Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

valla tebriklerbu günün irade abidesi sensin bence sabah hamur akşamda bravo bravo bravo sana

Canim sen de Ankara'daymissin,3 kisi olduk simdilik,dugun hazirliklari icinde kolay gelsin canim

Iyı Geceler Karatay Dıyetı yapan kızlar ...... 1.ogun(sabah): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao .......2. Öğün(ıkındı) barbunya,patates,coban salata,ayran,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:9.5 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

Cok tesekkurler, ficans'im. Insallah test sonuclari daha da iyi cikacak, Allah yardimcimiz olsun. Sevgiler.

Ogle: 13:15
Balik, bol yesil salata, zeytinyagli kabak yemegi, 2 kasik yogurt,1 findik

Aksam: 17:45
1/2'dan az tavuk gogsu(firinda), bol salata(coban salata+yesil salata), 1 kucuk kase yogurt+1 olcek chia tohumu, 1 ceviz

50 dakika yuruyus.

Az bahce isi.

Eger buraya bildirim yapmamis olsaydim, inanin daha cok yiyecektim.

Gunaydin kizlar
Sabah menum 10 zeytin (ev yapimi)
2 yumurta z.yaginda sahanda peynirli yaptim
1domates1salatalik 2 gunkurusu kayisi
yarim avuc cig badem
07:30 da ilk ogunum bitti

Bu arada cizelgede bana yardim edebilecek varmi asagida bilgilerimi veriyorum
boy:168
kilo:64.5 baska birsey gereklimi

sanada gunaydin canim,cizelge icin simdiki kilo,baslangic kilo ve hedef kilo lazim canim,ben yapabilirim,su anda elektrikler kesik,telefondan yaziyorum,bilgilerini verirsen bilgisayari acinca yaparim

Hoşgeldiniz Irmak, uzun zamandır görünmüyordunuz. Aslına bakarsanız ben de pek online olamıyorum, işlerin yoğunluğundan. Seni tekrar görmek güzel.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…