Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

2. öğünüm:KK56::KK56::KK56:

4 biber dolması
1 küçük patates dolması
Biraz taze fasulye
cacık

Oğluşun bakıcı teyzesi oğluşu özlemiş bugün süpriz yapıp geldiler bize.. Aniden geldikleri için yaptığım dolmalardan ve içi çikolatalı bisküvi ve dee susamlı çubuk krakerlerden ikram ettim.. Az kaldı yiyecektim yaaaa çikolatalı bisküviye (biskrem) bayılıyorum.. Allah'tan yimedim:KK53: yarın tartı günü ondan yimedim dünkü 1.5 magnum yeter:KK20::KK20:

Hepiciğinize afiyet olsun çıtırlar:KK16::KK16:

Sersum :KK54:

kızlarrr selam..
şimdi 2. menümü de yidim balkonda çayımı yudumlarken size yazıyom:126::126:
eşimi dün yolcu ettim..:KK5::KK5:
hayırlısıyla ulaşacak inşallah..şimdilik van da, hakkari için konvoyu bekliyor..1-2 güne kadar gidicek inşallah
2.menüm:KK56::KK56::KK56:
közleme kıymalı patlıcan
tavuk ciğer kavurma
salata
yoğurt
2 tane çiğköfte:KK56::KK56:

kızlarrr selam..
hayırlısıyla ulaşacak inşallah..şimdilik van da, hakkari için konvoyu bekliyor..1-2 güne kadar gidicek inşallah
közleme kıymalı patlıcan
tavuk ciğer kavurma
salata
yoğurt

Canım Allah sizleri sağ salim kavuştursun inş.
Afiyet olsun:112:

Hadibakalım kakam var dedi demin banyoya dedi bana :KK9::KK9::KK9: yaşasın zaten nereye yapması gerektiğini biliyo yakındır wc ye yapacak inş.:KK16:
sersumum :KK16::emir_bebek: ile uğraşıyorum ben de kıss..:KK1::KK1::KK1:
Nazfiliz sonuçlar nasıl canım:KK34:
Irmakçım dandelon nedir semi,zotu gibi ot mu oda:26:
Çok güzel yürüyorsun ırmakçım:nazar::KK9:

Irmak'cığım nasılsın ,bende yeni giriyorum. migrene reyhan ya da feslegen çayı da iyi geliyor.benim de baş ağrılarım sık olur.geçmiş olsun canım,eminim masajın faydasını görürsün.

Merhabalar Sevgi'cim, bugun iyiyim. Ense, omuz ve omurganin bazi yanlarinda kaslar dugumlesmis, agriyi tetikliyor. Masaj cozulmelerine yardimci olacak. Cok ilginc agrimi masaj geciriyor. Basim agridiginda esimden istiyorum, bir saat icinde kendime geliyorum. Bazen agrim dayanilacak gibi degil inan.

:nazar:
Hadibakalım kakam var dedi demin banyoya dedi bana :KK9::KK9::KK9: yaşasın zaten nereye yapması gerektiğini biliyo yakındır wc ye yapacak inş.:KK16:
sersumum :KK16::emir_bebek: ile uğraşıyorum ben de kıss..:KK1::KK1::KK1:
Nazfiliz sonuçlar nasıl canım:KK34:
Irmakçım dandelon nedir semi,zotu gibi ot mu oda:26:
Çok güzel yürüyorsun ırmakçım:nazar::KK9:

:nazar::nazar: afferin :emir_bebek::emir_bebek: yirim ben onu :KK54::KK54:
az daha sabret tatlım kurtuluş yakın:KK53::KK53::KK53:

Merhabalar Sevgi'cim, bugun iyiyim. Ense, omuz ve omurganin bazi yanlarinda kaslar dugumlesmis, agriyi tetikliyor. Masaj cozulmelerine yardimci olacak. Cok ilginc agrimi masaj geciriyor. Basim agridiginda esimden istiyorum, bir saat icinde kendime geliyorum. Bazen agrim dayanilacak gibi degil inan.

geçmiş olsun canım:KK16::KK16:

kızlarrr selam..
közleme kıymalı patlıcan
tavuk ciğer kavurma
salata
yoğurt

Allah kavustursun Sersum'um, saglik ve guzel anilarla gorevinizi tamamlarsiniz insallah. Allah yardimciniz olsun.

kızlar geldim
oğlumun bişiyci yokmuş ..bende sabah katmer öğle döner pidesiz yedim bu kadar
geçmiş olsun diyen arkadaşlarım hepinize teşekkür ederim ilginize şimdi çocuklarıma bişiyler hazırlıyım sonra gelirim

selam kızlar banttayın 4 km yapcam dedımya 4 kesmedı 50 dk da 5km yapıp ındım dusumu aldım ıkıncı ogunumu yedım 16 dan 19 a kadarda avm de gezdım ama hala yorgun degılım omega3 un marıfetı sanırsam:)))

ıkıncı ogunum

k.t maydanozlu yogurt
kırmızı bıber acılı ezme
kurusogan 2 zeytın az peynır
2 cevız,1 hurma 3 omega3

seklınde enteresan bır menu:))))

düğünde iyi eğlenceler.ya evde yiyip bide orda yersen dayanamayıp nolcek o zaman :KK53::KK53: sende bol bol oynayıp kurtlarla birlikte kilolarıda atarsın demi ama :KK1::KK1:
yimedim bebişim:KK52::KK52: sadece tavuk ve ordövr tabağından peynir ve türevlerile sadece dondurma yidim:KK53::KK53::KK53:
pilavı yimedim:KK24::KK24:

Annemle babam geliyor kızlar inşallah diyetimi bozdurmazlar:18::18:
2 öğünü zor anlatacağım onlara:KK9::KK9:
gözünaydın bebeeemmm..sen de annişine kavuşuyon..:KK34::KK34:
:KK60::KK60:valla benimki habire meyve getiriyo ,eriksuyu getiriyo..anne ben ancak sabah meyve yiyom diyom..iyi ozaman diyo..ama sabah yi bak diyo:KK60::KK60::KK60:erik suyunu da kaynattı ben şeker katmadan kendime ayırdım..yoksa içi rahat etmiycek biliyom..alem kadın yav :KK60:
Selam kızlar :KK16:
4 aydan sonra motivasyonumu yeniden kazandım ve karatay diyetime geri döndüm.Tartıda hemen etkilerini göstermeye başladı bile çok mutluyum :) inşallah böyle devam eder :nazar:
Ramazan çok yaklaştı,hoca ramazanda nasıl bir beslenme öneriyor kızlar ?
hoşgeldin canım..:KK16::KK16:
Canım nirdesiiiinnnn yahuuu
burdaaayımmmm:KK19::KK19:
iyiakşamlar kızlar
bugün karatay kahvaltısıikinci öğünde de tavada iki yumurta semizotlu yoğurt yedim
yarın küçük oğlumu şehirdışında bihastaneye götürücez çoçuk endokrinine kilosu az olduğu için hormonlarına falan bakılcak çok erken yola çıkıcaz umarım kendime uygun yicekler yiyebilirim ...
canım inşallah hiçbişeycik çıkmaz diycektim ki iyi sonucunu okudum tatlım çok sevindim gözün aydın:KK16::KK16:
O

Sersumcum aynen ben de senin gibi huzursuzluk duyuyorum burada olamayinca. Ama bakiyorum tatil menuleri mukemmel:122:

:
evet canım çok alıştık birbirimize..sağol :KK16::KK16:..yarın tartı günü kısss..tabii tikkat etcez:KK53::KK53::KK53:

heyyyy bana cevap veren yok mu???En Büyük KKEn Büyük KK
canım hoşgeldin aramıza..2 hafta menü bildiriminden sonra listeye girebiliyorsun ancak..:KK34::KK34:
Allah kavustursun Sersum'um, saglik ve guzel anilarla gorevinizi tamamlarsiniz insallah. Allah yardimciniz olsun.

sağol canım..aminn:KK16::KK16:

canım hoşgeldin aramıza..2 hafta menü bildiriminden sonra listeye girebiliyorsun ancak..:KK34::KK34:

tşk ederim :KK19::KK19: o zaman başlıyorum yarın...

X