Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

canım özellikle zerdeçal çok faydalı bence iyi yapıyorsun..baharat serbest zaten

evet canım o da takip ediyor benimle beraber..özellikle de seninle yazışmalarımızı seviyor benim gibi o da seviyo seni..

Sabah:08.00'da bitti
2 haş yumurta
1 avuç içi çörekotlu keçi peyniri
3 siyah, 1 yeşil zeytin
domates
salatalık
kiraz
kayısı

Saat 10.00'da iş yerindeki çalışanın zoruyla 1 büyük kayısı yedim. Bahçeden topladım çok tatlı, senin için ayırdım dedi. Bizim bahçede de var sabah yedim dedim olmadı. Kırmamak için yedim artık.

Akşam: 19.00'da bitti
1 avuç içi keçi peyniri
4 siyah zeytin
domates
salatalık
kiraz
kayısı

yemekten sonra yarım saat yürüdüm, sonrada yaklaşık yarım saat ıhlamur topladım bahçeden.
Şimdide geçmişi okuyacağım

Ellerıne saglık canım ,kızlar devam yılmak yok ,can bu ya motoır degıl,ıkı gunde almadık bu kıloları

Son düzenleme:

esub ellerine sağlık listedeki herkesi tebrik ederim karatay ile yaşamayı seçtikleri için

kilo vermişsin canım ıhlamur ağacı misler gibi kokuyodur ne güsel yürüyüş de yapmışsın darısı başıma yarın sabah yürürüm inş. terslik olmaz

ben aranıza katılalı heralde 10 gün oldu. gezide olduğumdan epey kaçamak yaptım, kahvaltıya ve ekmek yememeye dikkat ettim özellikle ama bugün dürüm yedirdileer ondan önce çikolata götürdüm arada birkaç kez gözüm döndü hayır diyemedim benim aslında bacak ve kalça eritmeye ihtiyacım var ama geçen ay yiyip yiyip oturup şiştim iyice, bir de göbek yaptım dertli başıma. sıcakta o kadar kötü oluyo ki kat kat göbek ayy bi de alıışk değildim yani. kafaya taktım önce şu göbeği halletcem sonra normal hedeflerimi diye. 3 hafta önce sınavları bitirip eve geldiğimde 64 kiloydum en hafif halimle bile! ki mart ta 60 tım ne hale geldim salak gibi, 60 dan devam etmek varken :/

her neyseee, işte bugün döndük geziden eve, tartıya çıktım. gitmeden önce 62 civarıydım şimdi 60.9 u gördüm üstelik adet öncesi şişliğim de vaaar :) ya dünyalar benim oldu. bu karbonhidrattan kısıp 3 öğüne dikkat etme olayı gerçekten karın çevresi için çok güzel sonuç veriyo bu kadar hızlı beklemiyodum, daha doğru düzgün yürüyüş bile yapamadım çünkü :) zaten mantık olarak karaciğer yağlandıkça göbek ve çevresi yağlanıyo karbonhidrat yüzünden, bu bir gerçek. benim merak ettiğim alt taraf bölgelerinden kilo verenler var mı, onların durumu nasıl? çünkü ben gerçekten ordan çok zor kilo veriyorum.

üstüne bir de spor patlatırsam belki gider basen- kalça yağları ne dersiniz??:44:

sabah kalkar kalkmaz su ile taze kayısı (kabızlık için)

klasik karatay kahvaltıma ek 1 dilim ekmek

öğleyin
biraz kuru fasulye
b.lu sarma
yoğurt

akşam
2 lahmacun domates ve ayran

Bugün 3 öğün oldu nedense acıktım.. Ekmek yediğimden olabilir yok bana ekmek artıkın

kilo vermişsin canım ıhlamur ağacı misler gibi kokuyodur ne güsel yürüyüş de yapmışsın darısı başıma yarın sabah yürürüm inş. terslik olmaz
İyiniyetlim sen zaten her halikarda yürürsün, yürümesen bile bahçedeki çalışman yeter.
Valla nazar değdircem sana maşallah maşallah o kadar hareketlisin ki idealimsin bu konuda
şimdi tatile de çıktın. Bol bol yürürsün izin verdikçe.

sabahın köründe düşçez yine yollara eşimle asyam.. biz yürürken horozlar yeni ötmeye başlıyooo
Sağol canım çıtırığım

ben uyutamadım hala onu uyutayım sana ve tüm arkadaşlara iyi geceler bol leptinler

Son düzenleme:
afiyet olsun canım.bence ekmekten değildir, sen uzun zamandır karatay yapıyorsun birde hareketlisin artık insülin direnci kalmamıştır sende diye düşünüyorum:26: bazen metabolizma daha çok enerjiye ihtiyaç duyuyor, ondandır bence

ohhh şu eşinle yürüyüşlerin de tadı bir başkadır kesin. Ben daha okuyorum evlilik uzak bana şu an ama bir gün evlenirsem ben de eşimle yürüyüşe çıkmak isterim.
tatile çıktığını anlamış naz yapıyordur kolay gelsin canım

kızlar ben kaçar hepinize bol bol leptinler
hafta sonu kaçamakların sayısı artıyor,dikkat edin abartmayın

Son düzenleme:
asyacım ben abartmaya bugünden başladım annem mantı yaptı bugün
saat sekizi geçti birde üstünede tatlı bugün yürüyüşte yok
çok kötü çok

asyacım ben abartmaya bugünden başladım annem mantı yaptı bugün
saat sekizi geçti birde üstünede tatlı bugün yürüyüşte yok
çok kötü çok

Aynen benimde kizlar kendimi cok kotu hissediyorum bugun kyinvalidemde milföy böregi ve kek yaptik adetini bilmiyorum ama bir suru yedim ( birde ustune kabk cekirdegi ve beyaz leblebi yedim offff cok pismanim gecenin bu saatinde niye yedim bunlari napcam simdi ((

Kilo veren veremeyen ve azimle devam arkadaslar pes etmek yok..
Ben kendi adima cok mutluyum, ayni performansi haftaya da saglamam gerek.
Listenin avantaji, fena gaza geldim..
Sevgi duy sesimi tam notu hakettim dimi))

Bugünkü menüm

Sabah: 1 lahmacun, beyaz peynir, yesil cay
Ara: 1 bardak süt
Öglen: 1yumurtadan beyaz peynirli omlet
Aksam: Mercimek corbasi, 1 kase tavuk gögüsü sote, yesil cay
Bol su..

Iyi geceler ^^

Bu diyetin faydası sadece kilo vermek olmadı benim için; artık yaş olarak herkes daha küçük gösterdiğimi söylüyor, daha az hastalanıyorum, daha dengeliyim, daha esneğim :)

Yarinki menünü hafif az kalorisiz yiyeceklerle tamamlarsan, günü dengeleyebilirsin.
Gec degil

Bu diyetin faydası sadece kilo vermek olmadı benim için; artık yaş olarak herkes daha küçük gösterdiğimi söylüyor, daha az hastalanıyorum, daha dengeliyim, daha esneğim :)
Gercekten dogru tespit, ben karataya basladigimdan bu yana kendimi cok rahat ve esnek hissediyorum..
O hantal yorgun hareketler olmuyor, yaninda spor da olunca capcanli oluyoruz :)

[sıze=3]eşimle tam bi saat 6:30-7:30 arası yürüdük oley oley oley[/sıze]
günaydın canım bravooo yine yürümüşsünüz eşinle tebrikler bu arada eşinde zayıflıyodur :))) ben bir haftadır aksattım yürüyüşlerimi ama hemen kaldığım yerden başlıcam yürümeye

Son düzenleme:

Karatay'da hergün düzenli yürüyüş var zaten. Yürüyünce de kalça, basen, bacak inceliyor. Karatay' devam...

Eşimle tam bi saat 6:30-7:30 ARASI YÜRÜDÜK OLEY OLEY OLEY

Tebrik ederim canım.

Benim de kocamın yürüyüşüme faydası oldu dün. Kayınvalidemlere gitmiştik. Orda beni kızdırdı biraz. Eve geldik saat gece 12 idi. Baktım sinirden uyuyamayacağım. Bari gidip yürüyeyim dedim. Yoksa kavga edicem. Gece 12de gidip 4km (45 dak) lik yürüyüşümü yaptım. İyi oldu. Gündüz vakit bulamamıştım.

Bu arada dün akşam 3 (yazıyla üç) lahmacun yedim. Cumaya kadar etkisi kalmaz inş. 79 hayalleri kurarken tam da...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…