Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Merhaba geçenlerde konuya soru sorarak başlamıştım.1 hafta önce diyete başladım şekeri kestim.Tuzu da öyle bütün her şeye harfiyen uydum.Lakin akşamları ingilizce kursum olduğu için akşam yemeğini 4 gibi yiyordum.Öğle ile akşam yemeğim arasında bikaç saat anca oluyordu.Ve kurstan eve gelişim 23.00'ı buluyordu.Diyete göre saat 19-20.00dan sonra bir şey yenmeyeceği için direk yatıyordum.3.günde sabah yaz okulu akşam kurs derken başta bir yorgunluk hasıl oldu.Gece yatıp dinlenirim geçer dedim.Ancak gece birden bire aşırı terlemeye başladım.Elim titremeye başladı.Böyle benden kontrolsüz gibiydi el ve ayaklarım.Ertesi hafta sınavlar olduğu için toplanmak adına diyeti yarıda bıraktım.Böyle bir şeyle karşılaşanlar oldu mu? Akşam yemeğini erken yeyip sabaha kadar aç yemekten mi böyle oldum acaba :KK31: Halbuki çok da istekliydim.Azimle başlamıştım :KK14:

merhaba kızlar bugünkü öğünlerim:
sabah
1 yumurta
8 zeytin
birkaç dilim peynir
birkaç adet ceviz

öğlen
mantarlı köfte(baya küçük bir porsiyondu)
cacık

akşam
dışarı çıktık herkes pizza yedi ama ben ızgara tavuk
ayran yedim..

herkese selamlar iki gündür giremedim. internette sorun vardı

bugün oğluşumun doğum günü diye sabahtandır ayaktayım. misafirler yeni gitti. bulaşıkları topladım anca girebildim.

sabah 1 muz biraz fındık.

öğlen bir tane krep

akşamda yoğurtlu semizotu salatası. yoğurlu biber ve 3-4 tane yaprak sarma.

yemediklerim ise

doğumgünü pastası. kapalı pide. çin böreği. krep sarma. milföy böreği. sosisli milföy. cola. fanta aferin bana

bişey değil sevdacik,hemen başlıyorum şimdi,ya sen

ben artik yarin baslayacagim, simdi sadece bir seyredecegim, yarin yaparken zorlanmayayim diye. Sen yazar misin nasil hissettigini ilk denemeden sonra. Dayak yemis gibi olunuyor demisti gerce nazfiliz. bakalim biz ne hale gelecegiz. Haberini bekliyorum.

Herkese iyi geceler kizlar.

[sersum]:

canım hoşgeldin..:KK16::KK16::KK54: tebrik ediyom kıss seni afferin:KK9::KK9:

akşam menün gayet güzel canım:KK9::KK9: tek bişey kuruyemişleri ben sabah ve öğlen tercih ediyorum:KK34::KK34:

Sersum canim ben cok acikmistim ceviz tok tutuyor diye yedim. ins yanlis yapmadim:KK43:((

Merhaba geçenlerde konuya soru sorarak başlamıştım.1 hafta önce diyete başladım şekeri kestim.Tuzu da öyle bütün her şeye harfiyen uydum.Lakin akşamları ingilizce kursum olduğu için akşam yemeğini 4 gibi yiyordum.Öğle ile akşam yemeğim arasında bikaç saat anca oluyordu.Ve kurstan eve gelişim 23.00'ı buluyordu.Diyete göre saat 19-20.00dan sonra bir şey yenmeyeceği için direk yatıyordum.3.günde sabah yaz okulu akşam kurs derken başta bir yorgunluk hasıl oldu.Gece yatıp dinlenirim geçer dedim.Ancak gece birden bire aşırı terlemeye başladım.Elim titremeye başladı.Böyle benden kontrolsüz gibiydi el ve ayaklarım.Ertesi hafta sınavlar olduğu için toplanmak adına diyeti yarıda bıraktım.Böyle bir şeyle karşılaşanlar oldu mu? Akşam yemeğini erken yeyip sabaha kadar aç yemekten mi böyle oldum acaba :KK31: Halbuki çok da istekliydim.Azimle başlamıştım :KK14:

merhaba.sizin kan şekeriniz düşmüş.minimum 7 saat aç kaldığınız için böyle olmuştur.ben de akşam 5 ten sonra bir şey yemiyorum ama hipoglisemiyi engellemek için yarım yağlı süt içiyorum 17.00den yatma saatime kadar.içine de bir tane kabuk tarçın koyuyorum.yemek yeme saatiniz mecbur 16 ise siz de böyle yapabilirsiniz en azından faydalı ve açken uyumaya yardımcı oluyor:KK28:

ben artik yarin baslayacagim, simdi sadece bir seyredecegim, yarin yaparken zorlanmayayim diye. Sen yazar misin nasil hissettigini ilk denemeden sonra. Dayak yemis gibi olunuyor demisti gerce nazfiliz. bakalim biz ne hale gelecegiz. Haberini bekliyorum.

Herkese iyi geceler kizlar.

Şimdi bitirdim,bayağı zorlayıcı ,100 e kadar olan karın hareketlerini 70 de bıraktım,diğerlerini sonuna kadar yaptım,inşallah devam ettirebilirim

bugün oğluşumun doğum günü diye sabahtandır ayaktayım. misafirler yeni gitti. bulaşıkları topladım anca girebildim.

öğlen bir tane krep

yemediklerim ise

doğumgünü pastası. kapalı pide. çin böreği. krep sarma. milföy böreği. sosisli milföy. cola. fanta aferin bana

Canım oğlunun doğum günü kutlu olsun nice yaşlara inşallah,yemediklerin için de seni :KK9::KK9:

7:30'da kalkis.
Kahvalti 8:10
- 1 yumurtali sebzeli omlet
- Yesil salata
- 3 yesil zeytin
- 2 ceviz
- Beyaz cay
50 dakika yuruyus

Ogle: 13:30
- Kucuk parca et
- Kabak salatasi (z.yagli+elma sirkeli)
- Pazi kavurmasi
- Bir bardak kefir
- 2 adet ceviz
Omega-3, multivitamin ve mineraller

Aksam: 17:40
- Fasulye piyazi
- Z. Yagli taze fasulye
- Z. Yagli bakla
- Yogurt+Bir parca beyaz peynir
- Yesil cay

Son düzenleme:
sağol tatlım hepimizin çocukları mutlu başarılı olsun inşallah

canım oğlum itü makina mühendisliğinde okuyor
sırrı yılcalımı çok iyi bir okuldur herşey gönlünüzce olsun
çocukları sınavlara hazırlamak kadar hayatada hazırlamalıyız biz devreden çıkınca bocalamasınlar değilmi iyiniyetlim:KK34:
amiin canım:KK16::KK16:
kızlar 3günde 25 makina çamaşır yıkadımmmmm:KK52::KK52:
amanın elektrik faturasını görme bence:KK53::KK53::KK9:
[sersum]:

Sersum canim ben cok acikmistim ceviz tok tutuyor diye yedim. ins yanlis yapmadim:KK43:((

yok yanlış değil canım..bazı arkadaşlar dasenin gibi yapıyor:KK34::KK34:
leslie ile 5 mil yürüdüm geldim kızlar bugün iki oldu :nazar::KK8::KK8:aferin bana

aferin kısss:KK9::KK9::nazar:

kısslarr yavv 1 saattir ayaktayım..haberleri okudum,geçmişi okudum uykum gelmiyo bitürlü.:KK53:53::KK53:

kimse de yok çene çalcek:KK53::KK53:
neysee sabah görüşürüz..:18::18:

ben sapıtmaya başladım canım ..artık buraya gelmeye yüzüm yok kaç gündür sabah kahvaltısı yapamıyorum günde tek öğün yemeye başladım bazende dünkü gibi gece 9 da içimde ki canavar çıkıyo ...bu ne perhiz.....durumundayım artık yumurta yemek istemiyorum diyetten önce de kahvaltı etmezdim eski alışkanlıklarım hortladı zaten 3 haftadır diyete uyduğum halde 200gr gitti şimdide sapıtmaya başladım nolcak benim halim iradesizim ben ...daha fazla sopa gerek bana ...dün kahvaltı etmedim bugün etmedim canımhala bişi istemiyo....

bende toparlarım umarım ..sabah canım hiç bişi istemiyo..artık çok açlık ta hissetmiyorum ..az önce yemek yedim patlıcan közlemesi ve yoğurt bu kadar düşün vucudum kıtlığa girdiğini düşüncek ...tatlı ve meyveyle hiç aram yoktu zaten ..arada bi pasta yerdim tatlı olarak bi onu seviyorum ...spor yapmadan benim kilolar gitmez onu anladım ..bahaneler üretip durmasam da yapsam şu sporu iyi olcak...
sen iyi gidiyosun canım yeğenin nasıl oldu
kısss yazmışım ya sana cevap aşkolsun..5463 te..:KK34::KK34: ama özeli görmemişim yavv:26::26: tatlım kaçıyo gözden bazen kusura bakma:KK34::KK34:

öğlen bir tane krep

yemediklerim ise

oğluşuna mutlu ve sağlıklı yıllar olsun canım:KK16::KK16:

X