Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

selam kısslar..
selam pampişim:KK54:
misafirlikteydim
yemediklerim
içli köfte ve pestil
içli köfteyi yanıma aldım yarın yiycem
saat 22:00 olduğundan ben bişey yiyemem didim:KK9::KK9:
sadece şekersiz çayımı içtim:KK24::KK24:

ist yanıyo kızlar dahada sıcak olcak ama ben etkılenmıyorum dıyetımız sıcagadamı ıyı gelıyo acep:44:

ist yanıyo kızlar dahada sıcak olcak ama ben etkılenmıyorum dıyetımız sıcagadamı ıyı gelıyo acep:44:
izmir daha da berbatmış tatlım..yarın hamilelere,engellilere ve kronik rahatsızlığı olanlara idari izin verilecekmiş sıcaklardan:26::26:

selam kısslar..
selam pampişim:KK54:
misafirlikteydim
yemediklerim
içli köfte ve pestil
içli köfteyi yanıma aldım yarın yiycem
saat 22:00 olduğundan ben bişey yiyemem didim:KK9::KK9:
sadece şekersiz çayımı içtim:KK24::KK24:

selam bebişim afferım kız sana yemedıklerın ıcın kocaman bır :KK9::KK9::KK9::KK9:bende bugun avm den cay stogu yaptım bergamotlu yesılcay super denemedıysen dene mutlaka bıde dogadanın mısır puskullu ve kıraz saplı form cayını aldım ıcer durarız artıkın:KK1::KK1: ben cay ve normal baya bı sıvı tuketıyorum yoksa coktan kacamaklarım artı olarak donerdı ama donmuyo:KK1:ıyınıyetlım kız ben bugun atom karınca hesabı hareket edıp durdum bu sıcakta. e sende bıcırıgın pesınden kosturuyon az mı:))annenler gelıyomus gozun aydın

canan hocaya ulasabılsem gul arkadasımızı sıkayet edecem valla kız aylardır muz süt kakao yıyo kahvaltıda 1 tane yumurta yedıgı yok bu nasıl karatay yahuuu:KK9::KK9::KK9::KK9:

canan hocaya ulasabılsem gul arkadasımızı sıkayet edecem valla kız aylardır muz süt kakao yıyo kahvaltıda 1 tane yumurta yedıgı yok bu nasıl karatay yahuuu:KK9::KK9::KK9::KK9:

selam bebişim afferım kız sana yemedıklerın ıcın kocaman bır :KK9::KK9::KK9::KK9:bende bugun avm den cay stogu yaptım bergamotlu yesılcay super denemedıysen dene mutlaka bıde dogadanın mısır puskullu ve kıraz saplı form cayını aldım ıcer durarız artıkın:KK1::KK1: ben cay ve normal baya bı sıvı tuketıyorum yoksa coktan kacamaklarım artı olarak donerdı ama donmuyo:KK1:ıyınıyetlım kız ben bugun atom karınca hesabı hareket edıp durdum bu sıcakta. e sende bıcırıgın pesınden kosturuyon az mı:))annenler gelıyomus gozun aydın

sağol datlımm..:KK16::KK16: ben de çayları severim..bergamutlu yeşilçay denemedim tatlım aliimm ben de:KK34::KK34:
form çayın limonlu ve kaysılısını da seviyorum..
sen de koşturmayı seviyon canım o yarıyordur sana:KK9::KK9:

papadiyam iyi geceler tatlım..bol bol leptin olsun hepimize..yarın görüşürüz bebişim:KK16::KK16::KK55::KK55:

kızlar ben daha cevız ve kuru meyveler yemıyorum ama ona da baslayacagm ramazanla bırlıkte.ıctıgım cay lıpton dökme yeşil çayı o da fena degıl kayısı ve tarcın atıyorm ıcıne guzel oluyor tavsiye..

5:30 kalkis
50 dakika yuruyus + 10 dakika agirlik calismasi
Kahvalti: 8:15
- 2 yumurtali sebzeli omlet
- Yesil salata
- 2 adet ceviz
- 6 zeytin
- Beyaz cay
Omega-3, vitamin ve mineraller

Ogle: 13:15
- Coban salata+yesil salata
- Tavuk gogsu
- 1 adet findik
- Ayran
- Tarcinli sut

Aksam:18.20
- Coban salata+yesil salata
- 4 adet scallop
- 2 adet etli yaprak sarma
- Brokoli haslamasi
- 1 adet ceviz

50 dakika yuruyus

Son düzenleme:
KİLO BİLDİRİMİ
rumuz:sersum
baş.tar:15 nisan 2012
baş kilo:82 kg
geçen hf.kg:79.8 kg
bu haf.kg:79 kg
fark:800 gr
top. fark:3kg
beden:42-44
yüzdesi:%1.002(verilen kg*100/geçen haftaki kg.)

esasım ben 800 gr cık verdim sen ne alemdesin:KK34::KK34:
esas2006 'ya ::listeyi sen yapıyodun diil mi?

kızlarr tartılar yüzümüzü güldürsün inşallah...listeci arkadaşa da kolaylıklar diliyorum:KK16::KK16:

kimsecikler yok daha ben de kaçiimm ..öğlen gelirim kısslarr..öptüm hepinizi:KK16::KK16:
iyiniyetlim kıss..bahçeni bırak ta kilo bildirimine gel bacıııımmmm:KK9::KK9::KK19::KK19::KK19:

Rumuz:FİCANS
Başlangıç tarihi:19.03.2012

Başlangıç kg:75
Geçen hafta:65.5
Bu hafta:65.4

Fark:0.1
Toplam fark:9.6
Beden:38
Spor:YÜRÜYÜŞ
Boy:1.70
Hedef:65
Verılen kılo yuzdesı:% 0.152

Kilo Bildirimi
Başlangıç Tarihi:15/03/2012
Başlangıç Kilosu:84,700
Geçen Hafta:72,600
Bu Hafta:71,900
Fark:-0,700:nazar:
Toplam Fark:12,800:KK62::KK62:
Verilen Kilo Yüzdesi:0,964

herkese iyi günler :KK55::KK55::KK55:

KİLO BİLDİRİMİ
rumuz:sersum
baş.tar:15 nisan 2012
baş kilo:82 kg
geçen hf.kg:79.8 kg
bu haf.kg:79 kg
fark:800 gr
top. fark:3kg
beden:42-44
yüzdesi:%1.002(verilen kg*100/geçen haftaki kg.)

esasım ben 800 gr cık verdim sen ne alemdesin:KK34::KK34:
esas2006 'ya ::listeyi sen yapıyodun diil mi?

kızlarr tartılar yüzümüzü güldürsün inşallah...listeci arkadaşa da kolaylıklar diliyorum:KK16::KK16:

Tebrik ederim canım güzelkilo vermişsin.eğer aydın didem gelmezse ben yapacam listeyi.ben bu haftada +100 gr.dayım haftanın liste adayı yine benim kimselere bırakmıyorum görüyosun :KK1: ama malum dönemdeyim canım o yüzden +dayım:21:

X