Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kandiliniz mübarek olsun ve allah dualarımızı kabul etsin inşallah....
Allah sağlık sıhhat huzur mutluluk versin .her kimin ne derdi varsa derman olsun ,hastalara şifalar versin..(amin)

günaydın kızlar...
niyetli olan arkadaşların oruçlarını Allah kabul ettsin inşallah,ben cesaret edip te tutamadım:18:

kahvaltım
2 yumurta,avuç içi peynirden kabaklı omlet(papadiya tarifi)
7 zeytin
1 çay bardağı fındık
2 omega 3

kahvaltıdan önce 30 dk yürüdüm:KK8:

bu arada kilom 59,5 olmuşş:KK9:çok mutluyum,2 gündür wcye çıkamadığım halde kilo düşüşüm süperrrr:KK16:

Günaydın Arkadaşlar Kandilinizi Kutlarım

Dün akşam yediklerim
1 tabak mantar yemeği
1 kase ev yoğurdu

sabah kahvaltım
1 haşlanmış yumurta
1 tane domates
peynir,zeytin,ceviz,tarçınlı yeşil çay

herkese iyi günler 2 gündür gerçekten 0 kaçamak ve bu sabah 72,900ü gördüm bakalım cuma günüde aynı sonucu görecekmiyim :KK55::KK55::KK55:

eşim birdaha gelemeyeceği için bütün eşyayı bana hiç iş kalmayacak biçimde topladık..ama öldük yorgunluktan..:KK37::KK37:
hala ayaklarım zonkluyor valla:KK37::KK37:
otobüse son dakika yetiştik..(arabayı da sattık bu arada oraya 35 plakayla gelmeyin hatta arabaya da ihtiyaç yok dediler..bakalım görcez:26::26:) çokşükür bitti..evi de kiraya verirsek herşey daha güzel olcek:KK76::KK76:

hakkariye mi çıkmıştı tayininizz:26:
eğer hakkari ise 2 yıl kaldım orada..hakikaten arabaya ihitiyaöç olmuyorrr:18:

2-3 gecedirr baklava eşiliğinde ev ahalisinin yaptığı dondurma keyfine katılmamaıştımm..
dün akşam saat 6da işten gelir gelmezz aç karnıma 1 top dondurma yedim:KK24:
dondurma sezonunu açmış oldum böylece:KK31:

Famirim düğüne ne kadar kaldı yürüyüşler arttı daa:KK1::KK1: Bugün 1.5 saat oldu:nazar:

2 hafta öncesine kadar çok sıkı yürüyordumm..ancak 2 haftadır fazla yürüyemiyorumm..
sabah servisten erken inip yürüyorum,öğlede yemekten sonra..
iş yerinde giyilen kıyafet ve ayakkabı ile ne kadar yürünürse işte o kadar canımcım yaaa...

düğün 13 temmuzda:18:
gitmeden elbise ile çekilmiş fotomu koyarım fac..e bi bakıverin gari insan içine çıkacak kıvama gelebilmişim mi:KK9:

Günaydın Arkadaşlar Kandilinizi Kutlarım

Dün akşam yediklerim
1 tabak mantar yemeği
1 kase ev yoğurdu

sabah kahvaltım
1 haşlanmış yumurta
1 tane domates
peynir,zeytin,ceviz,tarçınlı yeşil çay

herkese iyi günler 2 gündür gerçekten 0 kaçamak ve bu sabah 72,900ü gördüm bakalım cuma günüde aynı sonucu görecekmiyim :KK55::KK55::KK55:

800 grm harika:KK9::KK9::KK9:

merhaba kızlar uzun zamandır takip ediyorum sizi... ben de başladım diyete.. bazı sorularım olacaktı cevaplarsanız sevinirim:
1. günde sadece 2 öğün yiyorum çünkü acıkmıyorum. doğru mudur?:nazar:
2. sabahları karatay kahvaltısı yapıyorum ama zorla yiyorum çok geliyor.. kahvaltıyı yarı yarıya azaltsam olur mu? :KK56:
3. bugün 4. günüm ilk gün 1.3 kilo gitti bir şekilde ödem veya su olarak sanırım. ama ondan sonra düşmedi hiç, hatta arttı bile ..:KK5: hiç kaçamak da yamadım.. sizde de oldu mu??

merhaba kızlar uzun zamandır takip ediyorum sizi... ben de başladım diyete.. bazı sorularım olacaktı cevaplarsanız sevinirim:
1. günde sadece 2 öğün yiyorum çünkü acıkmıyorum. doğru mudur?:nazar:
2. sabahları karatay kahvaltısı yapıyorum ama zorla yiyorum çok geliyor.. kahvaltıyı yarı yarıya azaltsam olur mu? :KK56:
3. bugün 4. günüm ilk gün 1.3 kilo gitti bir şekilde ödem veya su olarak sanırım. ama ondan sonra düşmedi hiç, hatta arttı bile ..:KK5: hiç kaçamak da yamadım.. sizde de oldu mu??

aslınsa iki öğün en doğru olanmış canan hoca öyle diyor videosunda ama ben yinede 3 öğün verdim az gelmesin diye diyor 2 öğün eğer öğün aralarında acıkmıyorsan hiç bir sorun teşkil etmiyor
kız kahvaltıda ne varki neyi azaltcan:???kahvaltı en önemli öğün zaten senin hesap bendede oldu ama vücut ilk başta direniyormuş sabredicez anlıCAN:KK66::KK14:

2 hafta öncesine kadar çok sıkı yürüyordumm..ancak 2 haftadır fazla yürüyemiyorumm..
sabah servisten erken inip yürüyorum,öğlede yemekten sonra..
iş yerinde giyilen kıyafet ve ayakkabı ile ne kadar yürünürse işte o kadar canımcım yaaa...

düğün 13 temmuzda:18:
gitmeden elbise ile çekilmiş fotomu koyarım fac..e bi bakıverin gari insan içine çıkacak kıvama gelebilmişim mi:KK9:
Bence iyi yürüyorsun canım:nazar: 59.5 kiloysan oldukça iyi görünüyorsundur.. 1 kilo daha ver harika olur :nazar::nazar:
çok zormuş arkadaşım bi an kendimi düşündüm de senin yerinde hiç biyere bağlanamıyosun eşyaların her taşınmada zarar görüyo Allah kolaylık versin canım ....
Evet Filizcim daha çok manen kötü oluyor insan:KK43: sersumun son tayini benim daha çoookk tayinim var ömrüm olursa:KK31::KK31:
Hoş buldum canım, evet oldukça hareketli geçti, yarından itibaren düzenime dönerim inşallah, sizlere de kavuştum nasılsa.:KK16:

İyi tatiller sersumum, çok yoruldun, bol bol dinlenirsin şimdi, hem anneciğin de sana güzel güzel bakar.:KK16:

Hoş buldum iyiniyetlim, sen nasılsın canım? Evet çoğu kişi tatilde galiba, bu arada papadiya ve leylak84 dönmüş çok sevindim. Propcyil den haber yok sanırım, ameliyatı inşallah iyi geçmiştir.

Leylak70, babanın ameliyatı inşallah çok iyi geçer canım, çok geçmiş olsun.
Hoşgeldin bebeemm.. Kilo almamışsın efferin sana :KK34: iyiyim canım ben de evde olmanın keyfini çıkarıyorum tatilim yeni başladı:KK16:
evet canım sudan hiç çıkmasam yeridir di mi..offf offf:26::26::KK53:

sağol bebeeemm..inşallah alışıcaz..bizim son doğu tayinimiz .inşallah 2 yılda hayırlısıyla bitirip gelelim son tayin ve emeklilik inşallah..taşınmak zor olmaz mı hiç..çok zor çok..Allah her taşınana yardım etsin :KK14::KK14:

sağol fzgunuım sen de hoşgeldin..çok şükür kavuştum anneme:KK16::KK16: bakmaz mı bakar tabii..:KK34::KK34:
Hakkariden dönüşte evine yerleşirsin ohh rahat edersin canım:KK34: hayırlısıyla inş.
2-3 gecedirr baklava eşiliğinde ev ahalisinin yaptığı dondurma keyfine katılmamaıştımm..
dün akşam saat 6da işten gelir gelmezz aç karnıma 1 top dondurma yedim:KK24:
dondurma sezonunu açmış oldum böylece:KK31:

Kıss ben kaç dondurma yidim ilk dondurmansa :KK9::KK9::KK9:

Sabah 7 itibarıyla uyandık ev ahalisi olarak :KK1:

Kalkar kalkmaz bir bardak suyla 2 kayısı yidim. Bahçeme indim. 1 adet salatalığım 7-7 biberim vardı kahvaltıda yidik.
Klasik karatay kahvaltımı yaptım bugün..

Kahvaltıdan sonra hamur mayalayıp, evi toplayıp bahçeye koştum gene:KK60:
tam 1 saat 15 dakika bahçeyi suladım toparladım diyeyim (çapa yaptım vs)
asmamdan yaprak topladım tazecik içi de hazır sarılmayı bekler..

Kalkar kalkmaz bir bardak suyla 2 kayısı yidim. Bahçeme indim. 1 adet salatalığım 7-7 biberim vardı kahvaltıda yidik.

kaçta yatıyosun arkadaşım sen sabahları böle atom karınca gibi enerjik oluyosun nazar deyicek sana....:nazar::nazar::nazar:

sabah kahvaltımı yptım bugün pazar işi var ve bugün ödemimi atmış olarak cuma gün kü kilodayım 75.3 umarım bu cuma 74 lü rakamlarda olurum

merhaba arkadaşlar
dünkü ikinci öğün 17:00 bitti
1 tabak kısır
biraz acı biber turşusu
birkaç zeytin
salatalık,domates
1 tane krep
1 kase kurufasulye yemeği
yarım kase sütlaç
dün arkadaşıma gittim öncedende haber verdim tatlı hamurişi yapma beraber yaparız bişiler dedim krep yaptı sütlaç yapmış sütlacı kızım kaşıkladı yarısı kalmasın diye yedim..akşamda yatana kadar hiçbişi yemedim...arkadaşım cok zayıflamışşın yüzün çökmüş bence daha fazla kilo verme sana yakışmıyo dedi bende 1 kilom kaldı onuda vereyim yeter zaten dedim karataydan bahsettim bakalım yapmaya çalışıcakmış..ben bu halimi cok beğeniyorum ama yüzüm de incelmese keşkee...

bu sabahki kahvaltım 9:00bitti
2 yumurtadan çökelekli omlet
1 dilim ekmek
2 ceviz
1 incir çayy..
şimdide sütlü türk kahvemi yudumluyorum..
canlarım kandiliniz mübarek olsun dualarınızda bizleride unutmayın...

KARATAYLA sağlıklı beslenmeye tam gaz devam :))) kendimi 2 aydır muhteşem hissediyorum,o eskiden ki çok çok acıkma hissimden kurtuldum diyebilirim. kahvaltıdan sonra öğle yemeği saati gelse bile öyle aşırı acıkmadığımı hissediyorum. Akşam içinde öyle. Karatay sayesinde doyma hissine eriştik çok şükür. Ama tek özlediğim bir şey var o da tatlı :S bunu da unutmaya çalışacağım daha ileriki aylarda inşallah

sarmayı da bulgurla sardın mı sağlıklı tadından yenmez olur. :KK52:

Hoş buldum canım, evet oldukça hareketli geçti, yarından itibaren düzenime dönerim inşallah, sizlere de kavuştum nasılsa.:KK16:

İyi tatiller sersumum, çok yoruldun, bol bol dinlenirsin şimdi, hem anneciğin de sana güzel güzel bakar.:KK16:

Hoş buldum iyiniyetlim, sen nasılsın canım? Evet çoğu kişi tatilde galiba, bu arada papadiya ve leylak84 dönmüş çok sevindim. Propcyil den haber yok sanırım, ameliyatı inşallah iyi geçmiştir.

Leylak70, babanın ameliyatı inşallah çok iyi geçer canım, çok geçmiş olsun.

:KK19::KK19::KK19::KK19:

herkesin kandili mübarek olsun kızlar,allah herkesin duasını kabul etsin,hastalar şifa bulsun,derdi olana derman versin allahım......

71,9 ıle tekrar tekrar döndum ben neden bole ıradesızım anlamıyorum evelenemden once kılo problemın yoktu ııkıde yokmus hıc cıkamazmısım ısın ıcınden yalnız dıyet kafama nasıl ısledıyse baska bısey yapmayaı baska bı dıyetı beynım kabıl etmıyor bu kacamak donemınde benı motıve edıcek dıyetler arstırdım ama hıc bırının ssonuc vercegıne ınanmıyorum
sabah 2 yumurtadan omelet 1 avuc cevız bıraz fındık ve badem 3 zeytın yedım
llutfe nhıc olkmazsa 2 ay bı sefer uyabıleyım

herkesin kandili mübarek olsun, dualarımız kabul olsun.
niyetli arkadaşların orucunu Allah kabul etsin

X