Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Iyı Geceler Karatay Dıyetı yapan kızlar ...... 1.ogun(sahur): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao .......2. Öğün(ıftar) patlıcanlı kebap,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:2 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum , tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor ,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze

tekrar herkesın kandılını kutluyorum oruclu arkadasların allah oruclarını ıbadetlerını kabul etsın.

ıftar menum

mercımek corba
zyaglı taze fasulye
k.t yogurt
hurma zeytın peynır
kandıl sımıdı
omega3 yesıcay

İyi akşamlar, hepimizin kandili mübarek olsun, oruç tutanların oruçlarını Allah kabul etsin.

Bugünkü durum:
sabah: 2 yum., biraz peynir, salata, 1 ç.b. ceviz, 5 kayısı
öğle: 1 şeftali, 3 kayısı, 5 badem
akşam: 3 köfte, semizotu salatası, 1 imam bayıldı

su: 2,5 lt
1 saat yürüyüş

Papişim dönmüşsün canım, nasılsın?

fzgun

ıyım canım sızlerle olunca daha da ıyıyım sen nasılsın nasıl gıdıyor

Ben de iyiyim canım, bir kaç günlüğüne ben de gitmiştim. Ufak kaçamaklar oldu, ancak kilo almamışım, bugün kaldığım yerden devam ediyorum, inşallah daha iyi olacak. Beni uzun zaman görmeyenler, bayağı farklı buldu. Bu da tabi daha çok motivasyon sağlıyor.

Allah kabul etsin canım
süt çorbasında şehriyeyi ilk kez duydum biz sadece ince bulgur koyarız. Ben bayılırım süt çorbasına. Sende dene istersen bir ara böylece şehriyeleri ayırmak zorunda kalmazsın

o çorba annemin icadı sanırım ondan duymamışsındır...ben küçükken hasta oldugumda yapardı harfli şehriye filan atıp :) yiyeyim diye...

bu arada saolasın cnm,bulgurluyu dedim anneme bi denicez bakalım :)

Merhabalar

Karatay diyetine başlayalı 3 hafta oldu
Yaklaşık 4 kilo verdim
İki sorum olacaktı
Omega 3 kapsülünü günde kac kez almak lazım (balık sevmiyorum ayda 1 kez tüketiyorum)
Patates yiyebiliyor muyuz?

Şimdiden tesekkürler

merhaba canım.omega3 ü bız sabah 2 aksam 2 adet alıyoruz(marıncap)
patateste gi cok yuksek oldu ıcın yasaklar arasında

kolay gelsın

Gunaydin kizlar,nasilsiniz

Dun de oglen ogununde biraz kacamaklar oldu,o yuzden 3. Ogunu yapmadim,yarin gorecegiz artik etkilerini,bugun evdeyim,kacamaksiz ve sporlu bir gun olacak insallah

günaydınnnn
nasılsınız kızçeler??
dün kahvaltımı bildirmiştim sadece,ama çok şükür ki öğle ve akşam yemekleride kazasız ve kaçamaksız geçti
bugünde:
yumurta yoktu evde 1 bardak süt içtim onun yerine
8-10 zeytin,1 domates
biraz kaşar,ceviz ve fındıklarım.3 tanede omega -3 aldım.te öyle işte
geçen hafta hatta 2 gün öncesinede çok kaçamaklı geçtiği için pek kilo veremedim maalesf,ancak yediğim cısları eritebildim

Bu sabah 6:00-7:10 arası eşimle birlikte yürüdük:119:

Papişim leylakım famirim asyam esasım sersumum kaneell evettt kızlar sporlarınız?

Sana da gunaydin canim,onemli olan da bu zaten,kacamak yapsak da tekrar kaldigimiz yerden devam ediyoruz,gitsin kilolar

Bu sabah 6:00-7:10 arası eşimle birlikte yürüdük:119:

Papişim leylakım famirim asyam esasım sersumum kaneell evettt kızlar sporlarınız?

Yuruyusler yapilmis ne guzel,ben de aksam cikacagim insallah

gülcüm sana birşey sormak istiyorum sen neden karatay kahvaltısı yapmıyorsun yani yumurta peynir zeytin domates salatalık gibi şeyler yemiyorsun hergün kahvaltın aynı yani hiçbirşey yok

nasılsınızzzzzzzzzzzz..
ben bugün çooooookkkk mutluyummm..
sabah tartıda 59.2 yi gördüm....
bir an cidi ciddi acaba tartım bozuldumu dedimmmmyıllar oldu bu rakamı görmeyeli de...

biraz sabır ve çaba lazımmış demekki kızlar..
sevdiğimiz yiyeceklerin bizde oluşturduğu mutluluktan kat katt daha güzel bir duygu..
hepimizin isteğimiz bedenlere kavuşabilmemiz dileğiyleee

kaffaltımı yazimm hemencik.
avuç içi kadar beyaz peynir
2 yumurta
1 avuç fındık
6-7 adet kuru üzümm

sabah yürüyemedimm..işe eşim bıraktı çünkü(iyiniyetlim:26:)

gülcüm sana birşey sormak istiyorum sen neden karatay kahvaltısı yapmıyorsun yani yumurta peynir zeytin domates salatalık gibi şeyler yemiyorsun hergün kahvaltın aynı yani hiçbirşey yok

bence sabahları gayet ii ama öğlenleri bişey yokk..
patlıcanlı kebap yemiş sadece

Arkadaşlar bugün saat 10.00 da yani saat sonra canan karatay doktorumuz star tv de. kaçırmayın.
Alişan ve ayşe özyılmazelin programında.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…