Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Annemle babam geliyor kızlar inşallah diyetimi bozdurmazlar:18::18:
2 öğünü zor anlatacağım onlara:KK9::KK9:
gözün aydın olsun arkadaşım

evet kaynımın düğünü bayramdan sonra ama zaten hedef kiloma çok yakınım almazsam geri:KK1::KK1: Eşimin memleketine gideceğiz:KK34: eltilerim kayınvalidem görümcemler gözleri pörtleycek hepsinin inş. bööle:KK53::KK53::KK53:
aaay hallerini düşünemiyorum çatlasınlar patlasınlar:21::21:

canımsın yaaaa:KK16::KK16::KK16:
inşallah bende birilerine bi gün sen zayıflayamazsın lafını yedittiririm

bencede yedirtirsin böyle insanlar beni dahada gaza getirir sende gel gaza kaçamak yapacağın zaman onlar gelsin aklına:KK47:

Annemle babam geliyor kızlar inşallah diyetimi bozdurmazlar:18::18:
2 öğünü zor anlatacağım onlara:KK9::KK9:
Gözünaydın canım, bol bol hasret giderirsin ne güzel:KK16:
Olmadı 3 öğün yap dediğin gibi nede olsa hedefe yakınsın hem şu an 55 gibi gösteriyorsundur sen kesin:KK1:

evet kaynımın düğünü bayramdan sonra ama zaten hedef kiloma çok yakınım almazsam geri:KK1::KK1: Eşimin memleketine gideceğiz:KK34: eltilerim kayınvalidem görümcemler gözleri pörtleycek hepsinin inş. bööle:KK53::KK53::KK53:

pörtlemesine :KK53: pörtlerlerde ama sanada sorarlarlar ay sen hastamısın diye süzerekten şöyle
yani keçinin altında buzağı ararlar :KK1:

boşver gül geç sende canım, fesatlığından demiştir kesin

gözün aydın olsun arkadaşım

aaay hallerini düşünemiyorum çatlasınlar patlasınlar:21::21:

bencede yedirtirsin böyle insanlar beni dahada gaza getirir sende gel gaza kaçamak yapacağın zaman onlar gelsin aklına:KK47:

sağolun kızlar böle işte kadın hertürlü bişi buluyo ufak ufak sölüyo beni sevmiyosan niye sık sık geliyosun hadi geliyosun geçinmeye niyetin var o zaman niye kalp kırıyosun galiba farkında değil aradaki samimmiyete güveniyo kırılmıyom sanıyo

kahvaltım
biberli maydonozlu yumurta
zeytin
peynir
badem
salatalık-biber
omega 3lerim

akşam yemeğimi birazdan yerim
kuru fasulye
salata
yoğurt
3 litrede su içtim
yarın sabah erkenden istanbula gidiyoruz
birkaç gün yokum diyete dikkat edebilirim umarım
hepinizi:KK16::KK16::KK16:

sağolun kızlar böle işte kadın hertürlü bişi buluyo ufak ufak sölüyo beni sevmiyosan niye sık sık geliyosun hadi geliyosun geçinmeye niyetin var o zaman niye kalp kırıyosun galiba farkında değil aradaki samimmiyete güveniyo kırılmıyom sanıyo

bosveeeerrr tatlım üzme kendini onlara en iyi cevabın fit bir bayan olarak ver :KK33:

hadi bana müsade daha valiz hazırlayacağım
yemek yiyeceğiz hoş kalın hoşçakalın beni özleyin anacım:KK1::KK1:

bugünkü menüm:KK56:
1. öğün
tavada 2 yumurta
1.5 kaşık yulaf katılmış küçük kase yoğurt
şekersi çay
sade kahve
2. öğün birazdan yiyecem
yumurtalı kavurma
yoğurt

bu günüde kazasız belasız atlatıyorum çok şükür
kaldı 1 günüm
ondan sonra normal karatay beslenmesine devam :KK55:

Hoşgeldiniz Irmak, uzun zamandır görünmüyordunuz. Aslına bakarsanız ben de pek online olamıyorum, işlerin yoğunluğundan. Seni tekrar görmek güzel.

Cok tesekkur ederim, yazlari daha bir yogun olunuyor, ev disinda zamani gecirmek keyifli oluyor. Umarim, sizi de daha sik gorecegiz. Sevgiler.

çıkayım diyorum çıkamıyorum burdaki muhabbetten
büyük oğlum evde kalıyordu onun eşyalarını almaya gidiyoruz bu yıl yurtta kalacak
ev taşıyacağız yani:KK6::KK6:

dediğim gibi Allah yardımcınız olsun .sen bayaağı yorulcaksın kiloları istanbula bırakıp dönersin

çıkayım diyorum çıkamıyorum burdaki muhabbetten
büyük oğlum evde kalıyordu onun eşyalarını almaya gidiyoruz bu yıl yurtta kalacak
ev taşıyacağız yani:KK6::KK6:

dediğim gibi Allah yardımcınız olsun .sen bayaağı yorulcaksın kiloları istanbula bırakıp dönersin

1.öğün

1 yumurta tereyağında
ceviz
peynir ve zeytin
1 bardak süt

2.öğün
yoğtrlu pirinçli çorba
musakka(kızarmış)
1 parça kek

bugünkü menüm:KK56:
1. öğün
tavada 2 yumurta
1.5 kaşık yulaf katılmış küçük kase yoğurt
şekersi çay
sade kahve
2. öğün birazdan yiyecem
yumurtalı kavurma
yoğurt

bu günüde kazasız belasız atlatıyorum çok şükür
kaldı 1 günüm
ondan sonra normal karatay beslenmesine devam :KK55:

yulaf yok zannedersem canım karatayda işlenmiş olduğu için ...daha deneyimli arkadaşlar daha iyi bilir ama ben öyle hatırlıyorum

tatilin çok güzel geçmiş,senin adına sevindim.Eşinin sağlık durumuna sevindim,inşallah daha iyi olacak.Kısmetleri ne zamansa o zaman olur. Allah haklarında ne hayırlıysa onu versin.Ailem konusunda çok şükür çok şanslı olduğumu düşünüyorum. birazdan kardeşime gideceğim.

evet canım benim. letafette var,(kızkardeşim).o şu ara nişan hazırlığı dolayısıyla çok meşgul olduğu için giremiyor.sağol canım , haftaya rahatlarız inş.
birazdan karatay kahvaltımı yapacağım.İğneoyası üzülme su toplamıştır,gider.
karatay kahvaltım belli olduğu için tekrar yazmayacağım.:KK16::KK16::KK16::KK16:

Evet canim letafet uzun suredir girmiyor,Allah kolaylik versin,hayirli ugurlu etsin,yigenin kiz degil mi

Allah hayırlısyla sağlıkla kavuştursun canım...

yok canım burdayım çokmadım tatile.dün işler yoğundu giremedim akşamüstü biraz geçmişi okudum.şimdide kalanları okuyup bitirdim .tatile nasip olursa ramazandan sonra çıkıcam zaten 1 hafta iznim var pöfff...

hoşgeldin aramıza umarım çok güzel kilolar verirsin.kahvaltını daha iyi yap.zeytin peynir ceviz domates salatalık olsun kahvaltında...

ara öğün yapmıyoruz canım.ama çok çok acıkırsan biğraz kuruyemiş ayran süt içebilirsin...

merak etme canım öğrenir.belki biraz uğraştırır ama sonunda rahat edersin.biz klozete kızım için ,çocuklar için olan küçük kapaklardan(klozet aparatı) almıştık çok hoşuna gitti ve tuvaleti geldiğinde ama oraya yapcam diyo sende alabilirsn canım .tuvaleti gelince koşa koşa gitcektir:KK1::KK1:

Ankara'dan değil ama Eskişehir'den var olurmu nasılsa yakınız hızlı trenle 1 saat 15 dakikada ordayız:KK1::KK1:

hoşgeldin aramızaçok iyi kilo vermişsin 2 ayda umarım hedefinede en kısa zamanda sağlıkla ulaşırsın...

evet canım 2 yada 3 öğün yiyoruz ve zayıflıyoruz.ben ve bazı arkadaşlarımız 2 öğün yapıyor.kahvaltıyı 10-11 arası yapıyorum 2.öğünüde akşam 19:00 da yapıyorum ve bu arada hiç acıkmıyorum.sende başla acıkmadığını göreceksin .çünkü kahvaltıyı çok iyi yapıyoruz.

ye canım ye haftaya liste yapcak biri lazım nasılsa:KK1::KK1::KK1:

bulgur pilavı az olmak şartıyla haftada 1yada 2 kere yiyebilirisn.ama dolmalarını pirinç yerine bulgurla yapabilrisin ...

iyidir inş.:KK1: kaçamak yapmazsak güzel ben malum dönemdeeyim oyüzden tatlı istiyor canım bu yüzden dün akşam bi kaç tanecik minik eklerden yedim.sen dur ben döverim kendimi senin elin ağır:KK1: :KK4::KK4::KK4:

Olmaz olur mu canim,cok iyi olur,hizli tren iyi ki var
Cok sagol hemen veriyorum
baslangic kilom 70
simdiki kilom 64.5
Hedef kilom 59

Tamam canim hemen yapiyorum

tatilin çok güzel geçmiş,senin adına sevindim.Eşinin sağlık durumuna sevindim,inşallah daha iyi olacak.Kısmetleri ne zamansa o zaman olur. Allah haklarında ne hayırlıysa onu versin.Ailem konusunda çok şükür çok şanslı olduğumu düşünüyorum. birazdan kardeşime gideceğim.

evet canım benim. letafette var,(kızkardeşim).o şu ara nişan hazırlığı dolayısıyla çok meşgul olduğu için giremiyor.sağol canım , haftaya rahatlarız inş.
birazdan karatay kahvaltımı yapacağım.İğneoyası üzülme su toplamıştır,gider.
karatay kahvaltım belli olduğu için tekrar yazmayacağım.:KK16::KK16::KK16::KK16:

Evet canim letafet uzun suredir girmiyor,Allah kolaylik versin,hayirli ugurlu etsin,yigenin kiz degil mi

Allah hayırlısyla sağlıkla kavuştursun canım...

yok canım burdayım çokmadım tatile.dün işler yoğundu giremedim akşamüstü biraz geçmişi okudum.şimdide kalanları okuyup bitirdim .tatile nasip olursa ramazandan sonra çıkıcam zaten 1 hafta iznim var pöfff...

hoşgeldin aramıza umarım çok güzel kilolar verirsin.kahvaltını daha iyi yap.zeytin peynir ceviz domates salatalık olsun kahvaltında...

ara öğün yapmıyoruz canım.ama çok çok acıkırsan biğraz kuruyemiş ayran süt içebilirsin...

merak etme canım öğrenir.belki biraz uğraştırır ama sonunda rahat edersin.biz klozete kızım için ,çocuklar için olan küçük kapaklardan(klozet aparatı) almıştık çok hoşuna gitti ve tuvaleti geldiğinde ama oraya yapcam diyo sende alabilirsn canım .tuvaleti gelince koşa koşa gitcektir:KK1::KK1:

Ankara'dan değil ama Eskişehir'den var olurmu nasılsa yakınız hızlı trenle 1 saat 15 dakikada ordayız:KK1::KK1:

hoşgeldin aramızaçok iyi kilo vermişsin 2 ayda umarım hedefinede en kısa zamanda sağlıkla ulaşırsın...

evet canım 2 yada 3 öğün yiyoruz ve zayıflıyoruz.ben ve bazı arkadaşlarımız 2 öğün yapıyor.kahvaltıyı 10-11 arası yapıyorum 2.öğünüde akşam 19:00 da yapıyorum ve bu arada hiç acıkmıyorum.sende başla acıkmadığını göreceksin .çünkü kahvaltıyı çok iyi yapıyoruz.

ye canım ye haftaya liste yapcak biri lazım nasılsa:KK1::KK1::KK1:

bulgur pilavı az olmak şartıyla haftada 1yada 2 kere yiyebilirisn.ama dolmalarını pirinç yerine bulgurla yapabilrisin ...

iyidir inş.:KK1: kaçamak yapmazsak güzel ben malum dönemdeeyim oyüzden tatlı istiyor canım bu yüzden dün akşam bi kaç tanecik minik eklerden yedim.sen dur ben döverim kendimi senin elin ağır:KK1: :KK4::KK4::KK4:

Olmaz olur mu canim,cok iyi olur,hizli tren iyi ki var
Cok sagol hemen veriyorum
baslangic kilom 70
simdiki kilom 64.5
Hedef kilom 59

Tamam canim hemen yapiyorum

X