Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızlar,petunya,pepeti,jarnaa,loxandra,ekmek86,hamişlerimiz(güleryüz,mavimeleğim) uğramıyolar artık.propycilden de haber yok.umarım hepsi iyidir...

kısslar akşama düğüne gitcez..yemekli.sünnet düğünü ..inşallah tavuk pilav değildir:26:
kaçamak yapmak istemiyom artık..eniyisi evde bişeyler yiyip gitmek:KK53::KK53:

düğünde iyi eğlenceler.ya evde yiyip bide orda yersen dayanamayıp nolcek o zaman :KK53::KK53: sende bol bol oynayıp kurtlarla birlikte kilolarıda atarsın demi ama :KK1::KK1:

kızlar yaa benim kahvaltıyla aram bozuldu napçam ben hiç sabahları yemek yiyesim gelmiyo bugün de yiyemedim yoğurtla badem yedim akşam da ne yicem bilmiyom of of

ama bugün 200gr az çıktım

sanada gunaydin canim,cizelge icin simdiki kilo,baslangic kilo ve hedef kilo lazim canim,ben yapabilirim,su anda elektrikler kesik,telefondan yaziyorum,bilgilerini verirsen bilgisayari acinca yaparim

Cok sagol hemen veriyorum
baslangic kilom 70
simdiki kilom 64.5
Hedef kilom 59

Allah hayırlısyla sağlıkla kavuştursun canım...

yok canım burdayım çokmadım tatile.dün işler yoğundu giremedim akşamüstü biraz geçmişi okudum.şimdide kalanları okuyup bitirdim .tatile nasip olursa ramazandan sonra çıkıcam zaten 1 hafta iznim var pöfff...

hoşgeldin aramıza umarım çok güzel kilolar verirsin.kahvaltını daha iyi yap.zeytin peynir ceviz domates salatalık olsun kahvaltında...

ara öğün yapmıyoruz canım.ama çok çok acıkırsan biğraz kuruyemiş ayran süt içebilirsin...

merak etme canım öğrenir.belki biraz uğraştırır ama sonunda rahat edersin.biz klozete kızım için ,çocuklar için olan küçük kapaklardan(klozet aparatı) almıştık çok hoşuna gitti ve tuvaleti geldiğinde ama oraya yapcam diyo sende alabilirsn canım .tuvaleti gelince koşa koşa gitcektir:KK1::KK1:

Ankara'dan değil ama Eskişehir'den var olurmu nasılsa yakınız hızlı trenle 1 saat 15 dakikada ordayız:KK1::KK1:

hoşgeldin aramızaçok iyi kilo vermişsin 2 ayda umarım hedefinede en kısa zamanda sağlıkla ulaşırsın...

evet canım 2 yada 3 öğün yiyoruz ve zayıflıyoruz.ben ve bazı arkadaşlarımız 2 öğün yapıyor.kahvaltıyı 10-11 arası yapıyorum 2.öğünüde akşam 19:00 da yapıyorum ve bu arada hiç acıkmıyorum.sende başla acıkmadığını göreceksin .çünkü kahvaltıyı çok iyi yapıyoruz.

ye canım ye haftaya liste yapcak biri lazım nasılsa:KK1::KK1::KK1:

bulgur pilavı az olmak şartıyla haftada 1yada 2 kere yiyebilirisn.ama dolmalarını pirinç yerine bulgurla yapabilrisin ...

iyidir inş.:KK1: kaçamak yapmazsak güzel ben malum dönemdeeyim oyüzden tatlı istiyor canım bu yüzden dün akşam bi kaç tanecik minik eklerden yedim.sen dur ben döverim kendimi senin elin ağır:KK1: :KK4::KK4::KK4:
Esasım sağol canımcım.. Bugün hala lazımlığına oturtamadım.. Klozet aparatlarından da alsam fena olmayacak galiba sağol:KK16::KK16:
kaç çıktın:KK52:iyiniyetlim
wc yoktu kaç gündür fazla çıktım leylakım söölemem:KK1:
Canim sabah da tartil ve aradaki farki bize de soyle canim,sana da iyi geceler
Yarın anlayacağım çünkü sonunda wc olayını hallettim. Kızlar tekrar söölüyorum bak söölemesii:KK9: sinameki içeren form çaylardan uzak durun:KK9:
kolay gelsin canım zor iş zor
benim büyük öğrenmişti kardeşi dounca yine başlamıştı 3yaşında
seninkinde GERİLEME olmuş canımcım.. Kardeşi doğunca kıskanmıştır:KK9:
zaten hiç kızmamak lazım canım..nasıl yaparsa yapsın alkış tutuyorduk biz..bir de o söylemesede sık sık tuvalete oturt o da etkili oluyor..sen halledersin bebeeemm:KK34::KK34::KK54:

hoşgeldin canım:KK34::KK34:
öule olur di mi:KK34::KK34: sağol canım:KK16::KK16:

sen de hoşgeldin canım:KK16::KK16:

.yeni arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz aramıza:KK16:..liste günümüz cuma ..tek şartımız ise 2 hafta düzenli menü bildirimi yapmak ve 2. haftanın son perşembesi listeyi yapacak arkadaşa 2 haftanızın dolduğunu hatırlatmak..başarılar dilerim:KK34::KK34:
Sersumum annemler İzmirden gelirken 4 yaşındaki erkek yeğenimi de getirecek onunla öğrenir sanırım.. tuvalete oturmuyo kıss:KK9::KK9: efemizle oturu inş.. o zaman kolaycacık yapar.. Zaten biliyo oraya çiş yapıldığını söylüyo-gece-gündüz uyurken çiş yapmıyo ama evde olunca salıyo:KK9::KK9:
kızlarr ufff bugün yine cıslarım varrr
2. menüm:KK56::KK56:

1.5 lahmacun
ayran

herşey yolundayken görünen:KK53::KK53:
sıcak izmit simidinin yarısı:KK17::KK17:
eşimin zorlana yedirdiği adapazarı ıslama köftesi ve de 1 dilim ekmeği:KK22::KK22::KK4::KK4:
peşin dövüyom kendimi bakalım cumaya noolcek:26::26:
Sersum yemişsin güzelimm İzmir simidini yetsin gari ama:KK9::KK9: ohh yanında peynir de yeseydin kıss:KK9: Akşama düğünde pilav milav yeme bak okkalı pataklarımla seni bekliyo olurum yoksa:KK9::KK9:
Amin canım.evet yakında düğünü var.Sağol canım darısı hayırlısıyla senin evlatlarına...evet çok kalabalık bir aileyiz. kız kardeşim sadece 1.dereceden akrabaları çağırmasına rağmen yaklaşık 200 kişi kadar olacak.hazırlıklar devam ediyor.bizde nişan öncesi de gelip giden olur onlara çayın yanına ikramlıklar ve yemek için şimdiden hazırlıklar yapılıp dipfrize atılıyor. sadece 8 kg yaprak sardığımızı söylersem anlarsın herhalde.Allah'tan nişan için yer tutuldu dışarı da olacak. bunlar hoş telaşlar her telaş böyle olsun.
senin eşinin sağlık durumu nasıl oldu?tatili kanada'da mı geçirdin.
iyiniyetlim maşallah bahçen ne güzel,Allah agız tadıyla yedirsin.
yeni arkadaşlar hoş geldiniz.:KK16::KK16:
Canım nişanınız hayırlı olsun inş. size de kolay gelsin.. Teşekkür ederim bahçem güzel oldu canım gidip gidip seyrediyorum:KK16::KK16::KK34:
Şimdi okudum. Daha 2. günmüş. 2. günde, kakasını/ çişini tutmaması bile büyük başarı. Nereye yaptığı önemli değil. Biliyorum, elinde bezlerle dolaşmak kolay değil diyorsun ama 5-6 gün, korkup kaka yapmayanlar var. Aslında en büyük kısmı atlatmışsın. Bezi dışına yapmayı öğrenmiş. Lazımlığa da alışır.

Ben de lazımlık almıştım. Ama benimki tuvalete yapmayı daha çok sevdi. Abisi gibi oluyormuş. Abi/ablanın söylediği daha önemli oluyor. Kızından destek istesen, beraber tuvalete otursalar... Yapar mı acaba? Bizimkinde işe yaradı.
İğneoyam sağol canımcım:KK9: Efemiz öğretir bence en uygunu o olacak. Efe gelmeseydi kızıma müracaat edecektik:112:
Canım tek bacağını aralayıp yapıyo kakayı da çişi de salıyo gidiyo:KK60: :26::26:eek:nu gözetliyorum durmadan:KK1::KK1:
aşure mi :KK53::KK53::KK53: hani nerde :KK1: kız ebnde bayılırım aşureye yaa canım çekti şimdi nolcak zaten malum dönemdeyim :KK30:

evet canım benim babamda tenekelere ekiyo domates biber patlıcan salatalık taze taze yemesi o kadar güzelki...

:nazar::nazar::nazar::nazar: maşşşallah canım allah sağlıkla ağız tadıyla yedirmek nasip etsin...
Canım keşke yazmasaydım aşure yaptığımı kıss tavsiye etmem bak kilo vermemiş görünüyorum şimdilik:26::KK4::KK4::KK4: oh olsun bana:KK4:
ıyınıyetlım kolay gelsın canım zordur tuvalet egıtımı..boyacıyla cebellesen arkadasım sanada allah kolaylık versın.kızlar ramazan yaklasıyo dıye onumuzdekı sabahlar arkadaslarımla guzel kahvaltılar yaparak gecıreyım dıyene yarın sabahkı kahvaltıya arkadasımı davet ettım.yumurtalı bırsey yapsam ama ne yapsam sebzelı omlet dıye dusundum ama bılmemkı varmı baska bır fıkrı olan kızlar
Papişiimmm sağol canım.. Evet canım uyudu da :emir_bebek: ööle geldim yanınıza az dinleniyorum:KK9::KK9:
İstanbul'daki arkadaşlar toplanıyor:KK52::KK52:
Yok mu Ankara'dan birileri bizde toplanalım:KK52:
Kızlar bu arada ben akşama yine yemekli toplantıya katılacağım. En erken 23.00 gibi evde olurum. Aklım sizde olacak:26:
İyiniyetlim kolay gelsin :emir_bebek: kilo bırakmayacak sende bu gidişle:KK1:
Ev boyatan arkadaşım kolay gelsin:KK16:
Aramıza yeni gelen arkadaşlar hoş geldiniz:KK16:
Ben bu boğazla zor zayıflarım Asyam yedim aşureleri ekmekleri(az ama olsun)patatesi yürüyüşe de gitmedim.. Yarın gideyim bari sabah 6 da:KK9::KK9: Seni kıskanıyorum kıss gez eğlen doyasıya :KK54::KK54::KK54::KK54:
Benimki daha büyük. Ağustosta 3 oluyor. Büyükleri 26-28 aylık civarı kesmiştim. Çok uğraşmıştım. Bunda geç kaldım( kendi tembelliğimden). İyi de olmuş. Daha rahat oldu. Öbürlerine saatlerce kitap okurdum, lazımlıktan kalkmasınlar diye. Bu ufaklığım ise abisinin PSP siyle oynuyor... Kuşak farkı:)))
İyi etmişsin hiç acele etmemek gerek bence de.. Senin küçük daha çabuk öğrenmiştir abisinden görerek:nazar:
canım kolay gelsin,bir hafta on güne rahatlarsın inşallah

Ficansım sağol canım inşallah öğrenecek :emir_bebek:

1. ÖĞÜNÜM:KK56::KK56::KK56:
Menemen
1 domates yarım salatalık(bahçemden:KK9::KK9:)
4 zeytin
ş.siz çay
1 lokmacık ekmek (yeni başlayan arkadaşlar ekmek yasak)
tereyağı
fındık badem

Üzerine kahvem:nazar::nazar:

2. ÖĞÜNÜM:KK56::KK56::KK56:
Bir tabak kuru fasulye
1 tabak sarımsaklı yoğurtlu kabak salatası
fındık peynir
1 kayısı
3 omega 3

Üzerine kahvem:nazar::nazar:
Hepinize afiyet olsun:KK16:

kız bu diyet günde iki üç kere tuvalete çıkmama neden oluyor, siz böyle bir sıkıntıyla karşılaştınız mı? yoksa ben yanlış bir şeyler mi yapıyorum?

Annemle babam geliyor kızlar inşallah diyetimi bozdurmazlar:18::18:
2 öğünü zor anlatacağım onlara:KK9::KK9:
gözünaydın canım annenler geliyo
bişi olmaz kız sen her halukarda kilonu korursun sen özlem gidermeye ortamın tadını çıkarmaya bak ...zaten hedefe yakınsın yine iki öğün ama onlara uygun saatlerde göze batmıcak şekilde beslenirsen bişicik olmaz ...

gözünaydın canım annenler geliyo
bişi olmaz kız sen her halukarda kilonu korursun sen özlem gidermeye ortamın tadını çıkarmaya bak ...zaten hedefe yakınsın yine iki öğün ama onlara uygun saatlerde göze batmıcak şekilde beslenirsen bişicik olmaz ...

Sağol canım.. inşallah sağ salim gelirler.. Çalışacağım 10 gün kadar :emir_bebek: anneannesi bakacak inş.:KK16:
3 öğün yerim olmazsa akşam öğünümde az yerim.. Babam kızar bana yemezsem:KK9::KK9::KK9:
Hedefe az kalmıştı oysaki.. 3 öğünle veremiyorum kilo artık ben:26::26:
Ramazan geliyor ondan sonra da malum düğün:18::18:

Sağol canım.. inşallah sağ salim gelirler.. Çalışacağım 10 gün kadar :emir_bebek: anneannesi bakacak inş.:KK16:
3 öğün yerim olmazsa akşam öğünümde az yerim.. Babam kızar bana yemezsem:KK9::KK9::KK9:
Hedefe az kalmıştı oysaki.. 3 öğünle veremiyorum kilo artık ben:26::26:
Ramazan geliyor ondan sonra da malum düğün:18::18:

ne düğünü arkadaşım kaçırmışım ben.hatırladım sanki kaynın mı evlenicekti

Son düzenleme:
ne düğünü arkadaşım kaçırmışım ben.hatırladım sanki kaynın mı evlenicekti

evet kaynımın düğünü bayramdan sonra ama zaten hedef kiloma çok yakınım almazsam geri:KK1::KK1: Eşimin memleketine gideceğiz:KK34: eltilerim kayınvalidem görümcemler gözleri pörtleycek hepsinin inş. bööle:KK53::KK53::KK53:

evet kaynımın düğünü bayramdan sonra ama zaten hedef kiloma çok yakınım almazsam geri:KK1::KK1: Eşimin memleketine gideceğiz:KK34: eltilerim kayınvalidem görümcemler gözleri pörtleycek hepsinin inş. bööle:KK53::KK53::KK53:

canımsın yaaaa:KK16::KK16::KK16:
inşallah bende birilerine bi gün sen zayıflayamazsın lafını yedittiririm

ay içimde kalmasın o diyen geçen bize geldi kızıyla kız dediki aapopon zayıflamışsenin diye ...tam sevinecektim ki o kişi dediki yok kız eşofman öle gösteriyo ayyçok sinir yaa

İyi günler hanımlar,

Annemle babam geliyor kızlar inşallah diyetimi bozdurmazlar:18::18:
2 öğünü zor anlatacağım onlara:KK9::KK9:

Gözün aydın canım.

ay içimde kalmasın o diyen geçen bize geldi kızıyla kız dediki aapopon zayıflamışsenin diye ...tam sevinecektim ki o kişi dediki yok kız eşofman öle gösteriyo ayyçok sinir yaa

Boş ver canım, kötü niyetli insanları ya hayatından çıkar çıkaramıyorsan, mümkün olduğu kadar uzak durmaya bak.

sabah: karatay kahvaltısı, 1 dilim karpuz, 1 dilim kavun
2.ve son öğün : 2 kepçe bulgurlu yoğurt çorbası, 1,5 gözleme (lahmacun niyetine yedim. inşallah tartıya yansımaz.)

ikinci öğünüm 16:30 bitti
1 kase bol yeşillikli kısır
1kase yoğurtlu tavuk çorbası
1 bardak ayran
1küçük dilim kek:KK17:
2 fincan yeşil çayımm...
öğlende 3-4 tane kiraz yedimm...gece erken yatamazsam cok acıkıyorum kızlar öyle cok derken dayanılmayacak degil bikaç atıştırma yapıyorum offff..ardından hemen ya kahve yada ayran içip devam etmiyorum niye böyle oldum ben anlamıyorum agzıma bir lokma koymazdım 8den sonra...bakalım cumada görücez..
iyiniyetlim sanada kolay gelsin canım oğluşunu çişe alıştırıyomussun cok zor vallaa...bizz bitirdik çok şükür kızımda alıştı cok nadir kaçırıyo o da geceleri...benimkide lazımlıgı cok sevdi klozete yapmıyor bakalım onada alısır inş...

İyi günler hanımlar,

Boş ver canım, kötü niyetli insanları ya hayatından çıkar çıkaramıyorsan, mümkün olduğu kadar uzak durmaya bak.

sabah: karatay kahvaltısı, 1 dilim karpuz, 1 dilim kavun
2.ve son öğün : 2 kepçe bulgurlu yoğurt çorbası, 1,5 gözleme (lahmacun niyetine yedim. inşallah tartıya yansımaz.)

canım yaa hayatımdan çıkaramam mümkün değil.uzak bile duramaam hemen hergün görüyom sayılır yadagünaşırı görümcem olur kendisi ...bu fesatlık ama değil mi ..ben karşımdaki kişi zayıflamamış olsa bile iyi gidiyosun deyip yüreklendirmeye çalışırım yapım öle ...o anlarda cevap veremiyo olmama kızıyorum şaka bile olsa bişi diyebilseydim ..

X