Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Tebrik ederim canımm 1.8 kilo bu harikasın

tesekkurler ıyınıyetlımleylakım tecrubeyle sabıttır elestırılere maruz kalırsan hocamızında yaptıgı gıbı gül geç ben oyle yaptım işe yarıyo 1 kg bıle veremeyecek olan ınsanlar bu emegı bu azmı kıskanıyo bızzat yasadım bebısım

ıkıncı ogunum

1 buyuk tabak pazı kavurması
k.t yogurt,omega3,fıstık
1 t.b unundan pohaca

aynen öyle canımcım,bizim felsefemiz ''karatayla zayıfla,kaskançlıkla bakanı salla''olmalı her zaman

hadi kızlar ben çıkıyorum.1 hafta 10 gün sonra görüşürüz canlarım.sizleri çok seviyorum ve çok özliycem.beni unutmayın sakın.....hoşçakalın

merhaba ikinci öğün 16:30 bitti
1 kase kısır(bol acılı ve marullu)
yarım kase mercimek çorba
yarım patlıcan közleme
yarım kase yoğurt

bugun 1,5 saat kızımla dısarda yurudum aksamda sahılde 1 saat tempolu yurumeyı planlıyorum ıyınıyetlımınde dedıgı gıbı oturarak basarıya ulasan tek varlık ozgur gezen tavuktur o yuzden nerde hareket orda bereket

arkadaşlar diyet yanlış anlaşılıyor ..ben 10 yıl diyet yaptım verdim aldım verdim aldım hep başladığım yere döndüm o kadar psikolojik baskı bana kar kaldı..6 ay önce bilinç kodlama diye bir ürün aldım..ve çok memnun kaldım kızlar kafada bitmeden bitmiyor anacım benden demesi karatay filan hepsi hikaye..

Merhaba,

Sabah: 3 dilim kavun, 5 kiraz, büyük bir dilim peynir, yarım muz, 2 zeytin, roka, maydonoz, domates
Öğlen: 1 tabak kıymalı kabak, 1 kase yoğurt, çeyrek haşlanmış mısır

79,5 u görünce şımarıp, cozuttum. Gerçi her cuma sabahı meyveli kahvaltı yapıyorum.

Ayrıca 2,5lt su ve 4 km yürüyüş.
Daha 3. öğünü de yapacağım, söylemesi ayıp...

Leylak84 ve Didem, çok gezin, çok eğlenin, az yiyin... Hayırlısıyla gidip gelin inş.

Leylak70, babana çok çok geçmiş olsun, acil şifalar diliyorum canım.

Ben de üzüldüm canım,genelde liste çoğunlukla öğlene kadar hazır oluyor,geçen hafta arkadaşımızın semineri vardı,o sebeple geç olmuştu,bu arada çok güzel kilo vermişsin,tebrik ederim,böyle devam inşallah

Canım sen de çok güzel kilo vermişsin,tebrik ederim,bekledim seni de ama kısmet ,haftaya yine böyle güzel kilolar verirsin inşallah

Birşey değil canım,güle güle git gel canım,çok kaçamak yapma

birşey değil canım,senin içinde haftaya daha iyi olur inşallah

ben kendimi sonuncu diye beklerken 6.olmuşum
eline sağlık ficanscım,ellerin dert görmesin anam.
kilo veren vermeyen herkesi kutluyorum.vermeyenler üzülmesin,yılmak yok,karatay la yola devammmm

sağol canım,az da olsa önemli olan kilo vermek canım,yavaş olsun ,kalıcı olsun

sağol canım,afiyet olsun diycem ama yiyememişsin de,hemen erittirir onları sen merak etme

Sen birinciliği hakettin canım,listede niye olmayasın ki,sonuçta o kiloyu 1 haftada verdin

Canım sen de çok güzel kilo vermişsin,tebrik ederim,bekledim seni de ama kısmet ,haftaya yine böyle güzel kilolar verirsin inşallah

Gördüm canım, beklemişsin sağol. Sabah tam yazıyordum, eve yardımcı olan bir kadın var. 3 yıldır bizimle. Artık aileden oldu. Yanıma geldi, kendimi kötü hissediyorum, tansiyonumu ölçer misin dedi. Tansiyonunu ölçtüm. İyiydi. Yatırdım. O arada bayıldı, vücudu zangır zangır titredi. Sonra kendine geldi. Bu sefer de sağ tarafında, gözü kapandı, ağzı kaydı ve elleri çarpıldı. İnme iniyor sandım. Buz gibi su döktüm üzerine. Neden yaptığımı bilmiyorum. Acile götürdük. Şimdi iyi ama ömrümden ömür gitti. Çok korktum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…