Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızlarr, kızım topiğimizden o kadar etkilenmiş ki rüyasına girmişiz..anne rüyamda sabaha kadar ody ve iyiniyetliyi aradık diyo sabah sabah çok güldüm..:KK60::KK60:
sizlerin gerçek isimlerinizi bilmiyorum ama herşeyimizi paylaştığımız için yıllardır arkadaşmışız gibi geliyor bazen..çok güzel bir duyguuu:KK16::KK16::KK16::KK54::KK54:

menü bildirimi
sabah
kavrulmuş domates içine 2yumurta ve peynir +badem
akşam
barbunya, soğanlı domatesli kıyma ,bol baharatlı toz acıbiberli yoğurt ve 10 adet badem omega 3
artık her yoğurt yediğimde içine sumak zerdeçal kimyon acıbiber nane ekliyorum sakıncası yoktur herhalde değilmi

bebeemmm hoşgeldin..79 da tamamladım haftayı şükür:KK16::KK19:
canımmm sağolun yaa.. Çok ama çokkkk sevindim tatlım
hoşgeldin canım:KK6:
sağol:KK16:
kızlarr, kızım topiğimizden o kadar etkilenmiş ki rüyasına girmişiz..anne rüyamda sabaha kadar ody ve iyiniyetliyi aradık diyo sabah sabah çok güldüm..:KK60::KK60:
sizlerin gerçek isimlerinizi bilmiyorum ama herşeyimizi paylaştığımız için yıllardır arkadaşmışız gibi geliyor bazen..çok güzel bir duyguuu:KK16::KK16::KK16::KK54::KK54:
:KK19::KK19::KK19:kızına ve sana bol bol

ESUB ellerine sağlık canım.:KK9::KK9:
GAMZELİM maşallah uçtun,bize de bu yakışır. Haftanın birincisisin,ben düğüne kadar verirsin dememişmiydim.:KK9::KK9::
İGNEOYASI terikler canım,beni geçsenizde ekip ruhundan dolayı çok ama çok mutluyum.devam kızlar...:KK9::KK9:
PAİNT neredesin canım,kilo bildirimi de yapmamışsın .
İYİNİYETLİM hoş geldin canım.
KİLO veren bütün arkadaşlarım adına sevindim.VEREMEYENLER lütfen üzülmeyin,biraz sabredince veriliyor.
dün kilo bildirimi yapamadım,aykırı birşey yoktu.
bu sabah klasik karatay kahvaltımı yaptım.öğle hasta ziyaretine gittik.malesef cıslı ne kadar şey varsa yedim. pişman değilim :KK17::KK45::26:.5 ayın sonunda of günü oldu.akşam birşey yemeyi düşünmüyorum. dayanamazsam belki yoğurtlu semizotu salatası yiyebilirim.aslında şu an aç değilim.
paint nerelerdesin... :KK53:

iyiniyetlim tatile girdin değilmi bugün hayırlısıyla
bahçen nasıl domatesin de varmıydı dalından koparırken mis gibi kokuyodur çok severim

menü bildirimi:
sabah klasik karatay kahvaltısı:KK56:
17.30 da da 2.öğünü bitirdim.oda fırında kabak yemeği.:KK56:çok şükür kaçamak olmadı bugünde:21:.günün ilerleryen saatlerinde de olmaz inş.

bugün menümü yazmamıştım.
sabah 07,77 klasik karatay kahvaltısı

öğlene kadar bol bol su ve bir tane şekersiz türk kahvesi

öğlen yoğurt

akşama kadar bol bol su ve bir adet şekersiz türk kahvesi

akşam

yoğurtlu semizotu yemeği ve çoban salata

kilo veren ve veremeyen herkesi tebrik ediyorum. bu hafta herkes süper maşallah

ESUB ellerine sağlık canım.:KK9::KK9:
GAMZELİM maşallah uçtun,bize de bu yakışır. Haftanın birincisisin,ben düğüne kadar verirsin dememişmiydim.:KK9::KK9::
İGNEOYASI terikler canım,beni geçsenizde ekip ruhundan dolayı çok ama çok mutluyum.devam kızlar...:KK9::KK9:
PAİNT neredesin canım,kilo bildirimi de yapmamışsın .
İYİNİYETLİM hoş geldin canım.
KİLO veren bütün arkadaşlarım adına sevindim.VEREMEYENLER lütfen üzülmeyin,biraz sabredince veriliyor.
dün kilo bildirimi yapamadım,aykırı birşey yoktu.
bu sabah klasik karatay kahvaltımı yaptım.öğle hasta ziyaretine gittik.malesef cıslı ne kadar şey varsa yedim. pişman değilim :KK17::KK45::26:.5 ayın sonunda of günü oldu.akşam birşey yemeyi düşünmüyorum. dayanamazsam belki yoğurtlu semizotu salatası yiyebilirim.aslında şu an aç değilim.
paint nerelerdesin... :KK53:

canım sağol sizin grup terapiniz de pek güzel :nazar::nazar: iyi motive ediyosunuz birbiriniizi:KK34:

Son düzenleme:

Canım evet birbirimiz görmeden pek çok şeyi rahatça paylaşıyor birbirimiz anlıyoruz anlaşılmış hissediyoruz kendimizi:KK16::KK16::KK16:
Kızının rüyası da çok hoşmuş oda bizi seviyor demek ki canım benim çok tatlı kızın ya :KK54:

Son düzenleme:
iyiniyetlim tatile girdin değilmi bugün hayırlısıyla
bahçen nasıl domatesin de varmıydı dalından koparırken mis gibi kokuyodur çok severim

Girdik filizcim çok rahatladım bir de tercih dönemi var ondan sonra iyice rahatlarım sanırım..
ohh evde olmak güzel olacak oğluşla oynar gezeriz bol bol ev işi:KK52::KK52: yaparız çocuklarıma zaman ayırırım:KK34:
İzmire gidemiyorum ailem izmirde ama izmir çok sıcak:KK52: :emir_bebek:pişer her yeri burası serin güzelce..
Ben de annemi çağırdım tercih döneminde gelip hep torununa bakacak hem de bahçeyi o da seviyor yermiş bahçeden taze taze sevindi..

Domatesler kızarmaya başladı 2 güne kadar yeriz.. salatalık- biber yiyoruz biraz biraz annem gelene kadar bollaşır herşey:KK76:

kızlar saat 19.00 gibi yarım lahmacun yedim.ama ondan önce 17,30 gibi fırında kabak ve cacık yemiştim.acaba artı olarak döner mi bu bana?yansır mı yarın tartıya:KK50::18::18:

Girdik filizcim çok rahatladım bir de tercih dönemi var ondan sonra iyice rahatlarım sanırım..
ohh evde olmak güzel olacak oğluşla oynar gezeriz bol bol ev işi:KK52::KK52: yaparız çocuklarıma zaman ayırırım:KK34:
İzmire gidemiyorum ailem izmirde ama izmir çok sıcak:KK52: :emir_bebek:pişer her yeri burası serin güzelce..
Ben de annemi çağırdım tercih döneminde gelip hep torununa bakacak hem de bahçeyi o da seviyor yermiş bahçeden taze taze sevindi..

Domatesler kızarmaya başladı 2 güne kadar yeriz.. salatalık- biber yiyoruz biraz biraz annem gelene kadar bollaşır herşey:KK76:

senin yerinde olmak vardı şimdi:nazar::nazar: o oğluş şimdi tam sevmelik organik sebzeler anne sevgisi özlem giderme ve serince güzel biyer biz burda yanarken ve bollaşmış zaman gerçi benimde zamanım bol ev hanımı olunca :KK16::KK16:

esubcum ellerine sağlık canım:KK34: yalnız 2haftayı doldurmayan arkadaşlar mı var acep diğerlerine haksızlık olmasın:26:
Neyse herkesi tebrik ediyorum:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Ficans haftanın şanslısı sensin canımm:KK23::KK23::KK23::KK1::KK1:

Teşekkür ederim canım :) Listeyi yaparken başlama tarihlerine dikkat ederek yazdım arkadaşları :126:

ben bugün o şahane kahwaltımdan sonra 1-2 banka işim wardı dışarı çıkayım dedim eee çıkmışken arkadaşlarımı görmedende olmazzz saat 13.00da bi çıktım az önce ewe girdim :KK43:

dışarda:
-1 bardak şekersiz sütlü kahwe
-1 bardak çay
-alabildiğime su içtim

bursaya geldiğimden beri ilk defa dışarı çıktım banyo inşaatı yeni bittiği için hiç yürümediğim kadar yürüdüm uzuuuun zmn sonraaa :)
2.ögünüm olamadı hazırlıksız yakalandım yesem kilo almayı göze alamadım...şimdi bi kupa ayran yaptım kendime onu içiorum...biliorum bu saatte bişey tüketmemem gerekio ama gece geç yatçam acıkma ihtimaline karşılık bugünlük kendime ayran izni werdim :)

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar .:KK24:..... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ...:KK24:....2. Öğün(ıkındı vaktı) ıclı kofte,bamya yemegı,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor:2,5 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

X