Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Cok tesekkurler, Thehtc. Sabahlari 7-8 arasi yuruyorum. Kalkistan o saate kadar esimin ve oglumun kahvaltilarinin hazirlanmasi, ogle yemeklerinin ve ara ogunlerinin paketlenmesi, cok yogun oluyorum. Onlar cikinca ben de cikiyor, yuruyusumu yapiyorum.
Scallop, kabuklu bir deniz urunu. Atlantik okyanusunda cikiyor saniyorum. Dondurulmus paket icinde, pisirmeye hazir satiliyor. Ben iri olanlarini tercih ediyorum, tanesi 70 gr. kadar, beyaz renkli.
Bildigim, Omega-3 desteklerinde EPA ve DHA degerleri onemli. Bunlar ne kadar yuksek olursa, fiyat da yukseliyor. Ayrica urunun damitilmisligi yani agir metallerden arindirilmasi cok onemli. Aksi halde faydadan cok zarari var.
Son kullandigim urun bir kapsulde(1407 mg.). 600mg. EPA; 300 mg. DHA iceriyor. Oglum sivi olani kullaniyor, belki ben de elimdeki stok bitince ona donecegim. Arctic Cod Liver Oil 1 tatli kasigi olcek(5000mg.) 410mg EPA; 625 mg. DHA iceriyor.
Hatirladigim kadari ile gunluk en az 500mg. DHA alinmali gibi bir yazi okumustum.
Turkiye'de hangi markalar var bilgim yok, ancak kaliteli urunlerin olaganustu pahali satildigini biliyorum. Kardeslerime hep buradan temin ederim. Burada fiyatlar, Turkiye'ye gore cok daha ucuz, ustelik ben ucuzluga dustugu haftalarda alir, stoklarim.
Gunluk Multivitamin, B-Complex, Vitamin-C, Magnezyum, Omega-3, Vitamin-D(kisin), bazen Kalsiyum aliyorum. Bazisi kapsul, bazisi tablet halinde.
Sevgiler, hosca kal canim.

Irmakçım verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. Sıvı olanını ben de denemek istiyorum. Verdiğiniz markanın Türkiye distribütörünü buldum, İstanbulda.pazartesi günü arayacağım.

Öğlen yemeğimi yazmayım,biraz cıslar vardı

Akşam yemeğim;köfte,z.yağlı fasulye,salata,domates biber tava

iki sene önceydi galiba yapmıştım çok etkili bişi canım biraz kilo verip yeniden başlıycam kalçayı göbeği harika yapıyo göğüslerinin dikleştiğini söylenlerde vardı sende zayıfla sitesinde yapan arkadaşlar ben tabii istikrarsız olunca diyette ve spor da... bıraktım..düzenli yapmak gerekiyo platesten daha etkiliymiş..

Nazfilizcim dediğin siteye baktım,linkler silinmiş,başka bir yerden buldum,10 günde 10 saat diye birşey,senin dediğin bu muydu canım

İyiniyetlim, küçüğüme çok geçmiş olsun. İyi ki dikiş falan gerekmemiş.

Sersum, yeğenine Allah acil şifa versin. İnsan çaresiz kalıyor, küçücük çocuk ağlayınca...

Bugün karatayın dışına çıkmadım ama yürüyüş de yapmadım. Çok yorgun hissettim kendimi nedense...

Akşam da menümüzde, kızımın yaptığı alinazik vardı. Gerçekten de güzel yapmış. Eşimse bunalımda... "Eyvah kızım büyüdü" modunda. Bunu istemeye de gelirler yakında diyor. Buarada kızımız 12 yaşını yeni bitirdi:KK52::KK52::KK52:

Iyı Geceler Karatay Dıyetı yapan kızlar .:KK24:..... 1.ogun(sabah): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ...:KK24:....2. Öğün(ıkındı) guvec,2kasık bulgur pılavı,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:2.5 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

Nazfilizcim dediğin siteye baktım,linkler silinmiş,başka bir yerden buldum,10 günde 10 saat diye birşey,senin dediğin bu muydu canım

kadınlar kulübündede yapanlar varmış canım sen sorunca baktım ..evet canım o bide süperi var onu ilerleyince yapılıyo diye biliyorum ben iki sene önce indirmiştim şimdi nerden indirilir bilmiyorum ..bizim sitede yapan kızlara bi sor istersen .bizim sitedeki kızlarda bedenimi tanıyamıyorum yazmışlar bi canım çekti ki ama önce zayıflamalıyım ..
dediklerine göre kilo vermeden 2 beden inceltiyormuş ..

leslie 5 mil yaptım,umarım devamı gelir ... ben de kıpkırmızı olmuşum ve çoook terledim şimdi ben banyoya gidim

http://www.kadinlarkulubu.com/spor-gorsel-paylasim/204096-callanetics-egzersizleri-531.html

Son düzenleme:
İyiniyetlim, küçüğüme çok geçmiş olsun. İyi ki dikiş falan gerekmemiş.

Sersum, yeğenine Allah acil şifa versin. İnsan çaresiz kalıyor, küçücük çocuk ağlayınca...

Bugün karatayın dışına çıkmadım ama yürüyüş de yapmadım. Çok yorgun hissettim kendimi nedense...

Akşam da menümüzde, kızımın yaptığı alinazik vardı. Gerçekten de güzel yapmış. Eşimse bunalımda... "Eyvah kızım büyüdü" modunda. Bunu istemeye de gelirler yakında diyor. Buarada kızımız 12 yaşını yeni bitirdi:KK52::KK52::KK52:

kızına maşallah canım :nazar::nazar::nazar:

Canım senin yeğenine de çok geçmiş olsun,o da atlatır biran önce inşallah

Bugün ben de böyleyim,sabah iyiydi menüm,öğlen saçmaladım,akşam toparladım
sağol canım..zaten ben bugün 3 öğün yaptım:26:

50 dakika yürüdüm geldim,yarısı koşu şeklindeydi,hava hala çok sıcak,kıpkırmızı oldum
:KK9::KK9::KK9::KK9:

sağol canım..benim kızım da 12 yaşında ama makarnadan başka bişey yapamıyo daha..gerçi biraz benim de suçum var ama:KK17:
afiyet olsun size:KK56::KK56: kızına da maşallah:nazar::nazar:
kadınlar kulübündede yapanlar varmış canım sen sorunca baktım ..evet canım o bide süperi var onu ilerleyince yapılıyo diye biliyorum ben iki sene önce indirmiştim şimdi nerden indirilir bilmiyorum ..bizim sitede yapan kızlara bi sor istersen .bizim sitedeki kızlarda bedenimi tanıyamıyorum yazmışlar bi canım çekti ki ama önce zayıflamalıyım ..
dediklerine göre kilo vermeden 2 beden inceltiyormuş ..

leslie 5 mil yaptım,umarım devamı gelir ... ben de kıpkırmızı olmuşum ve çoook terledim şimdi ben banyoya gidim

http://www.kadinlarkulubu.com/spor-gorsel-paylasim/204096-callanetics-egzersizleri-531.html

aferin kıss..toparlan şöyle silkin bi kendine gel:KK34::KK34::KK9::KK9:

kızlar bugün 3 öğün yaptım maalesef..
saat 19:30 :KK56::KK56:
yoğurtlu semizotu salatası
peynir ,zeytin
salatalık domates
çay :KK56::KK56:

akşam da 20 dk kadar yürüdüm..eh regli olunca yüzme de ertelendi:KK5::KK5:

oğlum geçen sene arkadaşıyla ev tutmuştu kampusteki yurt inşaatı bitmemişti
ev zor geldi işler yemek zaten son dönem hazır yemekten kilo aldı
bu yılda yurt bitti ama öğrenci kabulu başlamadı daha eşyalarını alıp getirdik
eylülde tekrar götürecek tabi o zaman giysilerini falan götürür
allah sağlık versinde küçükken ayrı büyüyünce ayrı sorunlar büyüyünce sorunlarda büyüyor
allah beterinden saklasın başka şehirde okutmak zor ama kendi ayakları üzerinde durmayı öğreniyorlar

seninde kafanı şişirdim babana allah şifa versin tatlım

8:30'da kalkis
Bahce isleri

Kahvalti: 10:10
- 2 kayisi kivami haslanmis yumurta
- Domates, salatlik
- 6 yesil zeytin
- 2 ceviz
- Beyaz cay
Omega-3, multivitamin ve mineraller

Ogle: 15:10
- Izgara et
- Zeytinyagli pirasa
- 3 cesit salata
- Az yogurt

Aksam: eve 8'de geldik. Sadece tarcinli sut ictim.

sabah iyi bir başlangıç yaptım 1 saat yürüdüm.

Başlangıç:1 şeftali,su

1.oğün: 2yumutalı menemen
7 zeytin
1 dilim peynir
salatalık

Bu aradaannem ve babam benim ekmek yemememe takmıs durumdalar,onüme annem ekmek koyuyor ancak yemiyorum,yemek bitene kadar beni gozluyor.annem zayıf oldugumu düsünüyor hatta kilo almamı istiyor."Ah senin o kocan varya, o kocan seni bu hale getirdi" diye isyan ediyor.eşim kilo konusunda cok hassastır da.incecik 34 beden olsam bayılır.ama ben istemiyorum 36 benim için yeterli

oğlum geçen sene arkadaşıyla ev tutmuştu kampusteki yurt inşaatı bitmemişti
ev zor geldi işler yemek zaten son dönem hazır yemekten kilo aldı
bu yılda yurt bitti ama öğrenci kabulu başlamadı daha eşyalarını alıp getirdik
eylülde tekrar götürecek tabi o zaman giysilerini falan götürür
allah sağlık versinde küçükken ayrı büyüyünce ayrı sorunlar büyüyünce sorunlarda büyüyor
allah beterinden saklasın başka şehirde okutmak zor ama kendi ayakları üzerinde durmayı öğreniyorlar

seninde kafanı şişirdim babana allah şifa versin tatlım
Allah sağlık versin çocuklarımıza ama gerçekten onlar büyüdükçe sorunlar da büyüyor..tabii bizde endişeler de artıyor...hayırlısı olsun oğluşun için leylakcım:KK16::KK16:
sabah iyi bir başlangıç yaptım 1 saat yürüdüm.

Başlangıç:1 şeftali,su

1.oğün: 2yumutalı menemen
7 zeytin
1 dilim peynir
salatalık

Bu aradaannem ve babam benim ekmek yemememe takmıs durumdalar,onüme annem ekmek koyuyor ancak yemiyorum,yemek bitene kadar beni gozluyor.annem zayıf oldugumu düsünüyor hatta kilo almamı istiyor."Ah senin o kocan varya, o kocan seni bu hale getirdi" diye isyan ediyor.eşim kilo konusunda cok hassastır da.incecik 34 beden olsam bayılır.ama ben istemiyorum 36 benim için yeterli
canım annenle baban haklı :KK53::KK53: zaten çıtır bi hatunsun..biz ölelim o zaman:KK9::KK9: kilon bence ideal ama tabii yine de sen bilirsin:KK34::KK34:

X