Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

sersum hoşgeldin canım nasıl başladı tatil eyleniyomusun
iyiniyetlim kaçamak yapmadan geldim canım taze fasülye yoğurt yedim iyi gidiyorum hem de malüm günde

canlarım merhaba...
2 gündür gelemedim aranıza..dün evi tamamen toplayıp yola çıktık..gece 2 de karamürseldeydim...bugünü de dinlenme ve özlem gidermeyle geçirdim..anca vakit buldum..menülere gelince..
dün..:KK56::KK56:
sabah 1 kumru:KK17:

saat 18 de 1 kumru :KK17:

otobüste şekersiz kahve 1 kek:KK17:
saat gece 24 te mercimek çorbası.:KK17::KK17:

hepsi cıs ama biliyonuz evde tencere tava hiçbirşey kalmadı toplandı..ondan ötürü bu iki gün cıslarla dolu..

gelelim bugüne:KK56::KK56:

sabah
omlet
zeytin,peynir
çay domates

öğlen:KK56::KK56:
kurufasulye
cacık

akşam saat 20:30 mecburen kardeşimi yolcu ettik geçe kaldık
göveç
yoğurtlu semizotu
1-1,5 saat yüzme:KK76::KK76:

işte böyle fıstıklar.. dediğim gibi tatile adapte olmaya çalışıyorum..perşembeye eşimin ailesinin yanına gitcez..orasını kazasız belasız kaçamaksız atlatırsam deymeyin keyfime..yarın yürüyüşlere de başlıycam.:KK53::KK53:
annemin digital tartısı 100 gr lı değil 500 gr olarak tartıyor..bakalım cuma günü nasıl olacak..gerçi cumaya adapazarındayım..orda nerde tartılcam bilmiyom..offf..belki bu hafta bildirim yapamayabilirim..

işte böyle kızlar..hepinizi ösledim:KK16::KK16:

Sersumum gelemiyosun artık sık sık..
Toplandı bitti sanırım evin.. Ne zaman taşınıyorsun canımcım:KK16::KK16::KK16:
Yeşilliklerini güle güle yersin canım inş.

sersum hoşgeldin canım nasıl başladı tatil eyleniyomusun
iyiniyetlim kaçamak yapmadan geldim canım taze fasülye yoğurt yedim iyi gidiyorum hem de malüm günde

canlarım hoşbuldum..bu hafta böyle olacak kıslar eşimi yolcu edene kadar böyle aralıklarla da olsa geleceğim aranıza..çokşükür tatilim başladı:KK16::KK16::KK34::KK76::KK76:

eşim birdaha gelemeyeceği için bütün eşyayı bana hiç iş kalmayacak biçimde topladık..ama öldük yorgunluktan..:KK37::KK37:
hala ayaklarım zonkluyor valla:KK37::KK37:
otobüse son dakika yetiştik..(arabayı da sattık bu arada oraya 35 plakayla gelmeyin hatta arabaya da ihtiyaç yok dediler..bakalım görcez:26::26:) çokşükür bitti..evi de kiraya verirsek herşey daha güzel olcek:KK76::KK76:

İyi akşamlar hanımlar, ben bugün döndüm. Umarım herkes iyidir. Bu arada ufak tefek de olsa kaçamaklarım oldu, biraz da yemek saatleri kaydı. Ama, kilo almamışım, buna sevindim. Şimdi biraz geçmişe bakmaya çalışacağım, hepinizi çok özledim. :KK54:

eşim birdaha gelemeyeceği için bütün eşyayı bana hiç iş kalmayacak biçimde topladık..ama öldük yorgunluktan..:KK37::KK37:
otobüse son dakika yetiştik..(arabayı da sattık bu arada oraya 35 plakayla gelmeyin hatta arabaya da ihtiyaç yok dediler..bakalım görcez:26::26:) çokşükür bitti..evi de kiraya verirsek herşey daha güzel olcek:KK76::KK76:

kıyamam size..iyice bi dinlen şimdi dicem ama daha ordan oraya gezicekmişsiniz ..yemişsin cısları yine ..fazladan yüz onlar için yada sen hiç sudan çıkma daha aile ziyeretlerinde yapıcan cıslar için

İyi akşamlar hanımlar, ben bugün döndüm. Umarım herkes iyidir. Bu arada ufak tefek de olsa kaçamaklarım oldu, biraz da yemek saatleri kaydı. Ama, kilo almamışım, buna sevindim. Şimdi biraz geçmişe bakmaya çalışacağım, hepinizi çok özledim. :KK54:

hoşgeldin canım ..fazla hareket etmişsindir erimiştir yediklerin ..normal düzenine dönersin şimdi

Canımm iyi tatiller..
Yeni yerinizde kolaylıklar dilerim çabuk alışmanız dileğiyle doğuda biz de görev yaptık canım az çok biliyorum..
Güzzelllcee dinlen taşınmak çok ama çok zor oluyor ben 7 kere taşındım bu yıl tayinimiz çıkmadı burdayım :KK24: 2 yılda 1 yılda tayinimiz çıkıyor da :KK1:

Canımm iyi tatiller..
Yeni yerinizde kolaylıklar dilerim çabuk alışmanız dileğiyle doğuda biz de görev yaptık canım az çok biliyorum..
Güzzelllcee dinlen taşınmak çok ama çok zor oluyor ben 7 kere taşındım bu yıl tayinimiz çıkmadı burdayım :KK24: 2 yılda 1 yılda tayinimiz çıkıyor da :KK1:

çok zormuş arkadaşım bi an kendimi düşündüm de senin yerinde hiç biyere bağlanamıyosun eşyaların her taşınmada zarar görüyo Allah kolaylık versin canım ....

hoşgeldin canım ..fazla hareket etmişsindir erimiştir yediklerin ..normal düzenine dönersin şimdi

Hoş buldum canım, evet oldukça hareketli geçti, yarından itibaren düzenime dönerim inşallah, sizlere de kavuştum nasılsa.:KK16:

canlarım hoşbuldum..bu hafta böyle olacak kıslar eşimi yolcu edene kadar böyle aralıklarla da olsa geleceğim aranıza..çokşükür tatilim başladı:KK16::KK16::KK34::KK76::KK76:

İyi tatiller sersumum, çok yoruldun, bol bol dinlenirsin şimdi, hem anneciğin de sana güzel güzel bakar.:KK16:

Fzgunum sen de hoşgeldin canım.. iyi ki geldin:KK16:
Topik biraz boş kalıyor çoğu arkadaş tatilde

Hoş buldum iyiniyetlim, sen nasılsın canım? Evet çoğu kişi tatilde galiba, bu arada papadiya ve leylak84 dönmüş çok sevindim. Propcyil den haber yok sanırım, ameliyatı inşallah iyi geçmiştir.

Leylak70, babanın ameliyatı inşallah çok iyi geçer canım, çok geçmiş olsun.

kıyamam size..iyice bi dinlen şimdi dicem ama daha ordan oraya gezicekmişsiniz ..yemişsin cısları yine ..fazladan yüz onlar için yada sen hiç sudan çıkma daha aile ziyeretlerinde yapıcan cıslar için
evet canım sudan hiç çıkmasam yeridir di mi..offf offf:26::26::KK53:
Canımm iyi tatiller..
sağol bebeeemm..inşallah alışıcaz..bizim son doğu tayinimiz .inşallah 2 yılda hayırlısıyla bitirip gelelim son tayin ve emeklilik inşallah..taşınmak zor olmaz mı hiç..çok zor çok..Allah her taşınana yardım etsin :KK14::KK14:
İyi tatiller sersumum, çok yoruldun, bol bol dinlenirsin şimdi, hem anneciğin de sana güzel güzel bakar.:KK16:

Hoş buldum iyiniyetlim, sen nasılsın canım? Evet çoğu kişi tatilde galiba, bu arada papadiya ve leylak84 dönmüş çok sevindim. Propcyil den haber yok sanırım, ameliyatı inşallah iyi geçmiştir.

Leylak70, babanın ameliyatı inşallah çok iyi geçer canım, çok geçmiş olsun.

sağol fzgunuım sen de hoşgeldin..çok şükür kavuştum anneme:KK16::KK16: bakmaz mı bakar tabii..:KK34::KK34:

kızlar ben kaçar öpüyorum hepinizi..yarın görüşürüz..bol leptinler olsun inşallah:KK76::KK76: :KK55:10::KK55:

herkese günaydınlar

kandil nedeni ile oruçluyum allah kabul ederse.

bu nedenle 04,00 de klasik karatay kahvaltısı yaptım

Karatay Diyeti kadar kilo verdiren ve insanı tok tutan bir sistem diyeceğim görmedim. Bizler yıllarca yanlış diyetler sayesinde başlayıp bıraka bıraka kilo almadık mı? Ama Türk yaşam tarzına ve yapısına göre tasarlanmış olan bu diyet dünden beri bana 500 gr. verdirdi. Daha öncesi de var ama şunu yedim bunu yedim demiyeceğim tüm listeyi siz zaten biliyorsunuz..En Büyük TÜRKİYE

günaydın çıtırlar:KK6:
güne erken başlamanın bi hafifliği var üstümde,oh diyetimede uyuyo zaten.
:KK1:
:KK56:sabah kahvaltısı
07,45: 6-7 zeytin
1 kayısı kıvamlı yumurta
bir avuç kadar olamasada biraz kaşar ve beyaz peynir
3 ceviz 10 kadar fındık
omega 3=3
ve bitki çayım
mutlu günler hepinizee:KK16::KK16:

X