Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Tamam canım ben de öyle yapayım. İftarda, tiroid ilacı, bol su(limonlu) 30-40dk.sonra yemek, omega3. Sahurda, süt ürünleri, omega3. Hurma ile birlikte süt içtiğimde o günüm çok rahat geçiyor. Çok teşekkür ederim beni aydınlattığın için. Bu arada nickname ndeki rakamlar memleketinizin plaka kodu mu? :)

merhaba kıslar hayırlı ramazanlar oruç tutanların orucu kabul olsun
reflum ve tansiyon düşüklüğüm nedeniyle tutamıyorum

dün giremedim sayfalar ne çok ilerlemiş şimdi okuyacam
ama önce dünkü yediklerimi yazayım

1. öğün
1 haşlanmış yumurta
peynir avuç içinden epeyce fazlaydı
5 zeytin
salatalık-domates
şekersiz çay
6 tane erik

2. öğün
1 kase kase ezogelin çorba
6-7 çatal dünden kalmış kıymalı kabak
semizotu salatası

Tamam canım ben de öyle yapayım. İftarda, tiroid ilacı, bol su(limonlu) 30-40dk.sonra yemek, omega3. Sahurda, süt ürünleri, omega3. Hurma ile birlikte süt içtiğimde o günüm çok rahat geçiyor. Çok teşekkür ederim beni aydınlattığın için. Bu arada nickname ndeki rakamlar memleketinizin plaka kodu mu? :)

Rakamlarin anlami baska. Memleketim, Izmir'in bir kazasi. Gelecek yildan sonra kismen Karsiyakali olacagiz, oradaki evimizi acmayi planliyoruz.

bu arada kilo veren herkesi kutluyorum
veremeyenlerde üzülmesinler haftaya göreceklerdir verdiklerini

bende haftaya listede olcam şimdiden duyurulurr :KK16:

DALİDA teşekkür ederim canım,Allah hepimizin çocuklarına iyi yerler nasip etsin.
iftar menüm:
yayla çorbası
kıymalı yumurta (mıhlama)bizim evin Ramazan boyunca değişmeyen yiyeceği
zeytinyağlı yeşil fasulye
sulu köfte vardı ben yemedim
bol semizotlu çoban salata
birkaç dilim karpuz:KK19::KK19:
bir kaç çatal künefe:KK17::26:
sahur menüm;
1 küçükkase soğuk çorba
1,5 haşlanmış yumurta
1 parça peynir
6 yeş. zeytin
4 ceviz
2 incir
bol su

bugün biraz daha dikkatli yemeye çalışacağım:KK16::KK16:

Son düzenleme:
şimdi yazayım yiyeceklerimi :KK24::KK24:
sabah kahvaltısında yiyeceklerim
1-1 adet badem
2-1 adet domates
3-2 rafadan yumurta
4-10 siyah zeytin
5-yeşil çay koca bir bardak
6-kibrik kutusu büyüklügünde peynir
7-5 kayısı
8-5 ceviz
9-bebeim için önemli ilaçlar:KK49::KK49:

öylen yiyeceklerim :KK56:
1-5 kayısı
2- 3 erik

akşam yiyeceklerim şunlar:KK56:
1-bir tabak zeytin yaglı barbunya yemegi
2-göbek salata badem domates limon sulu zeytin yagı az tuz ceviz 5 adet az peynir tamam
3-bir kase yogurt
dün yaptım bu salatayı hiç acıkmadım 1 koca bardak yeşil çay

2 litre uyumuda içmeye çalışıcamm bugün ev işi ütü yemek ypicam gene gitti kaloriler :KK9::KK9:birazan kahvaltımı yapıcam kazamız mubarek olsun kızlar kızlar hayde :KK52::KK52:çarşambayada allah kerimdir bakalım orucum nasıl geçicek hoş iyi geçer kendimi bildim bileli aç geziyorum kilo alıyorum diye:KK9::KK9::KK9::KK9:herkeze güzel bir hafta sonları diliyorum :KK16::KK16::KK16:

pasam eşofmanı giyebilirsin ama bildiğim kadarıyla oruclu iken duş alınmıyor.Bence iftara son 1 saat kala giy yürüyüş yap iftardan hemen sonrada yıkanabilirsin
ben iftardan 1,5 saat sonra falan yaptım sporumu hem yediklerimi sindirmiş oldum hemde rahat rahat 25 dakikaya yakın aerobik yaptım

selam kıslar..3 gundur giremedim maalesef...hemen durumları rapor ediym..
caRSAMBA konyaya gittik--kacmagın dibine vurdum..
persembe ağır ama cok ağır bi temizlik yaptık..gene kacamagın dibine vurdum..
cuma oruc tuttum kacamak yapmadım..
cumartesi yani bugun de orucum..
dun aksam kayınbabam kalp krizi gecirdi maalesef...acildeydik..ama şimdi iiyi Allahtan..yogun bakımda...neyyse kafanızı şişirmek istemem...

ya kıslaar ben yuruyus filan yapamıyorum yaa..saHURDAN sonra cok uykum geliyo..iftardan sonra ew işleriyle ugrasıyom zaten..gunduz hic bi iş yapmıyom da..:KK9::KK9:
şimdi biraz gecmişe bakalım...:KK53::KK53::KK53:

cuma oruc tuttum kacamak yapmadım..
dun aksam kayınbabam kalp krizi gecirdi maalesef...acildeydik..ama şimdi iiyi Allahtan..yogun bakımda...neyyse kafanızı şişirmek istemem...

ya kıslaar ben yuruyus filan yapamıyorum yaa..saHURDAN sonra cok uykum geliyo..iftardan sonra ew işleriyle ugrasıyom zaten..gunduz hic bi iş yapmıyom da..:KK9::KK9:

Pro geçmiş olsun canım acil şifalar dilerim..
Oruçlarını Allah kabul etsin:112:

slm kızlar ben geldim:KK52::KK52::KK52:nasılsınız bakem,kimler var kimler yok.yeni gelenler hoş gelmişler:KK16::KK16:
dün dödük ama valiz boşalt,yıka,alınanları yerlerştir derken bugün gelebildim.çok ösledim sizleri çokkkk:KK19::KK19:
hemen milletin tepkisini yazayım:KK1:eşimin ailesi bizi karşılamaya geldiklerinde eşime beni soracaklardı nerdeyse,tanımadılar beni:KK9::KK9:aaa nolmuş sana ne kadar zayıflamışsın,ne güzel olmıuşsun didi herkes,aynnen bu gözlerle:KK53::KK53::KK53:tabi ben hindi gibi kabardım zevkten:KK60::KK60::KK60:eşim de kıskançlıktan iyice çatladı:KK52::KK52:
herkes nasıl zayıfladığımı sordu anlattım bende karatayı,kimisinin aklına yattı,kimisi de ben onu yapamam ekmeksiz doymam dedi.ben de ekmek ye de hiç zayıflama dedim
:KK9::KK9::KK9:
leylakcım hosgeldin bidenem...ozledik seni...cok kom,k anlatmıssın kısss...cok guldum..oh olsun o gorumcene bu arada..:KK9::KK9:

hoşgeldin canım .özlettin kendini daha olmamışsın ameliyat inş. hayırlısıyla olur kıurtulursun sıkıntılarından.senden kurtulmak isteyen kim.sen iyileş ve daha sık gel aramıza.
canım ben +lardayım sen gidince kendimi yemeye verdim :KK1::KK1::KK1: ama tekrar dikkat etmeye başladım istemiyorum verdiğim kiloları geri almak:KK20:
canım :KK54: kendine iyi bak görüşürüz...
hosbulduk esasım..saolasın bidenem,cok tesekkur ederim..:KK16::KK16::KK16:aman dikkat et bacım..ramazan ayı bizim için tehlikeli biraz...opuyorum canım..:KK16::KK16::KK16:

Pro geçmiş olsun canım acil şifalar dilerim..
Oruçlarını Allah kabul etsin:112:
saolasın bidenem..sen tutyomusun oruc..gerci sormam hataydı kesin tutuyosundur--seninkini de Allah kabul etsin canımcım..:KK16::KK16:
gecmişi soyle bi okumaya yeltendim ama hiç okunacak gibi değil cok yazmıssınuz yauuww:KK52::KK52::KK52::KK52:

cumaoruc tuttum kacamak yapmadım..

canım hoşgeldin.kayınbabana da çok geçmiş olsun allah şifalar versin bacım:KK16::KK16:

leylakcım hosgeldin bidenem...ozledik seni...cok kom,k anlatmıssın kısss...cok guldum..oh olsun o gorumcene bu arada..:KK9::KK9:

hoşbulduk canımcım.ben de sizzleri özledim bebişim:KK19::KK19:bence de oh olsun:KK9::KK9::KK9:

canım hoşgeldin.kayınbabana da çok geçmiş olsun allah şifalar versin bacım:KK16::KK16:

hoşbulduk canımcım.ben de sizzleri özledim bebişim:KK19::KK19:bence de oh olsun:KK9::KK9::KK9:
hosbulduk canımcım...cok saolasın gercekten...:KK16::KK16::KK16:burdan ayrı kalınca olmuyo demi..hep bi tarafın eksik oluyo sanki...

saolasın bidenem..sen tutyomusun oruc..gerci sormam hataydı kesin tutuyosundur--seninkini de Allah kabul etsin canımcım..:KK16::KK16:
gecmişi soyle bi okumaya yeltendim ama hiç okunacak gibi değil cok yazmıssınuz yauuww:KK52::KK52::KK52::KK52:

sağol canımcım tutuyorum Allah kabul ederse sağol..
Pazarımı yaptım geldim:112: Çoğu şey var bahçemde ya eksik olanları alıyos pazardan:KK34:

:KK56::KK56::KK56::KK56:
fırında patatesli patlıcanlı köfte
4 sarma
3 litreye yakın su:KK34: çok susuyorum midem resmen suyla şişiyor:KK9::KK9::KK9:

Sahurum:KK56::KK56::KK56:
2 haşlanmış yumurta
1 hurma
domates + biber
bolca peynir
Az zeytin
ş.siz çay
içebildiğim kadar da su
omegalarımı unutuyorum 2 gündür bende:26:

uykum geldi gene yaw...:18::18::18::18::18::18::18:
gididp accık daha yatıym....bugun davet yok cok sukur..sewmiyorum davetleri...botunu cıkarıyolar..sanki ramazanın sozluk anlamı yemek miş gibi davranıyolar...:KK20::KK20::KK20:

X