Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

hoş geldin leylakcım:KK16: kız herkesi kıskandırmışsın:KK1::KK1: ohh ne güzel herkesin gözleri açılmış seni görünce:KK52::KK52: özledik seni :KK48:

hoşbulduk canım,valla öyle oldu:KK1::KK1:ben de sizleri çok özledim bebişim:KK16::KK16::KK16:

Hoşgeldin canım,kilo almadan geldiğin için seni :KK9:

hoşbulduk ficanscım:KK54::KK54::KK54:

Dün hatırlarsanız 55.8 çıkmıştım.. wc ye de çıkamamıştım.
Flaşh haber : bugün iseee 55.3 çıktımmm. Wc de olunca tartıda bööle oldu amanın Allah'ıımmm harikaaaa:13::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

süper gidiyosun bebişim:KK51::KK51::KK51:harikasın:KK9::KK9::KK9:

merhaba kızlar benim soğumda aldığım kilolarımla başım dertte ilk etapta bi 10 kilo vermem lazım dukan diyetini denemeye çalıştım olmadı bunaldım karatayı araştıriim dedim ramazan geldi benim merak ettiğim bu diyette herşeyi yiyebiliyoruz unlu şekerl, gıdalar ve ayçiçek mısırözü hariç? şimdi ben bütün yemelerimi tereyağıyla mı yapıcam ölçüsü ne olmalı ya da bana örnek bi günlük beslenme planı yazar mısınız bu yolculuğa bende katılmak istiyorumm:KK34:

hoşbulduk canım,valla öyle oldu:KK1::KK1:ben de sizleri çok özledim bebişim:KK16::KK16::KK16:

hoşbulduk ficanscım:KK54::KK54::KK54:

süper gidiyosun bebişim:KK51::KK51::KK51:harikasın:KK9::KK9::KK9:
Canım modellerim süpperrr ondandır teşekkürler canıımmm:KK54:
hem bahçe işi, hem yürüyüş, hem callan :KK9::KK9::KK9:
bende başlayacaktım callane ama köpişler izin vermiyor:KK1:, eve gidince oynamama için inliyorlar dayanamıyorum onlarla oynarken de vakit su gibi geçiyor callane zaman kalmıyor:KK17:
ben pilates geçmişim olduğu için daha çabuk uyum sağlarım gibi düşünüyorum, videoyu inceledim keşke başlasam. bu akşam da yapamam cumaya kaldı herhalde
azmine hayranım iyiniyetlim:KK9::KK9: bir foto koyda görelim şu güzel endamını:KK52::KK52: :KK52::KK52::KK52:

Bahçe işleri biraz azaldı canımcım ama yine de oyalıyor sulaması bile 1 saati buluyor bu aralar 3 günde 1 filan suluyorum.. Kendime arada iş çıkartıp çapa yapıyorum azar azar:KK34: o ara :emir_bebek: yanımda olunca ıslanıyorus filan:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Yürüyüş artık sabah yapamayız.. bugün de yattı:KK19: İnş. iftardan sonra yürürüz eşimle callanı da bakam ne zaman yaparımm..
Bu arada herşeyimiz karman çorman oldu yavaş yavaş :emir_bebek: uyudukça iğne-ipliğe kaa topluyorum temizliyorum:KK9::KK9:
Aslında çok hareket ediyormuşum yahu..
Günlük işler var bir de :emir_bebek: habire yıkanıyor:KK9::KK9: Balık burcu ablası küvetinde suyla oynuyo sürekli:KK9::KK9::KK9: :KK9:tam wc alışkanlığı da kazanamadı onunla da uğraşıyorum..
Biz kadınlar çok dayanıklıyız yaw:KK60: herkes yapıyo saydığım çoğu işi canımcım en rahat zamanların:112::112:

Son düzenleme:
kızlar bende kilo verdim dedim ama hiç kimse bana birşey dememiş birtek asyaateş alkışladı geçen haftaya göre 1,300gram gitti ama kimse görmedi beni :2::2::2::2::2:

neyse şaka yaptım öğlen yemeğimi yazayım

1 kase düğün çorbası
2 parça tavuk göğüs
1 kase cacık
1 tabak salata

kavunda vardı yemedim zaten bu hafta kaçamak çok oldu neyse ben kaçar:KK55::KK55::KK55::KK55:

bende hemen öğle yemeği bildirimi yapayım
süt çorbası ve karışık salata

cok su içtim her an patlayacakmış gibi hissediyorum kendimi:KK1:

kızlarrr merhaba

uzun süredir görüşemedik taitldi, işdi derken yazamadım ben 58 leri gördüm ooooo ben de bir hava hava sormayın nasılsa yaklaştım diyip biraz ipin ucunun azar azar kaçırmya başladım dondurmalar, karpuzlar falan bugun bir baktım 60 oooo hemen frne basma zamanı gelmiş menümü bildireyim:

sabah
1 yumurtadan menemen
peynir, zeytin ve cezi
1 bardak süt

öğle
mercimek çorbası
karnıyarık(kızarmış)
yoğurt

akşam
kızılcık çorbası
kıymalı kabak
yoğurt
hoşgeldin canım:KK16::KK16:
Dün hatırlarsanız 55.8 çıkmıştım.. wc ye de çıkamamıştım.
Flaşh haber : bugün iseee 55.3 çıktımmm. Wc de olunca tartıda bööle oldu amanın Allah'ıımmm harikaaaa:13::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK
amanın :nazar::nazar:neler görüyorum...çok sevindim bebeeemmm:KK54::KK54::KK16:
pek muhabbetinize dahil olamıyorum yeni olduğum için ama dahil de olmak istiyorum o yüzden biraz kendimden söz edeyim
belki tanışır kaynaşırız :KK1:

30 yaşındayım 1 yıllık evliyim, geçen sene ekim de miyomektomi ameliyatı geçirdim
rahmimde baya büyük miyomlar vardı alındı neyse çok şükür onlardan kurtuldum

3 aydır bebek için çalışmalar yapıyoruz ancak henüz hamile kalamadım doktorumun kilomun burda bir faktör olabileceğini ve kilom vermem gerektiğini söyledi
hem sağlıklı olmak için hemde sağlıklı bir gebelik için şart bu bencede.
ameliyatın üstüne 6 kilo aldım uzun bir süre oturmam ve yatmam gerekiyordu çünkü

Öncelikle güzel bir şekilde kilo verip sonra hayırlısı ile veya bu aşamada hamile kalmak istiyorum
Rabbim nasip eder Inşallah

bu arada çalışıyorum ve maalesef bütün gün ofisteyim oturarak çalışıyorum, yemekhanemiz alt katta oraya da sadece asansör ile inebiliyorum cünkü biz 19uncu kattayız
bir kere merdiveni kullanarak aşağıya indim indiğimde bacaklarım titriyordu başım da ayrı bir leylaydı
ondan sonra zaten daha cesaret edemedim:KK1:
Allah isteyen herkese nasip etsin canım..sen de en kısa süre de kavuşursun bebişine inşallah:KK16::KK16:
Sersum nerelerdesin canımcım nasısın:KK34:

bebeeemmm geldim ama kaçcam..:KK34::KK19:
halasına geldim...bu akşamda burdayım.yarın tartıya yetişemezsem eski kilomu yazcam..annemde tartıldım çünkü.halamın ki farklı gösterdi:KK53::KK53:
kafam karışmasın:KK53::KK53:

selam kıssslar..
akşam giremedim ondan ötürü akşam ve sabah menümü birlikte yaziimm beyaaa:KK34::KK34:
dün akşam
2 lahmacun
ayran
ipin ucunu biraz kaçırdım 2 lahmacun çok kaçtı:18:

bu sabah:KK56::KK56:
sucuklu yumurta
salatalık domates
ceviz
peynir,zeytin:KK56::KK56:
hepinizi öpüyom...:KK55::KK55:

Merhaba kızlar, tatilden döndüm. Hepinizi çok özledim :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:, inşallah herkes çok iyidir. Tatilde bol bol hareket vardı, ama Karatay biraz bozuldu. Bakalım, yarın tartıya nasıl yansıyacak? :26:

Bu arada Propcyil canımcım dönmüşsün, Ankara'da ameliyat olacakmışsın, şimdiden geçmiş olsun diyorum. Sen gelince gene neşelenmiş buralar.:KK16::KK16::KK16::KK16:

Bu arada yeni gelen pek çok arkadaş var, hepinize hoş geldiniz diyorum.

Bugünden itibaren tam uyum içindeyim, ilk bildirimim:

Sabah: 2 yum., 1 ç.b. ceviz, salata, lor peyniri, 4 zeytin, 5 erik

Sevgiler

kızlar bende kilo verdim dedim ama hiç kimse bana birşey dememiş birtek asyaateş alkışladı geçen haftaya göre 1,300gram gitti ama kimse görmedi beni :2::2::2::2::2:

1 kase düğün çorbası
2 parça tavuk göğüs
1 kase cacık
1 tabak salata

kavunda vardı yemedim zaten bu hafta kaçamak çok oldu neyse ben kaçar:KK55::KK55::KK55::KK55:

süpermiş :KK9: tebrik ediyorum menünde harikaymış yemediğin kavun içinde :KK9: :KK9: :KK9: :KK9:

Canım modellerim süpperrr ondandır teşekkürler canıımmm:KK54:

Bahçe işleri biraz azaldı canımcım ama yine de oyalıyor sulaması bile 1 saati buluyor bu aralar 3 günde 1 filan suluyorum.. Kendime arada iş çıkartıp çapa yapıyorum azar azar:KK34: o ara :emir_bebek: yanımda olunca ıslanıyorus filan:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Yürüyüş artık sabah yapamayız.. bugün de yattı:KK19: İnş. iftardan sonra yürürüz eşimle callanı da bakam ne zaman yaparımm..
Bu arada herşeyimiz karman çorman oldu yavaş yavaş :emir_bebek: uyudukça iğne-ipliğe kaa topluyorum temizliyorum:KK9::KK9:
Aslında çok hareket ediyormuşum yahu..
Günlük işler var bir de :emir_bebek: habire yıkanıyor:KK9::KK9: Balık burcu ablası küvetinde suyla oynuyo sürekli:KK9::KK9::KK9: :KK9:tam wc alışkanlığı da kazanamadı onunla da uğraşıyorum..
Biz kadınlar çok dayanıklıyız yaw:KK60: herkes yapıyo saydığım çoğu işi canımcım en rahat zamanların:112::112:

böyle yazınca ne kadar çok hareket ettiğini anlıyor insan, hareketin bol olsun canım hepsi leptin olsun:KK52::KK52:

1 kase düğün çorbası
2 parça tavuk göğüs
1 kase cacık
1 tabak salata

:KK9::KK9::KK9:tartıda -- ler arttıkça kaçamak azaldı sanki:KK52::KK52:

X