo..iftardan sonra ew işleriyle ugrasıyom zaten..gunduz hic bi iş yapmıyom da..:KK9::KK9:
şimdi biraz gecmişe bakalım...:KK53::KK53::KK53:

geçmiş olsun canım:KK16::KK16: hoşgeldin:KK16::KK16:

sersum merhaba benim çizelgeyi değiştirirmisin 59 olarak bir türlü kısmet olmadı kilo bildiriminde bulunmaya......

bu arada akşam iftardan sonra çok kötü oldum daha doğrusu çorbayı içtim yemeğe başladım baygınlık hissi, çarpıntı, terleme oldu hiç olmamaıştı çok kötü oldum bizimkilerde çok kızdılar bırak şu karatayı yeter artık diye..........pidesis balsız meyvasız olurmu diye o yüden biraz yiyorum mecburen biraz pide içinde tereyağ birazda bal yedim sahurda

sağol canım, kusura bakma. aslında listeye hazırlarken yazmıştım fakat kızım nete girdi. herhalde o gözden kaçırdı.ramazan dalgınlığı mazur gör. gül keşke daha sıkgirsen ve bizlere tecrübelerinden bahsetsen. topikte en eski ve tecrübeli sensin canım.

papadiya azmine hayranım canım. aramızda düzenli yürüyüş yapan ve dikkat eden birkaç kişinin başında geliyorsun,maşallah.
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
tesekkur ederım canım :KK16::KK16::KK16:bende oglunun basarısını tbrk edıyorum:KK9::KK9:

Evet canım bayağı hamaratmışsın yaw.. Bana çok sıcak geliyor su içemediğimden belki de kurudum resmen:KK16:
çok güzel bir menü var iftara ama ev toparlamak yarına kıpırdayacak halim kalmadı:KK9::KK9::KK9: Sıcaklarda + oruçla Rabbimin verdiği nimetlerin önemini bi kat daha fark ediyoruz.. Şükürler olsun Rabbime suyun yeri de bi başka:KK60: ilk gün susuzluk zor geldi..

Allah'ım oruç tutan arkadaşlarımın hepimizin orucunu kabul etsin inş.
Ramazanımız hayırlı bereketli olsun inş.
ıyınıyetlım ben dun tutmamıstım bugunde tutmam dıye dusunuyodum baktım reglım bıtmıs sahurda banyomu yapıp nıyetlendım bugun benımılk gunum bıraz durgunum o kadar aclık susuzluk fazla yok

X