Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Günaydın kızlar:KK52::KK52::KK52:
hepimiz için güzel bir gün olsun

yarın burnumdan deviasyon+estetik ameliyatı oluyorum bana iyi dileklerinizi iletir misiniz kızlar? :KK61:büyük ihtimalle isteğim dışındaki şeylerle beslenip 1 hafta boyunca pasif şekilde yatacağım. benim diyet yalan oldu pff :p :105:
çok geçmiş olsun:KK16: diyeti kafana takma iyileşince yapmaya devam edersin hem 4-5 saat ve 20.00 kuralına uyarsan kilo artımı pek olmuyor:KK34:

yarın burnumdan deviasyon+estetik ameliyatı oluyorum bana iyi dileklerinizi iletir misiniz kızlar? :KK61:büyük ihtimalle isteğim dışındaki şeylerle beslenip 1 hafta boyunca pasif şekilde yatacağım. benim diyet yalan oldu pff :p :105:

Ameliyatın kolayca geçer inş. Şimdiden geçmiş olsun

gunler aradan sonra karatay kahvaltısı yapacagım:KK9::KK9::KK9::KK9: ınsallh 2 yumurta yiyebilirim :120: bakalım bu sıcakta becerebılecekmıyım:111::111::111:

Son düzenleme:
iyiniyetlim kızının doğum günü kutlu olsun, nice mutlu yıllara:KK16: oğluşuna da geçmiş olsun canım,nazarımız değdi :nazar::nazar:
ficanscım linki ben de istiyorum, atabilir misin?:26:
hadibakalım tatil bitmiş, hoş geldin yeniden:KK16:
nazfilizcim yeğenine çok çok çok geçmiş olsun, en kısa zamanda iyileşir umarım:KK16:

Ayy canım hafta sonunu okumadan bugün öğrendiklerimle yazmıştım yanlış olmuş pardon

Sersumcum
yeğenine çok geçmiş olsun, en kısa zamanda iyileşir umarım her şey yoluna girer çabucak
sağol canım:KK16::KK16::KK16:
sonunda 74.6:119:

ben sana dimedim mi kısss sabret diye..bak gördünmü beyaaa..boşuna üzüldün beyaaa:KK9::KK9::KK9:

günaydın kısslar menümü verip kaçimmm..:KK55::KK55:

sabah:KK56::KK56:

omlet
zeytin peynir
ceviz
salatalık domates
çay çay:KK56::KK56:

:KK55::KK55::KK55::KK55:

propycil canım sen platesi sevmediysen bence bunu da sevmezsin ama bu daha etkili çabuk etki gösteriyo kasları uzatıyo popoyu küçültüyo bacaklar inceliyo göbüş gidiyokolların inceliyo kaslı değil narin görünüyo canım ficans özelden mesajla gönderiyo indirdiği linki becerebilirsem ben yollayım bakalım olmazsa ona dersin

tartıda niye gitmiyo bilmiyom hemde son günlerde iştahım da yok bi kerecik 9 sonrası sarma yediydim benim daha fazla hareket etmem gerek herhalde ...o yüzden 2 gün leslie ile 5 mil yürüdüm bugün çok yorgunum hiç gözüm almıyo bakalım ilerleyen saatlerde belki yürürüm artık 74 görmek istiyom

Canım bana da linki gönderebilir misin??

bugün kahvaltımı yapabildim
2 yumurta
bi parça peynir
bi domates
15 badem

sersum evet canım sabretmek gerekiyomuş :KK16:

ggg.gif

Günaydin Kizlar. Herkese gönlünce bir gün diliyorum.

Bu Sabahki menüm.
1 avuc ici kadar cökelek, 1 avuc badem, 8 adet zeyin yumurta omlet, 1 domates.
Cay.

Bu gün 10. günüm ekmeksiz .

Son düzenleme:
ben de ben de bekliyorum devamını :KK8: saol canım sabah yine 75 görürüm diye çıktım tartıya 74.6 yı görünce çok sevindim biraz zor veriyorum ben galiba leslie saolsun leslie devam
biliyorum canım zor verdiğini ama stres yapma stres yapınca metabolizma kilo vermemek için direniyor:KK34: bak ne güzel 75 barajını geçtin:KK52::KK52: sabret zamanla tüm barajları devireceksin:KK1:

samota%205432.jpg

Hepinizi kutluyor, ve tebrik ediyorum manken gibi olmussunuz dur ins.

Darisi benim basima. Benide tebrik edeceginiz günleri özlemle bekliyorum kizlar.

kahvaltım

2 yumurta
b.peynır
5 zeytın
3 cevız
2 yas kayısı
1 erık
1hurma
1salatalık
k.tyogurt

gunaydınlar olsun herkeslere...
sabah menumu yazıp gecmişe gidiym..
kahvaltı oncesi 1 bucuk saat tempolu yurudum-saat 06-7:30 arası..
ve kahvaltım:
2 yumurtadan keci peynirli çarli biberli tereyaglı omlet
1 ince belli yeni kırdıgım ceviz
az miktarda peynir ceşitlerinden
15 adet ew mahsulu yeşil zeytin
1 demlik cay..:KK53::KK53::KK53:

yedim valla kuşlara da yeter bana da hatta gelirsen sana da yeter bacım:KK1:
kayısıyı çok yiyorum ama yediğimden beri günde 2 kere çıkıyorum wcye kabızlık son buldu:KK1:
iyi bari yaw,kabızlıga iyi gelmiş..
kıss aklımdasın zaten...bakıym durumlara bi bakıym..eger ayarlayabilirsek senin o kayısıları yemeye gelebilirim çat kapı..:KK53::KK53::KK53:

özgür tavuk yumurtası bulma şansım yok ne yazık ki.bir günde maksimum 3 tane yumurta yiyorum o yüzden.
buyuk marketlerde organik yumurtalar satılıyo...en azından onları tavsiye ederim canım..

propycil canım sen platesi sevmediysen bence bunu da sevmezsin ama bu daha etkili çabuk etki gösteriyo kasları uzatıyo popoyu küçültüyo bacaklar inceliyo göbüş gidiyokolların inceliyo kaslı değil narin görünüyo canım ficans özelden mesajla gönderiyo indirdiği linki becerebilirsem ben yollayım bakalım olmazsa ona dersin

tartıda niye gitmiyo bilmiyom hemde son günlerde iştahım da yok bi kerecik 9 sonrası sarma yediydim benim daha fazla hareket etmem gerek herhalde ...o yüzden 2 gün leslie ile 5 mil yürüdüm bugün çok yorgunum hiç gözüm almıyo bakalım ilerleyen saatlerde belki yürürüm artık 74 görmek istiyom
sadece gobus için gerek bana bu ya..kolum çöp gibi zaten,et olmadıgı için sallanmıyo..bacaklar ve popo da ideal ama birrr gobek bende benden ötürü..:KK60::KK60::KK60:

Bu callani yapanlar cok etkili oldugunu soyluyorlar,ben de bir deneyim dedim,ben de senin gibi pilates takiminin tozunu aliyorum anca,bu arada ankarada bir organizasyon cok iyi olurdu
sonuclarını mutlaka bize yaz ama haaaa.....bende cok etkili oldugunu duydum ama gozum kesmiyo,galiba ara vermemek lazımmış..kız aslında benim kondisyon da iyi yuruyusten dolayı..neyse bakıym bi...
ankaradaki kahvaltıyı ramazandan sonra ayarlamaya calışcaz bidenem..

6:30 kalkis
Kahvalti : 8:10
- 1 yumurtali sebzeli omlet
- Yesil salata
- 6 yesil zeytin
- 2 adet ceviz
- Beyaz cay
Omega-3 ve mineraller

50 dakika yuruyus

Ogle: 13:10
- Az miktarda balik
- Yesil fasulye
- Yesil salata+Domates
- Kucuk kase yogurt
- Bir olcek Acai tohumu
Multivitamin

30 dakika yuruyus

Aksam: 18:15
- Firin Tavuk
- Az zeytinyagli pirasa
- Quinoa salatasi
- Yesil salata
- 1 adet ceviz
- 2 bardak ayran+bir parca beyaz peynir
- Beyaz cay

1 saat yuruyus
kitap gibi menu olmus Irmakcım..bizde cok duzenli olan seylere kitap gibi denir de..:KK60::KK60:

sonunda 74.6:119:
yuppppiiiii:KK52::KK52::KK52:
ben buna içerim..:nazar:

gunaydin karatay guzelleri ..gunlerdir sizi takipteyim masallahiniz var..ancak uyeligim yeni onaylandi..ilk firsatta yaZiyorum..10 gundur karatay diyeti yapiyorum 85.1 ile basladim 82.4 bugunku kilom..artik bende sizinleyim:))

X