Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ben de iyiyim teşekkur ederim :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
hemen kısaca ozet geciyim hayatımdan..
daha ameliyat olmadım:KK53::KK53::KK53::KK53:
çünkü eşime doktor begendiremedik..bayaa bi hastane ve şehir arastırmasından sonra en sonunda Ankarada bi profesor bulduk adamdan randevumuzu aldık..pazar gunu abbas ankara yolcusu...
bu arada sordum sorusturdum bilgisayar ve telefon zarar verirmiş ewet göze ama eşimin abarttıgı kadar değilmiş...
ve kötü haber: gene sizleyim anacım kurtulamıycaksınız benden...:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
Hoş geldinnn:KK52::KK52::KK52:
özledik seni:KK19:
Gel sen gel tabi bak sen yokken kaçamaklar artıyor topikte:KK1:
Eşin seni ne kadar çok düşünüyor, çok değerlisin demek ki onun için.kıymetini bil:KK1:
Hangi hastaneye geleceksin canım ben Ankara'dayım da merak ettim. Annem de hastanede çalışıyor, yardımcı olur belki:26:

l.jpg

Günaydin kizlar herkese üzel günler, güzel & güzel bir hafta dilegiyle herkese.

Bu sabah ki kahvaltim.

1 Muz, 4 ceviz, 1 avuc ici kadar cökelek, 9 adet zeytin.

sizler napıyosunuz bakıym..gecmişi mumkun mertebe okumaya calışcam inşallah..
iyiniyetli,asya,sersum,papi,fzgun,esas,ficans,iğneoyası,sevgi,leylaklar....napıyosunuz kıslar.....hersey yolundamı bakim..:KK52::KK52::KK52:
Ben hafta sonu İzmir'e gittim kaçamağın dibine vurdum canım:KK1::KK1:
Çok spor yaptığın için kas kütlen artmıştır. Karatay da bol bol protein alıyorsun birde üzerine spor olunca kasların artması normal

günaydın kızlar cuma günü 40 beden pantolon 38 beden gömlek aldım :KK52: gömlek resimde yok ama şimdi üstümde çok mutluyum 46 bedenden 40 bedene ya inanamıyorum bazen hatta işyerindeki bayanlarda 40 bedene inanamadılar ve birisi 40 beden eteğini giydirdi bana sabah sabah ve oldu çok şaşırdılar :KK53: tebrik ettiler :KK9: sizler içinde resim koydum sabah klasik karatay kahvaltımı yaptım pazar günü ağvaya denize gittik çok güzel vakit geçirdim ama ful yasaklardan yedim olsun sefam olsun bir gün olur öyle zaten ramazan geldi bugün itibariyle diyetime döndüm yasaklarım neler bakalımmı: :KK53: zeytinyağlı yaprak sarma pirinçli kendim yaptım çok güzeldi, peynirli poğaça bizim küçük gelin yaptı, kısır,kola,fanta,ekmek neyse geçmişi bırakıp bugüne bakalım dimi cumartesi ve pazar günü 71,600ü gördüm :KK53: ama pazar günkü kaçamaklardan sonra bu sabah tartıya çıkmadım :KK9: herkese iyi günler dilerim:KK55::KK55::KK55:

Eki Görüntüle 465458
emeeeell bu ne guzellik kıss... yakıyosun bacım..maşşallah tüüü tüüüüü:nazar::nazar::nazar:

Hoş geldinnn:KK52::KK52::KK52:
özledik seni:KK19:
Gel sen gel tabi bak sen yokken kaçamaklar artıyor topikte:KK1:
Eşin seni ne kadar çok düşünüyor, çok değerlisin demek ki onun için.kıymetini bil:KK1:
Hangi hastaneye geleceksin canım ben Ankara'dayım da merak ettim. Annem de hastanede çalışıyor, yardımcı olur belki:26:
hoşbuldum pıtırcığım..benim kadar ozleyemezsiniz..cok ozledim yemin ederim...walla kacamak yapanın way haline bundan sonra...ayagınızı denk alın anacım..:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
ay iwet fazla dusunuyo biras..erteledi de erteledi..:KK9::KK9::KK9:tabi bu arada bissuru aksilikler oldu ertelememiz için,dukkan ve araba konusunda biiiiirsuru propblemler işte..amaaan boşverelim olumsuzlukları...:KK52::KK52:
hastanede değil galiba canım..profun ozelinde ama adam gazi unv. baglı bi hoca..heralde univ.yapar...ama olmazsa haberleşiriz ozelden...cok saol bidenem...:KK16::KK16::KK16:

Ben hafta sonu İzmir'e gittim kaçamağın dibine vurdum canım:KK1::KK1:
Çok spor yaptığın için kas kütlen artmıştır. Karatay da bol bol protein alıyorsun birde üzerine spor olunca kasların artması normal
iyi hadi bugunluk affettim gitti..:KK52::KK52::KK52:
ama bundan sonra birbirimizi takip edelim gene..hadi yaz sabah menunu de bakıym bi ne yimişssin..:KK52::KK52:

Kahvaltım:KK56::KK56::KK56::KK56:

Kalkar kalkmaz(6:20) su + ağaçtan topladığım 6-7 kayısı:KK9::KK9: Asyam ben de buldum ağaçtan toplayacak meyve tadına doyum olmuyor. Bu arada hoşgeldin:KK54:

Akşam kızımın pastasından yememiştim. Sabaha durumu telafi ettim:KK53:
2 haşlanmış yumurta
domates + salatalık + biber (bahçemden)
2 zeytin
fındık + badem
ş.siz çay
peynir
3 omega 3

Üzerine kahvem:nazar::nazar::nazar:

hepinize afiyet olsun kızlar:KK9::KK9:
afiyet enerji olsun balım..napıyosun bakıym bağban efendüüüü....bağ işleri nası gidiyi....mahsüller cıktımı...oğluşun naşıl:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

emeeeell bu ne guzellik kıss... yakıyosun bacım..maşşallah tüüü tüüüüü:nazar::nazar::nazar:

hoşbuldum pıtırcığım..benim kadar ozleyemezsiniz..cok ozledim yemin ederim...walla kacamak yapanın way haline bundan sonra...ayagınızı denk alın anacım..:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
ay iwet fazla dusunuyo biras..erteledi de erteledi..:KK9::KK9::KK9:tabi bu arada bissuru aksilikler oldu ertelememiz için,dukkan ve araba konusunda biiiiirsuru propblemler işte..amaaan boşverelim olumsuzlukları...:KK52::KK52:
hastanede değil galiba canım..profun ozelinde ama adam gazi unv. baglı bi hoca..heralde univ.yapar...ama olmazsa haberleşiriz ozelden...cok saol bidenem...:KK16::KK16::KK16:

ay hoş geldin canım özlettin valla kendini ben aynen devam ediyorum artık bana kilo verme diyor herkes ya ama ben biraz daha vermek istiyorum

l.jpg

Günaydin kizlar herkese üzel günler, güzel & güzel bir hafta dilegiyle herkese.

Bu sabah ki kahvaltim.

1 Muz, 4 ceviz, 1 avuc ici kadar cökelek, 9 adet zeytin.

sana da afiyet olsun canım..

7:30'da kalkis.
Kahvalti 8:10
- 1 yumurtali sebzeli omlet
- Yesil salata
- 3 yesil zeytin
- 2 ceviz
- Beyaz cay
50 dakika yuruyus

Ogle: 13:30
- Kucuk parca et
- Kabak salatasi (z.yagli+elma sirkeli)
- Pazi kavurmasi
- Bir bardak kefir
- 2 adet ceviz
Omega-3, multivitamin ve mineraller

Aksam: 17:40
- Fasulye piyazi
- Z. Yagli taze fasulye
- Z. Yagli bakla
- Yogurt+Bir parca beyaz peynir
- Yesil cay
ırmakcım menuler super...menu paylaşımında bulunuyosun artık galiba..bu bizim için cok iyi olcak..fayz alırız senden biraz..hem de bilgi alırız bi çok konuda..sewgiler canım..:KK16::KK16:

kısslarr yavv 1 saattir ayaktayım..haberleri okudum,geçmişi okudum uykum gelmiyo bitürlü.:KK53:53::KK53:

kimse de yok çene çalcek:KK53::KK53:
neysee sabah görüşürüz..:18::18:
nabıyon be ya....nası gidiyo...izmirdemisin annenin yanına gidebildinmi...ozledim kıssss....:KK52::KK52:

kızlar 3günde 25 makina çamaşır yıkadımmmmm:KK52::KK52:
:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:neetttin bacım yaw..temizlik amıtı diye senin heykelini dikmek lazım meydane..:KK9::KK9::KK9:

1 saat kahvaltidan once,
1 saat aksam yemeginden sonra tempolu yurudum...:KK1:
kanaelcim napıyosun bebeem..gene yuruyuslere dewam massallah..:nazar::nazar:

Selam arkadaşlarım tatilimi yapıp döndüm :KK52::KK52:
Kilo vermiş olarak döndüm
Veeeeeeeeee 59.8 oldum:KK52::KK52:
Yediklerim:
1 hafta beslenme şekline tam uydum:KK16::KK16:
2.hafta her gün döndurma yedim hem de kağıt helvalı:KK30::26::44:
lahmacun yedim
akşam 20 den sonra 3-4 bardak ayran içtim
yumurta bulamadığım için her sabah 1 muz yedim
ve öğlenleri de muz yedim:KK30::KK36:

Yemediklerim :
ekmek yemedim
saat 20'den sonra bir şey yemedim
hiç bir hamur işi yemedim zaten canımda istemiyordu

veee bol bol yürüdüm arada yüzdüm ama 5 km rahatlıkla yürüyordum günde 4 lt su içtim
döndüğümde kilo vermiş olarak gördüm:KK52::KK52::KK52:
ekmekcim tebrikler bidenem...

kahvaltım(aynen yazıyorum)

1 kase k.t yogurt
2 zeytın,az peynır
1 salatalık
2 bıber(yesil,kırmızı)
2 cevız,1dılım su boregı
3 susamlı kurabıye
2dlılım tarcınlı kek
2 dılım yaz helvası,
muhlama(mısırunu,peynır,tereyagından yapılıyo)
2 adet yas kayısı,2 omega3
2 yk kadar pekmez

yenı gelen arkadaslar menuyu gorunce sasırmayın:KK1: ben baya bı kıdemlıyım o yuzden kendıme torpıl gecıyorum:KK1::KK1::KK1:
papiş bu ne kısss...:KK9::KK9::KK9::KK9:
napıyon bidenem iyimisin...tatil nası gecti..kalp krizi geciren filan oldumu seni gorunce..:KK9::KK9:

ay hoş geldin canım özlettin valla kendini ben aynen devam ediyorum artık bana kilo verme diyor herkes ya ama ben biraz daha vermek istiyorum
hoşbuldum bidenem..ben de sizi osledim walla...sen elalemi boşwer,,iwam karataya....daha da fit olsan daha guzel olmamı..:KK52::KK52:

canım meraba hoşgeldin nasılsın umarım bir an evel sağlığına kavuşursun özledik seni
hoşbulduk hayatım..cok saolasın...sen de iyisindir umarım...nası gidiyo karatay....guzel kilo weriyodun sen maşşallah..:nazar::nazar:

:KK56:13.07.2012 Cuma günü (Ankara'dayım)
Sabah:08.00'da
2 haş yumurta
1 avuç içi keçi peyniri
1 tutam tulum peyniri
dometas
salatalık
1 tabak kayısı (bahçemizdekilerden)

2. öğün:
1 kase ezogelin çorba
1 tabak sulu köfte
keten tohumlu salata
kayısı(bahçemizden)
kiraz(bahçemizden)

:KK56:14.07.2012 cumartesi (İzmir'deyim)
sabah turnuva hazırlıkları nedeniyle yiyemedim

1. öğün:12.30'da
ton balıklı salata (içinde mısırda vardı olabildiğince yememeye çalıştım)

2. öğün:Alsancak'ta arkadaşlarla oturduk bu sürede yediklerim gece yarısına kadar yedim resmen
midye dolma (4 kişi 110 midye yedik:KK1:)
arkadaşın sezar salatasından 1 yağda kızarmış ekmek ve 2 tavuk parçası
patlamış mısır
biraz badem ve fıstık
patates kızartması hemde mayonez ve ketçaplı
1 sigara böreği
cips
çekirdek
1 albeni
1 noger
1 magnum double karadutlu
2 50 ml bira
2 şişe bira

:KK56:15.07.2012 pazar günü
sabah çok tok hissediyordum yemedim ayrıca turnuvaya geç kaldık gece 6'da yatınca 9'da uyanmak zor oldu:KK1:
öğle: 3/4 orta boy karışık pizza pizza
patates kızartması
karadut ve limonlu dondurma

19.00'da bir arkadaşın sürprizi ile 1 browni intense

2.öğün:23.00'da çeşmeye gidip denize girdik, İzmir'e dönüş yolculuğunda yedim
1 kumru (kumrucu Şevki'den, yemesem olmazdı ama:KK1:)
salatalık ve biber turşusu
1 magnum double karadut

:KK56:16.07.2012 pazartesi yani bugün Ankara'da
sabah:09.00 gibi
toktum aslında ama arkadaşın ısrarı ile 1 çikolatalı ve kakaolu kurabiye

yeterince zehirledim kendimi herhalde:KK1:

Son düzenleme:
:KK56:13.07.2012 Cuma günü (Ankara'dayım)
Sabah:08.00'da
2 haş yumurta
1 avuç içi keçi peyniri
1 tutam tulum peyniri
dometas
salatalık
1 tabak kayısı (bahçemizdekilerden)

2. öğün:
1 kase ezogelin çorba
1 tabak sulu köfte
keten tohumlu salata
kayısı(bahçemizden)
kiraz(bahçemizden)

:KK56:14.07.2012 cumartesi (İzmir'deyim)
sabah turnuva hazırlıkları nedeniyle yiyemedim

1. öğün:12.30'da
ton balıklı salata (içinde mısırda vardı olabildiğince yememeye çalıştım)

2. öğün:Alsancak'ta arkadaşlarla oturduk bu sürede yediklerim gece yarısına kadar yedim resmen
midye dolma (4 kişi 110 midye yedik:KK1:)
arkadaşın sezar salatasından 1 yağda kızarmış ekmek ve 2 tavuk parçası
patlamış mısır
biraz badem ve fıstık
patates kızartması hemde mayonez ve ketçaplı
1 sigara böreği
cips
çekirdek
1 albeni
1 noger
1 magnum double karadutlu
2 50 ml bira
2 şişe bira

:KK56:15.07.2012 pazar günü
sabah çok tok hissediyordum yemedim ayrıca turnuvaya geç kaldık gece 6'da yatınca 9'da uyanmak zor oldu:KK1:
öğle: 3/4 orta boy karışık pizza pizza
patates kızartması
karadut ve limonlu dondurma

2.öğün:23.00'da çeşmeye gidip denize girdik, İzmir'e dönüş yolculuğunda yedim
1 kumru (kumrucu Şevki'den, yemesem olmazdı ama:KK1:)
salatalık ve biber turşusu
1 magnum double karadut

:KK56:16.07.2012 pazartesi yani bugün
sabah:09.00 gibi
toktum aslında ama arkadaşın ısrarı ile 1 çikolatalı ve kakaolu kurabiye

yeterince zehirledim kendimi herhalde:KK1:
aman yareppim....:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
kıs senin etin ne budun ne..nerene sıgdırdın okadar şeyi...mide de yer kalmayınca diğer iç organlara taksim ettin galiba:KK52::KK52::KK52:
neyse boşwer sen haftasonunu...onumuze bakalım demi ama...:KK35::KK35:

iyi hadi bugunluk affettim gitti..:KK52::KK52::KK52:
ama bundan sonra birbirimizi takip edelim gene..hadi yaz sabah menunu de bakıym bi ne yimişssin..:KK52::KK52:
evet canım takip edelim bence de:KK52: ben sen yokken iyice abarttım kaçamağı zaten kaçamak yapmasam bile bahçedeki meyveler bana bakarken dayanamayıp bol bol yiyorum koca koca tabaklarla:KK1: ben yemesem kuşlar yiyecek
Dallar meyvelerin ağırlığından kırılıyor yani amacım ağaca zarar gelmesin:KK1:

[emeluludas]

günaydın kızlar cuma günü 40 beden pantolon 38 beden gömlek aldım :KK52: gömlek resimde yok ama şimdi üstümde çok mutluyum 46 bedenden 40 bedene ya inanamıyorum bazen hatta işyerindeki bayanlarda 40 bedene inanamadılar ve birisi 40 beden eteğini giydirdi bana sabah sabah ve oldu çok şaşırdılar :KK53: tebrik ettiler :KK9: sizler içinde resim koydum sabah klasik karatay kahvaltımı yaptım pazar günü ağvaya denize gittik çok güzel vakit geçirdim ama ful yasaklardan yedim olsun sefam olsun bir gün olur öyle zaten ramazan geldi bugün itibariyle diyetime döndüm yasaklarım neler bakalımmı: :KK53: zeytinyağlı yaprak sarma pirinçli kendim yaptım çok güzeldi, peynirli poğaça bizim küçük gelin yaptı, kısır,kola,fanta,ekmek neyse geçmişi bırakıp bugüne bakalım dimi cumartesi ve pazar günü 71,600ü gördüm :KK53: ama pazar günkü kaçamaklardan sonra bu sabah tartıya çıkmadım :KK9: herkese iyi günler dilerim:KK55::KK55::KK55:

Eki Görüntüle 465458
Canim tebrikler, basarilariyin devamini diliyorum.

Bu arada cok SIKSINIZ. :nazar::nazar::nazar:

Bende 46-48 beden Kullaniyorum Türkiyenin ölcüsü, Danimarkada 44.

Ins zayifliyacagim.

Son düzenleme:
evet canım takip edelim bence de:KK52: ben sen yokken iyice abarttım kaçamağı zaten kaçamak yapmasam bile bahçedeki meyveler bana bakarken dayanamayıp bol bol yiyorum koca koca tabaklarla:KK1: ben yemesem kuşlar yiyecek
Dallar meyvelerin ağırlığından kırılıyor yani amacım ağaca zarar gelmesin:KK1:
Allahım bahaneye bak yaaa..kuşlar yiyecekmiş...:KK9::KK9::KK9::KK9:
ben meywe yemiyom hiç..zaten sewmezdim,ama aslında arada az da olsa yemek lazım daaaaaa
senin gibi oturup bi ağacı da yememek lazım tabe..:KK9::KK9:
gozum ustunde ha ona gore..ayagını denk al..:KK9::KK9::KK9:
bırak kuşlar nemalansın biras meywelerden..onlarında kısmeti olmasa o kadar cok meywe olmazdı emin ol..

hadi bakalım başlıyoruz menu bildirimine...

Karatay Diyetinin önemli ve vazgeçilmezi biliyorsunuz ki Omega3. Nor..c Nat...s ın Türkiye distribütörünü aradım. Sıvı olanının, Arctic Cod Liver Oil ı yetişkinler için olanını henüz getirmediklerini fakat çocuklar için olan balık yağını bulabileceğimi söylediler. Yine aynı markanın Ulti..te Omega3 (1280gr.) EPA:650 DHA:450 olanı tavsiye etti. Acaba değerler nasıl?? iyimidir?? DHA düşük gibi geldi?

aman yareppim....:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
kıs senin etin ne budun ne..nerene sıgdırdın okadar şeyi...mide de yer kalmayınca diğer iç organlara taksim ettin galiba:KK52::KK52::KK52:
neyse boşwer sen haftasonunu...onumuze bakalım demi ama...:KK35::KK35:
kız aslında daha da yerdim de size yazarken utanırım diye az yedim:KK1:
özellikle dün akşam kumru pek az geldi gözüm doymadı eskiden bi oturuşta 6-7 kumru yerdim, şimdi 1 taneden sonra bıraktım oda sizin için:KK1:

[tehtc]

Karatay Diyetinin önemli ve vazgeçilmezi biliyorsunuz ki Omega3. Nor..c Nat...s ın Türkiye distribütörünü aradım.
Sıvı olanının, Arctic Cod Liver Oil ı yetişkinler için olanını henüz getirmediklerini fakat çocuklar için olan balık yağını bulabileceğimi söylediler.
Yine aynı markanın Ulti..te Omega3 (1280gr.) EPA:650 DHA:450 olanı tavsiye etti. Acaba değerler nasıl?? iyimidir?? DHA düşük gibi geldiur

scaled.php

Omega 3 mecburen mi alinmasi gerekiyor arkadaslar?

scaled.php

Son düzenleme:
menu bildirimi:

2 adet kayısı kıwamında,ozgur takılmış gıdaklayan tavuk yumurtası..:KK9::KK9:
eski kaşar,ew yapımı keçi peyniri ve beyaz peynir
1 ince belli yeni kırdıgım ceviz
3 adet kuru incir
1 adet domates
16 adet ew yapımı yeşil zeytin
1 demlik çay...:KK9::KK9:

kahvaltıdan once saat 6-7:30 arası yurudum...:KK35::KK35::KK35::KK35::KK35::KK35:

kızlar bugün ev makarnası yapmaya görümceme gidiyom aslında şimdiye çıkmam lazımdı geç kaldım ..
propycil gelmiş okuyamadım daha iyisindir inşallah geçmişolsun canım ..gelince detaylı bakıciiiim ...
yine bişi yemedim sayılır peynir domatessonra görüşürüz kızlar

X