Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Malesef ciddiyim canım:KK5: Daha önce forumda da bir arkadaş demişti: meyve şekerinin fazlası selülit yapıyor diye. inanmamıştım ama yaşadım gördüm. Yaklaşık 3-4 haftadır neredeyse her öğünde meyve yiyorum ağaçtan toplarken yediklerim derken günde 2 koca tabak yiyordum sanırım. Sonuç ortada, vücudumun şiş olması da cabası, bacaklarım fln şişti resmen

Çok sağol paylaştığın iin bu bilgiyi Asyacım.:KK54: Neyse ki sen zaten bi lokmacik bi hatunsun, senin bacaklar biraz kalınlaşsa iyi bile olur belki:KK1: Zaten senin azminle ve Karatayın yardımıyla hop diye gider o şişliklerEn Büyük KK

kızlarr ramazann başlıyo ve ben son kaçamaklarımı yaptımmm dedimkiii ramazanda gün boyu canım çeker yiyemem iftarda da nerde bulurum diyerektennnn
öğle öğünümü burger kingten yptım:KK70::KK70::KK70::KK70::

1 king chicken yedim
yanında kola patates soğan halkası tabi mayonezde kullandım yapcak bisi yok son kacamaktıı ohh ama sabah kahvaltımdan tam 5 saat sonra yaptım çokta güzel oldu :KK70:

simdi aksam yemeğimi yicem

1 dolmabiber
1 kase yoğurt
biraz bulgur pilavı
ve çay içicem

sahura kadarda yemem

:KK16::KK16::KK16:amin işşallah biliyorumusun ben 118 kilodan 103 kadar düştüm aç kalaarktan kendi çabalarımla 1600 kalorilik diyet yaptım sabrina karatayı önerdi dedim deneyim ne kaybederim:KK16::KK16:allahım utandırmasın beni işşallah :18::18:benim aram haamur işleriyle yok zatende tatlıya hayır diyemiyorum ya :KK17::KK17:hedede reglim yakınsa ve regliysem:KK53::KK53:ama onun kolayınıda buldum günde 8 adet hurma vucuda kilo aldırmıyomuş bunu diyetisyenim söyledi ban reglin gelince at agzına bir tane dedi damagında beklet eme eme ye dedi yutma dedi hep şekerin yerine gelicek hemde su içiceksin dedi:KK53::KK53:bende öle yapıyorum yada kuru kayısı erik yiyorum inan toplasan 33 kilo vermişim geçen sene eylülden beri:KK53::KK53:buzdolabından bir resmim var dehşet birşey :KK53::KK53:annem benden kiloluama ben onldan kilolu çıkmışım sanki annem benim yavrum :KK1::KK1::KK1:her mutfaga gittigimde her dolabı açtıgımda kaçamak yapmak istesem bana ceeee diye bakıyor:KK9::KK9:birde bir bebek resmi var ona her baktıgımda dahada hırslanıyorum :KK47::KK47:şimdi bazıları dicekki 3 çocugu ölene kadar nerdeydi aklı dicek kızmet zaman bugünyemiş diyecegim başka birşey diyemiyorum ocaktan beri pirinç pilavının tadını unuttum obndan vazgeçtimde bir kase yogurtlu makarnadamı yiyemiyoruz :KK17::KK17:

Verdiğin kilolar için tebrik ederim seni:KK9:

Resim konusu çok fena, ben resmen korkuyordum resim çektirmeye, gördüğüm manzara o kadar üzücüydü ki, sinirlerin bozulup daha çok yiyodum resmen. Inşallah o buzdolabının üstündeki resim de senin için tarih olucak canım. Ma ayne orda dursun da seni korkutmaya devam etsin bence, gayet etkili bi yöntem:KK52:

Un ve şekeri hayatından çıkarırsan (3 hafta sürüyo çünkü beynimizin herhangi bi besini unutabilmesi için 3 hafta geçmesi gerekiyomuş) zaten artık insanın canı ne tatlı ne de hamur işi istemiyo. Ben de inanmazdım ama bizzat tecrübe ettim bunu. Inanır mısın Nutellayı kaşıkla yiyodum. Şimdi kavanozu görünce başımı çevirebiliyorum, hiç umrumda diil resmen:KK1: Hem bak hurmayla çözüm bulmuşsun, öyle devam et, zaten Karat izin veriyor hurmaya. Ama şeker alışkanlığını yenmek için ennnn önemlisi sabah kahvaltısında dahi ekmek yememek çünkü işlenmiş unla yapılmış her tür ekmek vücuta direk şekere dönüşüyo ve şekerli gıda ihtiyacını arttırıyo. Yoğurtlu makarna da bu gruba dahil tabii ki.

Burda hiç kimse sana olumsuz yaklaşmaz, inan bana. Bana o kadar destek oldular ki, sadece bana diil, buraya başlayan herkese aynı destek mevcut. Çok seviyorum topik arkadaşlarımı. İyi ki varsınız kısssllaaarrrrr:KK54::KK54::KK54:

Hoş geldin, çok doğru bir karar vermişsin Karataya başlamakla. Buraya bol bol takıl, menü bildirimlerini yap ve iletişimi koparma bence çünkü burdaki paylaşımların motivasyona inanılmaz etkisi var.:KK1:

Canim allah sana ve senin gibi evlat sahibi olmak isteyen herkese hayirli evlatlar nasip etsin. Inşallah tez zamanda gönlündeki bebişine kavuşursun. Hem bu arada hamile kalmadan Karatay'a başladığın da çok çok iyi olmuş. Böylece hem kendin hem de inşallah kucağına alacağın bebeğim için çok hayırlı bir adım atmış oldun. Un ve şekeri kesmek hem kendine hem de bebeğine yapabileceğin en büyük iyilik, inan buna :KK1:

Hoşgeldin Fzguncum. ben de Pazartesi sabahı döndüm. Döner dönmez de Karataya da tam anlamıyla başlamışsın :KK9::KK9::KK9: Yarın sabah tartılar hepimizin yüzünü güldürsün inşallah.

Sersumcum nasılsın? inşallah keyfin yerindedir. Sıcaklarla aran nasıl?

Bu arada lahmacunlar için de affiyettlerr olsun:KK1::KK1::KK1:

aaaa, olur mu hiç öyle şey. Walla eminim benim gbi bi çok kişi seni yürekten tebrik etti. Darısı başımıza Emelcim. Ve de tabii ki sana bissürü :KK9::KK9::KK9:

Aynen öyle, ya tereyağı, ya da zeytinyağı kullanıcaksın. Ama zaten bu diyette pilav, makarna, börek çörek kesinlikle yok. Un ve şekeri hayatndan çıkarmak zaten sağlığın için yapabileceğin en iyi şey. Bunlar çıkınca yediğin yağ miktarı da haliyle azalıyo tabii. Burada pek çok kişi yaptığı hafif yemeklerin tariflerini paylaşıyo. Mesela şu anad en çok yapılan taze sebzeleri küp küp doğrayıp, haif zeytinyağlaığ fırında pişirmek ve sarımsaklı yoğurt ile yemek.

Mesela benim bugün yediklerim şöyle:

Kahvaltı (kahvaltıyı mutlaka kuvvetli yapmalısın, çok önemli bu): 2 adet biber salçalı yumurta (salçayı evde kendimizyaptık), 10 adet zeytin, 1 domates, 1 salatalık, biraz maydanoz&dereotu, avuç içi kadar keçi peyniri, 1 küçük incebelli çaybardağı kadar ceviz. Kahvaltı sonrası 2 adet Omega 3

Öğle: Zeytinyağlı fasulye ve yoğurt (evde kendimiz mayalıyoruz)

Akşam: Izgara pirzola, yeşil salata, taze fasulye

Yiyeceklerini mümkün olduğu kadar doğal seçeneklerden seçmelisin. Sabahları mutlaka 2 yumurta yemelisin (yumurta yiyemiyorsan muz olabilir). En azından ilk haftalarda meyveden uzak dur, çok canın isterse sabah ye. Ara öğün yapma. Öğün araların en az 4 saat olsun. Bulgur yiyebilirsin ama her gün değil. Haftada 1 kere de lahmacun yiyebilirsin.

İlk sayfaları okursan temek prensipleri görürüsün zaten. Ama bence kitabı alıp oku mutlaka. Hocamızın 3 tane kitabi var. Üstünde yeşil mezura olanını tavsiye ediyo arkadaşlar genelde.

Buraya mutlaka takıl. Buradaki destek ve motivasyon çok çok önemli

Hoşgeldin Neda. Allah sana da en kısa zamanda sağlıklı bir bebiş nasip etsin inşallah:nazar: Burada çok başarılı kilo verme hikayeleri var. Eminim sen de kısa zamanda arzu ettiğin kadar kiloyu verirsin:KK1:

hoşbulduk canım:KK16::KK16::KK16:
canım şehriye çorbası içmişsin güzelde şehriyede makarna kapsamına girmiyomu :44::44::44:

canım o avatarı kızım vefat ettiginde koydum benim yasımı simgeliyor anlıcagın ne zaman bebegim olucak ozaman avatarı degiştiricem alta dikkat et avatarın altında ne yazıyor:KK59::KK59::KK59:benden geçti artık avatar resmi önceleri paşamın resmi vardı sonra hıyarlı babayı koymuştum şimdide bunu koydum inan çok istedim degiştirmeyide elim gitmedi :KK50::KK50::KK50:ben artık sizlerin avatarına bakar gülerim :KK1::KK1:

canım çok üzüldüm yaşadıklarına.rabbim sana en kısa zamanda sağlıklı hayırlı bi evlat nasip etsin inşallah:KK16::KK16::KK16:

verdiğin kilolar için tebrik ederim seni:KK9:

Resim konusu çok fena, ben resmen korkuyordum resim çektirmeye, gördüğüm manzara o kadar üzücüydü ki, sinirlerin bozulup daha çok yiyodum resmen. ınşallah o buzdolabının üstündeki resim de senin için tarih olucak canım. Ma ayne orda dursun da seni korkutmaya devam etsin bence, gayet etkili bi yöntem:KK52:

Un ve şekeri hayatından çıkarırsan (3 hafta sürüyo çünkü beynimizin herhangi bi besini unutabilmesi için 3 hafta geçmesi gerekiyomuş) zaten artık insanın canı ne tatlı ne de hamur işi istemiyo. Ben de inanmazdım ama bizzat tecrübe ettim bunu. ınanır mısın nutellayı kaşıkla yiyodum. şimdi kavanozu görünce başımı çevirebiliyorum, hiç umrumda diil resmen:KK1: Hem bak hurmayla çözüm bulmuşsun, öyle devam et, zaten karat izin veriyor hurmaya. Ama şeker alışkanlığını yenmek için ennnn önemlisi sabah kahvaltısında dahi ekmek yememek çünkü işlenmiş unla yapılmış her tür ekmek vücuta direk şekere dönüşüyo ve şekerli gıda ihtiyacını arttırıyo. Yoğurtlu makarna da bu gruba dahil tabii ki.

Burda hiç kimse sana olumsuz yaklaşmaz, inan bana. Bana o kadar destek oldular ki, sadece bana diil, buraya başlayan herkese aynı destek mevcut. çok seviyorum topik arkadaşlarımı. Iyi ki varsınız kısssllaaarrrrr:KK54::KK54::KK54:
canım ben çavdar ekmegi yiyordum bebem beyaz ekmek degil ne diyorsun yogurtlu makarnadamı yasak:KK53::KK53:deme öyle mukaddes deme öyle :KK60::KK60::KK60:yandım desene 41 le
şimdi akşam yedikelrime gelelim
bir kasemercimek çorbası
bir kase yogurt
bol göbek badem domates salatası zeytinyaglı limonlu
yanınada aktardan diyet çay aldım kayısılı onu içicem :KK24::KK24:akşamada yatmadan sodayı içtimmi tamam bu iş bu arada 2 litre su içtim yatmadan 1 litre daha içsem fena olmaz yane:KK9::KK9:inan insan isteyince azim edince olay bitiyor kiloda versemde o resim orda kalıcek bu arada 75 düşüyüm hayalime kavuşucam:KK49::KK49::KK49:
hoşbulduk canım:KK16::KK16::KK16:

canım çok üzüldüm yaşadıklarına.rabbim sana en kısa zamanda sağlıklı hayırlı bi evlat nasip etsin inşallah:KK16::KK16::KK16:

amin işşallahhhhhhhhhhhh cümlemize işşallah :KK16::KK16:

Neyse ben gidiyimde yemekelrimi hazırlayayım bari :KK55::KK55:6 geçiremem lazım şuna inandım 6 sonra birşey yemeyince çok güzel kilo veriyorsun:KK76::KK76::KK76:

paşam hoşgeldin aramıza.. Yaşadıkların hiç de kolay değilmiş... Allah'ım tez zamanda sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin inş.

ben pirinç pilavını mecburiyetten yiyordum :KK70::KK70::KK70: evde o olunca napim tavuk&et gibi yemek olunca ölesine yiyordum makarnaya aşığım <3 :KK70:
kısarım kendimi ama asla vazgeçmek istemem ondan :KK70:D:KK70: ve kızlar annem arpaşehriyeden pilav yapıyor oda pirinç pilavı kadar sakıncalımıdır????

canım o avatarı kızım vefat ettiginde koydum benim yasımı simgeliyor anlıcagın ne zaman bebegim olucak ozaman avatarı degiştiricem alta dikkat et avatarın altında ne yazıyor:KK59::KK59::KK59:benden geçti artık avatar resmi önceleri paşamın resmi vardı sonra hıyarlı babayı koymuştum şimdide bunu koydum inan çok istedim degiştirmeyide elim gitmedi :KK50::KK50::KK50:ben artık sizlerin avatarına bakar gülerim :KK1::KK1:[/QUOTE]

Cok uzuldum. Insallah dilegin olacak, bebegini kucagina alacaksin. Sevgiler.

6:00'da kalkis

50 dakika yuruyus

Kahvalti: 9:00
- 2 yumurtali sebzeli omlet
- Yesillik, domates, salatalik
- 3 yesil zeytin
- 2.5 ceviz
- Yesil cay
Vitamin ve mineraller

30+30 dakika yuruyus

Ogle: 15:00
- Sebze corbasi
- Karides
- Yesil salata, domates, salatalik
- Ayran+peynir
Multivitamin

Aksam: 18:00
- Tarcinli sut

Irmakcım yine süper bir menü tebrik ediyorum seni...idolümsün :)

Çok fazla menü bildirimi yapamıyorum, ama buradan da ayrılmıyorum. Şimdi call..indiriyorum. ve başlayacağım inşallah. Anladığım kadarıyla 21 gün düzenli olarak yapılacak. Haftanın bir günü ara verilecek. Daha önce plates deneyimim olmuştu. Bunu da rahat yapacağımı düşünüyorum. Oldukça sıkılaştırdığını okudum, inşallah faydasını görürüm ben de. Hergün mutlaka 3-4 Lt suyumu içiyorum. Tabi yarın nasıl yapacağım bilmiyorum.Artık iftardan Sahura kadar suya devam. Birkaç damla limon eklemek suyu daha lezzetli yapıyor, hem de harareti alıyor. Limon miktarının çok fazla olmamasına dikkat ettim çünkü tansiyonu düşürüyor. Bu arada herkesin Ramazan Ayını kutlar, sağlıklı, huzurlu,mutlu ve anlamını idrak ederek geçirmemizi temenni ederim. Sevgiler...

canım ben çavdar ekmegi yiyordum bebem beyaz ekmek degil ne diyorsun yogurtlu makarnadamı yasak:KK53::KK53:deme öyle mukaddes deme öyle :KK60::KK60::KK60:yandım desene 41 le
şimdi akşam yedikelrime gelelim
bir kasemercimek çorbası
bir kase yogurt
bol göbek badem domates salatası zeytinyaglı limonlu
yanınada aktardan diyet çay aldım kayısılı onu içicem :KK24::KK24:akşamada yatmadan sodayı içtimmi tamam bu iş bu arada 2 litre su içtim yatmadan 1 litre daha içsem fena olmaz yane:KK9::KK9:inan insan isteyince azim edince olay bitiyor kiloda versemde o resim orda kalıcek bu arada 75 düşüyüm hayalime kavuşucam:KK49::KK49::KK49:

amin işşallahhhhhhhhhhhh cümlemize işşallah :KK16::KK16:

Canm ekmek adına(çavdar,kepek,tam buğday.beyaz......) hiçbirşey yemiyoruz. Soda işlenmiş gıda olduğu için içmiyoruz. Eğer çok arzu edilirse MAden Suyu tercih ediyoruz, doğal olduğu için. Kısaca şöyle düşünmek lazım; bir ürünü elimize aldığımızda fabrikaya girmiş mi girmemiş mi? Bunu düşündüğünde eğer fabrikadan üretilmişse kesin işlenmiş gıdadır ve biz onu vücudumuza almıyoruz. Böylece ne yemeyeceğimizi öğrenmiş oluyoruz. Sevgi ile...

canım o avatarı kızım vefat ettiginde koydum benim yasımı simgeliyor anlıcagın ne zaman bebegim olucak ozaman avatarı degiştiricem alta dikkat et avatarın altında ne yazıyor:KK59::KK59::KK59:benden geçti artık avatar resmi önceleri paşamın resmi vardı sonra hıyarlı babayı koymuştum şimdide bunu koydum inan çok istedim degiştirmeyide elim gitmedi :KK50::KK50::KK50:ben artık sizlerin avatarına bakar gülerim :KK1::KK1:

Cok uzuldum. Insallah dilegin olacak, bebegini kucagina alacaksin. Sevgiler.[/QUOTE]
CENNET KUŞLARIM ONLAR BENİM BİRİ BANA DESEYDİ KİLO VERİCEN DESEYDİ GÜLER GEÇERDİM AMA MECBURUM İNAN EVLADTLARIM İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPTIM YETMEDİM YETEMEDİM MALESEF RABBİM BÖYLE NASİP ETMİŞ BÖYLE OLDU İŞTE :KK59::KK59:MEVLAM BUNDAN SONRA AGLAMASIN İŞŞALLAH BİZLERİ SÖZÜN BİTTİGİ YERDEYİM İNAN :KK14::KK14:
Çok fazla menü bildirimi yapamıyorum, ama buradan da ayrılmıyorum. Şimdi call..indiriyorum. ve başlayacağım inşallah. Anladığım kadarıyla 21 gün düzenli olarak yapılacak. Haftanın bir günü ara verilecek. Daha önce plates deneyimim olmuştu. Bunu da rahat yapacağımı düşünüyorum. Oldukça sıkılaştırdığını okudum, inşallah faydasını görürüm ben de. Hergün mutlaka 3-4 Lt suyumu içiyorum. Tabi yarın nasıl yapacağım bilmiyorum.Artık iftardan Sahura kadar suya devam. Birkaç damla limon eklemek suyu daha lezzetli yapıyor, hem de harareti alıyor. Limon miktarının çok fazla olmamasına dikkat ettim çünkü tansiyonu düşürüyor. Bu arada herkesin Ramazan Ayını kutlar, sağlıklı, huzurlu,mutlu ve anlamını idrak ederek geçirmemizi temenni ederim. Sevgiler...

CANIMBENDE PLATES YAPTIM BANTLARINIDA ALDIM TAVSİYE EDERİM İYİCE SIKILAŞIYOR İNSAN :KK53::KK53:REGLİM BİTSİN ORUÇTA OLSA YÜRÜYÜŞE GİTSEM DİYORUM BİRŞEY OLURMU ACABA AKIL VERİN KIZLAR BANA BEN NE YAPAYIM :44::44:

kızlar herkeze hayırlı günler diliyorum sizlerden birşey isticem ben 7 takımdan sabrinanın yavrularından biriyim :KK1::KK1::KK1:bana karatayı önerdi allah nasip etti karataya başladım bugün sabah 10 yedim hiç acıkmadım demide 5 kayısı ve 2 erik yedim sizlere sormak istedigim soru şu ben eylülde bebeg vesile olucam allah nasip ederse doktorum 75 düşmen lazım dedi ben 70 düşünce vesile olmak istiyorm hiç kaçamak yapmasam zaten yapmamda:KK1::KK1:herşey bebeklerim için çünkü 3 bebegimi kaybettim :KK14::KK14:eylüle kadar nasıl veirirm bu kiloları ve ban yardım edermisiniz sizlere soru sorunca cevaplarmısınız bu kiloları 7 takımda verdim 18 kiloyu :KK53::KK53:bende silerle birlikte devam etsem benide alımısınızaranıza inanın çok ihtiyacım var motiveye ve evlat sevgisine ben eylüle kadar ne kadar kilo veiririm canlarım ya yorunları olan varsa bir el atsalar ne kadar sevinicem bilemezsiniz inanın çok zor evlatsızlık:KK14::KK14::KK14::KK14:

:KK16::KK16::KK16:amin işşallah biliyorumusun ben 118 kilodan 103 kadar düştüm aç kalaarktan kendi çabalarımla 1600 kalorilik diyet yaptım sabrina karatayı önerdi dedim deneyim ne kaybederim:KK16::KK16:allahım utandırmasın beni işşallah :18::18:benim aram haamur işleriyle yok zatende tatlıya hayır diyemiyorum ya :KK17::KK17:hedede reglim yakınsa ve regliysem:KK53::KK53:ama onun kolayınıda buldum günde 8 adet hurma vucuda kilo aldırmıyomuş bunu diyetisyenim söyledi ban reglin gelince at agzına bir tane dedi damagında beklet eme eme ye dedi yutma dedi hep şekerin yerine gelicek hemde su içiceksin dedi:KK53::KK53:bende öle yapıyorum yada kuru kayısı erik yiyorum inan toplasan 33 kilo vermişim geçen sene eylülden beri:KK53::KK53:buzdolabından bir resmim var dehşet birşey :KK53::KK53:annem benden kiloluama ben onldan kilolu çıkmışım sanki annem benim yavrum :KK1::KK1::KK1:her mutfaga gittigimde her dolabı açtıgımda kaçamak yapmak istesem bana ceeee diye bakıyor:KK9::KK9:birde bir bebek resmi var ona her baktıgımda dahada hırslanıyorum :KK47::KK47:şimdi bazıları dicekki 3 çocugu ölene kadar nerdeydi aklı dicek kızmet zaman bugünyemiş diyecegim başka birşey diyemiyorum ocaktan beri pirinç pilavının tadını unuttum obndan vazgeçtimde bir kase yogurtlu makarnadamı yiyemiyoruz :KK17::KK17:

Paşam, hoşgeldin aramıza. İnan en doğru yerdesin. Çünkü karatayla sadece zayıflanmıyor. Sağlıklı besleniliyor. Böylece de vücutta ters giden şeyler de düzeliyor, vücut dengesini buluyor. Bu yüzden bence, bebek sürecinde de herşey çok daha iyi olacaktır. Benim genç kızlığımdan beri düzensiz olan reglim düzene girdi mesela (tekrar tekrar okuyan arkadaşlardan özür diliyorum).

Bir de kendine çok acımasız davranıyorsun gibi geldi bana. 3 çocuğun ölene kadar aklın nerdeydi diyecek bazıları yazmışsın. Burda kimse böyle birşey demez, sen de lütfen aklına böyle şeyler getirme. Allah hayırlısıyla, en kısa sürede bebeğini kucağına almayı nasip etsin.

canm ekmek adına(çavdar,kepek,tam buğday.beyaz......) hiçbirşey yemiyoruz. Soda işlenmiş gıda olduğu için içmiyoruz. Eğer çok arzu edilirse maden suyu tercih ediyoruz, doğal olduğu için. Kısaca şöyle düşünmek lazım; bir ürünü elimize aldığımızda fabrikaya girmiş mi girmemiş mi? Bunu düşündüğünde eğer fabrikadan üretilmişse kesin işlenmiş gıdadır ve biz onu vücudumuza almıyoruz. Böylece ne yemeyeceğimizi öğrenmiş oluyoruz. Sevgi ile...

deme öyle mukaddet deme öyle:KK1::KK1::KK1:mukaddesler çogaldı yeminle ben sodadan vazgeçememki günde 1 adet içiyorum :KK30::KK30:onudamı bırakıcam ben şimdi maden suyuyla soda aynı olmuyomuki bebem ya tavsiyelrin için sagol :KK48::KK48:

Çok üzüldüm. İnanıyorum ki buradaki arkadaşların da desteğiyle, senin azmin birleştiğinde istediğin kiloları verip, bebeğini kucağına alacaksın.:)

paşam, hoşgeldin aramıza. Inan en doğru yerdesin. çünkü karatayla sadece zayıflanmıyor. Sağlıklı besleniliyor. Böylece de vücutta ters giden şeyler de düzeliyor, vücut dengesini buluyor. Bu yüzden bence, bebek sürecinde de herşey çok daha iyi olacaktır. Benim genç kızlığımdan beri düzensiz olan reglim düzene girdi mesela (tekrar tekrar okuyan arkadaşlardan özür diliyorum).

Bir de kendine çok acımasız davranıyorsun gibi geldi bana. 3 çocuğun ölene kadar aklın nerdeydi diyecek bazıları yazmışsın. Burda kimse böyle birşey demez, sen de lütfen aklına böyle şeyler getirme. Allah hayırlısıyla, en kısa sürede bebeğini kucağına almayı nasip etsin.

canım tabikide demezler ama misal dedim okadar kırıldımki çevremden neler neler bebeklerim öldügünde ban senin yüzünden vucudun istemiyor senin yüzündenölüyorlar bırakl artık bebek fikrini sen sakatsın :KK53::KK53:dediler durdular 11 senedir evliyim 3 şehit verdim kendi dilimle artık kırılmak istmiyorum bilmiyolarki yavrularım vefat edince ne acılar çektim evlat hasretiyle yanıyorum nerden bilsinler inan artık kimseyle görüşmüyorum evde kk takılıyourm burası yetiyor ban azim ettim kkar verdşim vericem bu kiloları göstericem herkeze bende sakatlık varmı diye birde en yakınların canını yakıyoya işte o an bitiyorsun rabbim yüüzme baksında sag saglim vereyim bu kiloları karataya gelince sabah başladım acıkmadım hamur işleriyle aram yokta tatlı ne ler yiyebiliiriz bebelr ya sütlaç tavuk gösgsü kazan dibi:KK9::KK9:regliliyim kafayı yedim iyimi kusura bakmayım gözümün önünden sütlü tatlılar geçiyor:KK1::KK1:diyet süt içebiliyormuyuz yagsız aldım da :KK17::KK17:

Selam kızlar.
Dün sabah anneme gittim. Bugün geldim. Annem de Karataycı olduğu için kaçamak olmadı ama yürüyüş yapamadım. Gerçi havuza girdim ama küçüğümle girdiğim için, yüzmekten çok çimmek denebilir benim yaptığıma:KK9:

Fzgun ve paint hoşgeldiniz canlarım. Paint çok geçmiş olsun babana. Umarım böylece atlatır, gider.

İyiniyetli ve emel, tebrik ederim. Bombaları patlatmışsınız şimdiden..:nazar::KK9::KK9: İnşallah yarın daha da vermiş olursunuz.

Asyam, Rabbim kimsenin duasını boş çevirmez, bazen biz sabırsız oluyoruz o kadar. Şaka yapmıştım sadece çıtır kızım. Kırılmadın inşallah:KK54:

Ben sevgiyle aynı takımda olduğum için, onun gibi yazdım ama asıl piyanist şantörümüz o:KK52::KK52:

Sevgi, naparız arkadaşım Ramazan'da? Ben her yıl 3kg alırım Ramazanda. Benim için kilo almamak bile başarı yani:KK43:

Bu arada, oruç tutacak arkadaşlar, bildirim için sahurdan önce mi tartılsak ne dersiniz?

çok üzüldüm. Inanıyorum ki buradaki arkadaşların da desteğiyle, senin azmin birleştiğinde istediğin kiloları verip, bebeğini kucağına alacaksın.:)

canım benhergün yedikelrimi yazayım sizde beni uyarın olurmu:KK34::KK34::KK34:7 takımdayım zaten olurda ortadan kaybolursam bilinki işim var giremiyorumdur:KK53::KK53:işşallah kendi azmimle vesizlerin destegiyle başarıcam anne olanlar beni çok iyi anlıyorular beni biliyorum kadın kısmı merhametkli olur canlarım bunu söyler bunu bilirim yanlız ben günde 4 ilaç kullanyorum bebek için ne yapsamda nasıl içsem ilaçları:44::44:

canım tabikide demezler ama misal dedim okadar kırıldımki çevremden neler neler bebeklerim öldügünde ban senin yüzünden vucudun istemiyor senin yüzündenölüyorlar bırakl artık bebek fikrini sen sakatsın :KK53::KK53:dediler durdular 11 senedir evliyim 3 şehit verdim kendi dilimle artık kırılmak istmiyorum bilmiyolarki yavrularım vefat edince ne acılar çektim evlat hasretiyle yanıyorum nerden bilsinler inan artık kimseyle görüşmüyorum evde kk takılıyourm burası yetiyor ban azim ettim kkar verdşim vericem bu kiloları göstericem herkeze bende sakatlık varmı diye birde en yakınların canını yakıyoya işte o an bitiyorsun rabbim yüüzme baksında sag saglim vereyim bu kiloları karataya gelince sabah başladım acıkmadım hamur işleriyle aram yokta tatlı ne ler yiyebiliiriz bebelr ya sütlaç tavuk gösgsü kazan dibi:KK9::KK9:regliliyim kafayı yedim iyimi kusura bakmayım gözümün önünden sütlü tatlılar geçiyor:KK1::KK1:diyet süt içebiliyormuyuz yagsız aldım da :KK17::KK17:

Benim canım tatlı istediğinde, sabah kahvaltıda kuru incirin içine ceviz koyup üstüne tarçın serpiyorum. Arkadaşlardan tarçınlı veya kakaolu süt içenler de var(süte kakao katılıyor, şekersiz, hazır kakaolu süt değil yani)

X