Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Günaydın, tatilden döndük ve tatili çok az kaçamakla atlattim :-)
Artık çok daha disiplinli ve kaçamaksız devam edeceğim inşallah, dünkü menüm:
Karatay kahvaltısı,
Peynirli yeşil salata+ayran,
Mercimek köftesi+domates+çay,
Çeyrek şeftali.:KK56:

Gunaydin hanimlar,
Epeydir ihmal ettim burayi.Kilomu hala muhafaza ediyorum.Almadim vermedim de.
O yuzden soooole bir toparlanip kendime gelmek istedim.
Menu bildirimlerimi yapicam duzenli olarak.Suan kilomda bazi inisler cikislar var o da regli donemim yaklasiyor ondan diye umuyorum.Dun tartildim 71,5 ,bugun 72,5
Bir gunde 1 kilo almam imkansiz diye regli donemime bagladim.Henuz olmadim ama oncesinde sisliklerim baslar benim.
Sabak klasik karatay yaptim.Degisik bisi yemedim.
Simdilik bu kadar.

günaydın kızlar cuma günü 40 beden pantolon 38 beden gömlek aldım :KK52: gömlek resimde yok ama şimdi üstümde çok mutluyum 46 bedenden 40 bedene ya inanamıyorum bazen hatta işyerindeki bayanlarda 40 bedene inanamadılar ve birisi 40 beden eteğini giydirdi bana sabah sabah ve oldu çok şaşırdılar :KK53: tebrik ettiler :KK9: sizler içinde resim koydum sabah klasik karatay kahvaltımı yaptım pazar günü ağvaya denize gittik çok güzel vakit geçirdim ama ful yasaklardan yedim olsun sefam olsun bir gün olur öyle zaten ramazan geldi bugün itibariyle diyetime döndüm yasaklarım neler bakalımmı: :KK53: zeytinyağlı yaprak sarma pirinçli kendim yaptım çok güzeldi, peynirli poğaça bizim küçük gelin yaptı, kısır,kola,fanta,ekmek neyse geçmişi bırakıp bugüne bakalım dimi cumartesi ve pazar günü 71,600ü gördüm :KK53: ama pazar günkü kaçamaklardan sonra bu sabah tartıya çıkmadım :KK9: herkese iyi günler dilerim:KK55::KK55::KK55:

$Fotoğraf1196.jpg

Çok teşekkür ederim, verdiğin bilgiler için. Evet Nor... Natur..ls. Sizin yazdıklarınızı okurken nedendir bilmem ama mutlu oluyorum, pozitif bir enerjiniz var :) taa oralardan bunu hissediyorum . Eşiniz için dua ediyorum. Rabbim, Şafi(c.c) isminin hürmetine acil şifalar versin. Hoşçakal...

Canım, mesaj sayım henüz dolmadığı için özelden yazamıyorum ama, buradan bilgi vermeye çalışacağım. Hoşçakal...

Ben geldim kızlar:KK52::KK52::KK52:
Günaydın hepimize:KK52::KK52::KK52::KK52: Herkes iyidir umarım:26:
Ben yokken kaçamak yapmadınız dimi:KK20:
Ben bol bol sizin için kaçamak yaptım:KK1: Ofisteyim vakit bulunca bildireceğim kendimi zehirlememi

günaydın kızlar cuma günü 40 beden pantolon 38 beden gömlek aldım :KK52: gömlek resimde yok ama şimdi üstümde çok mutluyum 46 bedenden 40 bedene ya inanamıyorum bazen hatta işyerindeki bayanlarda 40 bedene inanamadılar ve birisi 40 beden eteğini giydirdi bana sabah sabah ve oldu çok şaşırdılar :KK53: tebrik ettiler :KK9: sizler içinde resim koydum sabah klasik karatay kahvaltımı yaptım pazar günü ağvaya denize gittik çok güzel vakit geçirdim ama ful yasaklardan yedim olsun sefam olsun bir gün olur öyle zaten ramazan geldi bugün itibariyle diyetime döndüm yasaklarım neler bakalımmı: :KK53: zeytinyağlı yaprak sarma pirinçli kendim yaptım çok güzeldi, peynirli poğaça bizim küçük gelin yaptı, kısır,kola,fanta,ekmek neyse geçmişi bırakıp bugüne bakalım dimi cumartesi ve pazar günü 71,600ü gördüm :KK53: ama pazar günkü kaçamaklardan sonra bu sabah tartıya çıkmadım :KK9: herkese iyi günler dilerim:KK55::KK55::KK55:

Eki Görüntüle 465458

Çok güzel görünüyorsun canım tebrik ederim. Gerçekten, tebrik ederim 46 bedenden 40 bedene düşmek, büyük bir başarı.Yasaklılardan yemeseydin kocaman bir alkış geliyordu ama, şimdilik sadece tebrik ediyorum :) hoşçakal.

sağol tatlım hepimizin çocukları mutlu başarılı olsun inşallah

canım oğlum itü makina mühendisliğinde okuyor
sırrı yılcalımı çok iyi bir okuldur herşey gönlünüzce olsun
çocukları sınavlara hazırlamak kadar hayatada hazırlamalıyız biz devreden çıkınca bocalamasınlar değilmi iyiniyetlim:KK34:

Leylakım bölümü ve üniversitesi güzel:nazar: oğlunun bahtı açık olur inş. canım iyi bir iş de bulsun emeklerinizin karşılığını alın inş.
Evet canım sırrı yırcalı anadolu lisesi nasip olur inş. kızıma :KK9:
Evet leylakım bir taraftan hayata hazırlıyoruz oni kahve yapıyor bana şimdi seneye çorbalar yapar bize:KK9::KK9: becerikli benim kızım zorluk çekmez.. Oğlanlar da alışmalı artık hayat müşterek kendi işini en azından yapabilmeli kendine yetebilmeli di mi:KK34: Oğlun üniversitedeyken biraz hayatı öğrenecektir.. Esas kendi hayatını kurduğunda öğrenecek herşeyi ama:KK9::KK9:

Papişim sağol canım benim:KK54:

Begonya oğlunun doğum günü kutlu olsun canım:KK16:

kahvaltı

1 haşlanmış yumurta (sıcakta hiç çekilmiyo)
domates ve biber
1 yeşil çay
1 bardak elma sirkeli su
1 kayısı çayı
1 tane kayısı

kabızlık sorunum basladı yaklaşık 2 haftadır günde 2 kere rahat çıkabiliyordum artık günde bir kere :KK43: her kahvaltıdan ve uyumadan önce muhakkak cıkardım ama artık olmuyo :KK43:

Kahvaltım:KK56::KK56::KK56::KK56:

Kalkar kalkmaz(6:20) su + ağaçtan topladığım 6-7 kayısı:KK9::KK9: Asyam ben de buldum ağaçtan toplayacak meyve tadına doyum olmuyor. Bu arada hoşgeldin:KK54:

Akşam kızımın pastasından yememiştim. Sabaha durumu telafi ettim:KK53:
2 haşlanmış yumurta
domates + salatalık + biber (bahçemden)
2 zeytin
fındık + badem
ş.siz çay
peynir
3 omega 3

Üzerine kahvem:nazar::nazar::nazar:

hepinize afiyet olsun kızlar:KK9::KK9:

Hangi diyeti yaptığımızın sağlıklı mı değil mi diye değerlendirmesinin dışında istikrar ve sabır daha önemli... Ve tabi diyet sonrası verilen kiloları geri almadan kalabilmek. Kolay gelsin

ben de iyiyim teşekkur ederim :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
hemen kısaca ozet geciyim hayatımdan..
daha ameliyat olmadım:KK53::KK53::KK53::KK53:
çünkü eşime doktor begendiremedik..bayaa bi hastane ve şehir arastırmasından sonra en sonunda Ankarada bi profesor bulduk adamdan randevumuzu aldık..pazar gunu abbas ankara yolcusu...
bu arada sordum sorusturdum bilgisayar ve telefon zarar verirmiş ewet göze ama eşimin abarttıgı kadar değilmiş...
ve kötü haber: gene sizleyim anacım kurtulamıycaksınız benden...:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

ve gel gelelim KARATAYAAAAAAA...:KK52::KK52::KK52::KK52:
Eskisi gibi cok fazla kaçamak yapmıyorum kıslar ama deli gibi spor yapıyom gene....
sabah en az 1 saat aksam en az 1 saat yuruyorum amaaaaa
2.5 kilo artıdayım bu nası iş anlamadım...:KK52::KK52::KK52::KK52:

sizler napıyosunuz bakıym..gecmişi mumkun mertebe okumaya calışcam inşallah..
iyiniyetli,asya,sersum,papi,fzgun,esas,ficans,iğneoyası,sevgi,leylaklar....napıyosunuz kıslar.....hersey yolundamı bakim..:KK52::KK52::KK52:

X