Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

günaydın fıstıklar
kimsecikler uyanmamış diycem ama iyiniyetlim kesin uyanmıştır..ya bahçe ya da :emir_bebek: le uğraşıyordur:KK9::KK9:
bizim ahali de yavaş yavaş uyanıyor..kardeşim ve eşi bugün gidiyolar..:emir_bebek: hasta olunca iyice huysuz oldu rahat vermiyor..iyileşsin sonra gelecekler..
ben de totomu kaldırayım da kahvaltı hazırlayayım barii..:KK1::KK1:
görüşürüz canlarım:KK16::KK16:

günaydın fıstıklar
kimsecikler uyanmamış diycem ama iyiniyetlim kesin uyanmıştır..ya bahçe ya da :emir_bebek: le uğraşıyordur:KK9::KK9:
bizim ahali de yavaş yavaş uyanıyor..kardeşim ve eşi bugün gidiyolar..:emir_bebek: hasta olunca iyice huysuz oldu rahat vermiyor..iyileşsin sonra gelecekler..
ben de totomu kaldırayım da kahvaltı hazırlayayım barii..:KK1::KK1:
görüşürüz canlarım:KK16::KK16:

canımcım sabah 6:00 itibarıyla kalktım ben evet:KK1::KK1:

Günaydın canım kolay gelsin:112:

oğlum geçen sene arkadaşıyla ev tutmuştu kampusteki yurt inşaatı bitmemişti
ev zor geldi işler yemek zaten son dönem hazır yemekten kilo aldı
bu yılda yurt bitti ama öğrenci kabulu başlamadı daha eşyalarını alıp getirdik
eylülde tekrar götürecek tabi o zaman giysilerini falan götürür
allah sağlık versinde küçükken ayrı büyüyünce ayrı sorunlar büyüyünce sorunlarda büyüyor
allah beterinden saklasın başka şehirde okutmak zor ama kendi ayakları üzerinde durmayı öğreniyorlar

seninde kafanı şişirdim babana allah şifa versin tatlım

Canım oğlun ne okuyor darısı benim çocukların başına inş. Ne güzel kazanmış kazansınlar da tek biz böyle uğraşalım..
Bu sene rahat eder inş leylakım oğlun:112:

Benim kızımın daha sbs sine 3 yıl var tabi sınavı kaldırmazlarsa:26: burda çokk iyi bi anadolu lisesi var puanı oldukça yüksek o da istiyor olur inş.

Canım kafam asla şişmez ne demek:KK54: :KK19:

sabah iyi bir başlangıç yaptım 1 saat yürüdüm.

Başlangıç:1 şeftali,su

1.oğün: 2yumutalı menemen
7 zeytin
1 dilim peynir
salatalık

Bu aradaannem ve babam benim ekmek yemememe takmıs durumdalar,onüme annem ekmek koyuyor ancak yemiyorum,yemek bitene kadar beni gozluyor.annem zayıf oldugumu düsünüyor hatta kilo almamı istiyor."Ah senin o kocan varya, o kocan seni bu hale getirdi" diye isyan ediyor.eşim kilo konusunda cok hassastır da.incecik 34 beden olsam bayılır.ama ben istemiyorum 36 benim için yeterli

Merhaba ekmek yerine ceviz fındık vs yemelisin canım.. Kolay gelsin:KK34:

.

Sevgili Dallida Kilo göstergesini denedim ama yapamadim.

Bu sabah ki menüm.
1 Muz, bir avuc badem 3 kücük kuru kaysi, 8 adet cekirdeksiz zeytin.
1 Avuc ici kadar cökelek. 1 bardak sicak su Yumurta yerine muz yiyorum.

Arkadaslar menemen tarifini verebilirmisiniz.?
Ben bulamadim bir yerde. tabiki Canan Karatay hanimefendinin tarifinden bahsediyorum.
Yapilan yemekleri, veya yediklerimizi resimleyip koysak daha güzel olmazmi?
Ben resim koyamiyorum pek ama ögrenirim ins. Kopyala yapistir biliyorum sadece.
Daha iyi motive eder diye düsünüyorum.

Sevgiler.

Son düzenleme:
inşallah canım..amin:KK16: :emir_bebek: daha iyi olmasına sevindim:nazar::nazar:

nice mutlu ve sağlıklı yaşlar olsun inşallah öpüyorum kızını da :KK54::KK54:
bızdık:emir_bebek::KK1::KK1:
Sersumumm :KK16: biz de seni ve kızını öpüyoruz kıss sağol:KK19:

İyiniyetlim kızının doğum günü kutlu olsun canım,nice yaşlara ,sağlıklı mutlu inşallah

Baklagiller serbest canım,nohutu biraz daha dikkatli tüketiyoruz,ilk hafta çok kilo gidiyor 1-2 civarı,genelde ise yaklaşık 500 gramla 1000 gram arası gidiyor
Ficansım çok teşekkürlerrr inşallah canım Allah hepimizin çocuklarına uzun ömürler versin inş.

iki sene önceydi galiba yapmıştım çok etkili bişi canım biraz kilo verip yeniden başlıycam kalçayı göbeği harika yapıyo göğüslerinin dikleştiğini söylenlerde vardı sende zayıfla sitesinde yapan arkadaşlar ben tabii istikrarsız olunca diyette ve spor da... bıraktım..düzenli yapmak gerekiyo platesten daha etkiliymiş..

Nazfilizcim indirdim bu şeyi ben de bi bakayım göğüslerim dikleşsin karnım gitssin:KK17::KK17::KK34:

Son düzenleme:
Allah sağlık versin çocuklarımıza ama gerçekten onlar büyüdükçe sorunlar da büyüyor..tabii bizde endişeler de artıyor...hayırlısı olsun oğluşun için leylakcım:KK16::KK16:

canım annenle baban haklı :KK53::KK53: zaten çıtır bi hatunsun..biz ölelim o zaman:KK9::KK9: kilon bence ideal ama tabii yine de sen bilirsin:KK34::KK34:

ben bir donem 78 kilolara cıktım,onunla 3 yıl yasadım 3 yıl sonra 60 a indim.78 kiloykan 60 yeter diyordum ama isnanoğlu işte memnun olmuyoruz.

bugün oğlen yemegi için erzurumun lor dolmasını yapacagım.karataya cok uygun,içeriğinde bulgur,çokelek,az kaymak var.
tavsiye edrim deneyin lahana dolmasından daha lezzetli.

kahvaltım(aynen yazıyorum)

1 kase k.t yogurt
2 zeytın,az peynır
1 salatalık
2 bıber(yesil,kırmızı)
2 cevız,1dılım su boregı
3 susamlı kurabıye
2dlılım tarcınlı kek
2 dılım yaz helvası,
muhlama(mısırunu,peynır,tereyagından yapılıyo)
2 adet yas kayısı,2 omega3
2 yk kadar pekmez

yenı gelen arkadaslar menuyu gorunce sasırmayın:KK1: ben baya bı kıdemlıyım o yuzden kendıme torpıl gecıyorum:KK1::KK1::KK1:

[papadiyakahvaltım(aynen yazıyorum)

1 kase k.t yogurt
2 zeytın,az peynır
1 salatalık
2 bıber(yesil,kırmızı)
2 cevız,1dılım su boregı
3 susamlı kurabıye
2dlılım tarcınlı kek
2 dılım yaz helvası,
2 yk kadar pekmez

yenı gelen arkadaslar menuyu gorunce sasırmayın:KK1: ben baya bı kıdemlıyım o yuzden kendıme torpıl gecıyorum:KK1::KK1::KK1:

:nazar: Canim nazar degmesin azminize hayran kaldim ne olur banada dua edin.​

[papadiyakahvaltım(aynen yazıyorum)

1 kase k.t yogurt
2 zeytın,az peynır
1 salatalık
2 bıber(yesil,kırmızı)
2 cevız,1dılım su boregı
3 susamlı kurabıye
2dlılım tarcınlı kek
2 dılım yaz helvası,
2 yk kadar pekmez

:nazar: Canim nazar degmesin azminize hayran kaldim ne olur banada dua edin.​

canım benım sanada kolay gelsın dılerım en saglıklı sekılde hedefıne ulasırsın:KK16:

Slm kızlar ne vakıttır gırmıyorum gıremıyorum arda şöle bi bakıp cıkıyorum

dıyet berbat yumurta sıcaktan yıyemeyınce olmuyormus ya neyse 1 eylule kadar ertelemıs gıbı bıseyım dıyetı bıldırım yok tabıkı herzamnkı gıbı

yuruyuse devam fırsat buldukca ramazzanda nasıl olur bılmemm:44::44::44::44:

Hepınızı öpüyorum

Sersumumm :KK16: biz de seni ve kızını öpüyoruz kıss sağol:KK19:

İyiniyetlim kızının doğum günü kutlu olsun canım,nice yaşlara ,sağlıklı mutlu inşallah

Baklagiller serbest canım,nohutu biraz daha dikkatli tüketiyoruz,ilk hafta çok kilo gidiyor 1-2 civarı,genelde ise yaklaşık 500 gramla 1000 gram arası gidiyor
Ficansım çok teşekkürlerrr inşallah canım Allah hepimizin çocuklarına uzun ömürler versin inş.

Nazfilizcim indirdim bu şeyi ben de bi bakayım göğüslerim dikleşsin karnım gitssin:KK17::KK17::KK34:

canım kilo vermeden iki beden küçültüyo gerçekten ama başlarda çok zorlanıcaksın heryanın acıycak dayak yemiş gibi olucaksın söyliyim kolların için bi hareket var orda hani böle sallanır ya el sallarken falan o kalmıyo ve inceliyo bende 60 a inebilsem de yapsam çok sıkılaştırıyo burdaki yapan arkadaşları muhakkak oku canım başta sıkıcı gelicek ilk başlayanlar yavaşlığından şikayet edip bırakıyo etkisini görüceksin canım tavsiye ederim

kahvaltım(aynen yazıyorum)

1 kase k.t yogurt
2 zeytın,az peynır
1 salatalık
2 bıber(yesil,kırmızı)
2 cevız,1dılım su boregı
3 susamlı kurabıye
2dlılım tarcınlı kek
2 dılım yaz helvası,
2 yk kadar pekmez

Yazayım ben de:KK60: Amma yemişiz papişim:KK1:
Papişim çatlayana kadar yedim ben ama sabah ya erir di mi:KK9::KK9::KK9::KK9:

Yazayım ben de:KK60: Amma yemişiz papişim:KK1: Sen çoktaaann hak ettin artık tatlım afiyet olsun:KK54:
Papişim çatlayana kadar yedim ben ama sabah ya erir di mi:KK9::KK9::KK9::KK9:

kalkınca 2 kayısı + su

peynirli börek:KK53:
pestil
domates + salatalık + biber
1 lokma poğaça
peynir
az karpuz
1 erik
ş.siz çay
2 zeytin
2 yumurta