Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar ...... 1.ogun(sabah): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao .......2. Öğün(ıkındı) domates-patlıcan kozleme,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:2.5 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

Sabah:08.00'da bitti
2 haş. yumurta
1 avuç içi keçi peyniri
1 tutam tulum peyniri
1 salatalık
2 domates
16 kayısı

Öğle:15.30'da
1 dilim karpuz
1 badem
1/2 ceviz

Akşam:19.30'da
1 kase ezogelin çorba
1 tabak kıymalı kabak yemeği
keten tohumlu salata
kayısı (saymadım)

Kızlar benim normalde hafta sonu regl olmam lazım (diane 35'i bıraktıktan sonraki ilk ayım, inş düzeni bozulmaz) Regl öncesi şişkinliğim-gazım var. yarın tartılmasam olur mu? moralimi bozmak istemiyorum:26:

Hoşgeldin aramıza,inşallah burada fazla kilolarından kurtulacaksın,yürüyüş de yapıyor musun,kilo vermemize çok yardımcı oluyor

Canım Allah kavuştursun hayırlısıyla

Gözünaydın canım

Hiç moralini bozma canım,haftaya tartılırsın

herkese selamlar bugünkü menülerim:

sabah yarım avuç çiğ badem ve bir şeftali

ikinci ve son öğünüm saat 16,00 gibi.biraz tavuk ızgara ve közlenmiş patlıcan ve biber salatası ile ayran

hepinize bol leptinli gnler

Sabah kahvaltım

2 yumurtadan mantarlı omlet,domates,salatalık,peynir,zeytin,az tahin helva

öğlen;karpuz,süt

Akşam;mercimek çorbası,z.yağlı taze fasulye,salata

Akşam yemeğimi 6.30 da yemiştim,şimdi biraz acıkır gibiyim,süt ya da ayran içerim birazdan

Bugün fazla yürüyemedim,ağrılarım vardı, yarım saat kadar yürüdüm,ben de malum dönemdeyim,yarın tartıya nasıl yansıyacak bakalım

Selam canım,yediklerin çok az değil mi,nasıl dayanıyorsun,acıkmıyor musun

Dandelion, karahindiba imis.

Hanımlar, ben de bir değişiklik olmazsa yarından itibaren bir haftalığına tatile gidiyorum. Bu arada nete girme şansım olursa girmeye çalışacağım. Giremezsem beni de özleyin anacığım. Sevgiler

Fzguncum güle güle git gel canım,çok kaçamak yapma ,yaparsan da mutlaka eritirsin sen onları ,yürüyüş yaparsın ,biz de seni özleyeceğiz

ikinci öğün 18:00 bitti
1 tabak sarımsaklı yoğurtlu erişte
1 kase sulu köfte
1 kase salata
akşam 20:00vgibide 3dilim karpuzyidim 2 litre su olmuştur..

Sonuçların iyi çıkmasına çok sevindim

Canım umarım bir şeyi yoktur. Bak propycil ile bende küçükken hep zayıfmışız, sonra ikimizde bir anda kilo aldık. Belki oda bizim gibidir.:26:

seninki de kilomu canım yaa maşallahın var sen inceciksindir kesin...galiba oğlum da öyle daha en fazla 5 cm uzar dedi doktor ..herşeyi normalmiş...şimdi spora göndericez onu ona göre de beslanme programıyla toparlar inşallah

Buda bir şey mi ben tok karnına 45 kilonun üzerine çıkmazdım 2-3 sene önce. sonra bir baktım ki 56 kiloyum (sabah aç karnına tartılmıştım)

kızlar hepinize çok teşekkür ederim oğlumla ilgili konuda çok ince davranmışsınız ilginize çooooooooooooooooooook teşekkür ederim

ALLAHhepimizin çocuklarına sağlık sıhhat versin onların acılarını bizlere yaşatmasın

bu siteyi sizi çok sevdim ben.

hakkınızı helaledin vaktinizi benim için de harcıyorsunuz

Geçmiş olsun canım baş ağrısı kötü olur Allah şifa vrsin inş.

afferin yirim ben onu
az daha sabret tatlım kurtuluş yakın
Ye teyzesi afiyetle tam kıvamındaa tatlişkom Yerlerde malum şeyler kurtulacağım Allah'ım ... amin canııım yaaa
Hiç tartılma canım sen haftaya cumaya tartıl
Meyveler de bol menünde afiyhet bal olsun
Dandelion, karahindiba imis.
hımmm hiç yemedim netten bakayım görünüşüne sağol canım
Çok sevindim canım Allah hepimize sağlık versin..

Sen de hakkını helal et canım.. Burda birbirimize destek için varız Hepiniz iyi ki varsınız

Eşimle tam bir saat yürüdük bu akşam oley oley oley sevindim valla
Papişim bugün sen iyi yürümüşsün canım

aşkolsun canım yaaa.. helal olsun sen de helal et
canım hoşgeldin aramıza..2 hafta menü bildiriminden sonra listeye girebiliyorsun ancak..

tşk ederim o zaman başlıyorum yarın...
başla tabisii
tartılma bence de canım..haftaya ne kaldı

rmak'cım ve iyiniyetlim
size karahindiba ve diğer yabani otlarla da yapabileceginiz bir salata tarifi vereyim. hem de tam karataylık.bizim yöremizde bu salata çok yapılır.Almanya'dayken rahmetli babam toplar iftarda salatasını yapardım bazen.
hindibağları güzelce tıkayın ,ister elle ister bıçakla küçültün. bu arada bir orta boy kaseye 3 yumurtayı katı haşlayın. yeşil soğanları incecik kıyın yumurtayı doğrayın şoş olarak yağ tuz ve özellikle sirke ilave edilecek. eğer sirke sevmezseniz limon da ilave edebilirsiniz ama aslı sirkeyle yapılıyor. denemenizi tavsiye ederim.kırda bayırda bahçelerde kendiliğinden yetişir iyiniyetlim. yaparsanız afiyet olsun ,beğeneceğinini umuyorum.
iyi geceler bol leptinler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…