Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

2. öğünümüde yazayım birazdan yerim henüz pişiyorda :26:
kıymalı kabak
yoğurt
az bulgur pilavı

aramıza hoş geldin
inşallah çok yakın zamanda istediğin kiloya ulaşır özlemini duyduğun bebişinede kavuşursun
kavuşuncada inşallah senin için herşeye değermiş diyeceksin
kolay gelsin :KK16:
:18::18::18::18:sagol bazen diyorumki keşke yesekte kilo almasak nede imreniyorum öyle insanlara:KK1::KK1::KK1:
cuma günleri tartı günü tarihe göre bak geçmişte vardır

canım sagol ben bir geçmişe gidiyim en fazla bir haftada kaç kilo veren oldu merak ettimde :KK17::KK17:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: Emel'ciğim darısı başıma.

Asya'cığım nasıl gidiyor, meyveler bitti mi?:)

İnşallah en kısa sürede sağlık içinde evlat sahibi olursunuz.

2. Öğün: salata, biraz peynir ve cevizli, 1 kase yoğurt
canım hoşgeldin:KK52::KK52::KK52: afiyet olsun
meyveler biter mi kız, hala 3 ağaçta kayısı var, 2 ağaç vişne, 2 ağaç karadut var, 2 ağaçta can erik var. ağustosta mürdüm erikleri olacak sonrada sonbaharda elmalar olur:nazar::nazar::nazar:
propycilin korkusundan yiyemiyorum resmen:KK1::KK1::KK1:
bir de meyveyi çok yeyince selülitim arttı hocamız ne kadar haklıymış

yarın burnumdan deviasyon+estetik ameliyatı oluyorum bana iyi dileklerinizi iletir misiniz kızlar? :KK61:büyük ihtimalle isteğim dışındaki şeylerle beslenip 1 hafta boyunca pasif şekilde yatacağım. benim diyet yalan oldu pff :p :105:

canım geçmiş olsun yeni gördüm daha yazını umarım ameliyatın iyi geçmiştir ve biran önce sağlığına kavuşursun...

gunaydin karatay guzelleri ..gunlerdir sizi takipteyim masallahiniz var..ancak uyeligim yeni onaylandi..ilk firsatta yaZiyorum..10 gundur karatay diyeti yapiyorum 85.1 ile basladim 82.4 bugunku kilom..artik bende sizinleyim:))

hoşgeldin aramıza ve çok güzel kilo vermişsin 10 günde.inş.hedefinede kolayca ulaşırsın...

selam arkadaslar ramazan oncesı son kahvaltımızıda yaptık arkadasımla mukellef bır sofraydı ne sız sorun ne ben anlatayım ıkıncı ogunumude az once yedım

k.t. yogurt
domates
omega3
1pohaca

kızlar annem aradı.(benim kızıma annem bakıyo ben çalıştığım için) emziğin ucunu biraz kesip vermiş kıyamet kopuyo:18: emmem çürüdü diye ağlıyo.ben nasıl bıraktırcam emziği yardımcı olurmusunuz.27 aylık kızım.

kendime bana acil kilo verdirecek diyet ararken yazdığın msj okudum rabbim tez zamanda evlat sevgisini tatdırsın.benim bir oğlum var ama eşim de bende çocukları çok seviyoruz ama benim yüzümde hem erteliyoruz bu isteğimizi çünkü 5 yıldır ne zayıflaya bildim ne siğarayı bırka bildim ama rabbimin izniyle siğarayı 4 gündür içmiyorum bide bir 15 kilo versem sorun kalmayacak.sana sormak istediğim ramazanda da karatay yapacakmısın bu haftaki menün nasıl neler yiyeceksin.

Kızlar ramazndan hıc bahsetmemısız galıba sızce ramazan nasıl gecer karatayla dah kolay olcagını umuyorum gecen sene yapan arkadas oldumu hıc kılo verılebılrımı sızceramazanda

selam arkadaslar ramazan oncesı son kahvaltımızıda yaptık arkadasımla mukellef bır sofraydı ne sız sorun ne ben anlatayım ıkıncı ogunumude az once yedım

k.t. yogurt
domates
omega3
1pohaca

Herkesin ramazanı mübarek olsun oruç tutacak olan herkese kolaylık versin Rabbim:KK34: Bu yıl özellikle çok seviniyorum ramazanın gelişine kızlar.. 2 senedir hiç tutmadım. geçen yıl emzirdiğim için ondan önceki yılda doğumu yeni yapmıştım (8 mart) ve emziriyordum :emir_bebek:umu

Papişim afiyet olsun ohh yarasın:KK1::KK1:
Sen de benim gibi poğaça canavarısın sabah da ben yidim:KK53::KK53:

2. öğünüm kızlarr:KK56::KK56::KK56:
2 yumurtalı z.yağlı omlet + peynir + fındık + yarım krep(ballı:KK17:)

2. öğünüm

kızlar annem aradı.(benim kızıma annem bakıyo ben çalıştığım için) emziğin ucunu biraz kesip vermiş kıyamet kopuyo:18: emmem çürüdü diye ağlıyo.ben nasıl bıraktırcam emziği yardımcı olurmusunuz.27 aylık kızım.
CANIM EMZİGE SALÇA SÜR ÜSTÜNE PUL BİBER DÖKSÜN AZ YADA TALIYIMI TUZLUYUMU SEVİYOR ONUDA YAPABİLİRSİN CANIM HİM OLMADI ELİYLE ATTI GÖSTERSİN DENİZE TÜH GİTTİ DESİN BENİM BEBEGİM YOK AMA ANNE GİBİ DENEYİMLİYİMDİR 3 BEBEK BAKTIM DADILIK YAPTIM ANLICAGIN EVLANINCE BIRAKTIM :KK16::KK16:2 KIZIM BİR OGLUM VAR :KK16::KK16:HALEN GÖRÜŞRÜZ PAŞ APAŞA ANNE DERLERDE:KK1::KK1::KK1:RABBİM HAYIRLI EVLATLAR VERSE ANNELİK KOLAY ÇOK BİLİGİLİYİMDİR KENDİM KAÇ BEBEGİM 40 ÇIKARDIM SAYSAM SAYISINI UNUTTUM :KK1::KK1:3BEBEGEDE SONRADAN BAKTIM :KK16::KK16:
kendime bana acil kilo verdirecek diyet ararken yazdığın msj okudum rabbim tez zamanda evlat sevgisini tatdırsın.benim bir oğlum var ama eşim de bende çocukları çok seviyoruz ama benim yüzümde hem erteliyoruz bu isteğimizi çünkü 5 yıldır ne zayıflaya bildim ne siğarayı bırka bildim ama rabbimin izniyle siğarayı 4 gündür içmiyorum bide bir 15 kilo versem sorun kalmayacak.sana sormak istediğim ramazanda da karatay yapacakmısın bu haftaki menün nasıl neler yiyeceksin.

CANIM BEN 7 TAKIMA ÜYEYİM SABRİNAMIN YAVRULARINDAN BİRİYİM BENDE BUGÜN BAŞLADIM SABAHLAYİM MENÜMÜDE MERAK EDİYORSAN YAZAYIM İSTERSEN:KK56::KK56:
BİR ÇAY KAŞIGI BAL ODASICAKLIGINDA SU YARIM LİMON VE AZCIK TARÇIN KOYDUM ÇAY KAŞIGIYLA KARIŞTIRDIM HEM METEBOLİZMAMI ÇALIŞTIRDI HEMDE DOK TUTTU BENİ:KK16::KK16:
1-1 adet domates
2-1 adet badem
3-kibrik kutusu kadar peynir
4-koca birbardak yeşil çay
5-5 adet kuru kayısı
6-çay bardayı ceviz
7-7 adet siyah zeytin yeşilinide yicektimde eşim yaglamış
8-2 adet yumurta az rafadan ben bunu nasıl rafadan yapıcamki rafadan olsun
9-bebegim için gerekli olan ilaçlarıda içtim:KK49::KK49:

SAAT 10 KAHVALTIMI YAPTIM
SAAT 3 DE 5 KAYISI 2 ERİK YEDİM
SAAT 4 2 ADET BADEM YEDİM
2 LİTRE SU İÇTİM
AKŞAMADA BİR KASE MERCİMEK SÜZMESİ BOL GÖBEK SALATA VE BİR KASE YOGURT TEMEYİ DÜŞÜNÜYORUM YATMADANDA SODAMI İÇİCEM
6 GİBİ YEMEGİMİ HAZIRLARIM ARTIK SONRA BÖYLE DEVAM EDERSEM GİDER KİLOLAR YÜRÜYÜŞ SPOR YAPAMADIM REGLİM ÇOK KÖTÜ GEÇİYOR:KK43::KK43::KK43:SEN 7 TAKIMA UGRA CANIM BEN ORDAYIM BURAYADA GELİCEM BOL BOL NASIL OLSA BURDA KARATAYCILAR VAR SİZİ GİDİ KARATAYCILAR SİZİ:KK1::KK1::KK1:GEÇMİŞE GİTTİMDE ARKADAŞI TEBRİK EDERİM RUMUZU AKLIMA GELMİYO ŞİMDİ O NE ÖYLE KİLO VERMİŞ :KK53::KK53::KK53:
BU ARADA SAPRİNA BENİM ÖGRETMENİM SAGOLSUN KANKAN BENİM YA :KK19::KK19:OKADAR DEDİ PAŞA DENE DİYE BAKTIM SAPRİNA VERİYO :nazar::nazar:DEDİM NE KAYBEDERİM İSTEDİGİN BİRŞEY OLURSA YAZARIM BENİ BULMAN YETERLİ:KK34::KK34:GÜZEL DİLEKLERİN İÇİNDE SAGOL KADIN DAYANIŞMASI YAŞASIN KK En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKBİRDE ŞU SUYU İÇİNCE WC GİDİP GELME OLMASA ÇOK GÜZEL OLUCEKTE NEYSE KATLANICEZ:KK1::KK1::KK1::KK1:

bu hafta Karatay Diyeti kitabını okudum, niye bu kadar geç kalmışım onu da bilmiyorum keşke daha önce okusaydım. bu gittiğim diyetisyenin diyeti de öyle diğer diyetler gibi değil, aslında Karatay diyetine uyarladım denebilir, 3 gündür Karatay diyetindeki gibi beslenmeye başladım, sonuç itibariyle diyetisyenin verdiği diyeti bırakıp karatay diyetine başladıktan sonra 3 gün içinde 800 gramlık bir azalma oldu bu da beni memnun etti, sanırım artık bu şekilde devam edeceğim:KK66: sonuçları da sizinle paylaşacağım.

Sevgiler..

Hoş geldin, çok doğru bir karar vermişsin Karataya başlamakla. Buraya bol bol takıl, menü bildirimlerini yap ve iletişimi koparma bence çünkü burdaki paylaşımların motivasyona inanılmaz etkisi var.:KK1:

sizlere sormak istedigim soru şu ben eylülde bebeg vesile olucam allah nasip ederse doktorum 75 düşmen lazım dedi ben 70 düşünce vesile olmak istiyorm hiç kaçamak yapmasam zaten yapmamda:KK1::KK1:herşey bebeklerim için çünkü 3 bebegimi kaybettim :KK14::KK14:eylüle kadar nasıl veirirm bu kiloları ve ban yardım edermisiniz sizlere soru sorunca cevaplarmısınız bu kiloları 7 takımda verdim 18 kiloyu :KK53::KK53:bende silerle birlikte devam etsem benide alımısınızaranıza inanın çok ihtiyacım var motiveye ve evlat sevgisine ben eylüle kadar ne kadar kilo veiririm canlarım ya yorunları olan varsa bir el atsalar ne kadar sevinicem bilemezsiniz inanın çok zor evlatsızlık:KK14::KK14::KK14::KK14:

Canim allah sana ve senin gibi evlat sahibi olmak isteyen herkese hayirli evlatlar nasip etsin. Inşallah tez zamanda gönlündeki bebişine kavuşursun. Hem bu arada hamile kalmadan Karatay'a başladığın da çok çok iyi olmuş. Böylece hem kendin hem de inşallah kucağına alacağın bebeğim için çok hayırlı bir adım atmış oldun. Un ve şekeri kesmek hem kendine hem de bebeğine yapabileceğin en büyük iyilik, inan buna :KK1:

Merhaba kızlar, tatilden döndüm. Hepinizi çok özledim :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:, inşallah herkes çok iyidir. Tatilde bol bol hareket vardı, ama Karatay biraz bozuldu. Bakalım, yarın tartıya nasıl yansıyacak? :26:
Bu arada Propcyil canımcım dönmüşsün, Ankara'da ameliyat olacakmışsın, şimdiden geçmiş olsun diyorum. Sen gelince gene neşelenmiş buralar.:KK16::KK16::KK16::KK16:
Bu arada yeni gelen pek çok arkadaş var, hepinize hoş geldiniz diyorum.
Bugünden itibaren tam uyum içindeyim, ilk bildirimim:
Sabah: 2 yum., 1 ç.b. ceviz, salata, lor peyniri, 4 zeytin, 5 erik
Sevgiler

Hoşgeldin Fzguncum. ben de Pazartesi sabahı döndüm. Döner dönmez de Karataya da tam anlamıyla başlamışsın :KK9::KK9::KK9: Yarın sabah tartılar hepimizin yüzünü güldürsün inşallah.

selam kıssslar..

ipin ucunu biraz kaçırdım 2 lahmacun çok kaçtı:18:

hepinizi öpüyom...:KK55::KK55:

Sersumcum nasılsın? inşallah keyfin yerindedir. Sıcaklarla aran nasıl?

Bu arada lahmacunlar için de affiyettlerr olsun:KK1::KK1::KK1:

kızlar bende kilo verdim dedim ama hiç kimse bana birşey dememiş birtek asyaateş alkışladı geçen haftaya göre 1,300gram gitti ama kimse görmedi beni :2::2::2::2::2:

kavunda vardı yemedim zaten bu hafta kaçamak çok oldu neyse ben kaçar:KK55::KK55::KK55::KK55:

aaaa, olur mu hiç öyle şey. Walla eminim benim gbi bi çok kişi seni yürekten tebrik etti. Darısı başımıza Emelcim. Ve de tabii ki sana bissürü :KK9::KK9::KK9:

merhaba kızlar benim soğumda aldığım kilolarımla başım dertte ilk etapta bi 10 kilo vermem lazım dukan diyetini denemeye çalıştım olmadı bunaldım karatayı araştıriim dedim ramazan geldi benim merak ettiğim bu diyette herşeyi yiyebiliyoruz unlu şekerl, gıdalar ve ayçiçek mısırözü hariç? şimdi ben bütün yemelerimi tereyağıyla mı yapıcam ölçüsü ne olmalı ya da bana örnek bi günlük beslenme planı yazar mısınız bu yolculuğa bende katılmak istiyorumm:KK34:

Aynen öyle, ya tereyağı, ya da zeytinyağı kullanıcaksın. Ama zaten bu diyette pilav, makarna, börek çörek kesinlikle yok. Un ve şekeri hayatndan çıkarmak zaten sağlığın için yapabileceğin en iyi şey. Bunlar çıkınca yediğin yağ miktarı da haliyle azalıyo tabii. Burada pek çok kişi yaptığı hafif yemeklerin tariflerini paylaşıyo. Mesela şu anad en çok yapılan taze sebzeleri küp küp doğrayıp, haif zeytinyağlaığ fırında pişirmek ve sarımsaklı yoğurt ile yemek.

Mesela benim bugün yediklerim şöyle:

Kahvaltı (kahvaltıyı mutlaka kuvvetli yapmalısın, çok önemli bu): 2 adet biber salçalı yumurta (salçayı evde kendimizyaptık), 10 adet zeytin, 1 domates, 1 salatalık, biraz maydanoz&dereotu, avuç içi kadar keçi peyniri, 1 küçük incebelli çaybardağı kadar ceviz. Kahvaltı sonrası 2 adet Omega 3

Öğle: Zeytinyağlı fasulye ve yoğurt (evde kendimiz mayalıyoruz)

Akşam: Izgara pirzola, yeşil salata, taze fasulye

Yiyeceklerini mümkün olduğu kadar doğal seçeneklerden seçmelisin. Sabahları mutlaka 2 yumurta yemelisin (yumurta yiyemiyorsan muz olabilir). En azından ilk haftalarda meyveden uzak dur, çok canın isterse sabah ye. Ara öğün yapma. Öğün araların en az 4 saat olsun. Bulgur yiyebilirsin ama her gün değil. Haftada 1 kere de lahmacun yiyebilirsin.

İlk sayfaları okursan temek prensipleri görürüsün zaten. Ama bence kitabı alıp oku mutlaka. Hocamızın 3 tane kitabi var. Üstünde yeşil mezura olanını tavsiye ediyo arkadaşlar genelde.

Buraya mutlaka takıl. Buradaki destek ve motivasyon çok çok önemli

hoşbulduk canım,valla öyle oldu:KK1::KK1:ben de sizleri çok özledim bebişim:KK16::KK16::KK16:

Hoşgeldin Leylakçım, özledik seni, iyi ki geldin.

süper gidiyosun bebişim:KK51::KK51::KK51:harikasın:KK9::KK9::KK9:

pek muhabbetinize dahil olamıyorum yeni olduğum için ama dahil de olmak istiyorum o yüzden biraz kendimden söz edeyim
belki tanışır kaynaşırız :KK1:

30 yaşındayım 1 yıllık evliyim, geçen sene ekim de miyomektomi ameliyatı geçirdim. rahmimde baya büyük miyomlar vardı alındı neyse çok şükür onlardan kurtuldum

3 aydır bebek için çalışmalar yapıyoruz ancak henüz hamile kalamadım doktorumun kilomun burda bir faktör olabileceğini ve kilom vermem gerektiğini söyledi
hem sağlıklı olmak için hemde sağlıklı bir gebelik için şart bu bencede. ameliyatın üstüne 6 kilo aldım uzun bir süre oturmam ve yatmam gerekiyordu çünkü

Öncelikle güzel bir şekilde kilo verip sonra hayırlısı ile veya bu aşamada hamile kalmak istiyorum. Rabbim nasip eder Inşallah

bu arada çalışıyorum ve maalesef bütün gün ofisteyim oturarak çalışıyorum, yemekhanemiz alt katta oraya da sadece asansör ile inebiliyorum cünkü biz 19uncu kattayız
bir kere merdiveni kullanarak aşağıya indim indiğimde bacaklarım titriyordu başım da ayrı bir leylaydı. ondan sonra zaten daha cesaret edemedim:KK1:

Hoşgeldin Neda. Allah sana da en kısa zamanda sağlıklı bir bebiş nasip etsin inşallah:nazar: Burada çok başarılı kilo verme hikayeleri var. Eminim sen de kısa zamanda arzu ettiğin kadar kiloyu verirsin:KK1:

canım hoşgeldin:KK52::KK52::KK52: afiyet olsun
meyveler biter mi kız, hala 3 ağaçta kayısı var, 2 ağaç vişne, 2 ağaç karadut var, 2 ağaçta can erik var. ağustosta mürdüm erikleri olacak sonrada sonbaharda elmalar olur:nazar::nazar::nazar:
propycilin korkusundan yiyemiyorum resmen:KK1::KK1::KK1:
bir de meyveyi çok yeyince selülitim arttı hocamız ne kadar haklıymış

Asyacım ciddi mi söylüyosun selülit konusunda? Ben bu bilgiyi kaçırmışım:KK52: Meyve ile selülitin bağlantısı neymiş peki?

esascım

trt1de super dadı dıye bır program var ızlemenı tavsıye ederım.orda buna benzer bır olay yasnmıstı.3 yasındakı kız cocugu bıberonu bırakmıyodu psıkolog soyle nbır yol ızledı cocugu karsısına alıp sen artık buyudun buna ıhtıyacın kalmadı bunu bır kutuya koyup kapıya koyalım bunu ıhtıyacı olan bırı alsın sanada hedıye getırsın falan dedı ve yaptılar sende oyle bır yontem uygulasan dısarda bırı olsun kutuya cok svecegı mutlu olacagı bır hedıyeyı koysun sız kapıyı acıp kutuyu alın o acsın hedıyesını alsın sız alkıslayın falan bence ıse yarayabılır bu sekılde oyunlu ve surprızlı bır vedalasma

Asyacım ciddi mi söylüyosun selülit konusunda? Ben bu bilgiyi kaçırmışım:KK52: Meyve ile selülitin bağlantısı neymiş peki?
Malesef ciddiyim canım:KK5: Daha önce forumda da bir arkadaş demişti: meyve şekerinin fazlası selülit yapıyor diye. inanmamıştım ama yaşadım gördüm. Yaklaşık 3-4 haftadır neredeyse her öğünde meyve yiyorum ağaçtan toplarken yediklerim derken günde 2 koca tabak yiyordum sanırım. Sonuç ortada, vücudumun şiş olması da cabası, bacaklarım fln şişti resmen

hoş geldin, çok doğru bir karar vermişsin karataya başlamakla. Buraya bol bol takıl, menü bildirimlerini yap ve iletişimi koparma bence çünkü burdaki paylaşımların motivasyona inanılmaz etkisi var.:KK1:

Canim allah sana ve senin gibi evlat sahibi olmak isteyen herkese hayirli evlatlar nasip etsin. ınşallah tez zamanda gönlündeki bebişine kavuşursun. Hem bu arada hamile kalmadan karatay'a başladığın da çok çok iyi olmuş. Böylece hem kendin hem de inşallah kucağına alacağın bebeğim için çok hayırlı bir adım atmış oldun. Un ve şekeri kesmek hem kendine hem de bebeğine yapabileceğin en büyük iyilik, inan buna :KK1:

Hoşgeldin fzguncum. Ben de pazartesi sabahı döndüm. Döner dönmez de karataya da tam anlamıyla başlamışsın :KK9::KK9::KK9: Yarın sabah tartılar hepimizin yüzünü güldürsün inşallah.

Sersumcum nasılsın? Inşallah keyfin yerindedir. Sıcaklarla aran nasıl?

Bu arada lahmacunlar için de affiyettlerr olsun:KK1::KK1::KK1:

Aaaa, olur mu hiç öyle şey. Walla eminim benim gbi bi çok kişi seni yürekten tebrik etti. Darısı başımıza emelcim. Ve de tabii ki sana bissürü :KK9::KK9::KK9:

Aynen öyle, ya tereyağı, ya da zeytinyağı kullanıcaksın. Ama zaten bu diyette pilav, makarna, börek çörek kesinlikle yok. Un ve şekeri hayatndan çıkarmak zaten sağlığın için yapabileceğin en iyi şey. Bunlar çıkınca yediğin yağ miktarı da haliyle azalıyo tabii. Burada pek çok kişi yaptığı hafif yemeklerin tariflerini paylaşıyo. Mesela şu anad en çok yapılan taze sebzeleri küp küp doğrayıp, haif zeytinyağlaığ fırında pişirmek ve sarımsaklı yoğurt ile yemek.

Mesela benim bugün yediklerim şöyle:

Kahvaltı (kahvaltıyı mutlaka kuvvetli yapmalısın, çok önemli bu): 2 adet biber salçalı yumurta (salçayı evde kendimizyaptık), 10 adet zeytin, 1 domates, 1 salatalık, biraz maydanoz&dereotu, avuç içi kadar keçi peyniri, 1 küçük incebelli çaybardağı kadar ceviz. Kahvaltı sonrası 2 adet omega 3

öğle: Zeytinyağlı fasulye ve yoğurt (evde kendimiz mayalıyoruz)

akşam: ızgara pirzola, yeşil salata, taze fasulye

yiyeceklerini mümkün olduğu kadar doğal seçeneklerden seçmelisin. Sabahları mutlaka 2 yumurta yemelisin (yumurta yiyemiyorsan muz olabilir). En azından ilk haftalarda meyveden uzak dur, çok canın isterse sabah ye. Ara öğün yapma. öğün araların en az 4 saat olsun. Bulgur yiyebilirsin ama her gün değil. Haftada 1 kere de lahmacun yiyebilirsin.

Ilk sayfaları okursan temek prensipleri görürüsün zaten. Ama bence kitabı alıp oku mutlaka. Hocamızın 3 tane kitabi var. üstünde yeşil mezura olanını tavsiye ediyo arkadaşlar genelde.

Buraya mutlaka takıl. Buradaki destek ve motivasyon çok çok önemli

hoşgeldin neda. Allah sana da en kısa zamanda sağlıklı bir bebiş nasip etsin inşallah:nazar: Burada çok başarılı kilo verme hikayeleri var. Eminim sen de kısa zamanda arzu ettiğin kadar kiloyu verirsin:KK1:

:KK16::KK16::KK16:amin işşallah biliyorumusun ben 118 kilodan 103 kadar düştüm aç kalaarktan kendi çabalarımla 1600 kalorilik diyet yaptım sabrina karatayı önerdi dedim deneyim ne kaybederim:KK16::KK16:allahım utandırmasın beni işşallah :18::18:benim aram haamur işleriyle yok zatende tatlıya hayır diyemiyorum ya :KK17::KK17:hedede reglim yakınsa ve regliysem:KK53::KK53:ama onun kolayınıda buldum günde 8 adet hurma vucuda kilo aldırmıyomuş bunu diyetisyenim söyledi ban reglin gelince at agzına bir tane dedi damagında beklet eme eme ye dedi yutma dedi hep şekerin yerine gelicek hemde su içiceksin dedi:KK53::KK53:bende öle yapıyorum yada kuru kayısı erik yiyorum inan toplasan 33 kilo vermişim geçen sene eylülden beri:KK53::KK53:buzdolabından bir resmim var dehşet birşey :KK53::KK53:annem benden kiloluama ben onldan kilolu çıkmışım sanki annem benim yavrum :KK1::KK1::KK1:her mutfaga gittigimde her dolabı açtıgımda kaçamak yapmak istesem bana ceeee diye bakıyor:KK9::KK9:birde bir bebek resmi var ona her baktıgımda dahada hırslanıyorum :KK47::KK47:şimdi bazıları dicekki 3 çocugu ölene kadar nerdeydi aklı dicek kızmet zaman bugünyemiş diyecegim başka birşey diyemiyorum ocaktan beri pirinç pilavının tadını unuttum obndan vazgeçtimde bir kase yogurtlu makarnadamı yiyemiyoruz :KK17::KK17:

ikinci öğün 17:30 bitti
2 tane bulgurlu dolma
1kase şehriyeli çorba
domatesli soganlı söğüş
az yogurt
biraz fıstık
çay..

:18::18::18::18:sagol bazen diyorumki keşke yesekte kilo almasak nede imreniyorum öyle insanlara:KK1::KK1::KK1:

canım sagol ben bir geçmişe gidiyim en fazla bir haftada kaç kilo veren oldu merak ettimde :KK17::KK17:

ya canım avatarındaki kız çok hüzünlü bakıyor bence şöyle güzel bir bebek resmi koy :KK9::KK9::KK9:

ikinci öğün 17:30 bitti
2 tane bulgurlu dolma
1kase şehriyeli çorba
domatesli soganlı söğüş
az yogurt
biraz fıstık
çay..
canım şehriye çorbası içmişsin güzelde şehriyede makarna kapsamına girmiyomu :44::44::44:
ya canım avatarındaki kız çok hüzünlü bakıyor bence şöyle güzel bir bebek resmi koy :KK9::KK9::KK9:

canım o avatarı kızım vefat ettiginde koydum benim yasımı simgeliyor anlıcagın ne zaman bebegim olucak ozaman avatarı degiştiricem alta dikkat et avatarın altında ne yazıyor:KK59::KK59::KK59:benden geçti artık avatar resmi önceleri paşamın resmi vardı sonra hıyarlı babayı koymuştum şimdide bunu koydum inan çok istedim degiştirmeyide elim gitmedi :KK50::KK50::KK50:ben artık sizlerin avatarına bakar gülerim :KK1::KK1:

Neyse ben gidiyimde yemekelrimi hazırlayayım bari :KK55::KK55:6 geçiremem lazım şuna inandım 6 sonra birşey yemeyince çok güzel kilo veriyorsun:KK76::KK76::KK76:

X