Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

asyacım ben abartmaya bugünden başladım annem mantı yaptı bugün
saat sekizi geçti birde üstünede tatlı bugün yürüyüşte yok
çok kötü çok

tabi bensiz yersen mantıları şişersin öyle

oh maşşallah kaytınvaliden sabote etmiş senin diyeti o yüzden kazanan kayınvaliden canım....

Eşimle tam bi saat 6:30-7:30 ARASI YÜRÜDÜK OLEY OLEY OLEY

maşşallahh diyorum başkada bişey demiyorum...

günaydın kızlarr
kahvaltım 08.30 bitti
1 yumurtadan biberli domatesli sucuklu omlet(cooook geldiii zorla bitirdim cook actım halbuki midem küçülmüş cevizle inciri keyfine yidimm)
2 dilim ekmek(yemesem olurdu aslında)
6 zeytin
1ceviz
1 incir
çayyyyy...

günaydın taş hatunlar :)
dünki 2. ögün yapamamamın ardından sabah ne kahwaltı hayalleri kurarken ewde yuymurtaa kalmadıgından yıkıldım resmen. :)

-1000mg omega 3
-1 tatlı kaşıgı çörek otu
-1 tatlı kaşıgı keten tohumu
-1 çay bardağı cewiz
-1 tane muz
-anne salatası(yaz faworisi o yüzden her sabah yiyorum :)
-kk beyaz peynir
-3 zeytin...

En guzel yontem tempolu yuruyus ve kosu canim,cok etkili oluyor

Dun aksam yemegim

Kofte,salata yogurt

Aksam 1 saat yuruyus yaptim

Sabah klasik 2 sahanda yumurta,peynir,zeytin,domates tava,koz kirmizi biber,findik

Dun gece uykudan kalkip mutfaga geldim ve beypazari kurusu vardi,uykumun arasinda onlari yedim,sonra gidip tekrar yattim.Niye yaptim bilmiyorum,buraya basladigimdan beri 1 kere bile boyle olmamisti.Karataya baslamadan once hemen her gece boyle oluyordu,korkuyorum simdi tekrar oyle olmak istemiyorum,zaten kilo almamin baslica sebeplerinden biriydi gece yemeleri,gece uykumun icinde midem kazinir ve uykulu bir sekilde kendimi mutfakta bulurdum,cok kotu birsey,gunduz ki kacamaktan kat kat zarar veriyor,bugun telafi edecegim de gene de gece kalkmaktan korkuyorum

Günaydın :)
4 gün kurusu+ büyük bardak ılık su

1.öğün 11:00 da bitti
2 tane tereyağda yumurta
yeşillik
köy peyniri
1 bardak ceviz+fındık
4 çeri
2 salatalık
8 zeytin
omega 3

Eşimle tam bi saat 6:30-7:30 ARASI YÜRÜDÜK OLEY OLEY OLEY
tebrikler bizde 1 haftadır ara verdiğimiz yürüyüşlere bu akşam tekrar başlayacağız

nasılsınız bugün umarım hepiniz dünden daha iyisinizdir,gününüz çok güzel geçer inş....

ee birdaha senide çağırayım esasım bugun tartıda +++ lardayım
bunumu istiyorsun yerken iyi sonrası vicdan

kılzarrrrr günaydın

dün denetimdeyim tartılıp kilo bildirimi yapamadım üstüne üstlük dün regli oldum bugün başka bir tartıda tartıldım veegeçen cuma 60.700 idi bugun regli halimle 59 olmuş muhtemelen daha azdır zaten bu hafta izindeyim inşallah görüşürüz....kendinize iyi bakın belki dondurma yerim kaçamak olarak onun haricinde kaçamak olmaz büyük ihtimalle:)öpüyorum hepinizi

Kislar selamlar herkese,

Dun biliyosunuz tatilimin ilk gunuydu. Su anda da kisa bi internet molasi verdik. Durumu bildiriyim:

Dun sabah: klasik karatay

Ogle: bol yesil salata, 3 adet kofte, zeytinyagli bamya

Aksam: bolca Tekirdag kofte ve piyaz (yoldaydik)

Ne dersiniz? Cok fena diil , di mi?

Bu sabah: klasik karatay (ama deniz kenarinda)

Birazdan gene yollara dusucez.

Liste icin cok tesekkurler. Kilo veren herkesi tebrik ediyorum, bu hafta gercekten herkes cok basarili. Veremeyenler de en azindan saglik kazandilar. Ben anca 15. olabilmisim ama gene de cok sevindim. Bu liste olayi beni cok motive ediyo. Insallah 15 gun sonra da kilo durumum kontrol altinda olabilir.

Simdilik kaciyorum, cok cok opuyorum

Kislar selamlar herkese,

Dun biliyosunuz tatilimin ilk gunuydu. Su anda da kisa bi internet molasi verdik. Durumu bildiriyim:

Dun sabah: klasik karatay

Ogle: bol yesil salata, 3 adet kofte, zeytinyagli bamya

Aksam: bolca Tekirdag kofte ve piyaz (yoldaydik)

Ne dersiniz? Cok fena diil , di mi?

Bu sabah: klasik karatay (ama deniz kenarinda)

Birazdan gene yollara dusucez.

Liste icin cok tesekkurler. Kilo veren herkesi tebrik ediyorum, bu hafta gercekten herkes cok basarili. Veremeyenler de en azindan saglik kazandilar. Ben anca 15. olabilmisim ama gene de cok sevindim. Bu liste olayi beni cok motive ediyo. Insallah 15 gun sonra da kilo durumum kontrol altinda olabilir.

Simdilik kaciyorum, cok cok opuyorum

Sabah 10:00: 5-6 kiraz, 2 çilek, 1 dilim şeftali, 1 dilim beyaz peynir, 1 avuç ceviz, maydonoz, roka, domates.

Tüm bunları yedim ama yumurta yemediğim için galiba, acıktım.

Bugün topiğimiz pek tenha...

Kızlar bu diyete eşimle birlikte başladık. Ama tabi ki eşim benim kadar uymadı kurallara. Sonuç: eşim tam 12 kilo verdi!!!
:)

gamzelim ben seni alkışladım,görmedin galiba canım,devam başaracagız.........
klasik karatay kahvaltımı yaptım. dün yeteri kadar fazla of günü oldu.bugünden itibaren tam gaz devam....iğneoyası,paint.gamzelim nerelerdesiniz.ne dersiniz haftaya ilk birkaç sırayı kapalım mı?güveniyorum sizlere ,daha sık girmeye çalışalım.

sabah bende yurudumm eşim aksam yuruyecem dıyo sabah yarın gelcem dıyo yalnız yuruyorum bugun esofman takım aldım kendıme

persembe aklımdaydı cuma bıldırım var dıye ama cuma gırmeye hıc vaktım olmadı kılom aynı gercıı

tebrikler bizde 1 haftadır ara verdiğimiz yürüyüşlere bu akşam tekrar başlayacağız

ee birdaha senide çağırayım esasım bugun tartıda +++ lardayım
bunumu istiyorsun yerken iyi sonrası vicdan
hayır ben + çıkmadan mantı yemek istiyorum

Kızlar bu diyete eşimle birlikte başladık. Ama tabi ki eşim benim kadar uymadı kurallara. Sonuç: eşim tam 12 kilo verdi!!!
:)

canım malesef erkekler bizden daha şanslı hem daha çok yiyolar hemde çabuk kilo veriyolar.......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…